REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
gumimaci
716 2 3 Zene Izé
Fanti: Én szeretem, de csak mert debill vagyok :D Mondjuk a paródiáját is szeretem :D
hodosy: hát nem kell nézni :s
anon: Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! ez nem tetszik :D
Scatric - One Night Lovestory
464 0 1 Zene Izé
Kenny: már a képből sejtettem h ez valami emocore lesz :\
Ilyen ciki ping pongot még sose láttunk
1822 0 0 Izé
Továbbjutottak férfi vízilabdásaink az Eb-n:

Magyarország-Spanyolország 8-7
964 0 0 Sport Izé
A 2008-as év top 10 sport videói.
884 0 0 Sport Izé
Itt az 5 tagú Metallica! :)

Oly sok Grammy és egyéb elismerések után a zenekart idén beiktatták a Rock 'n' Roll Hall of Fame-be. Flea szavai után az öttagú Metallica lépett színpadra, Jason Newsted-del kiegészülve.
983 2 1 Zene Izé
grisin: Metallica és Pantera van náluk jobb?:-)
The Gathering - Broken Glass
807 0 0 Zene Izé
Román tolatóradar.
20353 1 13 Izé
teccikerteni: gondolom "fékrásegitőként" :D:D
themasterhealer: az a kormánykerék alatt van
lb7: Amennyibe ez az autó kerülhet, vehetett volna bele valami jobbat is :P ...pl.: bájos női hangút [...]
Mind a 13 komment
A hegy gyomrában (2009)

Sokaknak ismerős lehet a cím, ez ugyanis annak az 1982-es új-zélandi filmsorozatnak az újrafeldolgozása, amelytől sokan nem tudtak aludni gyerekként. :)

A sztori a régi, a trükkök újultak. Egy csapat emberbőrbe bújt alakváltó földönkívüli féreg (épp heten, mint a gonoszok), a Wilbeforce-család, ódon elhanyagolt Adams-kúria stílusú házukból és rothadtkáposzta-szagú halottaskocsijukkal leigázni készülnek a világot. Ebben egy ikerpár állíthatja meg csak őket Sam Neil segítségével. Bár a vége nem annyira tragikus, mint a régi változatnak ( itt meg lehet tekinteni ha rátok tör a nosztalgia), maga a film különösebben mély nyomot szerintem már nem hagy az ennél sokkal durvább dolgokon ( pl. nyan-cat vagy bármelyik japán film) edződött izélőkben. :)
1015 1 2 Film Izé
gutika: megtaláltam, letöltöm és nosztalgiázom! Nagyon imádtuk!!
ben11: Ezt nem vasárnaponként adták délelőtt annak idején? Hogy én hogy féltem ezektől a hínárl [...]
Pedig biztos jól játszik a furulyán... ;)
1236 0 0 Zene Izé
Egy újabb lépés az örökélet felé? ;)
6509 1 5 Izé
norbertvincze: így ültetnek át egy organikus szivecskét https://www.youtube.com/watch?v=QGtLYtOwtxA
norbertvincze: http://sci-techuniverse.blogspot.com/2015/01/the-worlds-first-heartless-human-living.html
thisisreal: Kicsit éretlen még az az eper! ;)
Mind a 5 komment
Tévésorozatok epizódjai IMDB pontszámok alapján grafikonon ábrázolva
5087 1 21 Izé
bungle: http://444.hu/2015/08/24/infografikan-lathato-melyik-sorozatoknak-sikerult-jol-a-finaleja-es-hol-ron [...]
lilaflexninja: Hát a jóban rosszbannak kezd rosszul menni, mert most már este 10-kor van, legyőzte az élet só [...]
7sleeper: posztképes "kvartett": breaking bad : alulértékeltnek tűnik, de a tendencia jól látszik (van [...]
Mind a 21 komment
Állati példa arra, mikor a fagyi visszanyal
4155 0 1 Izé
a janek: Jó nagy fagyi
Picasso kocsija (lehetett volna).
2252 1 7 Izé
bandee1219: Valaki tüsszentett egy nagyot benne. :)
Su: az utak felújítása általában olyan megfontolás alapján készül, hogy ki lakik a környéken. [...]
Luflee: Mondok eg yjot :) a mi utcankban volt egy katyu, az is a vegen es konnyeden ki lehetett kerulni, es [...]
Mind a 7 komment
Humorbajnokság - Szabó Kristóf, avagy kirakják, mint macskát sz.rás után. X)
13515 13 43 Izé
bungle: bagsy küldte: A Reflex Riportere akcióban! http://www.youtube.com/watch?v=fyuP7BaljV4
Theferris: Nem hiszem hogy meg kéne játszania ezt az arckifejezést, meg gyogysságot. Elég libárális kin [...]
RatBaG: fosch
Mind a 43 komment
Drága tapéták a világ különböző kocsmáiból. ;)
5942 4 25 Izé
SexyBaby18: hmm...még ha papírpénzek lennének xD
bandee1219: Vendégek borravalói v. honnan szedték?
roland66: hát sztem nem mind mondja poénból!
Mind a 25 komment
A profizmus látványa mindig megnyugtató
420 0 0 Izé
Gulliver's Travels

Nekem ezt már nagyon nem veszi be a gyomrom. Gulliver mint újságíró a 21. században megbízatást kap, aminek keretén belül elutazik az Isten háta mögé, és egy vihar után a Liliputiak földjén ébred fel, ahol az eddigiekhez képest az ott történtek nem csak, hogy meggyalázzák az eredeti történetet, de utána még a farkát bele is törli a függönybe.

Ha már olvastad, akkor azért nem fog tetszeni, ha meg még nem, akkor az azt jelenti, hogy még nem múltál el 16. Szóval az agyad még fejlődésben van. Vigyázz! Megállsz a fejlődésben ha megnézed.
1575 0 2 Film Izé
termi-nator: Óriásit bukott a 3D-s Gulliver 2010.12.27. 11:26 - Cinematrix 115 millió dollárra becsülik a J [...]
axenomorph: "A stúdiótól, amelyik az Éjszaka a múzeumban-t adta nektek" - ez már ajánlólevél.
Karrier – A mosoly ideje lejárt
455 0 1 Pink Izé
zeiksz: Ezt a marhaságot..
A Boston Dynamics legújabb guruló(ugró) izéje.
4766 2 6 Izé
7sleeper: robolha
Szancso: Ugrobot. ;)
brier: nagyon ügyes volt aki kitalálta :))
Mind a 6 komment
Evergreen - Animal Glitch
599 0 0 Zene Izé
BlutEngel - Save Our Souls
924 1 0 Zene Izé
Mai híreink: két kínai közlekedési rendőrnő ment egymásnak egy forgalmas kereszteződésben!
4549 0 7 Izé
Randal Graves: a kinaiak manapság mindent utánoznak. Most jönnek az orosz verekedések imitálása.
telepi: kész. mehetnek munkatáborba.
Mimis: Szerintem az autósok csak követték a karjelzéseket.... igaz, hogy nem mindegyiket tudták értel [...]
Mind a 7 komment
Rögbicikli :)
1253 0 0 Sport Izé
Szeretem a rendetlenséget

Három évszakon átívelő ruhahalom hever a lépcsőkorláton, hogy aztán tompa, suhogó puffanás kíséretében a padlón landoljon. Hátranézek a kupacra, s vállat vonok: lejjebb esni már úgysem tud. Elmosolyodom, mert a farmerdzsekiről eszembe jut Svédország, a nadrágról meg Milánó. Majd átlépem, ha arra járok. Nem a két emléket, csupán a színes kis dombot. Most jól van ott.
711 0 0 Pink Izé
Nem, ez nem a Norbi Update Burger, csak Japánban újra a fekete a divat... ;)
2689 1 2 Izé
bungle: Recept: www.youtube.com/watch?v=0dRBroR36nI
bungle: http://444.hu/2014/09/27/a-mcdonalds-szurke-hamburgerrel-vag-vissza-a-burger-king-fekete-hamburgerer [...]
Elég Darwin-díjas halál lett volna, ha élő adásban círja fejbe magát egy kólásüveggel
4050 0 0 Izé
Pro Street verseny Romániából. :)
14443 3 38 Izé
Schabee: ez fájdalmas
bandee1219: Mindenkit?.... Őket! Mivel te tudsz magyarul, gondoltam kinn élő magyar vagy, ahogy néhány oszt [...]
AtiBoa: itt elek, es attol h "a legtobb roman egy budos g...." az nem azt jelenti h le kell irni egy orszag [...]
Mind a 38 komment
Pénteki lazítás hülyékkel
3687 0 0 Izé
Brook Little
6061 0 0 Izé
669 0 0 Zene Izé
Jamiroquai - Virtual Insanity

Cosmic Girl

Alright

Seven Day In Sunny June

Little L
6152 1 1 Zene Izé
közlegény: A Cosmic Girl a legtutibb szerintem, már csak a spéci járgányok miatt is, de a zene se rossz.
Hüvelyi orgazmus : Soma mamagésa beszél róla
1357 0 0 Pink Izé
Nevelj usb követ jól! :D
2815 1 4 Tech Izé
eol: Köszi :)
Errtu: Még mindig nem működnek a fórumos TAG-ek. ;) A rendes link: http://href.hu/x/8ozx
eol: Azért az eredeti [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Pet_rock]Pet Rock[/url] a 70-es évekből volt a [...]
Mind a 4 komment
Mika - Relax, take it easy (Whiteph mix) 
dubstep alkotás
751 0 0 Zene Izé
Akciós wellness hétvége kültéri jacuzzi használattal
12490 2 9 Izé
lb7: nem hiszem, hogy befizetnék :P
ShitIron: A kannibálok, kannibálba mennek bulizni?
BusKeyCome: Szerintem meg ezek kannibálok és épp a vacsorájukat tették fel főni. :)
Mind a 9 komment
Dolls Of Pain - Strange Kiss [Single Edit]
442 1 0 Zene Izé
Mary PopKids feat. Punnany Massif - Mosoly
911 0 0 Zene Izé
Mai tippelős: mit csinál a képen látható hölgy? ;)
7079 1 21 Izé
bungle: DevinSupertramp - Best of 2014 (köszi Szancso!) www.youtube.com/watch?v=bpz-Pq61DLw
bungle: Két világcsúcsom van, ez sokat mond http://sportgeza.hu/sport/2013/04/26/banhegyi_adrienn_ugrokot [...]
tutituti: Ugrálókötelezik és büszkék vagyunk rá!
Mind a 21 komment
Gareth Emery & Ashley Wallbridge - Mansion
959 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...