REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Készítsd el saját karácsonyi dekorációdat, aztán edd is meg!
449 0 0 Pink Izé
Vidám, nőies ruhák körképe - 3 kombinálható stílusban
652 0 1 Pink Izé
zeiksz: Majdnem olyan szarok, mint a pár nappal ez előtti posztban.
"Meghitt" szibériai városok
14283 6 15 Izé
wolfud: Itt van az igazi hullám vasút!
wolfud: És vajon milyen lehet azoknak a lelki világa akik ott nőttek fel????
rubigo: azután irány pár hét tüdőszanatórium...
Mind a 15 komment
Run, Dino, Run! 2
3006 0 4 Game Izé
erik212: ennél van ezerszer jobb játék is! például: Run dino multiplayer :)
Paapi: Azt a rohadt :D nem is tudtam hogy kiadtak még egy részt... Király vagy hogy feldobtad, köszi
suvomi: kötve hiszem, de nekem nagyon bejön :D
Mind a 4 komment
Gyík zenekar - Nyugalom a hegyeken

Új magyar élőzenés rap.
552 0 0 Zene Izé
Rave The Reqviem - Is Apollo Still Alive

INDUSTRIAL METAL // DUBSTEP // DRUM 'N' BASS

Soundcloud
677 2 0 Zene Izé
Milyen házias menyecske! :D
9042 3 12 Izé
DeeP®: Még azt is megengedném neki. :D
notaprisoner: Hogy kitakaríttassa veled a szobádat? :D
DeeP®: Jöhetne a csaj hozzám is.
Mind a 12 komment
Industriarts

Futurisztikus-apokaliptikus hangulatú művek zenékhez, filmekhez és videojátékokhoz
856 0 0 Art Izé
Pejac utcai művészete
1721 0 1 Art Izé
bungle: Nagyon jók! 1-1 képét már láttam, csak nem kerestem rá, hogy ki ő, hol az oldala...
Robotépítős izé
5992 0 1 Game Izé
Balázs: nagyon jóóóóó
Ballistica
6176 0 0 Game Izé
Desktop Tower Defense
6432 2 2 Game Izé
ZomBeeZ: vagy meghaltam???
ZomBeeZ: ezzel egy csomót játszottam aztán meguntam úgy a 40. pálya körül
Sportbakik
10010 10 10 Izé
bandee1219: Na igen, a rajzfilmekben látni ilyet. :) Amúgy jó mind, de az elsőért (locsolóberendezés) mit [...]
bandee1219: Nem hiszem, hogy ekkore szerencsétlen lennél, én meg ilyet nem láttam, erre születni kell. :)
csicsilla: azt hittem a bowlingos csak a mesèkben lètezik...:S kicsit gàz vagyok tudom...
Mind a 10 komment
Prada üzlet a sivatag kellős közepén
6571 0 28 Art Izé
bandee1219: 10 km? Ez az USA, sztem 1000-et akartál írni, ez kinn van a genyában.
bandee1219: Na jó, akkor majd így: maps.google.com/maps?f=q&hl=hu&geocode=&time=&date=&ttype=&q=marfa&sll=30.4 [...]
bandee1219: Ha jobban megnézitek a postolt oldalt, ezt láthatjátok: "in the desert near marfa, texas on an ot [...]
Mind a 28 komment
Itt a világ legygyorsabb számítógépe ami a petaflop/s-os sebességű adatáramlást tesz lehetővé.Ezt a szuperszámítógépet most kutatók használják, hogy bonyolult, összetett neurológiai teszteket végezhessenek.
1458 0 1 Tech Izé
Dawe: milyen neuroblablabla? call of dutyt kell nyomni ezen :D 1000 fpsel :P
A Metallica "Ride The Lightning" száma jobban passzolt volna a videóhoz, de így sem rossz... ;)

Hasonló régebbi post.
5395 5 6 Izé
bungle: Dueling Banjos on musical Tesla Coils: www.youtube.com/watch?v=9ovcwnBaOMI
revans: Nekem ez a kedvenc http://www.youtube.com/watch?v=pJqoRaphiEk
Laretta: Nagyon király!!!Nekem nagyon tetszik :) Legközelebb jön a kesztyű amivel villámokat gerjeszthe [...]
Mind a 6 komment
A szeméremszőrzetről pro és kontra
818 0 1 Pink Izé
zeiksz: Pro!
SpongeKnob SquareNuts - avagy (hárd)kóros sajtreszelésszex ;) 

A felnőtt verzió ide kattintva nézhető (18 éven felülieknek)
5758 0 8 Izé
bungle: Gondoltam, na! ;) Nehogy egészségtelen mértékig fúrja az oldalad, azért írtam. :D
Ravennë: Nem a vágyak, csak a kíváncsiság hajtott, na. :D Köszi.
bungle: Cseréltem a linket (nem is ellenőriztem, rossz volt). Jó szórakozást! :D
Mind a 8 komment
A nagy szépség-ben is szereplő Toni Servillo új filmje:

Viva La Libertá - Éljen a szabadság
2118 0 4 Film Izé
bungle: Abból volt már egy tucat a rendszer szerint... ;) Azt mondod ne ingereljék az étellel a gyereke [...]
Tooni: Hova lett a 12-esem? :D
bungle: "Szavazz az őrületre!" 1 hete ezt pár millióan szó szerint értették...
Mind a 4 komment
A Legendás állatok még vizuális effektek nélkül is lenyűgöző
835 0 0 Film Izé
Bush Royal Rampage - azaz védjük meg Bush-sal a királynőt
10907 3 2 Game Izé
Pocok: Ez egész jó kis játék.. :)
Bazsee: Vagy fordítva! ;)
Golyóálló babakocsi - soha nem tudhatod... ;)
5676 2 18 Izé
Balpar: Kíváncsi vagyok mi lett volna a reakció h egy goló átmegy
Bbalugray: Ez a "fegyver" max. mustármagot lő ki... A hangja pedig... nevetséges. Ez elé egy Tesco-s babako [...]
bungle: Golyóálló hátizsák. Ideális iskolai lövöldözésekhez: http://www.kpho.com/education/1386308 [...]
Mind a 18 komment
A Sony által is támogatott Blu-Ray nyerte a jó ideje húzódó formátumháborút, miután a Toshiba bejelentette, hogy kiszáll a HD-DVD bízniszből.
671 0 0 Tech Izé
Allen Eckman papírfigurái
3084 0 1 Art Izé
mekszamnojz: hogy egész pontosak legyünk, öntött papírszobrok. nagyon profi munka. tecc!
Szex a fejfájás ellen!
420 0 0 Pink Izé
Sleepy
3154 5 5 Game Izé
estariol: nem volt nehéz,igaz volt vagy két map amin egy kicsit sokat időztem:D
Purple: de még nem elég :D amúgy sztem kijutósból több :D
nbaoli: kicsit sok ilyen van!nem gondoljátok??:D am jó:D
Mind a 5 komment
Támadó pulykák New Jersey-ből.

(Szerintem csak a bringát akarták. ;))
4838 2 34 Izé
Larkin: biztos ezek is South Park-i pulykák azé támadnak már az emberre is :D
kruzada: pulykabűnözés már pedig van!
Schabee: köcsög pulykák
Mind a 34 komment
Ooze Forever
1996 0 0 Game Izé
A nők többet sírnak, mint a férfiak
404 1 3 Pink Izé
NoGoodNick: Duh... Even if men WERE as emotional, it would certainly be beat out of them by the time they were [...]
süti: a férfiak kevesebet
tndrkrlylny: what a surprise...
Nekem sikerült 3x10-et lőni. Neked?
9997 2 19 Game Izé
Marvin: http://www.teensay.com/games/americas-army_g450.html
denisz22: Mas ehez hasonlo jatekot tud vakaki?
blaugrana: 0mp 29 http://kepfeltoltes.hu/view/100720/0mp_www.kepfeltoltes.hu_.gif
Mind a 19 komment
"A világ legjobban fejelő riporternője." ;D
14989 1 2 Sport Izé
Halievi97: Szegény csaj xD
Balázs: szép fejes :D
Homeopátia szerek: Értéktelen kotyvalékok?
458 0 2 Pink Izé
nagydee: nem mintha különösebben védeném a homeopátiát, de most komolyan, ez volt a legjobb, amit tal [...]
Purple: igen
Pasifogó tippek
679 0 0 Pink Izé
Ez a videó megváltoztatta az életem! A tiedet is meg fogja. :)
19197 5 16 Izé
Wiclellun: Hát nem..
lht: :)
emgé: Nyilvánvaló, hogy épkézláb produkciókkal már nem tud képernyőre kerülni, csak ha valami id [...]
Mind a 16 komment
Gigapixeles panorámás
3343 0 5 Art Izé
papaluige: középen a tv-s állvány mellett ottmaradt két láb a járdán????? :D
AtiBoa: obama beiktatasa :D http://gigapan.org/viewGigapanFullscreen.php?auth=033ef14483ee899496648c2b4b062 [...]
tomahawk: mér? tökre kitisztul!
Mind a 5 komment
Szobatársak-A lávapadló
1400 0 0 Izé
Lehet nem busszal kéne beállni a McDrive-ba... ;)
5836 2 10 Izé
akicker: Furcsán nézhetnek rá, mikor odaáll az ablakhoz és kér 60 menüt:)
papaluige: remélem beperli a McDonald’s-t, hogy megsérült a busz teteje! rasszista cég,kiközösít [...]
sparkey6: Burger Kinges virusvideo :)
Mind a 10 komment
USB Retro porszívó jól!
1670 0 1 Tech Izé
Purple: áhh, ez nem jó semmire :D az én asztalomon a legkisebb kosz is fennakadna benne :DDD
A 20 éve megszűnt Napoleon Boulevard együttes idén ismét összeállt (sajnos egy tag hiánnyal) és újra feljátszották -kicsit áthangszerelve- a régi slágereket egy remake albumra. Biztos sokunknak okoztak régebben és talán újra örömöt a zenéjükkel.
958 2 1 Zene Izé
ntomtb: Az album kiváló, sokkal jobbak az eredeti daloknál, kicsit rock-osabb hangzás, Lilla kiváló é [...]
"Eladó versenyautó! Élje át a versenyautó vezetés fantasztikus élményét!"

(akit komolyan érdekel, még talán fenn van a hirdetés...)
6979 0 21 Autó Izé
szaki77: Szánalmas gép, sok munkával. :D
néma Bob: ér vagy 10 000-ret
VS: Típus: Egyedi :DDDD
Mind a 21 komment
Régebbi postok...