REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Természet alkotta "jégszobor"
5172 5 1 Izé
Briareos86: A második meg az utolsó még kőépületnek is elmenne. :D Én laknék olyanokban :D
Aliens kontra kávéfőző :)
4554 1 0 Film Izé
Masszőr karok nélkül

Magyar cikk
4419 0 19 Izé
bungle: Girl With No Arms Shows You How She Gets Dressed! www.youtube.com/watch?v=Xbv78-29_54
Tooni: Mostani posztból: ...és így haltak ki a T. Rex-ek :D http://truckbearingkibble.com/comic/2008/01/ [...]
bungle: http://trextrying.tumblr.com/
Mind a 19 komment
Soha ne mondd, hogy soha!
444 0 0 Pink Izé
A jövő már tényleg a nyakunkon van, elkészült az első érinthető 3D hologram 

Angol cikk
4103 1 0 Izé
A fesztivál közeledtével a szervezőknek köszönhetően most újraélhetitek a tavalyi FOO-t
466 3 0 Zene Izé
A Smartify-al sokkal okosabbnak és műveltebbnek tűnhetsz

Mert gyakorlatilag olyan a képzőművészetnek, mint a zenének a Shazam.
739 0 0 Tech Izé
Egy kis Darth Vader Blues :D (szájharmonikán)
14942 13 12 Izé
Schabee: qrva nagy
hadigabi: erre is NO COMMENT
csicsilla: jàààààààààààhàhàhààà [...]
Mind a 12 komment
21 éves a lányka, tehát... Csernobil?!?! :S
10104 1 30 Izé
bandee1219: A nagyon nagy faszságokat mindig valami csíra írja, aki rendszeres kommentező, nem nagyon ír il [...]
bandee1219: Te ismered....... Anyát?... XD
bandee1219: Bekker, ez brutális. A rotten-en is mik vannak... °_°
Mind a 30 komment
Pár napja hivatalosan is bejelentették, hogy Balzsay Károly következő ellenfele az orosz Denis Inkin  lesz, akivel Szeptember 27-én lép a szorítóba. Nézd meg mire képes Inkin. (sötét nadrág)

Még egy videó
431 0 3 Sport Izé
Derill: elég masszív gyereknek tűnik
Maccoyi: Én kérek elnézést. ;)
senseipetya: a pár nap, az tegnap!
Na ki emlékszik még a Kaliforniai Álmok c. 90-es évekbeli sorozatra? :D

Mai szemmel nézve kicsit gagyi, de akkoriban nagyon is bírtuk... Ja és "bá-buum"! :D
1462 0 3 Zene Izé
SSly: bezony rég volt, érdekes volt az akkori humor:D
bandee1219: Rég bizony! én is mindig néztem, pedig nem volt túl komoly, de azért jó volt.
eerix: Juujj, de rég volt. Nagyon szerettem :)
Fogyókúra alatt is figyelj a bőrödre
385 1 0 Pink Izé
Tuti recept! Borzas csokis túrótorta
476 0 0 Pink Izé
Nem leszek rabszolga, én nem szülök gyereket!  

„Hogy máshoz igazítsam, mikor megyek szórakozni, fürdeni vagy nyaralni? Hát nem!”

Ti mit gondoltok a hölgy írásáról?
5239 1 136 Izé
bungle: http://velvet.hu/blogok/randi/2013/04/07/a_ferfiak_birjak_rosszabbul_a_gyermektelenseget/
imki: És gondolod azzal, hogy a zsidók között van szép számmal pedofil, és még titkolják is, az m [...]
Laci: Kösz (röhögök, bocs). Nem kell plecsni, miegymás. Isten ments. Csupán azt akartam karikírozni [...]
Mind a 136 komment
Tour de France- nyolcadik szakasz befutó

hetedik szakasz összefoglalója

hetedik szakasz képei és a nyolcadik szakasz képei
513 0 0 Sport Izé
Tükör, ami csak a mosolyra reagál
980 0 0 Izé
HDR creme
8862 0 18 Art Izé
Balázs: királyosak
donfoto: én is játszadoztam már.. de se nem photoshop, se nem ez a matixizé :D http://donfoto.deviantart [...]
sf: Manapság már az új fotóboltokkal is lehet, de régen volt egy Paul Debevec által fejlesztett pr [...]
Mind a 18 komment
Mitől kap agybajt a férfi Valentinkor?
712 0 0 Pink Izé
Death Note (Desu Noto)

A nagy sikert aratott manga anime feldolgozása szintén sokak tetszését nyerte el. A mai napig rengeteg rajongója akad a sorozatnak, melyet a legjobb és a legközkedveltebb animék között tartanak számon.
Előzetes
2610 2 1 Film Izé
kasy: Egy kis pluszként itt van az én értékelésem a sorozatról: http://kasyfilm.buzz.hu/archives/200 [...]
Feleséges tréfálkozások és kihívások
318 0 0 Izé
Ez a videó Kiss Norbert munkája a lakókörnyezetéről, művészi aspektusból. A videó az V. Vasi filmfesztiválon fikciós kategóriában különdíjas lett.
497 0 0 Film Izé
Sok gyermek álma volt... Nekem is többek közt. :)
8110 2 30 Izé
Mr.T.: http://img220.imageshack.us/img220/1023/aut.jpg
Hollowdrums: Hát igen, az emlékek... de rég volt.
GerzSonka: Óóóó... Öcsémnek volt, és nem használta. Nekem kellett volna, de addigra kinőttem.
Mind a 30 komment
Juttasd el a kaját a tálcára az eszközök segítségével jól! :)
3645 4 10 Game Izé
Szamooca: Bocs,de +tudakolhotom.mijaz a The Incredible Machine ??????? bocs,elég mai fiatal vok xD
JeLo: Na, meglett véügl, elég hamar. Tényleg kár, hogy nincs tovább. De ezen felbudulva én is elős [...]
Jahve: Kicsit primitív, de aranyos. Azért a jó öreg TIM (The Incredible Machine) kicsit összetettebb v [...]
Mind a 10 komment
Stick Defense
4630 0 6 Game Izé
Grábor: ez majnem teljesen olyan mint amilyet én is felposztoltam: http://game.ize.hu/comments.php?post_id= [...]
CULY: j
xXxÁdámxXx: ŰŰŰŰŰberzsír gém!!!! :D Ez a legjobb eddig.:D de sok kedvenc van még.... Am én 16 ig jutott [...]
Mind a 6 komment
Kis csibészek! :)
4408 2 15 Izé
Ales: Nem kéne visszaengedni őket a természetbe? Tartsanak macsekot, vagy kutyát vagy disznót bameg. [...]
ismeretlen: Rövid fülű vízinyulak
pr0t3st: lol eezek milyen nyulak? :D
Mind a 15 komment
Tények és tévhitek a csokoládéról A csokoládé felemás érzéseket kelt bennünk: egyrészt élvezetet nyújt, másrészt pedig egészségtelen és hizlaló. Olykor úgy érezzük, csak a csokoládé képes vigaszt nyújtani, ugyanakkor pattanásokat idézhet elő…
668 0 2 Pink Izé
kingicike: csoki 4 evör :DD
boci: csokiii (L)
A hisztériáról orvosi szemmel.
722 0 0 Pink Izé
Ezt csak így reggelre mazsolának: náci robogó Ázsiából.
5329 1 13 Izé
cila: Kösz, rákerestem. Bevallom, ilyen olajtársaságról még nem hallottam. Most már igen. Vers mind [...]
Tooni: Parancsolj: http://noob.hu/2010/02/04/kepbe_tett_cila.jpg Most jobb? Vagy keretezzelek is be? :D Pé [...]
cila: Biztos, hogy okosat írtál, de kérve-kérlek, tegyél képbe, mert még nem hallottam "eSSo"-ról? [...]
Mind a 13 komment
Válassz retró esküvőt!
643 0 0 Pink Izé
Egy kis underground Dunaújvárosból :)
1425 1 0 Sport Izé
Lakberendezés Feng-shui szerint
364 0 0 Pink Izé
  16bit - Dinosaurs
682 0 0 Zene Izé
Hoool van??... ááá begyére hajtotta a fejét!
1230 0 0 Pink Izé
Herrschaft - Gates To Dreams
577 1 0 Zene Izé
Ephemeral - Through The Dark
729 3 0 Zene Izé
Renegades (A tó)


A borzalmas plakát és címferdítés ellenére meglepően ígéretes a boszniai háborúban játszódó náci aranylopós akciófilm.
1113 0 0 Film Izé
Ez sem egylövetű fegyver :)
1265 0 0 Izé
Megan Medellin
73111 0 5 Izé
VanZant: Mondom én, csak visszajárunk ide páran, és vissza-vissza keresgetünk
mue: nem fogom megérteni minek kell ilyet posztolni. Aki meztelen nőket akar nézegetni, az nem ide fog [...]
VanZant: Nocsak. Most már alapból bé van kapcsolva az NSFW, de aken-nek igazan van, itt nem műxik. Haladu [...]
Mind a 5 komment
4 kihagyhatatlan dolog a szexben (18+)

Amit feltétlenül ki kell próbálnod!
1819 0 0 Pink Izé
Gyönyörű képek a Bajkál-tó vidékéről.
4237 0 9 Art Izé
RokkantTroll: Lebecsülöd őket :D. Egyébként eléggé hasonlít a hely Skóciára.
guti73: Gyönyörű tájak!! Itt biztos nem botlanánk hüle japcsi turistákba!!
Lifeman: Van egy másik érdekes hely nem túl messze: http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=50.615155,97.38528& [...]
Mind a 9 komment
Régebbi postok...