REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Essemm - Siker
696 0 0 Zene Izé
Miért ne hagyd a kutyád egyedül a kocsiban 5 percre - főleg ne randi előtt! :D
7637 3 84 Izé
Kopasz: Hát téged se zárnálak be a kocsiba! :P :DDDDDDDD
Luflee: Tunderi ez az eb :) Na meg persze ha egyszer kell, akkor kell... nincs mese.. :)
dude: Lehet neked ctrl + frissítés kell. ;)
Mind a 84 komment
Ezek az apák...
4590 0 0 Izé
"A szipu jobb érzés, mintha egy nővel lefeküdnék."
10010 6 52 Izé
hadigabi: Megszületni sem kellett volna...egyiknek sem.Az lenne csak nekik az igazán jó.
JosephPorta: Felesleges élniük.
kisadria: http://index.hu/video/2009/04/09/szipu_3/#s=tag:nitrohigító itt a harmadik is..
Mind a 52 komment
Fox and Roll
3983 3 0 Game Izé
Ásványvíz-automata "nem fizetek" funkcióval.
6839 0 26 Izé
lorem_ipsum: itt is erdekes lett volna ha nyomon kovetik, hogy kik voltak a fizetosok es kik nem, mint kint, ered [...]
bungle: Csúnyán lebőgtek a magyarok - Becsületességből egyes Becsületkassza Amerikában és Magyarors [...]
bungle: A többség nem volt becsületes - hiába a jótékony felhívás www.hirado.hu/Hirek/2011/09/21/21/ [...]
Mind a 26 komment
Erre is kell majd útadót fizetni? ;)
2955 0 0 Autó Izé
Kő kád? Nekem kőllene... ;)
4573 4 9 Izé
Laretta: Tiszta FlinTstones - de ott tudtommal mammuttal zuhanyoztak :D
yuing: neharagudjatokmár de szerintem nem kellene visszafejlödni mert utálom a dinoszauruszokat:DDDDDDDD [...]
bigyo: Megrendelem, de házhozszállítást kérek. Ja és hozzák fel a 8. emeletre :-)
Mind a 9 komment
Ha neked sincs kedved így péntek reggel dolgozni, nézegess hipnotizáló gifeket
2294 0 0 Izé
Tervezz pólót 4000 dollárért! (vagy csak nézd meg, mások eddig miket terveztek).
6966 6 9 Izé
sztewe: Itt az én design om, lehet szavazni: http://www.hereitself.com/design/view/336 1 hete raktam ki, é [...]
Derill: nekem ez jön be kurvára:D
|-=O=-|: Húúú, nekem nagyon bejön, tök jó lett!!
Mind a 9 komment
Polip asztal jól.

Széket is választhatunk mellé
2450 0 4 Izé
ismeretlen: A kínaiak fele ennyiből megcsinálnák egy hét alatt a konténerben, amíg ideér a hajó. Nem [...]
Olsen: Naggyon jóóó. Bár én 2,5 év alatt már valahogy azt is megcsináltam volna, hogy távirányít [...]
Purple: Nekem csak simán a nappaliba is kéne! :D Lenne sokszor ennyi felesleges pénzem azért tudnék lak [...]
Mind a 4 komment
Cross bladed axe - energiatakarékos fejsze ;)
5052 0 4 Izé
Ravennë: Nem, fejsze.
PabY: rééégi
lilaflexninja: Jaaaaj, két méterről, nekifutásból. Azért ez így nem annyira energiatakarékos, nehezebb is a [...]
Mind a 4 komment
A Lenovo támogatásával alakult meg a budapesti Honvéd e-sport akadémiája
1824 0 0 Sport Izé
A Harley Davidson fejlődése.
3823 3 2 Izé
Maccoyi: Harley Respect :D http://www.youtube.com/watch?v=2c4MqJEeyTQ
papaluige: és még mindig dől belőlük az olaj!
Szegény Jessica nagyon rosszul számította ki ezt a gyakorlatot.
1605 0 0 Sport Izé
Híres filmjelenetek - macskákkal :D
3984 1 1 Izé
brier: hát ez nagyon pihent agyu lehetett aki csinálta de tök jo :) még ha nem is kutyákkal van -.-
7+3 tipp az állandó fáradtság ellen
2084 0 0 Pink Izé
Mennyi idős korig szabad még gyereket vállalni?

Egy nemrégiben készült felmérés kimutatta, hogy az emberek közel kétharmada szerint azokat a nőket, akik már nincsenek termékeny korban, nem lenne szabad mesterséges megtermékenyítéssel hozzásegíteni a gyermekvállaláshoz. A megkérdezettek negyede úgy véli, hogy nőknél 40, férfiaknál pedig 43 év az a határ, ami fölött már nem tanácsos gyereket vállalni.
1378 0 0 Pink Izé
Nintendo ékszer
1012 0 0 Tech Izé
A Harley Davidson fejlődése.
3737 0 2 Autó Izé
Maccoyi: Harley Respect :D http://www.youtube.com/watch?v=2c4MqJEeyTQ
papaluige: és még mindig dől belőlük az olaj!
Cultural Festival
2890 1 7 Game Izé
huszi11: a végén a nyársra fel kell szúrni mindent onnan már könnyű
szűzirónia: végre!XD
szűzirónia: Én az octopus grillnél vagy minél akadok el:D:D
Mind a 7 komment
A tavalyi év legjobb,legrosszabb, legviccesebb, legbátrabb stb. poszterei
1657 0 2 Film Izé
kovacslacka: Minden idők legrosszabb poszterei: http://movies.sky.com/worst-movie-posters-ever
Vigyori: a terminator 4. poszter sikerült a legdurvábbra szerintem :D
Lovefield - horror, meglepetés, dráma 5 percben.

Remek rövidfilm Mathieu Ratthe rendezésében.

Egy másik, általa rendezett "demo jelenet": Stephen King - The Talisman
8745 11 32 Izé
focuskoma: Nekem is tetszett. Mivel a posztszövegben szerepelt, hogy meglepetés, egyből a szülésre gondolt [...]
Szama: grat..ez ügyes...
brigi_cica: én sajnos túl sokat gondolkodtam a film közben és az elejétöl fogva arra gondoltam hogy gyerek [...]
Mind a 32 komment
A mellnagyobbításról
1400 0 4 Pink Izé
Purple: nekem is tetszik :D
CRaPtRaSH: olyan mintha nemlenne cicije,és két labda lenne a mellkasára ragasztva:D
zeiksz: Furcsa mód nekem is tetszik.. vagy ha nem is, de van benne valami.
Mind a 4 komment
Internetes szenzáció lett a kismalac
1170 0 2 Pink Izé
minna: nagyon cuki malacka:D
Balázs: valóban aranyos
Color Theory
3783 5 13 Izé
Heidyi: Oké a 30. pályáig bírtam-.-...
ZomBeeZ: a 30 as után supermannek érzem magam
zizi: A 8. kicsit megizzasztott, de a 9 és 10-es utána már könnyű volt! Nagyon tetszik, még ilyet!!! [...]
Mind a 13 komment
Matt - magyar rövidfilm
600 0 0 Film Izé
Malacka, a hős :)
7614 1 16 Izé
Errtu: http://e.asset.soup.io/asset/3784/0398_847f_728.jpeg
7sleeper: :-DD londa JunKieEQ gazembel (dobjátok a padlóla) ;-DDD
Nusihusi: A nap hőse:)
Mind a 16 komment
Ebéd előtt egy kis edzés ;)
4240 0 3 Izé
Botos Vendel: dog-ra rugo gerinczü felpatano!!!4444
gyocska: Csajom is a fitness DVD-re nyomja, dee.. nem ilyen jól. :)
focuskoma: :D :D :D http://www.keptelenseg.hu/allati/az-ugralo-agart-utanozza-71897
Mágikus lebegés
5686 1 8 Izé
bigfeher: http://kepfeltoltes.hu/view/130627/Clipboard01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Arbiter: Aki meg 15 éve még nem élt az nem is érdemli meg hogy lásson ilyet? azért mert neked valami r [...]
gyocska: Már 0:21-nél látszik a ventilátor mögött egy függőleges valami, ami később a "pulpitussal" [...]
Mind a 8 komment
Magyarok északon
2154 0 2 Izé
Szancso: Norwegiannéláknál ez teljesen elfogadott. Nekik eggyel több nemi szervük van.
közlegény: két csülkönként lehet egy kolbászt betenni
Most már biztos, hogy Vin Diesel halhatatlan

Az utolsó boszorkányvadász
3856 1 5 Izé
közlegény: NemChuck Karesz keresztlánya :)
Szancso: Ki az a Chuck Norris? ;)
közlegény: most Vin Dízel recskázik Csak Norriszra vagy fordítva?
Mind a 5 komment
Deszkás játék
7373 4 2 Izé
bungle: tavihod küldte (2. rész): http://www.teagames.com/games/streetskating2/play.php?start=1
levi: nem rossz de a bmx-es jobb
Európa Elrablása (Rape of Europa)

A nagyváradi MAFF (Metrion Animációs Filmfesztivál) rövid „post-it rajz-animáció” pályázatot hirdet diákok és fiatal animációsok számára, Európa elrablása címmel. A cím egyben a fesztivál és a pályázat témaköre is. A pályázatra beküldött alkotásokat a MAFF-on mutatják be a közönség számára.

Október 28. és 30. között a második alkalommal rendezik meg a Metrion Animációs Filmfesztivált a nagyváradi Szabadság moziban és a Gekkóban.

Az elsőről cikk itt.

Ezt a művet ugyan azok csinálták akik a  Helsingborgi temetés-t is.
596 1 4 Film Izé
boldizo: Bizony! De attol megaz " Europa elrabla" a klasszikus legenda es a ra epulo palyazat cime! Az ezen [...]
azbiza: attol a rape ugyis azt jelenti hogy megeroszakolni, es a Rape of Europa europa megeroszakolasa es ne [...]
boldizo: Hello. Szoval jo eszreveltel, es meg is ertem mivel a magyarazat lemaradt. Tehat a palyazat Europa e [...]
Mind a 4 komment
 AVATAR már 4D-ben ... egyelőre csak Szöulban.

(Az ötlet természetesen nem szöüli felebarátunké, pl. egyes Disneyland élménypark mozijaiban régóta alkalmazzák a technikát - kasy)
1984 0 2 Film Izé
kovacslacka: Hívhatnák All sense-nek. Egyébként királyos lehet.
Madarinfluenza: "Mit is jelent a 4. D? Mozgó ülések, szélfúvás, vízpermet, robbanás, lézer-effekt és illat [...]
Sorapot teáskanna
1833 0 0 Izé
Hurrá, indul a Nemzeti Piramis Játék! :D
932 0 7 Izé
norbertvincze: valami fizetett faszfej lehet annak az oldalnak az adminja. Egyébként én megcsináltam annak az [...]
jakatta: Egymillióan a magyar sajtószabadságért. 2010: 90.000 2011: 80.000 2012: 70.000 2013: 60.000 201 [...]
Tóth József: Gyagyás Tódinak megint volt egy ötlete, amit a gazdái méltányoltak. Lehet még pénzt lenyúln [...]
Mind a 7 komment
Ti melyik focicsapatnak drukkoltok? :)
7015 3 45 Izé
Laci: Változatlanul Holland-Német döntőt várok (43). Aztán majd meglátjuk sprechen sie hollandisch [...]
AVIREX: swédek kiestek 1 órája :O hihetetlen :O buktam is vele 1 kis cash-t :D
Laci: Szeretnék egy Német - Holland döntőt... Hallgattam Szujó Zoltán (bocs, ha rosszúl irtam a nev [...]
Mind a 45 komment
Tokiói gumipark.
2297 1 1 Izé
Fireblade1000: Nem 1 átlagos használtgumi lerakat!:)
NettleBox 2 - Virtual reality surface
2578 1 1 Tech Izé
KillHates: Tudnak ezek az oroszok, ha akarnak!
Régebbi postok...