REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Cseppet offtopic post lesz ez, de úgy érzem a téma megérdemli.
Bálint Richárd eddig 113 WRC futamon vett részt mint szakmailag maximálisan elismert rally fotós. Ezen képekbők nyílt kiállítása egy budapesti fotószaküzletben.  Első lépésként ajánlom a hivatalos blogját, másodikban pedig a kiállítás megtekintését Budapesten a   Révay utca 3 szám alatt minden nap 10 és 18 óra között.
908 0 0 Tech Izé
Fireworks of the Summer
3226 1 7 Game Izé
szűzirónia: egyik van meg cssak
Rika: Végigcsináltam mindkét véggel ^^
Sauri: Megoldottam. Red fire end-el.
Mind a 7 komment
Na ki a király??? :)
610 2 1 Sport Izé
nyehőce: Hogy lement spárgába! :)
Egy sör reklám kicsit másképp! :)
18326 18 49 Izé
bungle: EGOKA küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=kyXxmRtKVeY Szöveg: Nálunk élnek a legjobb csa [...]
Purple: köszi :DD tökéletes :)
Maccoyi: Megbocsájtva. :D Tényleg nagyon jó. :) Utólagos engedelmeddel a stílusodra formáztam. :D http [...]
Mind a 49 komment
Jövőbeli filmek plakátjai. ;)
1680 3 5 Film Izé
bond: Die Hard 22 - Csak halj már meg! :-)
Jokker: Ghostrider2... a kerekesszék az nagyon kemény! :D
Ctx Twin: Nagyon jók. Az Alien vs Dr. Genyát megnézném. A Mátrix Uploaded-nél elírták a főszereplő n [...]
Mind a 5 komment
Poénnak indult, a végén mégsem nevetett senki
463 0 0 Izé
Milyen napszemüveget vásárolj az idén?
724 0 2 Pink Izé
neomatsek: ha divat lesz itthon a sok szövegkiemelős szín,akkor tényleg jól fog jönni a jó napszemüveg: [...]
Nala: Az az igazság,hogy engem baromira nem érdekelnek a trendek!Olyat veszek ami jól áll és a funkci [...]
Lábujj-szkander világbajnokság. Persze, hogy Angliában! :D
771 1 0 Sport Izé
13 elképesztő tény a gyorsétkezdék világáról! - Fastfood lexikon, leginkább férfiaknak
899 0 1 Pink Izé
spider86: megannyi fölösleges információ... mindjárt szétrobban a fejem... :S és megkívántam egy csí [...]
Tóth Vera hamarosan piszkafa lesz
1098 0 6 Pink Izé
go-free: összeeresztenélek a szóban forgó rihanna klónnal egy barátságos mérkőzésre... :D látom ke [...]
spider86: eltüzelni jó lesz, úgyis tél van :D
papaluige: áprilisi tréfának még elég korai!
Mind a 6 komment
Tippeljetek, milyen magas épületet terveznek már megint az arabok?

Videó.
15117 2 50 Izé
Laretta: Milyen lenne már egy ilyenről a bázisugrás?
blackmumus: mekkora huzat lesz már ott ha lent nyitva hagyják a bejárati ajtót a takarító meg a legfelső [...]
Kisolek: Aki felmegy a tetőre és kézenáll a korlát szélén az kap tőlem egy csokit
Mind a 50 komment
Pain - I'm going In
430 1 0 Zene Izé
Cryogenic Enchelon - Fall Of The Reptiles [Grendel Remix]
918 1 0 Zene Izé
Telefontöltés vízforralással
1680 0 1 Izé
Randal Graves: egy töltő 500 forintba kerül, ez a vacak meg 35 ezerbe... egy usb bank ami 10400mah-s (azaz kb 4- [...]
Tej a kávéban
6342 1 2 Art Izé
bungle: Dott, ez már volt.
petra: ez nagyon jo. gratula a keszitönek.
Hapland 3.

Minden eddiginél több klikkelési lehetőség... :)
13245 3 19 Game Izé
mc villam: ÚÚÚÚTÁLOM A ROHADT LEGYEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kicsigyerek: nekem 1ik Haplandat se hozza be :S
anon: Ráklikkeltél a csőre, hogy elferdüljön?
Mind a 19 komment
A legjobb utazós fotók után, a legjobb víz alatti fotókat is díjazták

Csak most nem a NatGeo.
1230 0 1 Izé
Ravennë: Kifolyik a szemem a medréből, nem képes felfogni ezt a látványt. Brutálisan tetszenek!
Pár okosság a házi kedvenceknek, hogy ne unatkozzanak. :)
3971 4 4 Izé
bandee1219: És mennyivel könnyebb! :)
kisduck: amint láttam a post képét tudtam hogy bungle küldte be! és utána olvasom a beküldö nevét, [...]
Zsolt86: Vannak benne jók, de nem vennék ilyeneket:P
Mind a 4 komment
Szerintem nem kedvelik a repcsiket a házuk felett... ;)
2047 0 14 Art Izé
bandee1219: "Persze tudom nem az ő hibájuk, hanem a gazdáé"
mumus: fuck all airplanes >? vagy mi ?
mumus: lehet hogy hulye vagyok de mi az az F.A.A a kepen ??? :P
Mind a 14 komment
Ha eddig nem tudtad, mi hiányzik az asztalodról...
4520 0 23 Izé
Purple: nem galandféregre gondolsz? annak a fején vannak kapaszkodósörték, és a vékonybélben a telje [...]
DJ Öcsike: Utánanéztem mi ez az IZÉ (Nem volt könnyű egy webshop alapján de mndegy + sajnos a linket lehe [...]
bigyminyő: Fúúúúj! Épp most akartam vacsizni.....:(
Mind a 23 komment
Banksy, az egyik legnagyobb graffiti művész
7002 1 16 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: Banksy in New Orleans http://damncoolpics.blogspot.com/2008/09/banksy-in-new-orlean [...]
Cromex: És igen, hogy pontosak legyünk ezek street artok, amiket stenciles módszerrel csinálnak.
Belkar: van egy kettő ami nagyon el lett találva :)
Mind a 16 komment
Aranyos hal :D
17916 2 34 Izé
three.d: Nemrég olvastam, hogy a 19. században a 10 kiló körüli példányok számítottak átlagosnak! T [...]
ladyann: aranyooos:D
Tádi: örülök, hogy örülsz. sajnos nem tudom, hogy milyen gyakran tudok visszajönni, mert a főnökas [...]
Mind a 34 komment
Hatszor tovább tarthat a szex egy új felfedezésnek köszönhetően

(fél perc helyett három perc)
1540 1 3 Pink Izé
Valerius: 1 perces szex? :D vagy én vagyok k*va lassú, vagy mindenki hímivarsejtjei y-helyett speedy gonzal [...]
neomatsek: és eredetileg mivel akarta lefújni? :D:D:D
papaluige: véletlenül lefújta az ír tudós a p...t lidocainnal? :DDD
Hírességek smink nélkül.
2180 0 3 Pink Izé
nagydee: ez valami drogszerűség lehet, mert a téma rendszeresen visszatér újra és újra minden nőket c [...]
neomatsek: mekkora meglepetés,h a legtöbb nő sminkkel jobban néz ki,sose gondoltam volna:D amúgy vannak p [...]
Balázs: nem bírom hát tara reid milyen XD mondjuk vannak akik smink nélkül is jók
Migaloo, az albínó bálna ismét az ausztrál partoknál úszkál
678 0 0 Pink Izé
Ha nincs zebra, jó a szamár is. :D

Túl drága lett volna egy zebra, ezért inkább két, csíkosra festett szamárral helyettesítette az állatot egy kis állatkert Gázában.

2270 2 7 Izé
varazs: Ugy van!!!!!
superxaba: egy ilyen dolog európában: sima nyertes per látogatók, szamár részéről egyaránt!
Stark: Ahogy mondod. Szép dolog,hogy vannak akik így vagy úgy de probálnak enyhíteni valamicskét,az o [...]
Mind a 7 komment
Reggie Bush (Running Back, New Orleans) touchdownja a Miami Dolphins ellen egy double reverse után..

Rég láttam ilyen izgalmas meccset.. :)
898 0 2 Sport Izé
karmigran: Go Cardinals!! :P egyébként azon a meccsen is volt egy szép wildcat próbálkozás Rolle-tól, cs [...]
Balázs: ez is véleményes TD volt, előtte meg leszedték a pályáról, wildcattel megölték a saints-t d [...]
Sushi Cat
4778 0 4 Game Izé
J@smine: Édi duci cica:D
te.sas!: na. most gyakorlatilag az van, hogy a 13-as pályán a macska megevett 30 szusit az első körben, [...]
te.sas!: Hogy lehet ennyit zabálni?? Dagadt g*ci! már bele se fér a ládákba lent! :O
Mind a 4 komment
Mr. PapaGiorgio feat. Pribojszki Mátyás (szájharmonika)
1673 0 0 Zene Izé
Love and other drugs

 "Hollywood bármiből képes ihletet meríteni." Legalábbis az Mtv at the movies műsora ezzel a szöveggel nyitott a filmmel kapcsolatban. Én kiegészíteném azzal, hogy leginkább regényekből.

A film ugyanis egy gyógyszerügynök önéletrajzi könyvéből készült. Gyllenhaal karaktere a Viagrát népszerűsítő ügynök, megismerkedik egy önfejű nővel. A továbbiak meg sejthetőek. Mégsem ennyire egyszerű az egész, hiszen egy jól felépített karakterfejlődés is fontos a történetben. Viszont ez lehet nagyrészt a regényből jön.
1510 0 0 Film Izé
Potty Racers III
8749 3 9 Game Izé
JeLo: Azt én sem értem. Sőt már nem volt meglepi, mert már a 3. pályán elértem a marsot. Próbált [...]
adi226: a 4. Pálya után miért nem lehet tovább haladni? Elmegyek a marsra és vége. De utána van még [...]
vadonka: ugyanez a csapat fejlesztette eme gyöngyszemet: http://www.jatekstart.com/jatekok/vicces-j%C3%A1t% [...]
Mind a 9 komment
Beach Boys: Újra színpadon az öregfiúk
413 0 0 Pink Izé
Mennyi vizet kell innunk?
614 0 1 Pink Izé
bungle: Napi 3 liter víz még az anyajegyeket is eltünteti! :D (idióta femina újságírók...) www.femin [...]
Simon Tong fotói - nem csúnya helyeken járt! ;)
956 0 0 Art Izé
A NASA 105 millió dollárt költene egy olyan küldetésre, amelynek keretében egy automata űrszonda befogna egy földközeli kisbolygót, és Hold körüli pályára juttatná. Íme az animáció a küldetés tervezett lépéseiről.
4119 0 15 Izé
cila: El kell fogadni, hogy előbb-utóbb az embernek el kell hagynia a Földet. Ehez pedig nyersanyag for [...]
Gurzy: Gúnyolódjatok csak! :p
imki: http://gifwall.net/gif/gw-close20door.gif
Mind a 15 komment
Élő akasztófa!
Kicsit morbid.
23481 6 6 Game Izé
Tomi-Angi: BrutálXDXDXDXDBasszus eddig 6 éjjel volt rémálmom!!!XDXD:'(
Janó: edig csak egy szót tudam kitalálni:D
Mo: helyesbítek: Z, 4, Q, Q, Q, és a batman embléma. :) nagyon nagy! :D:D:D:D
Mind a 6 komment
Smells Like Teen Spirit - Nirvana ('60s Orchestral Cover) ft. Alisan Porter
965 0 0 Zene Izé
A Hetedik sor közepe összeszámolta hányszor whiskey-ztek eddig filmeken

Igazán hiánypótló egy lista lett.
837 0 0 Film Izé
Maradt még karcmentes autó? :)
9755 0 5 Autó Izé
Fireblade1000: de majdnem sikerült!
Gesa: Hmmmmmmmmmm nagyon ügyes!!! :D:D Az elgondolás jó! :D:D
horviee: talán pont azért borult fel, amiért azonnal átbillent, kicsit magasan volt a súlypont.
Mind a 5 komment
Apróságok a naspolyáról - 4 tipp, trükk
312 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...