REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
De Staat - Witch Doctor 

Így készült
2910 6 0 Zene Izé
Szomorú napja a családi életnek, amikor a gyermek visszamondja amit a szülőktől hall :)
1764 0 0 Izé
Kiszel Tünde kikelt magából
1054 0 0 Pink Izé
ZZ Top - Blue Jean Blues (Vigyázat! Az összeállítás formás női hátsókat tartalmaz,akit ez zavar az inkább ne nézzen oda! ;-))

Mit lehet még elmondani egy csaknem 40 éves trióról? Egyszerű, de valódi blues-zenét játszanak, nőkkel, kocsikkal, ahogy kell, ráadásul jól csinálják. És egy nyugodt, fáradt és elégedett éjszaka, egy üveg bor mellett az egyik legjobb választás a Rough Boy...
1287 2 2 Zene Izé
MStipee: Rough Boy nagy kedvencem tőlük l,,l :) Még mindig az egyik legjobbak.
Ordas: szarlaza...naggyon kemény:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:Daaaaaaaaaaaaaa
Adams æbler (Ádám almái)

Egy dán filmdráma csipetnyi humorral a jó és a rossz örök harcáról, hitről, gondoskodásról. A neo-náci Adamot a börtönből szociális munkára küldik egy vidéki kisváros templomához, ahol a mindig optimista és már idegesítően jókedélyű pap Ivan székel. Adamon kívül mások is dolgoznak ott, akik régebben bűnözők voltak de megtalálták Istent Ivanon keresztül. A közösség Adam gondjaira bízza a templomkert büszkeségét, az öreg almafát...

Imdb | Trailer
720 1 7 Film Izé
noiz: Nekem személy szerint nagyon bejött! Csak ajánlani tudom.
pepeti: Majd ha megnéztétek véleményeket kérek!:)
Madarinfluenza: Én jobban szeretem a sötét humort
Mind a 7 komment
Merida, a szingli Disney-hercegnő

Hol vannak már a klasszikus királyi sarj lánykák, akik egy kiadós megmentésért cserébe örömmel adják kezüket a fehér lovon érkező, jóképű idegennek? A „Merida, a bátor” című modern mesében a hapsik iszonyúan nyomik, de ez nem baj, mert a főhős úgyis független akar maradni.
1183 0 0 Pink Izé
Csak az a szép zöld gyep, az fog nekem nagyon hiányozni... ;)
4494 0 9 Izé
SirObrew: http://www.youtube.com/watch?v=nlDObZG8cEU
7sleeper: -Gandzsapa, mitől olyan vörös a szemed? -Mit gondolsz mér', szemüveg nélkül heggesztettem?! N [...]
ginobacsi: Már akkor sem volt:-)))))))))))
Mind a 9 komment
Iron Horse - Enter Sandman
3370 2 3 Izé
hawkeye: Hú, hallgasd meg te is!!! :)
Ravennë: Milyen jó kis zene. :)
csaty: Ez kúrvanagy ...
Retró KGST-busztalálkozó volt a Bálnánál - ott volt Faros Bözsi és a nagy klasszikus Ikarus 620 is. :) 

Fotók: Vas Gergely
2481 0 1 Izé
hawkeye: Érdekes fíling, amikor a busz vezetőfülkéjében van a motor..... A farmotoros pedig anno a ma [...]
Teszt: azt hittük, a facsart narancslé jó 

Hétfajta, facsart narancslevet kóstoltunk. Azt tudta, hogy ezeket is hőkezelik?! És azt, hogy melyik a legjobb?
2437 0 0 Pink Izé
Tűzoltók, ha unatkoznak... ;)
7044 7 9 Izé
Climber73: Ez a Mythbusters-ben volt, a lényege az, hogy erős vízsugárral fel lehet-e emelni egy autót.... [...]
kisduck: bakker nem figyeltem, nah ekkora mélázást hogy ma beakartam postolni... :S
Minusz: kell ilyen otthonra...lol
Mind a 9 komment
Míg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas)

Újabb Izés premier előtti vetítés. 40 db jegy 20 embernek. Írd a kommentekbe, ha szeretnél jegyet.

A vetítés a a Mammut II-ben lesz, május 6. (kedd), 20 órakor.

Köszönjük a jelentkezőknek, sajnos csak 20 pár jegy van, a nyertesek abc sorrendben: anon, balu23, buceee, Dr.V., kamubekLaca, ketch, Lisa, metaljesus, MikeSylver, Niklett, Powaflips, Re-Peet, sajtoscsiga, sensei, Sissi, szamar001, Végtelen akarat girl, Vin Dieselke, wowbagger, Zsolt86.

Küldöm minden szerencsésnek e-mailben a tudnivalókat, ha du. 4-ig nem kaptok levelet, írjatok itt.
3130 1 202 Film Izé
Máln@: de gonosz vagy :P (legyen inkább 202 xD)
Schabee: legyen már inkább 201 komment a 200 olyan snassz XDXDXDXDXD
metaljesus: így utólag is köszönöm a jegyeket, rég röhögtünk ennyit egy filmen :D
Mind a 202 komment
Foals - Hummer [skins Secret Party Special]
1065 0 0 Zene Izé
Bombázó repülőgép belső nézetből
3310 1 5 Izé
Élien: Igen, itt Péntek csütörtököt mondott...
Jocii: Rögtön ez jutott róla eszembe: http://thestrangestbrew.com/wp-content/uploads/2013/09/here-comes- [...]
lilaflexninja: Jogos.
Mind a 5 komment
Seahawks szurkoló a vereség után
3925 0 5 Izé
gyocska: Olyan, hogy belebújt a mozigépész bácsi és hátulról vetít neked előre, tükrözve trükköz [...]
közlegény: átment chicago bullsba
izébigyó: http://bit.ly/1s4FDSo
Mind a 5 komment
Kőzetből a halálos pengéig - így készül egy Katana a régi iskola szerint
5065 0 3 Izé
alfred: Számomra is a naggggyon érdekes kategóriába tartozott. Csak bele akartam nézni, aztán itt raga [...]
pumpa: Ez volt az első 'hogyan készült', amit figyelmesen végignéztem.
Nikolausz: Akit esetleg bővebben érdekel a téma: https://www.youtube.com/watch?v=VE_4zHNcieM
Sakk-box világbajnokság :)
2662 0 1 Izé
janO: a boxxxx jobb
Metró-horror 80 halottal

Akár a 3-as metrón is megtörténhet!
1744 0 0 Izé
Egy doboz, ami csak úgy dobálja a random fuck-okat

Néha lehet tényleg szüksége lenne erre az embereknek.
1482 0 0 Izé
2008 legjobb pomponlányai
27953 5 9 Izé
alphadog: Cheerleader tryouts: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35504" target="_blank">http://www.funpic [...]
One: Hááát, nem nagy számok!
sahinel: http://www.metacafe.com/watch/1284219/pom_pom_cheerleader/ Oh Yah Shake it to the left, shake it to [...]
Mind a 9 komment
Body Melt

Egy bizar, de szórakoztató film bizar, de szórakoztató filmzenéje

Aztán óvatosan az energiaitalokkal :D
824 1 0 Zene Izé
Szép kivitelezésű online képszerkesztő, amivel különféle effekteket is adhatunk képeinkhez.

Mobilra is letölthető az alkalmazás.
14234 19 13 Izé
Nas: :S Akkor ez fogyókúrás kommentelés marad...
Tooni: A Ferrari csomagtartójában lesz, amit az 5000. poszt után kapsz :)
Nas: Igen? Azért hol lehet sorba állni? :D
Mind a 13 komment
Okosodj finomságokkal!
340 0 0 Pink Izé
Szabó Balázs - Ne félj (Pilinszky János verse alapján)
1097 2 1 Zene Izé
Ravennë: Hű és ha.
Alaszka fölött lebeg majd a világ „legmagasabb” szélkereke

Az Altaeros Energies szélkereke Fairbankstől délre kerül majd felbocsátásra, és a tervek szerint olcsó energiát fog szolgáltatni a civilizációtól távol elhelyezkedő közösség számára.

Angol cikk
2235 1 2 Izé
I. C. Wiener: Egész jó ötlet így elsőre! Pláne, hogy a széljárás nagy magasságban kiegyensúlyozottabb ( [...]
lilaflexninja: Én ezt jó ötletnek tartom, amennyire meg tudom ítélni. Főleg nehezen elérhető, vagy katasztr [...]
Függőleges panorámafotók templomokról
1086 0 0 Art Izé
Az igazság az Amcsi Benzinfalók bukásáról
747 0 0 Izé
Utcai panelprogram ;)
10090 7 8 Izé
lb7: sírsz Te is, ugye?
bandee1219: LOL!
Németh István: LOL szerintem ötletes
Mind a 8 komment
Bizarr kinézet, egyedi implantátumok – vajon megéri?
1034 0 1 Pink Izé
1boszi: Hát ez k...-ból néz ki!!
Parsecproject - Groove Afternoon

I hope you have a Groovy Afternoon :)
696 0 0 Zene Izé
Tipikus magyar mentalitás

Nem az a tipikus magyar mentalitás, amikor a pesszimisták tehetetlenségével, némileg irigykedve szemléled a világot. Hanem az, amikor a saját honfitársaidra egyfajta felsőbbrendűség-tudattal tekintve, viselkedésük okát végtelenül leegyszerűsítve megbélyegzed őket – és velük együtt saját magadat is.
666 0 0 Pink Izé
Macklemore - Drug Dealer
1948 0 0 Zene Izé
3D-s logikai kocka - kösd össze a saját színű részeket.
8865 9 51 Izé
etimalin: A 16-osig eljutottam segítség nélkül.
hadesz: Hűűűha asszem röpke 1 óra se kellett, hogy mind a harmincat megoldjam... :) De azt hittem kics [...]
bungle: Nem igaz, hogy ennyi agyalágyult van. Ki van téve 15-től az összes pálya megoldása: http://www [...]
Mind a 51 komment
Ezek a csodálatos helyszínek inspirálták a Pixar alkotóit
805 0 0 Film Izé
Részeg csaj VS üvegasztal.
14320 1 25 Izé
zodiac: Meg a pinájába is beleállhatott volna egy nagy szilánk...
Selcros: Csak néztem és vártam hogy mikor szakad be végre az asztal... :)
Tonoic: hogy megérdemelte,,... :D:D:D hülye amcsi megint hiányzott a fizika óráról ,mit várt ? :D
Mind a 25 komment
Edit Select-Aurian
1099 0 0 Zene Izé
 Subliminal Merger - Empty Period EP
833 0 0 Zene Izé
Oszd meg a nyomort a Facebookon!
888 0 2 Pink Izé
zeiksz: Fantasztikus posztkép... úgy kellett a hétfő reggelemhez, mint egy falat kenyér az éhezőnek, [...]
clownessa: Kivételesen egyetértek. http://www.ezmiez.com/wp-content/uploads/2011/11/6e4zzeos.jpg - ugyanez a [...]
Asaf Avidan & The Mojos & Shlomi Shaban - Reckoning Song
623 0 0 Zene Izé
„Hahóó, egyél már meg!!!”
3521 0 16 Izé
Hoagie: A felvétel közben egyetlen állat sem sérült meg felirat nem véletlenül nincs kiírva.
gyocska: a szőrös kis hernyó pimasz egy köcsög lefitymálja zsolti: nem vagy te vöcsök! menjél már, [...]
Nusihusi: Vajon mért lett öngyilkos? Azt hitte, hogy lemming?:D
Mind a 16 komment
Régebbi postok...