REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
6 perces kis rövidfilm, arról, hogy mi vár ránk a jövőben

Reméljük nem ilyen lesz.
510 0 0 Film Izé
"A Baranta Magyarország leggyorsabban fejlődő harcművészeti irányzata."
4880 2 0 Izé
Fantasztikus lehet, ha megkapod a plüssödet életnagyságban
2316 0 0 Izé
Hogyan javíts meg bármilyen eltörött műanyagot
1738 0 0 Izé
Remélem gyógyítani jobban tudnak, mint énekelni! ;)

Aki a végéig kibírja, nyer egy beutalót a Neurológiai Osztályra...
1977 1 7 Izé
Laci: Tisztára olyan mint a "We are the world, we are the children..." a különbség csak az, hogy itt n [...]
Csevap: sajnos beteg lettem, és a Dr. Harcos Péter Főorvos Úr kezelt, azt hiszem, ha nem ő az orvosom,a [...]
Digo: És a pénzt amiből ez készült, mire is lehetett volna használni ?..........
Mind a 7 komment
Nagy csokoládétörténet! Belgium és Svájc harca!
422 0 0 Pink Izé
Macskafalva hajléktalan cicáknak
4778 5 8 Izé
Nusihusi: Végre valaki gondol a macskákra is:] Kóbor kutyáknak mikor lesz ilyen falu?;)
lb7: kár, hogy nincs ilyen felnőtt falu... ez de hülyén hangzik :)
tour: Cicaként akarok újraszületni. Itt. :)
Mind a 8 komment
"Rain Room" fotók
1229 0 0 Art Izé
Nicolai Howalt dán fotóművész fotósorozata összetört autókról

Kétszer is meggondolod ezután a gyorshajtást.
1024 0 0 Autó Izé
Kuduro: African Rave Techno

1966 1 3 Zene Izé
NuttySomeone: durva ahogy vetik magukat:)))
eNMi: jééééé! mit látok? idekerült? :)
Máln@: az 1. :) SOK SIKERT!!!;)
Subscribe - The Humidor

Album: Stuck Progress to the Moon

Magyar hardcore banda!
501 2 0 Zene Izé
Terelgesd ügyesen a buborékot.
1181 0 3 Game Izé
Szamooca: mit?hogy 11. pályáig jutottam el?:) télleg am...:P Ott haltam meg x]
Maccoyi: Ne mond már! :P
Szamooca: 11. pályán meguntam nagyon:/
Stresszes játékok
2312 0 0 Izé
Robert B. Haas légifotói
4326 5 3 Izé
gaalcsaba1: Csak gonduljatok bele, mennyibe kerul repulovel, vagy helikopeterrel kivarni ezt a pillanatot? :)
Kislánylilamasnival: Nagy madár sok kicsiből :D
Bakeyoo: Szépességesek!
Minő gumi ő? :)
9146 2 32 Izé
Bonyek: Tényleg fura egy szerzet. A csaj + lehet azért sikít,mert csak ez az egy pali van "kéznél"
mekszamnojz: engem meg sokkal jobban taszít, ha egy olyan kritikus alkot véleményt ( főleg negatívat ) aki o [...]
kukulkan: Ez nem bélféreg, ha erre céloztál... :-)) A háttérzajokból ítélve az állatkát valószín [...]
Mind a 32 komment
A maci, aki pórul járt, de utána...
1018 0 1 Izé
mue: honnan tudni, hogy ez pl így volt? én inkább azt gondolom már az ilyen videókról, hogy csávó [...]
Előre szaltó nyújtott lábbal, befejezés strucc mozdulattal. :D
14127 1 7 Izé
Selcros: Idióta xD
joovan: megkoostolta a homokot.
ateso: Szerintem elég lett volna a csajoknál egy bemutatkozás meg valami kis szöveg:Dés ennyi:) de ha [...]
Mind a 7 komment
Sherlock Holmes: A game of shadow( Sherlock Holmes: Árnyjáték)

Története egyelőre nem került nyilvánosságra, annyi bizonyos csupán, hogy Holmes detektív (Downey Jr.) és segítőtársa, Dr. Watson (Law) ellenfele ezúttal a zseniális bűnöző, Moriarty Professzor lesz (Harris).

Magyar bemutató: 2012. január.

Szinkronos előzetes:
 
1295 0 0 Film Izé
Terrolokaust - No Control

Az (ideiglenesen) ingyen letölhető DWA válogatásalbumról és egy érdekes feldolgozásuk: Falling Away From Me [KoЯn Kover].
541 1 0 Zene Izé
Milyen gyakran mossunk hajat?
2259 12 0 Pink Izé
Punkzene lesz... punk-tum!!!
5907 2 2 Izé
nyehőce: Nekem bejön. Igaz már láttam régebben a FunBlog-on...
matchpoint: nem jön be banyek:(((( bár amúgy is inkább metal:)))))))
Eclectic Method a legelképesztőbb felvételekből komponál drum'n'bass zenéket

Például a posztban is látható Tom és Jerry rajzfilmekből, de a videójátékos lövöldözéstől Thor kalapácsáig szinte mindenre rámegy.
2734 0 2 Izé
sztewe: Nem tévedsz, és tényleg full gagyi
dns87: Javítsatok ki ha tévedek de ennek semmi köze a dnb-hez... meg amúgy is tré!!
Trech 2
5549 3 0 Game Izé
Cut Chemist - My 1st Big Break

Az első klip 360 fokos panorámalencsékkel felvéve.
802 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: http://www.youtube.com/watch?v=gS5TklbuKvM
Robert B. Haas légifotói
4219 1 3 Art Izé
gaalcsaba1: Csak gonduljatok bele, mennyibe kerul repulovel, vagy helikopeterrel kivarni ezt a pillanatot? :)
Kislánylilamasnival: Nagy madár sok kicsiből :D
Bakeyoo: Szépességesek!
Képek a földrajzi Európa legmagasabb hegységéről az Elbruszról.
2470 0 3 Art Izé
Tádi: szép
|-=O=-|: Még több kép a fotós honlapján: http://mountains.tos.ru/el_foto.htm Még béb is van: http://mo [...]
ShitIron: Mit nekem Mount Everest ez sokkal szebb.
A divat diktátorai újra együtt
Az ördög még mindig Pradát visel...
316 0 0 Izé
A capoeira technikájának eredményes alkalmazása egy MMA mérkőzésen.

Végeredmény: Brutális K.O.

Úgy gondolom, hogy ez méltó válasz erre. ;)
13712 0 0 Sport Izé
Az "Alice Csodaországban" által inspirált alkotások
1759 2 0 Art Izé
Dallasban megköttetett az első meleg E-Házasság - a két férfit Skype-on keresztül adta össze az anyakönyvvezető.

1057 1 5 Izé
7sleeper: még jó, hogy "szkájppal" és nem trilian*al..
Erunder: Ja, tök durva, hogy minden alpári, előítéletes, intoleráns suttyó internetezhet.
Wald: hová fajul ez a világ basszameg
Mind a 5 komment
Spike - Mai departe
599 2 0 Zene Izé
A Gyűrűk Utya, avagy Csócsál Szilveszter készül Londonra...
3728 0 3 Izé
brier: kiváncsi vagyok mit gondolhatott a kutya közben :) ő is így élvezte e mint a videót felvevők, [...]
bungle: Köszi, javítva.
ssscsaba: hibás a link ;)
Bankrupt - Add át a helyed!

Ramones-szerű zene magyar szöveggel, vicces klip régi Hot Rod versenyes felvételekből összevágva.
719 0 0 Zene Izé
Az EyeEm a világ legnagyobb fotós versenye

Ezek a legjobb képek, amikkel pályáztak a versenyen.
3870 0 0 Izé
Jason Tozer "buborék bolygói".

És ahogy készültek...
3850 0 4 Art Izé
bigyminyő: Erről az jut eszembe,hogy a kislányom nagyon szereti elkapni a buborékokat....Hetente 2-3 bubif [...]
mekszamnojz: juuuuuuuuu ez nagyon jó, szépek. én szeretek bubikkal jétszani, nekem van olyan is ami nem pukka [...]
lokko: én is komoly megfigyeléséket végeztem hogyan folykálnak a színek a buborékokon ... azt is meg [...]
Mind a 4 komment
Real 3D Pool
4675 0 3 Game Izé
Boo: na...azt hittem, csak én vagyok ilyen béna...nekem is ugy tünik, hogy csal, mintha elütne mellet [...]
Attila: Tényleg elég jó, meg szórakoztató. Az az egy zavart, hogy amikor nagyon le van maradva, a gép. [...]
fannieva: na végre biliárd!:):)hurrá,imádom
Egy kis paródiával emlékezzünk arra, hogy 1992-ben ezen a napon jelent meg a Tankcsapda "A legjobb méreg" című lemeze
456 0 0 Izé
2 Arc - A szádba verem vagy a szád beverem
857 0 1 Zene Izé
isshu: http://www.youtube.com/watch?v=00oBFrTmCc4 Respect! :)
Emmanuel Tangco esténként kígyókkal fekszik le és esti mesét olvas nekik
1653 0 9 Izé
közlegény: Lenyeli egy kígyóbőrkabát vacsorára.
Szancso: Párszaszájú? ;)
Tooni: Kígyó? Miféle.. O.O ..kígyó? :)
Mind a 9 komment
Bluoxyde rendhagyó fotói
1012 0 0 Art Izé
Régebbi postok...