REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
AC/DC vs. DJ Heli - Thunder-tech 2010 (DJ Heli remix)
1719 0 0 Zene Izé
Borgore - Flex (Dubstep Mix)
858 0 0 Zene Izé
A halolaj hatása a szépségre és az egészségre
425 0 0 Pink Izé
Rap a reppről, költészetről... de ez mástéma.
779 0 0 Zene Izé
Zella Day - Hypnotic (Vanic Remix)
1662 0 0 Zene Izé
A hét idiótája: a 48 éves, kétgyermekes nyírkátai mérnökcég ügyvezetője, Cs. Sándor vonattal vágatta le a lábait, miután közel egymilliárd forint értékben kötött baleset-biztosításokat. Lebukott.
2912 0 7 Izé
shteer: Nagy a baj, de csak kilábal majd belőle.
Dmckayals: Nem védem mindet! Csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy nem minden biztosító célja a [...]
vadonka: Nem csak egyel és nem csak egyszer. Miért véded őket? :) Alapvetően nagyon jól megélnek.
Mind a 7 komment
Labdázós gémizé...
6221 3 2 Izé
Luflee: xbox 360ra van olyan jatek, hogy igy ilyen embereket, pontosabban testeket kell kiloni autobol mindi [...]
Szmiri: ez nagyon beteg
Repülőgépmosó..
1354 0 0 Izé
"Lebegő ház" Ukrajnában
4632 1 14 Art Izé
Winston: Miért van mind a 3 épület Ukrajnában?
Wicked: Én nem láttam a kinagyított képeken, hogy PS lenne, de ha az, akkor elég profi munka: http://ww [...]
watchup: A linkelt helyen a képekről és a kommentekből egyértelműen kivehető, hogy fotóbot. A legjobb [...]
Mind a 14 komment
A Hullám (Die Welle)

1967-ben a Harmadik Birodalom tanulmányozása során egy középiskolai tanárnak, Ron Jones-nak másodéves nebulói felteszik az ultimate kérdést: hogyan lehetséges az, hogy az akkori német lakosság - az egyszerű hétköznapi városlakókkal, tanárokkal, doktorokkal, értelmiségiekkel egyetemben - szó nélkül hagyta, hogy a nácik ártatlanok millióit gyilkolják le. Tanárunk örül az okos kérdésnek, és válasz helyett tanítványait egy négy napos kísérletbe vonja be (a diákok persze úgy tudják, egyszerű történelmi szerepjáték lesz), melyben az akkori Németország lakosainak magatartását modellezik majd. A Harmadik Hullám (HH) névre keresztelt kísérlet célja kideríteni, hogy vajon egyszerű diákokból álló csoportból is létrehozható-e egy hatalomelvű manipulált közösség a demokratikus döntések teljes kiirtásával, illetve a szigorú fegyelem, a parancsok és a csoportmanipuláció alkalmazásával.
792 3 3 Film Izé
vöri: lenyűgöző, igen csak fordulatos!
Marcsi75: Szivesen megnézném.
laci_: Jó film, ajánlani tudom mindenkinek.
Willy Warmer
5539 1 24 Izé
Erunder: Ez sztem erényöv félős v kezdő mazochistáknak. :D
varazs: èszakon kihez kèpest? Hozzàd kèpest inkàbb dèlre lakom.....:D amù [...]
Purple: mármint melyik? :DDD amúgy nem, én szebb vagyok :DDD
Mind a 24 komment
Bevállalós mentés

465 0 0 Izé
Extravagáns stúdió kiegészítő, formabontó szakembereknek!

Ez a csodás steampunk szerkentyű úgy fest, mint egy évszázados elektro-mechanikus eszköz, pedig valójában egy modern broadcast video control rendszer lapul a pofás dobozban.
3649 3 3 Izé
dettybee: Ez tényleg marha jó, a múltkor láttam egy dvd-lejátszót egy régi szalagos magnó (nem kazett [...]
bogey: EZ király . 1000000000000000000000 pont.Imádom .
Fireblade1000: Ez a stempunk-osdi 1 hatalmas dolog!! Nagyon tetszenek az ilyenek.
"Jegyeket, bérleteket... öööö...." :O
10320 2 5 Izé
RokkantTroll: Szerintem az ellenőrök simán megbüntetnék mert nincs rajta sem szájkosár, sem póráz és mé [...]
Nusihusi: :) A buszozó macska után jön a metrózó róka:)
peta: balfasz voltam. :\ http://calcium.uw.hu/
Mind a 5 komment
Be a Bee - Air
628 0 0 Zene Izé
Eisenfunk - Pentafunk

+ egy "izgalamsabb" videóklip: Pestilenz

ahogy a második klipből kiderül nem kell őket komolyan venni,

egyszerű de hatásos tánczene, 100% EBM
738 1 0 Zene Izé
The River

Pilot összefoglaló
1657 0 5 Film Izé
Purple: Óóóóó hogy rohadnának meg... :D :((( Mi whatnext-en x-eljük, ill. én nem kísérem ezeket f [...]
Erunder: Lehet tudni, hogy nem lesz. Éjszakai berendelés- és kaszakrónika (folyamatosan frissül) 2012. [...]
Purple: Ja egyébként igen, az első évadnak vége (nem lezártan), és nem tudni lesz-e második.. :(
Mind a 5 komment
Kings Of Leon - Frontier City
1051 0 0 Zene Izé
Oroszországból szeretettel
4835 1 3 Izé
Himbeer: Ezen azért már elég jól kiépített csővezeték hálózat van... :D
rermo: ha az utasnak kicsit repedt a sarka akkor csak nekinyomja a gumiknak és már csiszolja is .
Peterson: Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez a csajszi még egy-két pocsolya után is így mosolyog-e... [...]
Őszinteség? Így még biztos, hogy nem gondoltál bele.
1263 7 0 Pink Izé
Star Wars:  Az ébredő erő - a kulisszák mögött
549 0 0 Film Izé
Misa maci igen miniben - basszus, jojózik a szemem...
3183 2 6 Izé
Petraa: miniatűűrbogyóóómaciiiiiiii
Hehe: Vajon kinek készülhetett?
Lumiere: Nekem ma bejött...Tegnap nem.
Mind a 6 komment
Húgica vicces kedvében...
10897 4 18 Izé
karaj: Na a két zsírbüféééé....Hol máshol, mint a hűtő elött:):) Biztos zúzta ba a fejébe a di [...]
kolompír: :DDD Van egy hasonló video, ott is egy feka srác hirtelen ijedtében kiüti az ijesztgető fiatalt [...]
csicsilla: jot nevettem nagyon tetszett!köszi szèpen!jol jött ez igy suli elött!tovàbbi jo izè [...]
Mind a 18 komment
906 0 2 Tech Izé
mephistto: szerintem a kamera is ilyesféle saját tákolmány :D
Zé: Mekkora hangja van már a kamerának? Zoom ki/be, fókusztáv,... :)
18 ezer ember befogadására alkalmas nagyobbacska úszóház. Vagy mesterséges kontinens.
2355 0 3 Tech Izé
Srobi: Helyes. Szerek vonatozni.. MAV csinal valamit?
techadmin: a mahart mar tervezi a menetrendszerinti vizibusz jaratokat :D
Srobi: Jujj..ez erdekes lehet.. csak.. nincs buszjarat onnan Marosvasarhelyre:(( :P
Találjátok ki mire megoldás ez a villa, természetesen a japánoktól!
10601 2 24 Izé
noartis: az egész világ egy sörnyitó!
iw84u4t: Elég gyenge design, én a nyelére terveztem volna egy fűrészt, a másik végére meg egy csavarh [...]
TeamCo.: én azt hittem hogy ez egy olyan villa ami szolgál villakén, sör és konzervnyitóként és az eg [...]
Mind a 24 komment
Melyik Disney hercegnővel vacsoráznál szívesen?
391 0 0 Izé
Elena Kalis fotói
3581 3 4 Izé
bungle: Zena Holloway-re gondolsz? http://www.ize.hu/comments.php?post_id=2535 Vagy Howard Schatz-ra? http:/ [...]
Hanna: itt a post 4. képéről jut eszembe :D (gyengébbek kedvéért a hősnő cápával) ez a szösszene [...]
mephistto: huh ebben a műfajban már volt egy vízes itt az izén az jobban adta :D asszem meg is vna kedvence [...]
Mind a 4 komment
Burial - Archangel

2007

Stílus: Dubstep, Abstract, UK Garage

Burial On MySpace

Info az Untrue albumról 

(Nézzétek végig a videoklippet mert szerintem hatalmas...)
496 0 0 Zene Izé
Critical Mass
5183 1 0 Game Izé
2006 februárjában a Berlinben tartott 56.Nemzetközi Filmfesztiválon egy felhívást tettek közzé, melyben az alkotókat arra kérték fel, hogy készítsenek egy rövidfilmet az "Élelem, Íz, Éhség" témakörben.
Világszerte 3600 filmes csatlakozott a felhíváshoz.
Csak 32 filmet választottak ki ezek közül, hogy bemutassák a következő fesztiválon.
Ferdinand Dimadura "Chicken a la Carte" című filmje nyerte el ezek közül az első helyet a "Legnépszerűbb rövidfilm" - kategóriában.

A rövidfilm igazán elgondolkodtató.
6631 1 6 Film Izé
kasy: Szép gondolat, s sajnos tényleg nem segítenek annyian mint ahányan tudnának.
gabatsek: Kicsit elsírtam magam. Állami gondozásban,nyomorban nőttem fel.A mai napig nem élek jól,de ha [...]
guti73: Én se csodálkozom a csenden!! Ide este, tele hassal jövünk,de ilyenkor a szégyen-érzett elhal [...]
Mind a 6 komment
Grafilogika
5304 4 8 Game Izé
Asagrim: Operában sem, tehát jól mondta Marton350, tényleg szar! Ha csak 1 böngészőben megy egy oldal, [...]
Marton350: ty ,ez eszembe nem jutott volna,eddig az explorer ebben az 1ben jobb a firefoxnál :D
orsyka_001: köszi:)
Mind a 8 komment
A Sony 360 fokos 3D-s kijelzője. Egyelőre még csak prototípus.
2679 3 0 Tech Izé
Tandem egykerekű

1991 2 6 Izé
RockerBandy: Az lehet. De, ha az ötven kilós eléggé el tud hajolni a közepétől, a nyolcvan kilós pedig el [...]
.::JunKieEQ::.: Ezért kell kiegyensúlyozniuk egymást... a Trial-nak is ez a lényege... egyszerű fizika...
Csolt: Egyensúly kérdése az egész. Pontosan. Egy 50 és egy 80 kilós ember közel sincs egyensúlyban. [...]
Mind a 6 komment
Damien Rice - Delicate
1267 0 0 Zene Izé
Format B - 2 quite
1085 0 0 Zene Izé
Light termékek - amikor a kevesebb néha több
380 0 0 Pink Izé
Ezzel a klippel búcsúzik 2013 poptehetsége: D4NNY - Goodbye
4310 2 34 Izé
Aszka: Én is szeretlek, mint ismeretlen jóbarát :D Sértés helyett fogadd el, hogy nem vagyunk egyform [...]
thisisreal: És olyan érzést miért nem keltett benned, hogy "Now I need to see my shrink."?
Aszka: Frankón én is tudom, hogy ha média szemével nézzük, trágya, sőt..! De nekem mégis tetszik. [...]
Mind a 34 komment
H.e.a.t. 'A Shot At Redemption'
916 1 0 Zene Izé
Mai tippelős: szerintetek lovas vagy motoros nyeri a gyorsasági versenyt?
4760 0 3 Izé
Szancso: Az attól függ, hány lovas a motor. ;)
.::JunKieEQ::.: Egyszer a móka kedvéért versenyzett egy baseball játékos és egy ló, hogy melyikük fut le ham [...]
.::JunKieEQ::.: A lovas... könnyebben vált irányt...
Régebbi postok...