REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.

A legnehezebb rejtvény az interneten

Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
8807 7 66 Izé
gameover: AJJJJ MI A F*SZT KELL CSINÁLNI A 3 szinten????????????????????????
Husee: mit kell ott?
Husee: Nem tudom megcsinálni a 3 as szintet
Mind a 66 komment
Ian Field-Richards alkotásai
5962 0 1 Art Izé
sanyi123456: NAgyon oTt van!!jóóó
Szerencse, hogy túlélte - összeomlott az emeleteságy
437 0 0 Izé
A vaginizmus A félelem legtöbbször csak a tudatos magyarázó elve a vaginizmusnak. A szexuális zavar igazi kiváltó okának hátterében leggyakrabban lelki tényezők állnak.
2214 0 0 Pink Izé
Mai napi cukizé: cicka és plüssmacija :)
8905 9 19 Izé
bandee1219: http://www.jonco48.com/blog/Cuddle_20Buddy.jpg
Ancen: Legalább ő megtalálta:))
Németh István: LOL http://www.youtube.com/watch?v=7W8gm7EF58o 2 funny cats / kittens running on the treadmill http [...]
Mind a 19 komment
Berkeley mews - egy zacskó képkockacukorka
4926 3 7 Izé
Tooni: Most jut eszembe http://usvsth3m.com/wp-content/uploads/2013/11/EYaUH5G.gif Logan futása
Tooni: Boldog karácsonyt... http://www.berkeleymews.com/?p=702 minden Xbox tulajnak :D http://helpware.net [...]
Nusihusi: A legtöbb elég beteg:D
Mind a 7 komment
Monoklival kapta meg Kit Harington Jon Snow szerepét

Utólag meg is köszönte a srácnak, akivel bunyóba keveredett, mert úgy gondolja, hogy az a monokli segített neki megkapni a szerepet.
724 1 0 Film Izé
Mivel az Ébredés ekkora sikert aratott, gondolom beküldöm ezt.

A legnehezebb rejtvény az interneten

Bármit használhatsz, de direkt segítséget, azaz csalást, nem. Olykor változtatnak is némelyik epizódon.
Kétlem, hogy egyáltalán tízig eljuttok vele, valóban eszméletlenül nehéz.
Cselesebb mint az Ébredés. Google-ra feltétlenül szükségetek lesz. Angol nyelvű, itt is kell olykor a címsorba módosítani, ésatöbbi ésatöbbi.
Van fóruma is, ahol mindegyik szinthez van segítség.
Segítséget kezdetben a kép alatt is rendszeresen kaptok.
Sok szerencsét, türelmet! :D
9200 2 65 Game Izé
Husee: mit kell ott?
Husee: Nem tudom megcsinálni a 3 as szintet
Orsika5: Sziasztok Srácok! Én még a 4-esnél akadtam el :-). Nem látok semmit pedig már kivilágosítot [...]
Mind a 65 komment
Már ők is Izélnek.
7127 1 27 Art Izé
Nóricka: Nagyon sexy a csaj...
luise: csak a kölkök elszivták a tejcsit:)
Laci: Világos.
Mind a 27 komment
Ha ráteszed valamire az életed...

3487 0 0 Izé
Give Junior a Bath
5990 1 28 Game Izé
Erdei Anett: Most meg már elvitte...nem nagyon értem! Csóró mindig meghal(legalábbis nálam).
Erdei Anett: Nekem miután kitörtem az ablakot a szőnyeget belerakta a kukába...azzal is kellene valamit csin [...]
szuperagy.: biztos.mert az a lényeg h junior tiszta legyen.
Mind a 28 komment
LEGO járművek: kötélhúzás
495 0 0 Izé
Tőzsdecápák 2 (Wall Street: Money never sleeps)

Gordon Gekko visszatér. 23 évvel az első rész után Oliver Stone végre elkészítette a folytatást, mely a gazdasági válság előtt nem sokkal játszódik. Gekko (Michael Douglas) letöltötte börtönbüntetését, ismét szabad ember, ám nem tud szabadulni a tőzsdétől. Új tanítványt is talál magának, lánya vőlegénye, Jacob (Shia Labeouf) személyében. A viharfelhők azonban immár nem csupán az ő feje, hanem az egész gazdasági rendszer felett gyülekeznek.

Imdb
906 1 5 Film Izé
kovacslacka: fél évvel elhalasztották a bemutatót: http://www.sg.hu/cikkek/73040/fel_evet_csuszik_a_tozsdecap [...]
Balázs: hát a trailer az hangulatos szerintem :)
kovacslacka: Basszus! Nézek, nézek, de nem látok. Ahogy vége lett az előzetes érdemi részének, már nyomt [...]
Mind a 5 komment
2011 Audi R8 GT
1698 1 3 Autó Izé
Maccoyi: Az hivatalosan ez: http://www.topclub.hu/ ;)
M.Andreas: beb.ize.hu...? :)
Zserigta: Hmm már auto.ize is van?! Mi lesz még? :D
A Dél-Koreai állatkert pingvinei megkezdték a ráhangolodást, egy laza edzőmérkőzéssel a Dél-Afrikai futballvébére. :)
596 0 0 Sport Izé
Witch
6225 2 2 Game Izé
stone555: nagyon sokáig tartott már úgy kellett leszakadnom róla :D
nicky80: Nagyon tetszett!Köszi!:)))
 Diamond Hollow
3917 0 3 Game Izé
fajkus: Á nem függő :D Nekem is már 10000 van és még mindig hiányzik az 1000m-es achivment :D
Jádám: most ennek van teteje vagy nincs? :D
adi226: Jó játék :):) De ez de függő kép :D:D 35759 gyemánt!?:O
Kedves szegény gyerekek! Ízleljétek meg a luxust!

Lúdgégével és joghurt tortával villantotta fel a luxust negyven mélyszegénységben élő gyereknek Balog Zoltán a Hiltonban.
6027 0 27 Izé
Grex: Azért a Hilton mert a Balog úrnak ott van a második otthona...a menü az ő kedvenceiből készü [...]
justil: Ez az egész oda-vissza kellett volna, hogy működjön, azaz miután a miniszter úr megvendégeli [...]
gumi: Lúdgége? Mert a csirke láb már elfogyott.
Mind a 27 komment
Ez lenne a prüdéria magasfoka?

Egy amerikai áltanos iskolás rajztanárt kirúgtak, mert a színtanról szóló óráján a vetítésébe aktképek is bekerültek.
4809 0 7 Izé
Ravennë: Megnézném ebben az iskolában milyen egy felvilágosító óra, vagy hogyan tanulnak biológiábó [...]
csaty: Én nem megyek bele csatározásba veled , itt élek , ide járnak iskolába a gyerekeim , látom mi [...]
Traveller_x: A marhája. Hát nem tudja hogy pucér seggű angyalkáknak álcázott kisfiúkat, csak a templomok [...]
Mind a 7 komment
Marcipán Múzeum Budapesten
Aki még nem volt, látogasson el oda! Ne csak a külföldiek kézügyességeit csodáljuk, hanem a magyarokét is!
3411 0 8 Art Izé
grmindenyssa: Van egy Kőszegen is.
Bobek: Művészet ez is...! Nagyon szépek!
buddha: köszi,én csak szentendréről tudtam
Mind a 8 komment
1307 1 1 Tech Izé
Lilu__cica: Hűha!
Vazulné cilike információi
1558 0 0 Izé
A világ legnagyobb mozaik képe, 112896 fényképből.

Még több kép.
2699 1 2 Izé
bungle: Felraktam még jó pár képet.
ismeretlen: áá nem nagy cucc, kinyomtatták a mazaikával :) na de nem semmi tényleg
Hihetetlen kaszkadőrök - Jeffrey R Werner fotói
8240 0 9 Art Izé
steve1435: Ha a dinnyés trükk nem sikerül, ugyan ezt látni, csak egy gömbnyivel lejjebb. :-)
crusoe: A repülő nagyi a legjobb - ő az igazi amatőr ;-)
esmein: Nem egy túlélő gén, az biztos. Balls of steel.
Mind a 9 komment
Egy kis trollkodás a pisai ferde toronynál
6279 0 9 Izé
brier: jo arc volt :))) ezek is aranyos képek: http://4.bp.blogspot.com/_XqFCOyTy--M/TA__yblVa2I/AAAAAAAA [...]
Nusihusi: Ez nagyon tetszett:)))
Aderu: Ez jó :D
Mind a 9 komment
Ki ne szeretné a cicadorombolást?
1448 0 0 Izé
Guns and Angel
4511 0 1 Game Izé
Grábor: érdekes egy gém , nem mndom hogy rossz de érdekes
Újabb ropogós trailer érkezett az októberben 3D-ben bemutatkozó és egyben visszatérő Toy Story első és második részéből, az animációs filmek egyik úttörője.
705 2 0 Film Izé
10 kreatív randitipp

Szeretnéd úgy eltölteni az időt szíved választottjával, hogy az egyszerre legyen romantikus, izgalmas és feledhetetlen élmény? Íme néhány ötlet ahhoz, hol és mivel tölthetitek el az ismerkedés édes óráit.
1159 0 5 Pink Izé
CrazyLime: xD Ott a pont...
Derill: de hál istennek nektek nincs ilyen gondotok, mert még 1 darab postot sem küldtetek be :)
spider86: mindent a poszthatalomért...
Mind a 5 komment
Azt bírom a macskákban, hogy egyszerű játékokkal is beérik. :)
6675 8 8 Izé
Fireblade1000: Nagyon aranyos a kis dög!!:))
Nusihusi: Azt hittem, hogy a végén lenyúlja a tollát:)
Lilu__cica: Szívemből szóltál!
Mind a 8 komment
Savanna Blocks
2150 2 0 Game Izé
Londoni emeletes busz fekvőtámaszokkal készül az Olimpiára... WTF?
1560 0 0 Autó Izé
Top 10 Trónok harca halál
1504 0 1 Film Izé
bungle: All PIXELS must DIE :D www.youtube.com/watch?v=OLhwdnaoTFg
Allan Dixon, az állatos szelfik koronázatlan királya! :)
2216 0 4 Izé
Neo: A kecskés képen elég sok a hasonlóság, akár még egy alomból is lehetnek. :)
Nusihusi: Fotogén állatok:)
bungle: Rohadék tolvaj sirályok! :D www.ize.hu/comments.php?post_id=11158
Mind a 4 komment
Hereditary

Állítólag iszonyat para lesz ez a szellemes horror.
15257 0 0 Film Izé
Beat the Wall
3551 1 2 Game Izé
ardi: Á CSAK 1150 P
gvereb1: hehe, elugranak a labda útjából, ha elég izmosan lövöd :)
Drága az áram? Tekerj a turmixért. ;)
2236 0 4 Izé
AVIREX: lacpas :D
Lacpas: mer pont turmix? a radio sokkal jobb lenne :D Igy olyan opcioja lenne a biciglinek h no a zene hange [...]
csirek: dógozzá! :D
Mind a 4 komment
Ízeltlábú origami
2306 0 2 Art Izé
Re-Peet: a jobb fölsőről már megállapítottuk, hogy ilyen nincs is.. :D
Lazarus: papír vagy nem, még így is rusnyák. Ha az ölembe esne valamelyik sikítva borulnék fel a szék [...]
Tinédzser-szerelem az internet korában
346 0 0 Pink Izé
- Be tetszett fizetni?
- Igen.
- Akkor tessék beküldeni a másolatot a csekkről.
- Ne az eredetit?
- Nem, nem, csak tessék lemásolni, és küldje el.
- ...Másoljam le? Jó... Éértem...
13189 4 34 Izé
Purple: HÁHHHHHHHHHÁ :D ezz nagy
Schabee: ez nagyon kész
peet: Akkor, ahogy a kommentjeitekből kivettem, az nem az eredeti csekk vagy az eredeti fénymásolata??? [...]
Mind a 34 komment
Régebbi postok...