REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kit is akarnak megenni?!
4059 0 7 Film Izé
wtf: Szerintem fotosopp. ;)))
DD: Eddie Murphy bajusz nélkül?
alphadog: Gagyi mami 5? ;)
Mind a 7 komment
Cicafarsang ;)
3216 0 2 Izé
Ficánka: Cegéééény cica!!!!
qukac: Nem tudom megérteni azokat akik agyönöltöztetik,átfestik stb.,a kedvenceiket.Miért kell szegé [...]
Légy szemfüles ;)
1686 0 5 Game Izé
Steveboy: Hűűű... ez nagyon egy kcsg játék... Vagy csak én vagyok türelmetlen hozzá?
Clipse: jah és az miért van h eccer egyszer rontom el és game over máskor meg elronthatom háromszor is [...]
Clipse: hát ez nagyon rövid viszont az uccsók nagyon nehezek...
Mind a 5 komment
Ezt a napot el se kellett volna kezdeni...
3988 0 0 Izé
Richard Wagner - A Walkür - A walkürök lovaglása

Wiki
787 0 7 Zene Izé
kotta: A neonáci remélem poén volt, mert annak még jó is. (tényleg! :DD) Ha nem, akkor az az összemo [...]
Laci: Valahol olvastam, hogy a 'Walkürök' a zeneirodalom legnehezebb darabja a kürtösök szempontjáb [...]
fadam: ez volt az elsö zene amit hallgattunk énekórán és tetszett, ja meg a bach d moll toccata fuga a [...]
Mind a 7 komment
Ujj-egér.Vagy egér-ujj. Vagy ki hogy hívja... :P
1238 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: köszönöm a kiegészítést... te vagy a pótkezem... :DDD
rivaul: Szakítson a hagyományokkal! Az USB finger mouse nem foglalja a helyet feleslegesen az iróasztal [...]
Egyensúlyozás két ujjon shaolin módra.
13808 1 0 Sport Izé
A 4 legerősebb öregedésgátló táplálék
692 0 0 Pink Izé
Miért kövérít a leggings?
1159 0 3 Pink Izé
BullFrog: Jahm, aki kövérnek tűnik Leggings-ben az nem a leggings miatt van.
mandyedi: Nekem is ez volt az első gondolatom. :) Egyébként kritikus hangulatomban vagyok: ,,A problémát [...]
Errtu: Mert alapból kövér vagy?
Igaz történet a fiúról, akit nem lehetett lerázni
623 0 2 Pink Izé
zeiksz: Akkor mégis lerázták...
Tooni: Meghalt.
Így születik a kis hajó ;) 

(türelmetlenek 1:20-ra tekerjenek!)
7559 0 2 Izé
ismeretlen: Annak ellenére, hogy gondoltam, hogy valami ilyen szerkezet, azért néztem egy darabig, hogy itt v [...]
AVIREX: 'Zanyád :O
Jesus Christ is my nigga!
4631 1 12 Izé
Zoltan88: A zsidót?! :D
micsi: Még az a hegyi vokál a háttérben!
kotta: "Nincs ingyenes próba hancúr a postképen lévő nénivel?:("
Mind a 12 komment
Pupusas (vagy inkább Pupusa?) - El Salvador nemzeti étele, olyasmi mint a quesadillas.
1691 0 0 Pink Izé
Apák napi ramazuri

Alsógatya, fülszőrnyíró, hi-tech kütyü, ezerdolláros számítógép. Az angol és amerikai portálok több mint egy hónapja szajkózták, milyen ajándékot érdemes apák napjára venni. Itthon le sem tojták az egészet – berzenkedtek, hogy tengerentúli hülyeség. Pedig szerintem aranyos ötlet, úgyhogy a faterom tegnap kapott is csokit meg puszit.
488 0 1 Pink Izé
termi-nator: előbb utóbb nálunk is biznisz lesz, elég ha az egyik kertévé elkezdi hirdetni
Jóga mesterek
11444 6 6 Izé
hammer: Én már láttam ilyen képekkel díszített naptárat is
Geri: Hyperes a hapi nem?
bandyka: +g
Mind a 6 komment
Fejlődik az ország!

2017 végére már két töltőállomás is található lesz az országban, amit a Tesla létesít. Cikk a tervezetről.
2344 0 4 Izé
Nebel: Na mert Lengyelország, meg Szlovákia annyira oroszbarát. Ez kérlek kizsákmányolók meg a kizs [...]
Traveller_x: Azonnal, és ugyanaz jutott eszembe.
vadonka: Egye fene kivárom amíg a 220-ról feltölt a tesla csak adjon valaki egyet :D Jobban örülnék ne [...]
Mind a 4 komment
The Disaster Artist

James Franco bemutatja nekünk minden idők legrémesebb filmjének a történetét.
1359 0 0 Film Izé
Ejtettél már bele a Balatonba kulcscsomót és próbáltál egy szál vizes nadrágban lakatost keresni, aki kinyitja a kocsid? Akkor ez a te terméked!
1983 4 1 Tech Izé
akicoJ: Naah ez tényleg hasznos holmi...13 fontért nem is rossz. bár jobban is kinézhetne!!
Batsmart - nem a csaj, a csajon túl! :)
9175 0 16 Autó Izé
kszaten: komoly a Smartok jóóó kis kocsik ...... (de a hölgynek milyen dekoldázsa van uristen )
Lee88: inkább micsoda pushup... attól független szaggatnám :D
Jaca: Jéééé! Tényleg van ott egy autó is! Micsoda dudák!
Mind a 16 komment
Érzelmes pillanatok a fociban
223 0 0 Izé
Mi okozhat kismedencei fájdalmat?
793 0 1 Pink Izé
tevetalp: Ha seggre esel a jakuzziban...
Az angol királynő viszonya a technikához

Bár a videóban említett közösségi média menedzseri állásról már lekéstünk, de grafikusnak még lehet hozzájuk jelentkezni.
389 4 0 Tech Izé
Ragunde & TR3NT - Dominator
769 0 0 Zene Izé
Na ez elég hülye extrém sport. :)
15640 4 62 Izé
exac64: Azért megnéztem volna a srác arcát ha megcsúszik az egyik keze... Visított volna mint az újé [...]
bungle: Átraktam funvidre, mert youtube-ról már törölték...
steve1435: Errtu valamit félreértettél, vagy nem nekem akartál írni, nézd meg a korábbi hozzászólásom [...]
Mind a 62 komment
Vajon tényleg egymillió az egyhez az esélye annak, hogy valaki így dobjon kosarat? :)
1025 1 4 Sport Izé
dXter: a palánk tetejéről felpattan, odáig érvényes, de amint a palánk bármilyen tartóeleméhez é [...]
Tomee95: szerintem kevesebb erre az esély
Maccoyi: Szerintem nem tudom, de az biztos. :D Mondjuk én úgy gondolom érvénytelen is, hiába ment be.
Mind a 4 komment
Fireworks of Summer 2
4044 1 5 Game Izé
szűzirónia: jo:)
Yugo: Köszi, jó volt.
hohoju: Ezek olyan feszültség levezető kis aranyos játékok.
Mind a 5 komment
Így küzdheted le bénító félénkségedet
701 0 1 Pink Izé
Purple: rajzolj a lapra mosolygó fejet, és egyből jobb lesz :D
Alig 100 kilós Porsche 911 GT3 RS-t épített egy őrült... - persze túl komoly menetteljesítményekre nem kell számítani, az autó ugyanis "lábhajtású". :)
1786 1 6 Autó Izé
sassy21: Olyan mint egy IZÉ !:D
Noclip: szerintem menő... :)
papaluige: ezt miért kellett neki csinálni? nem sok értelmét látom! max: diliházban jó időtöltés!
Mind a 6 komment
Dubsidia - Don't Tell It 
647 0 0 Zene Izé
Mintha a menyasszony azért újragondolta volna a döntést.. Mondjuk már késő
4221 0 1 Izé
sztewe: Ugyan már! Mi ez? Egy jó tanyasi magyar lagzihoz képest ez fityf*sz. Ez az egész csak színját [...]
Alexa a leghűségesebb "fegyverhordozó"
2102 0 0 Izé
Törpapa lett Bruce Willisből - hova lett az egykori istenkirály?
717 0 2 Pink Izé
Ártatlan-méz Előd: Övé lehet a bömös a postképen?
Balázs: ő örök despota!!!!!
Szüless újjá villámgyorsan!
417 0 0 Pink Izé
Fa és epoxy: remek párosítás ha design cuccokról van szó
447 0 0 Izé
Mit akar a férfi az extől?

Az illetékes elárulja!
884 0 0 Pink Izé
Willi Dorner: Bodies in Urban Spaces
689 1 0 Art Izé
Mit keres Darth Vader a jaltai konferencián? És Hulk mit akar az afgán - szovjet konfliktus kapcsán?

Néhány nagyszerű kép, képregényhősők a történelembe helyezve.
10626 1 2 Film Izé
superxaba: jól is tetted, mert batman úgyis leveri az összes többit! ha akarja...
kasy: Egen, szándékosan a Batman-es képet raktam ki posztképnek.
Csábító horoszkóp
1116 0 0 Pink Izé
Mike Wilson négyes szaltója, egy kb. 30 méter magas sziklára elhelyezett "kötélhintáról".

Te kipróbálnád? ;)
2071 2 4 Sport Izé
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=forCICirQG4
Lali4: mi az alatta levő szám címe
Maccoyi: Én amúgy kipróbálnám, de szerintem csak max. 1x. ;D
Mind a 4 komment
Amikor a ló húzza a deszkást... :)
739 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...