REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
TV, Ipod dokkoló, mélynyomók. Mi kell még?
621 2 0 Tech Izé
Sydney-ben így köszöntötték az új évet
565 0 0 Izé
Gyorsépítkezési megoldások
3592 0 0 Izé
Korg DS-10 - szintetizátor/groovebox program a Nintendo DS konzoljára. Két Korg MS-10 szintit tudunk vele egyszerre hajtani, és ha a DS vezeték nélküli funkcióit kihasználjuk, akkor sorba kötve akár többen is zenélhetünk egyszerre.

700 0 0 Tech Izé

A - I love Lake Tahoe

Kis snowboard zene
(mert még mindig mennék...)
255 0 0 Zene Izé
Kreatív virágizék
1578 0 61 Art Izé
livy: nagyon édesek, kár, hogy pár óra alatt összecsoffad. Én gyerekkoromban kukorica babát csinál [...]
Belkar: ezekről nekem hello kitty jutott eszembe fuj :)
papaluige: jaja! :D ma nem lesz 200? :D
Mind a 61 komment
Megvalósult Star Wars - hologram-konferencia Ausztráliában
4996 0 5 Izé
bungle: velo küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=FF1vFTQOWN4 Szöveg: "Végra itt az igazi 3D kijel [...]
Belkar: nyugalom emberek a fénykard már csak egy köpésre van (megérte10 évet várni :)
csoe: MHÜKÖGY!
Mind a 5 komment
Tegnap volt egy 11 éves kismama. Ma itt egy 70 éves anyuka. Adriana Iliescu első gyermekét, a 3 éves Elizát sétáltatja éppen.
7118 1 68 Izé
izébigyó: Hatvanhárom éves holland nő szült gyereket http://hir3.hu/index.php?hir=magazin&hirid=59949&kat= [...]
M.agnus: Ha egy nő karrierista akkor sokak számára egyenlő egy lökött libával. De ha egy férfi! Akkor [...]
brigi_cica: de ronda szegény gyerek... a mamiról meg nem kommentelek... :S
Mind a 68 komment
Ilyen, amikor az építész nem nagyon tud egyenes vonalat rajzolni? ;)
3214 1 30 Izé
zoleecool: Nekem még 2 pohár bor után sem mozognak. Te mit használsz? :D
CRaPtRaSH: jó az anyag,mi?:D
rmx rider: miközben ölitek egymást rájöttem egy optikai illúzióra O_o :). Nézzétek az első emelet pad [...]
Mind a 30 komment
Stephen Marley - Hey baby
725 1 8 Zene Izé
Purple: én is arrébb szoktam pakolni, mert nem szeretem, ha elkezd kaparni :S nem dohányzom, szal én ham [...]
Ganja Master: kösz a tippet ;) még vész esetén jól jöhet :)...de mostmár 10-szer nézzük meg, hogy megvan- [...]
Purple: dohányra tegyél konzolt, arra a szenet, és alufóliából hajtogass szélfogót, hogy legyen rajt [...]
Mind a 8 komment
Mit két tojás
Sztárok dublőrei
2433 0 0 Izé
Ha nem kicsit részeg a bíró, akkor nagyon? :D
2591 0 2 Sport Izé
anon: Jah, úgy megy néz ki mintha terhes lenne :D
KisPal: Ennek nem a háta fáj?:D
Állatok akik segítségre szorultak
1086 0 0 Izé
Zsiborás Zsolt fotói
2766 0 11 Art Izé
eNMi: ahh, félek már az elsőt elrontanám! :) ugy járnék, mint a gonosz kismalac a jótündérkével: [...]
Destroyer666: Oks. Ezt megdumáltuk... Milyen aranyhalra gondoltál? 2-őt vagy 3-at akarsz kívánni:D???
eNMi: nem gond! ha szerzel nekem 1 profi aranyhalat, 100x jobb gépet kapsz
Mind a 11 komment
Bátor vállalások
Aztán vagy sikerül vagy nem
1495 0 0 Izé
Tonhalat csak ilyen késsel érdemes
1635 0 0 Izé
Lovaglós bébz ;)
18771 2 10 Izé
Findzs: megvannak patkolva azok a lovak ?
Luflee: ♥ http://2.bp.blogspot.com/_DRCmJ7PD-CQ/SLRKnk6pCMI/AAAAAAAAB5Q/BXP5vqqVkW0/s1600-h/menriding- [...]
ibor90: teccenek ezek a lovaglónadrágok :)
Mind a 10 komment
Ewun, Spor and Evol Intent-Levitate
560 1 2 Zene Izé
karmigran: azta.. so much köszi a postért.. ez nagyon k*rva jóság!!
MStipee: Ez nagyon jóság :respect:
Az állatok is tudnak szemétkedni
1390 0 0 Izé
Sok lelkes drukker még a nagypályán is elfér. :)
358 0 0 Sport Izé
A drónkamera valami hihetetlen dolgot rögzített!
2347 0 0 Izé
Tudtátok, hogy vannak kifejezetten hadizászlók?


2215 0 0 Izé
Hihetetlen összetűzések
1543 0 0 Izé
Mazda KAAN Racer - elektromos versenyautó.

Design Challenge Motor Sports 2025
3323 0 5 Autó Izé
Kampec: Mazda 4ever :3
mekszamnojz: minek az? :D
Dawe: na és hogyan kanyarodik?
Mind a 5 komment
15 golyó, egy lyuk
753 0 0 Izé
Adjon valaki egy sajtreszelőt!

Ha van nálad sok oda nem illő dolog, még túl is élhetet az erdőben

1186 0 1 Izé
qpci: Ezentúl ha megyek kirándulni, viszek magammal: sajtreszelőt, vazelint, üres fogkrémes tubust, s [...]
Ezek a pasik...
1193 0 0 Izé
Conuter-Strike gyerekeknek! :D
1750 0 1 Tech Izé
Jozef7: xD ez nagyon kemény :D
Karton és kézügyesség
494 0 0 Izé
Gyakorlatilag megdönthetetlen focisrekordok 9 percben összefoglalva
434 0 0 Izé
Transformers 2: Revenge Of The Fallen

Előzetes: apple | youtube
5381 4 10 Izé
Purple: én is ilyen vagyok, én a markolóktól félek :D
csicsilla: juuuj imádom végig tátott szájjal ültem a moziban,valami furcsa prverziot érzek a robotok irá [...]
sounman: rajzfilmbe nem jött e aztán elmentem a moziba megnézni olyan kellemesen csalódtam hogy utána m [...]
Mind a 10 komment
Ayreon...mi is ez?

Az Ayreon egy egyszemélyes zenekar. Élén a holland Arjen Lucassennel. Ez az egész úgy működik, hogy a híres ÉS tehettséges zenészeket felkéri arra, hogy játszanak az albumán. Arjen lemezeinek nagy része konceptalbum, tehát az egész cédé egy kerek történetet mesél el. Ez a The human equationról van. Alapsztori: csávó autóbalesetben kómába esik, aztán a fejében az érzelmek alakot öltenek, és piszkálják őt. :)

Műfajilag progresszív metál, amit kicsit jobban kell tudni emészteni. Ez nem olyan ordítós "b*megmetálb*meg" .  (:
672 0 5 Zene Izé
Andie.: hajjaj... :S neki is a legjobbkor kellett...nagyon tehettséges zenész volt, a shadow gallery meg p [...]
pepeti: Közben belehallgattam az albumba, a Loser nagyon nagy dal szerintem. Kár hogy Mike Baker már nem [...]
Andie.: akkor elnézést, így a pontos. :) a DVD szerint csak így volt hajlandó elvállalni, és elmélet [...]
Mind a 5 komment
Csapdák a vietnámi háborúban.
10841 2 23 Izé
kotta: Részlet soha ki nem adandó önéletírásomból: "...egykor mindenem volt a történelem, bújtam [...]
Tóth József: Ne haragudj, egy kicsit Én is elrugaszkodtam dühömben, vagy felindultságomban a tárgytól. Nem [...]
Tóth József: Ehhez csak azt szeretném hozzáfűzni, hogy a németeket a kutya sem ellenőrizte, hogy betartják- [...]
Mind a 23 komment
1962-ben ezen a napon adta első koncertjét a legendás Omega együttes. Ezúton köszöntjük őket
356 0 0 Izé
A 65 legromantikusabb filmpár
1270 1 1 Film Izé
kovacslacka: ez is hasonló: http://movies.sky.com/the-best-movie-couples
Szerintem elég izés napszemüvegek, és tudom nem kívánságműsor, de én ezekből kérek párat. :)

Inkább ilyet mint óklit, mindenkinek óklija van és már unalmas...
2875 0 16 Tech Izé
Errtu: http://www.briko.com/
dani003: Sztem ez egyértelmű... :) semmiért nem cserélném el :D http://oakley.com/pd/3681/11795
AVIREX: meg a fejeden ott van egy ér,amit nyílván nyomna.. nem tudom elképzelni,a hagyományos fül-orr [...]
Mind a 16 komment
Ebből rocksztár lesz!
918 0 0 Zene Izé
Powder Blue

A Powder Blue című filmben négy Los Angeles-i ember - egy temetkezési vállalkozó, egy ex-bűnöző, egy öngyilkos hajlamokkal megáldott hitehagyott pap és egy sztriptíztáncos találkozik egymással karácsony este, véletlenszerű események láncolatának eredényeképpen.

Imdb | Előzetes
649 2 0 Film Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.
9985 3 24 Izé
vadonka: Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!
bungle: Eltűnhet a Föld színéről a betegség, amitől 80 centi hosszú fonálféreg nő ki az ember bő [...]
bungle: Egyméteres húsevő férgek élnek sok ezer dél-szudániban http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/ [...]
Mind a 24 komment
Amitől mindig is rettegtél! A nő, akit Charónak hívnak és azt hiszi, Rihannát kell énekelnie!
5968 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...