REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
  Silverado Apocalypse Blaster
3813 1 0 Game Izé
John Wick 2

Keanu ismét sorban osztja majd a fejlövéseket, és ezt egy iszonyatosan jó előzetessel vezetik fel.
543 0 0 Film Izé
A grafikusok rémálmai a megrendelők
3357 0 7 Izé
norbertvincze: igazság szerint a kezdő csak azért szop, mert elvállal mindent, hogy legyen munkája. Másrészt [...]
cila: Így van. Aki nem tud valamit magától megoldani, keres egy profit. Ismertem építészeket, akik m [...]
tjunior: Azért ez nem teljesen így van. Igen a megrendelő aki fizet, belőle él az ember. Most vonatkozta [...]
Mind a 7 komment
Zorro Tank
9632 1 6 Game Izé
duffbeer: :D
Élien: Persze meg kék lövedékek és sárgák ,aztán ki tölti ilyen gyorsan. Ennyi lőszer el sem fér [...]
duffbeer: Mér? Űrhajóval repültél már és daraboltál zöld szörnyeket? EZ EGY JÁTÉK VAZZEG!!!!!!!!!
Mind a 6 komment
Valószínűleg a világ legnagyobb teknősét sikerült lencsevégre kapni
2864 0 2 Izé
vadonka: Nem szívesen találkoznék azzal a madárral amelyik fel tudná kapni ezt a picike tekit :D
Ravennë: Épp időben sikerült elérnie a partot, mielőtt még felkapta volna egy madár. :D
Inside The Firewall - a szokásos kattintgatós-kijutós játék
7571 2 17 Izé
Deathy: naon komoly rekordom:35:05 elsőre
blabla: tv melletti szekrényből nem tudok kivenni semmit. és az, h enable sec. power és katt rá, meg DO [...]
SG: Másodszorra már tényleg ott volt mikor újra kezdtem, viszont előszőr nem:(
Mind a 17 komment
Funkcióját vesztett kifutópálya újragondolása, zöldterületként.
3766 0 1 Tech Izé
Srobi: Helyes is..:D
A Chand Baori Indiában
4837 0 18 Art Izé
brandboy: A legenda szerint szellemek építették egyetlen éjszaka alatt. A francokat, piramist akartak, csa [...]
Gesa: Köszönöm a segitséget! :D:D:D:D:D:D
babapiskóta: dehogynem, az őszinte káröröm tükröződött rajta...
Mind a 18 komment
Vajon mit rejt a füst?
2147 3 0 Autó Izé
Milyen színű a szemed? Olyan legyen a sminked!
1341 1 0 Pink Izé
1. postom, remélem, sokaknak kedvére tudok tenni ezzel.

Jó szórakozást
2778 3 3 Zene Izé
Pappaya086: Sok ilyet még!! Nagyon jóóóóó
Kábé: tökéletes
Cezet 350/472: Zsír jó ez a zene grat az első posztodoz. :)
Mai tippelős: mihez van tehetsége a kutyusnak? :)
7179 3 5 Izé
Szancso: Amihez nekem nincs!Megnyalja a pöc**t.Sorry vulgáris!:)
blackmumus: sztem képes langyos vizet hegeszteni egy fenyőfa tetején a sivatagban
MADve: deszkázásban? csak mert még régen láttam videón egy ilyen kutyát deszkázni :D
Mind a 5 komment
Billy gennytortái

"Billy ízletes gennytortákat készít, amikhez a rengeteg pattanás adja az alapanyagot."

Szerintem ideális képességfejlesztő játék a mai gyerekeknek.
9743 3 16 Izé
csicsilla: volt màr egy hasonlo patti kinyomkodos jàtèk...anyukàm arra tanitott hogy ne nyo [...]
Arunson: elég beteg.ezért kib...ott fasza
cica-bi: elzsibbadt tőle a kezem
Mind a 16 komment
Hogyan készül a 3D-s járdarajz... (mint pl. ezek vagy azok vagy a legnagyobb).
5644 9 4 Izé
eol: Szó szerint 1 pontból kell nézni :) Mivel 2 szemed van az 2 pont, tehát nem jó. A legjobb fény [...]
bandee1219: Igen, ezeket csak egy pontbol jó nézni, ahonnan fényképezik őket (van egy pár fotó más szög [...]
mephistto: Az a baj, hogy élőben nem ilyen... mivel ott 3d-ben látunk a fénykép meg csak 2d ..........
Mind a 4 komment
Turtle help
3023 1 10 Game Izé
szűzirónia: teki
Elizé: Megcsináltam a Te verziód szerint is. Szerintem még lehet ezt folytatni, hogy még egy olyan "big [...]
Elizé: Szia Kedves Kerlés! Köszönöm szépen, időközben hazajött a gyerekem, és segített. :))) Bá [...]
Mind a 10 komment
A GTA 5 PlayStation VR fejlesztést kaphat?

Akár még ez is megtörténhet a mostani infók alapján. Egy biztos, mi nagyon örülnénk neki!
925 0 0 Izé
Good Things Should Never End

Nem tudom, hogy mi ez, de rohadtul nariii és sosincs vége! :D
1642 2 3 Game Izé
Bakeyoo: Nariii = narancs :P
adi226: Sztem ariii lenne... Vagy narancs :D:D
anon: és mi az a nariii? :D
"Vérszomjas napernyők támadtak békés fürdőzőkre! Egy idős nőt elkaptak, leszoritották a földre és ..."
7529 1 19 Izé
Schabee: előferdül
nkmedve: nem, a képen csak egy napernyőt küldött a nyilt tenger fele (azt bámulja mindenki), de lehet a [...]
calipunkszabus: MEDÚÚÚÚZA!...úgy nalta be az ernyő, mint amit erre terveztek!...habár lehet van ilyen (bony M [...]
Mind a 19 komment
Rózsaszín fülhallgató barbie lányoknak
842 1 5 Tech Izé
joetheghost: Nem fölösleges mert ez már egyfajta csoporthoz tartozást jelent. És könnyen távol tarthatja a [...]
ceazar: ismét egy fölösleges tárgy
eváj: óóóóóóóóóóóóóóó dzízősz! nekem ilyen, ilyen... ilyen KEEEEEEELL! ^^ :D
Mind a 5 komment
Légy fülhallgató :D
946 0 1 Tech Izé
CRaPtRaSH: http://www.techfresh.net/rayouts-disney-ipod-nano-headphones/
I Gotta Feeling paródia
7893 6 11 Izé
Mr.T.: Syra küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=OsfwPsuVjOk Szöveg: I gotta feeling PARODY I'm a [...]
bungle: Girls Are Bad At Sound Effects (vigyázat, agyrohasztó videó!) http://www.collegehumor.com/video:1 [...]
boci: nagyonjóóó :) és köszi az angolfeliratos linket :)
Mind a 11 komment
5 ok, hogy kidobd a szűk farmereid
1047 0 7 Pink Izé
Purple: Attol en is hanyok... plane mikor 200 fokos hosegben is felveszik szoknya v rovidgatya ala... az meg [...]
CRaPtRaSH: nem tudom, ezt én sem értettem, és tényleg nagyon kevés embernek áll jól, viszont én eddig [...]
Nas: Csak a postképről jutott eszembe: alkattól függetlenül egy kezemen meg tudom számolni, hány o [...]
Mind a 7 komment
Süss tűz nélkül: epres, vaníliás pite 
687 0 4 Pink Izé
Purple: fuhh, ez tuti jó lehet, bár nekem bonyolultabbnak hat, mint a sütős sütik :D
zeiksz: Amúgy tök guszta ez a süti..
Grimmgirl: A villanysütőmben mindig erre törekszem.
Mind a 4 komment
Felvették a magyar segélyt, miközben Kanadában éltek 

Újabb 5 embert gyanúsít a Nemzeti Adó- és Vámhivatal azzal, hogy jogosulatlanul igényeltek szociális segélyt, miközben Kanadában tartózkodtak. A gyanú szerint egy pécsi férfi több mint 3 évig vett fel gyermekei után családi pótlékot Magyarországon úgy, hogy közben a tengerentúlon élt. Ezzel több mint 2 millió forinthoz jutott.
2779 0 20 Izé
palinkaman: És 3 év után jöttek rá, hogy "Te Ezékiel, figyejé má'! Erre a levélre mér' Kanada van írv [...]
KillHates: Namégegyszer: " Miért lehetséges, hogy az állami gondozásba adott és "keresztben" kereszteben [...]
KillHates: Mi a gond ezzel? Megérdemeljük, hogy fizessük mert a közigazgatásban olyan ingyenélők dolgozn [...]
Mind a 20 komment
Amikor az élet citrommal kínál... :)
2737 0 5 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=TkOEc-GjKIA Köszi Szancso! :)
bungle: http://i.imgur.com/ROFA9wi.jpg
Nusihusi: Ezek nagyon ötletes jelmezek:)
Mind a 5 komment
Egy érdekes írás az idei választásról, eléggé egyértelmű véleményt formálva az egyes pártokról.
5083 0 40 Izé
hawkeye: Viszont a szavazók viselkedése is megér egy misét. Páran, láthatólag 90 fölött, mentáli [...]
hawkeye: Nem panaszképpen mondtam! Addig is gyönyörködhettem egy igazi nő szépségében.... ;)
tjunior: Most őszintén pont ez működne normálisan? Én még nem voltam, majd ebéd után szavazok.
Mind a 40 komment
Lenore, az aranyos halott kislány kalandjai. :)
6677 10 14 Izé
Lilu__cica: Jó! (aránylag) Tipikus mai mese : )
Winterborn: Áruld el kérlek a pontos címed.
bandee1219: Eddig még csak az elsőt, a The new toyt néztam meg, de az haláli!... :)
Mind a 14 komment
Hogyan készül a 3D-s járdarajz... (mint pl. ezek vagy azok vagy a legnagyobb).
5413 0 4 Art Izé
eol: Szó szerint 1 pontból kell nézni :) Mivel 2 szemed van az 2 pont, tehát nem jó. A legjobb fény [...]
bandee1219: Igen, ezeket csak egy pontbol jó nézni, ahonnan fényképezik őket (van egy pár fotó más szög [...]
mephistto: Az a baj, hogy élőben nem ilyen... mivel ott 3d-ben látunk a fénykép meg csak 2d ..........
Mind a 4 komment
Az arcát nézzétek, true fan! :D (de a legjobb akkor is a vége poén, gyereknevelés felsőfokon :))
11769 10 75 Izé
mumus007: vagy legalább 1-2 kép??? DE ennél alább nem adjuk!!!:)
CRaPtRaSH: http://uk.youtube.com/watch?v=nuQTQUq6T3k lehet már volt,akkor bocsi,de én ezt imádom :D
<-{st.one}->: vagy legalább egy MP3!! bármi amit fel tudunk itt használni! XDD
Mind a 75 komment
Batman Tumbler Replica
7090 0 13 Autó Izé
kszaten: motor része az nagyon gizda .........:D
Darklightangel: sztem jól néz ki ,kipróbálnám szívesen...
Kal-El: Szintúgy premieren voltam, hatalmas lett tényleg, kár kihagyni :) Joker haláljó, rég láttam i [...]
Mind a 13 komment
4 dolog, amit soha ne tegyél meg a pasid kedvéért
1252 1 19 Pink Izé
megtalált: nah, egy újabb hülye poszt :)
Errtu: [félelmetes, lassú ajtónyikorgás. résen kigomolygó sejtelmes köd, éteri hangok...] A KLUB N [...]
Mr.T.: Ötödik! Nyílhat a klub :D
Mind a 19 komment
Melyik is a net kábel?
6302 4 14 Izé
Phinix: Azt a mocsok... ide elfogok egyszer utazni, ha másért nem is... Egyébként mondják ugye: A zseni [...]
bungle: Bangkok: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4591
Csongi111: Én raktam be a posztot! Én szeptember kezdek neki a Sisco-nak! :D Műszaki Informatikai mérnök a [...]
Mind a 14 komment
Magyar dinoszaurusz - kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk!
4359 2 14 Izé
Revanor: Mindez egyértelműen időutazók hanyagsága. :D
Nas: Na, egyébként meg azért örüljünk neki, minden siker számít az országnak a tudományos köz [...]
Nas: A paleoantropológusoknál kevés becsvágyóbb, hírnévhajhászóbb embert ismerek... :) Ezért is [...]
Mind a 14 komment
Günther Kathrein fotói
11395 5 0 Izé
How It Ends

Az előzetese alapján egész jó világvége filmet csinált a Netflix.
4757 0 0 Film Izé
Sling Ice - Takonylabdánkkal ezúttal jeges környezetben próbálkozhatunk!
3664 2 2 Game Izé
Szamooca: Utána sling fire mi??...vagy nem is.....inkább sling nose :P....pffúj ^-^
anon: A következő Sling Metal lesz
Vicces zsarus pillanatok
679 0 0 Izé
Színészek, ahogy a felnőttek és a gyerekek ismerik
1461 0 1 Film Izé
tutituti: Most őszintén...Christopher Walken gyerekfilmben félelmetesebb mint felnőtt filmben.Ő egy pokol [...]
3 fontos tény az esemény utáni tablettáról - Ha baleset történt
2729 0 5 Pink Izé
Balázs: XD
cukorcica89: "Előfordult, hogy egy szerelmes éjszaka nem úgy alakul, ahogy elterveztétek! --> Kilyukad a gumi [...]
zeiksz: "Előfordult, hogy egy szerelmes éjszaka nem úgy alakul, ahogy elterveztétek!" = csengetett a kö [...]
Mind a 5 komment
Akár pénztárcának is elmehetne... ;)
7123 1 13 Izé
lb7: Először azt hittem, hogy a melle alá fogja betenni a pénzt... az is simán megtartaná
CRaPtRaSH: és ekkora hasa? és ilyen zsíros karja? és?...
CRaPtRaSH: nem Ed Gein rokona vagy véletlen? :DDD
Mind a 13 komment
Régebbi postok...