REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mi lesz tavasszal az RTL-en?
808 0 0 Pink Izé
A 3 legfinomabb zsírégető gyümölcs
1908 1 6 Pink Izé
pityaa: nagyon jók ezek, csak persze nem fogyó diétában..
Strawberryy: mesés...bár vannak rólam előnyösebb képek is...:DD Elfogyott az eprem :(
spider86: milyen érzés a posztképen szerepelni? :D amúgy most tolom én is az epret de még nem jelentkez [...]
Mind a 6 komment
5 kérdés szex előtt
882 0 1 Pink Izé
Errtu: 1.) Anál? 2.) Lenyeled? 3.) Bilincs, vagy kötél? 4.) Barátnőd hozod? 5.) Nálad vagy nálam?
Steampunk Sony VAIO
4348 0 2 Izé
robi0000016: Akkor lenne az igazi ha a feketefehér fadobozos tv lenne a kijelzője :D
közlegény: úgy lenne jó, ha funkciója is lenne azoknak a mérőknek a fedlapon
A legnagyszerűbb kivágott jelenetek.
1608 0 0 Film Izé
Zimo - Evil Eye (Tambour Battant Remix) 
518 0 0 Zene Izé
Everlast - Blinded by the Sun (live @ Kay Club)
985 1 1 Zene Izé
revans: Nagyon jeee.
Partimatrac
6718 0 10 Izé
Nusihusi: Nagyon király, nekem kéne 1 ilyen:)
nkmedve: Kell :) Az egyetlen gondom vele, hogy kell egy másik (lehetőleg motorizált) csónak, hogy kijuss [...]
7sleeper: :-D apu pumpálja anyut, anyu pumpálja gumimatract :-)
Mind a 10 komment
Gyík zenekar feat. Nagyváradi Nelli - Egyél a fáról

Ez az új zenénk, remélem tetszik.
798 0 0 Zene Izé
A Heineken sokkal ügyesebben hozza össze az embereket a reklámjában, mint a Pepsi
1488 0 0 Izé
Az Art Lebedev újabb koncepció billentyűzete.
(tényleg, az Optimus Maximus azóta már úgy látom kijött!)
3585 1 7 Izé
X: igazad van, egy kicsit benéztem
dude: Ja, de akkor ez az 1257 eurót (ahogy írják is) az Optimus Maximus-ra vonatkozik (ill. annak az ö [...]
X: igen én voltam, az infot innen vettem: http://prohardver.hu/hir/billentyuzet_billentyuk_nelkul.html [...]
Mind a 7 komment
A jövőben így fogunk teniszezni? Mondjuk nem mutat rosszul! :)
6806 5 20 Izé
Evo_VII: a squash-ban más a labda, és az ütő is keskenyebb, ez ilyen "egyszemélyes tenisz". :)
AdM: Nem értek a lovakhoz, de ez nem inkább Squash, vagy mi..?
.::JunKieEQ::.: Mindkettő........ Hol az erőszak ?????
Mind a 20 komment
Előzetese

A Fehér tenyér egy kanadai-magyar koprodukció.

Egy tornász életét meséli el. Dongó Miklósét. A történet még örömtelen gyermekkorában kezdődik, és egészen egy világbanjokságig, majd még az utána következő pár évig követhetjük az életét.

Wikipédia
910 2 2 Film Izé
kasy: De emiatt lett Dongó az aki, erkölcsileg és fizikailag. Talán ha nem ilyen az edzője egyik szem [...]
Erunder: Ja egyébként a film közepe fel olyan szintű gyűlöletet kezdtem el érezni a gyerek Dongó edz [...]
Extrém jó fej kutyák két percben
360 0 0 Izé
Alex Metric And Sick Rick - Space Hopper
1078 0 0 Zene Izé
Mai tippelős posztunk kérdése nem túl nehéz:

Vajon ki és mire tudja használni a képen látható eszközt? ;)
 
11839 1 28 Izé
sexdealer: Ti nem látjátok benne a lehetőségeket?? Ez lehetne az első valóban bioüzemanyaggal hajtott ki [...]
Zsottika: de miért nem AT-AT vázban van? :D
lb7: Hörcsög.....és nem használja semmire, csak fut benne... :P
Mind a 28 komment
A női szív tömeglakás - belefér az egész világ :)
354 0 0 Pink Izé
Divat 2012 tavasz/nyár
482 0 0 Pink Izé
T.E.E.D - Garden (Calibre Remix) 
568 0 1 Zene Izé
james001: http://www.youtube.com/watch?v=GuQBopNcve0
Hoang Giang vietnámi művész meseillusztrációi
1140 1 1 Art Izé
bungle: Csak P meg ne lássa! ;)
Lone Ranger  

Gore Verbinski (A Karib-tenger kalózai) The Lone Ranger című westernjében Armie Hammer alakítja a címszereplő magányos lovast, Johnny Depp pedig indián segítőjét.
3504 1 1 Film Izé
MADve: ha van segítője, nem is magányos...
Magyar progresszív elektronikus, a jobbik fajtából.

Nálunk is vannak jó zenék. 
1138 0 0 Zene Izé
Szinte minden környezetvédelmi ötletnek járó díjat megnyert már a Solar Roadways projekt. 

Egy idahói házaspár kezdett kísérletezni 2009-ben olyan napelemekkel, amik nagyon ellenállóak, és elbírják a legnehezebb autókat is.

Az ötlet viszonylag egyszerű: ilyen strapabíró napelemekre kellene lecserélni az aszfaltot az utakon - a legnehezebb kamionok is közlekedhetnek rajtuk, 113 tonnát bírnak el - így azok szinte folyton áramot termelhetnének. A napelemekben apró kis lámpákat, ledeket is elhelyeztek és mindegyikben van egy processzor is. Így az utak “felfestései” a zebrák, sávok bármikor gombnyomásra megváltoztathatóak.
5831 2 17 Izé
Tooni: Kedvenc bőbeszédű ausztrálom megdumálja magában miért bullshit a napelemes útburkolat. https [...]
bungle: http://444.hu/2014/05/26/meglesz-a-penz-a-talalmanyhoz-ami-megvaltoztathatja-a-vilagot/
justil: "Az ötlet viszonylag egyszerű" csak használhatatlan, ennyi, na. Dubajba majd lesz, mert ott sose [...]
Mind a 17 komment
The Mill - Blackbird

Avagy CGI-vel bármilyen autód lehet, legalábbis felvételen.
756 4 0 Tech Izé
Brian Dettmer fura könyvei
4070 2 2 Izé
varazs: Ezek a kònyvek mindenre valòk, csak olvasàsra nem!
hadigabi: Rohadtul ráérhet a "művész" úr...
Damian and Stephen Marley - It was written
(egyik legjobb szövegűű dallamú stb reggizene sztem:) libabőr... nem ez a damien jáccott a karibtenger kalózaiban?:P)
719 0 2 Zene Izé
Balázs: Damian-t szeressem
NuttySomeone: ize ezt enis felraktam de nemlattam h teis szal:P upszz...de akkoris imadom ezta szamot
Deus Ex Machina - egy érdekes guruló izé a Yamaha-tól.
4394 2 3 Izé
Belkar: képzeld már el ezzel megjelensz az utcán azonnal mindenki elkezd futkározni hogy segítség jön [...]
Dralisz: Nekem sokkal jobb ötletem van :) Majd ha lesz pénzem levédetni, akkor elmondom! :D De ez tényle [...]
.::JunKieEQ::.: Szép is..., futurisztikus is..., kár hogy egy rakás sz... Minek ez...????
Elvan a mérnök ha játszik
1193 0 0 Izé
Az igazán praktikus golfütő. :)
3164 0 0 Sport Izé
The Shield (Kemény zsaruk)

A sorozat hét évadból áll. Los Angeles egy olyan negyedében játszódik ahol a bűnözés elképesztő méreteket ölt. A bűnözők nem tartják be a törvényeket, de néhány zsaru sem.

Egy másik hivatalos oldal itt.

Előzetes

Rajongói oldal
946 0 1 Film Izé
pepszi: Kötelező alapmű azoknak, akik szeretik a 'hűbazmeg, de kemény' ésvagy az 'assztakurva' hatás [...]
Taio Cruz feat Kesha - Dirty picture (Dark Intensity remix)
1314 2 0 Zene Izé
Ric Flair pofára esései :D
9307 0 1 Sport Izé
Stief: ez mekkora szar
Wagakki Band - japán folk metal :)
1848 0 0 Zene Izé
Eközben San Francisco utcáin...
4679 2 0 Izé
Karmakanic - God the universe and everything else no one really cares about, Pt. I
573 0 0 Zene Izé
Trump vagy Jézus mondta?
1576 0 0 Izé
Drága a mozijegy?
Unod a sorbanállást?
Órákat ülni unalmas filmeken?
ENNEK VÉGE: Mozifilmek 30 másodpercbe sűrítve

Kedvenc: Ponyvaregény
Cápa
10199 14 2 Izé
bandee1219: Most már csak így nézek filmet. XD
respo: Aki kibirja a nyuszis titanicot visitás nélkül.. :D
Játék a gravitációval (jópofa flash cucc letölthető forrással).
6303 0 0 Art Izé
Pestiek vs. vidékiek

Viccesen drámai... Vagy drámaian vicces?
2181 0 1 Izé
pumpa: Ez már subba kategória... és nem a jó értelemben.
Hawaiian Runner - száguldozz Hawaiion
2607 1 0 Game Izé
Régebbi postok...