REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Monsanto. Ugye ismerjük a varázslatos RoundUp vegyszerét? A cég ügyvédje állítja, hogy biztonságos az emberi fogyasztásra is, annyira veszélytelen.

Ezt be is bizonyítja a következő felvételen.
4136 0 11 Izé
Nas: http://www.nytimes.com/2015/06/25/business/energy-environment/gmo-dilemma-swaying-a-wary-public.html [...]
Nas: Áhh, nincs kedvem hétvégén is dolgozni. :S :) Az általad linkelt oldalak GMO-ellenes kampány [...]
norbertvincze: Nas, fejesugrás ebbe a témába? (én nem néztem bele) A 2011 Study done at Sherbrooke Hospital [...]
Mind a 11 komment
Terelgess birkát jól!
9605 1 2 Game Izé
SexyBaby18: mc donald bácsi örelne ha ezt látná :D
toxity-fa: ötletes..meg nehéz kicsit :D főleg fater laptopjáról xD
Szentpéterváron már a télen elkezdik a kátyúzást!!!
9634 2 8 Izé
AVIREX: Jó oké,értem ez eddig oké,de annak az a lényege,hogy úgymond egy jó nagy rögöt képezve kit [...]
Bagoly: Ha nem esik le akkor sajnállak... A megfejtés: A latyakos utat úgy kátyúzzák, hogy a latyakot [...]
AVIREX: jolvan bagoly,de most itt mi a sztori?????????????????????????
Mind a 8 komment
Transformers 2: Revenge Of The Fallen

Előzetes: apple | youtube
5398 4 10 Izé
Purple: én is ilyen vagyok, én a markolóktól félek :D
csicsilla: juuuj imádom végig tátott szájjal ültem a moziban,valami furcsa prverziot érzek a robotok irá [...]
sounman: rajzfilmbe nem jött e aztán elmentem a moziba megnézni olyan kellemesen csalódtam hogy utána m [...]
Mind a 10 komment
 Egyes szülők már gyermekük megszületése előtt közzé teszik az ultrahangos felvételeket, vagy saját e-mail címet készítenek az újszülöttnek.

Közösségi oldal gyerekeknek
422 0 2 Pink Izé
Purple: nagyon gáz dolog szerintem... legjobb, mikor küldik a maileket, hogy szavazzak a gyerekükre... pf [...]
nagydee: na ja... http://reka.nagydee.fotoalbum.hu/
Ez pont olyan, mintha jönne, pedig megy... ;)
3562 2 0 Autó Izé
Érdekes tények arról, hogyan is dolgozza fel az agyunk a külvilágot.

A "Session 1 - Illusion of an interrupted world" részből pl. megtudhatjuk, hogy van egy úgynevezett "vak folt" a szemünkön, azon a területen nem látunk semmit.
7700 9 9 Izé
nearo: Nem újdonság, de marha érdekes. Tanították nekünk is, de azt nem mondta senki, hogy pl hogy tu [...]
TeamCo.: „A "Session 1 - Illusion of an interrupted world" részből pl. megtudhatjuk, hogy van egy úg [...]
Nusihusi: Érdekes poszt, nekem tetszik, jól szemlélteti a tényeket:)
Mind a 9 komment
Az idei Darwin-díj egyik esélyes versenyzője a képen látható fiatalember, aki lesmárolt egy vízi mokaszinkígyót 

Magyar cikk
4816 0 5 Izé
Ravennë: Már a férfiaknál is divat az ajakfeltöltés?
Tóth József: A cikk szerint elaltatták..., hogy kezelni tudják ezt az idiótát.
Szancso: Reméljük a kígyónak nem esett baja!
Mind a 5 komment
Loving Vincent

Bővebben ITT
472 0 1 Art Izé
bungle: Ez ilyen snapchat filter? ;)
Az emberiség számára igazán kulcsfontosságú kutatási tevékenység
2234 0 2 Izé
velo: mondjuk ezért a posztért kár volt...
Demente: Évek óta először az izén!!!! Hétvégi poszt!!! Évek óta. Csak így tovább!
Vicces fiú..
1794 0 0 Izé
Ray egy elég antiszociális hitman...
Egy többvariációs, véres RPG.
7245 3 2 Game Izé
CRaPtRaSH: iggenjjo :]
koocos: http://ray.freeonlinegames.com/ - innen el is indul...
Kristy Joe Muller
7194 0 0 Izé
Szexfüggőség – betegség vagy kitalált fogalom?
542 0 0 Pink Izé
Jennifer Lopez Bradley Cooper oldalán?
533 0 2 Pink Izé
Purple: és ez tényleg érdekel valakit? :D
petike_: És ez tényleg igaz?
Nők férfiaknak álcázva
393 0 0 Pink Izé
Dokumentumfilm a skandináv Crossfitesekről. Érdekesség, hogy a nagy ellenfél, akivel a párbaj folyik a versenyen, a magyar Kovács Lacee :)

Egy link magáról a versenyről, Lacee szavaival.
1093 0 0 Sport Izé
A készülőben lévő legmagasabb épületek
4902 10 1 Izé
Balázs: királyosak
Greta Thunberget rengetegen oltják a facebookon. Ezekből a gyűlölködő kommentekből született ez a dal.
2074 0 0 Zene Izé
Nikon D90 teszt a DPreviewnél és Chase Jarvisnál

Előzetesként pár részlet:

12.9 megapixel DX-format CMOS szenzor
3.0-inch 920,000 pixel (VGA x 3 colors) TFT-LCD
Live View ,arcfelismerés Automatikus szenzor tisztítás
videófelvétel:  1280 x 720 (720p) 24 fps  mono hanggal
IS0 200-3200 range (100-6400 kiterjesztett mód)
4.5 fps sorozatfelvétel (buffer: 7 RAW, 25 JPEG fine, 100 JPEG Normal)
3D tracking AF (11 pontban)
GPS és geotagging kompatibilitás

Meg egy Engadg et galéria

1456 0 2 Tech Izé
rezlavor: merengek eppen a D70s cserejen, es eddig a D200 volt az iranyado, de ez elegge elgondolkodtato....
Szamooca: húúú...na ez gép :))
Valóban vicces lenne egy-egy ilyen MMA mérkőzés
401 0 0 Izé
A borzasztó tuning műfajának egy ékes képviselőjét mutatjuk ma be nektek. Rég találtam ilyen csúf jószágot, már azt hihetné az ember, hogy valami kótyagos művész újdonsült alkotása, de nem!
2604 0 1 Autó Izé
Zserigta: Leszámítva hátul a skorpiófarkat, szerintem egész jól néz ki. :)
Szerintetek mit csinálnak? :O
8157 0 0 Sport Izé
 Magic Smash Hammer
3595 0 0 Game Izé
Az ideális ajándék azoknak, akiknek már mindenük megvan...
3259 0 9 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/43517_annak-akinek-mar-mindene-megvan?mode=latest&position=0& [...]
vnyoc: Na ehez nagy kreativitás kellett. De komolyan. Hogy egyesek képesek a semmiböl is pénzt csináln [...]
lb7: végülis jogos ajándéknak tartom... minek vigyek a tengerbe vizet?
Mind a 9 komment
Arc és testfestés (kicsit más, mint amit eddig megszokhattunk)
1176 0 0 Art Izé
Impressziók, érzelmek zenévé tétele az amit saját szórakoztatásomra csinálok. 

Ha tetszik, akkor hallgasd meg a csatorna többi számát is!
748 0 0 Zene Izé
Magyar fotós a világ legjobbjai között 

Íme a 2014-es CBRE - „Az év városi fotósa díj” legjobb képei
4192 0 9 Izé
lilaflexninja: Na ő fotóboltos: http://asylum-art.tumblr.com/post/100216035270
bungle: Lihgtroom lesz az, az ilyen fények a Fényszobában készülnek! ;)
lilaflexninja: Biztos arra gondolt, hogy fotós boltja van a kép készítőjének. Oké, amúgy lehet, hogy kics [...]
Mind a 9 komment
Black Tora - Break Down the Wall
572 2 0 Zene Izé
Pucca-s gémizé
7226 0 2 Game Izé
Skylynx: Hát.. az anim összemérhetetlenül jobb...
Sthro: Sztem ez egy nagy f*s.
Pár éve ezt még senki se gondolta volna

Elektromos autóval simán legyorsultak egy Lamborghini Aventadort 
2611 0 0 Autó Izé
A szabadság ötven árnyalata

A mamipornó harmadik része sem jobb, mint az előzők.
995 0 0 Film Izé
Óriások, de humoruknál vannak
3003 0 0 Izé
Ittas lovaglásért büntették meg!
403 0 0 Pink Izé
A halál, mint végső búcsú? Ahhoz, hogy a halált megfelelően tudjuk fogadni, megérteni és tovább lépni, tulajdonképpen meg kell értenünk az élet folyamatát!
414 1 0 Pink Izé
Mit ehet, aki állandóan ül?
570 0 1 Pink Izé
Errtu: Amit megtud rágni.
Romain Laurent kreatív képei
7502 3 2 Art Izé
Tooni: :)
alternatiwe: Ezek nagyon jók! Hibátlan és nagyon ötletes képek!
Renault tulajdonosoknak kis hasznos. „Nem kell felgyújtani!” :D
3123 0 6 Izé
I. C. Wiener: Ökölszabályként a "3F"-es autók közül nem ajánlott vásárolni.
Szancso: Esetleg hugyos Peugeot-t is beszámítunk. ;)
rermo: Renault 5 turbóval bajnokságot is nyertek ...
Mind a 6 komment
Háziállat Oroszországban. Mielőtt a képre kattintasz: na vajon mi lehet ez? :D
19012 1 54 Izé
meszykata: Purple ez talált...
Purple: én csak ennyit fűznék hozzá http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=26124
bandee1219: Kezdődik a fókavadász szezon :'( http://www.rtlhirek.hu/dock/videogallery/17:2569
Mind a 54 komment
Pár újabb faház.
5433 2 4 Izé
Laci: Jól láttam, néhány ilyen "design"-t kábelekkel fákhoz rögzítettek? Szépen elringató lehet [...]
Erunder: Vannak olyan design-ok amikhez nem illik függüny. Ilyen pl a minimal a modern stb.. és ez bár az [...]
varazs: Egèsz klasszak, csak hiànyzik a fùggòny az ablakokròl...
Mind a 4 komment
Régebbi postok...