REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Electric Six - Gay Bar
Sajnos túl sok infót nem találtam, de itt a honlap  és a myspace.
281 0 7 Zene Izé
SQS: Lehet még ezt is überelni :) http://www.rathergood.com/gaybar/
CRaPtRaSH: tudok,mi?:P
Purple: jaja az is jó :)
Mind a 7 komment
Marina Bychkova "megbabonázott babái"
5235 0 8 Art Izé
Katcz: sok lányénál szebb a testtartása egy ilyen babának...
Purple: sztem meg ocsmik :$
mekszamnojz: festmenykepek szobrokban. lehetne egy kicsit naturalisabb is.. akkor szebb lenne. sok mar ez a nagyo [...]
Mind a 8 komment
Chris Sharma profi sziklamászó bemutatója.

Itt pedig egy kis falmászást nézhetsz jól.
457 0 0 Sport Izé
Billy Stewart - Summertime

Billy Stewart 1966-ból. Fekete hang, fekete zene, de még mindig üt!
471 0 0 Zene Izé
Free Run
4112 1 0 Game Izé
USB Retro porszívó jól!
1671 0 1 Tech Izé
Purple: áhh, ez nem jó semmire :D az én asztalomon a legkisebb kosz is fennakadna benne :DDD
Rubik kocka művészet
2724 1 1 Art Izé
süti: ne má ez király
Újabb Mark Millar képregényt adaptálnak filmvászonra, a Kick-Ass csavar egyet a kialakult szuperhős-archetípuson. Őrületes vígjátéknak ígérkezik, kéregény fanoknak csak óvatosan. :D
1248 4 4 Film Izé
Bucsek: Képregény adaptáció... nem a film durva, hanem alapból a képregény. Egyébként meg a film i [...]
go-free: Megnéztem. Nagyon jó! Nicholas Cage végre jól játszik. Nem tudjátok 1:04-nél mi az a szám, a [...]
Tooni: Spoiler "Őrületes vígjátéknak ígérkezik" Már ha őrületes alatt véres, és vígjáték al [...]
Mind a 4 komment
Libanoni rettenet
8949 0 15 Autó Izé
Nusihusi: Nem valami szép autó:I
RT/TURBO: Nem tudok......Az én autóm szebb........Majd hamarosan nézek valamit,hátha beteszitek érdekess [...]
Purple: jó, tegyük fel. :D de akkor is szar. már hírizén is úgy jelent meg, hogy "hányingerkeltő". m [...]
Mind a 15 komment
Videójátékok fejlődése.

Kinek milyen volt, vagy van?
7692 1 11 Tech Izé
btibi: 84-ben vagy 85-ben egy Commodore 16 ( kazettás meghajtóval és vagy 8-10 joystick-al(fél évet, h [...]
CrazyLime: Comodor 64, Nintendo, Sega Mega Drive, Sega Mster System II, Super Nintendó, asszem ez a jó sorren [...]
Davek: Hú nekem az első még egy sárga kazis sega volt.. régi "szép idők" xD
Mind a 11 komment
Rose Hill Drive - Sneak Out

Ez a szám a Guitar Hero 5-ben is benne van.  
763 0 0 Zene Izé
Foreign Beggars - Slo-Speed

We’re trying to speak to a nation of people who don’t heed, the future’s a stain of pure evil with no peace, the truth is we need to use reason to slow speed, but all we ever do is sit back and smoke weed
1012 0 4 Zene Izé
ebgonzii: ;) ckk
ebgonzii: dehogynem kisbarat :)
hiperkarma: na Yo , mar azthittem hogy senki nem ertekeli a trekket ;]
Mind a 4 komment
Oroszország, ahol a kaja esz meg téged
9605 0 15 Izé
Laretta: Gusztusos... :S
Nusihusi: Basszus! Ez még a nyelves postnál is undorítóbb!:S
Tooni: A google szerint a felirat...HERING! :D:D
Mind a 15 komment
Komolyan kinyírják a kommunikáció szakot?
426 0 0 Pink Izé
Életrevalók - Intouchables

"Az ejtőernyős baleset után tolószékbe kerülő gazdag arisztokrata, Philippe felfogadja otthoni segítőnek a külvárosi gettóból jött Drisst. Azt az embert, aki most szabadult a börtönből, és talán a legkevésbé alkalmas a feladatra. Két világ találkozik és ismeri meg egymást, és az őrült, vicces és meghatározó közös élmények nyomán kapcsolatukból meglepetésszerűen barátság lesz, amely szinte érinthetetlenné teszi őket a külvilág számára."

Kis extra: filmzene Ludovico Einaudi - Fly
1627 2 7 Film Izé
a janek: Ez tényleg jó film ,egyik kedvencem, amikor megnéztem azóta hordozom magammal ,mindenkit megfert [...]
rebecca: szerintem semmi különös - vígjátéknak drámai, drámának lapos, dokumentumfilmnek fikció, am [...]
Opra: Tegnap este néztük meg a filmet és még most is a hatása alatt vagyok. Nagyon szép film. Nekem [...]
Mind a 7 komment
Elöl fut a nyúl, mögötte egy kutya, a kutya után egy ember; és az ember kiabál, mert előzni akar! :-o
4980 0 2 Izé
thisisreal: "A gazdám már megint nem szedi a Prostamol Unot. Na rohanjunk!"
BusKeyCome: Jätteroligt! :D
„My pussy would love this rat... If u know what I mean...”
2661 0 9 Izé
Szancso: Sosem voltam jó matekból. :D
vnyoc: De ha.. tízböl csak egy ajánlja akkor ötböl csak egy fél ajánlhatja nem?:D
Szancso: Stimmel.Nálam is 1 jött ki. :)
Mind a 9 komment
Forradalmi gyógymód egy egyetemistától 

A külső és belső sérüléseknél is használható, Veti-Gel névre keresztelt anyag képes bármekkora vérzést elállítani, ráadásul elősegíti a gyógyulást. A New York-i Egyetem egy harmadéves hallgatója megvalósította, amit eddig csak a számítógépes játékokban láttunk. Joe Landolina találmánya képes a sérülést azonnal bezárni és ezzel megállítani a vérzést. Az eddigi kísérletek alapján az anyag külső, belső és égési sérülések esetén is működik, a gyógyulást pedig azzal is segíti, hogy képes felvenni a körülötte lévő szövetek tulajdonságait. Külső alkalmazás esetén például úgy viselkedik, mint a bőr. Használatának széles körű elterjedésére sajnos még várnunk kell egy kicsit. Már csak azért is, mert az amerikai egyetemista első körben a védelmi minisztériumtól remél megbízást.
7350 1 7 Izé
Zellergumó: Na aztán ki szereti ilyen véresen a tarját?
drgore: Tisztára mint a mass effect-ben a medigel XD
yushuf: Ferrobond :O))))
Mind a 7 komment
Superhot  - csak akkor telik, az idő ha mozogsz!
13207 1 0 Game Izé
Night Rider TURBO! Az életérzés! :D
5499 0 0 Game Izé
Moziplakátok a hétköznapi élettel vegyítve
2375 0 0 Izé
Szédítő modell fotózások
6015 1 1 Izé
Szancso: Csajok a csúcson.
Ölösgyilkolós stresszoldó...
10310 2 13 Game Izé
Koncz: ez de szar
xXxÁdámxXx: Má megvan.... :D
xXxÁdámxXx: WÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!:@Köcsög játék!:@Elakadtam a 12 pályánál!:@:S 90 kis genyót köll kilö [...]
Mind a 13 komment
Így készült a Trónok harca legutóbbi részének a grandiózus csatajelenete
790 0 0 Film Izé
Kínai homokvárak
2455 0 0 Art Izé
...és akinek a lézer zseblámpa kevésnek bizonyul, annak tudom ajánlani az erősebb változatát. ;)
5326 0 3 Izé
Balpar: biztos megéri a pénzét
Lizsu: http://www.powerlabs.org/laser.htm "Egyelőre a működő modell pillanatok alatt gyújt meg papírt [...]
Powaflips: ...not for killing..YET:D
Virtuális kardozás (a srác nagyon érzi)
2540 0 0 Izé
A könyvtár mindig kéznél van!
2930 13 9 Izé
Laci: Sajnos, ma már nem divat az olvasás. Pedig nagyon jó könyvek vannak ott feltéve. Például, ha [...]
Miri Z: Mikor nem jutottam el a könyvtárba, itt olvastam ki a kötelezőt... =)
Purple: ez nemrossz, de nemtudom, ti hogy vagytok vele, de nekem pár oldal után kifolyna a szemem... azér [...]
Mind a 9 komment
Furcsa dolgok a szupermarketben
2469 0 0 Izé
Chevelle - Family system
312 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: aaaaaa Chevelle:D enis kirakom a kedvencem, remelem beveszik:*
Yellow Spots - Oké Májkül
Egy kis agymenés. :D 
901 2 4 Zene Izé
Dj Wolan: Hát ez kurvanagy xd Ki lehet ekkora fasz??
higany: ez faja!:)))))))
csicsilla: uuuuuuuuuuuuu ez az ami HORZSOL!!!!jok a meglàtàsaid màjköl!ez nagyon nagy!XD
Mind a 4 komment
Ez a tűzoltó-pilóta nem kezdő
2356 0 0 Izé
Austrian Death Machine - Get To The Choppa

Elkészült az első videóklip az Austrian Death Machine nemrég megjelent, Total Brutal című lemezéhez. A banda Tim Lambesis (As I Lay Dying) projektje, ami két fontos tényezőn alapszik. A szövegek Arnold Schwarzenegger különböző filmjeiből kiollózott kulcsmondatok köré épülnek, a zenei alaptól pedig semmiféle meglepetést nem szabad várni. Lambesis elmondása szerint az ADM pontosan olyan zenét játszik, amit elvársz egy kemény bandától. Tehát a gyors tempó, breakdown, sing along és gitárszóló minden számban adott.
554 0 2 Zene Izé
MStipee: Ez jóság xD
xcsokix: Isten :D kb 3 hónapja találtam rá meg is van az album csak ajánlani tom mindenkinek!!:D
T2B Escape 3
3197 1 78 Game Izé
MVS: Köszi! Meg is vagyok vele!!!
MVS: megjelent a sárkány és nem tudok vele mit kezdeni, felvettem a pajzsot, már csak a kard van nál [...]
Filucci 2: Na elmondom: egy piros korong a kandalló jobb oldalán van a földön, a másik piros korong az ór [...]
Mind a 78 komment
A legnagyobb hétköznapi átverések
1690 0 0 Izé
pár kütyü kockáknak
2092 0 0 Tech Izé
Ha valaki szeretne online rajzórákat venni, az megteheti Xia Taptara honlapján. Elég sok oktató videó található itt, az alapoktól kezdve egészen a profi koncepciós vázlatokig.
7385 17 7 Izé
Purple: ja, érted bárki megrajzol egy ilyet, sőt én paintbe összedobom ne viccelj már :D minek erőlte [...]
noldika: minek online rajzolni...tiszta hueseg...mar a muveszet is kihal ha iigy fog folytatodni...m1 azert n [...]
Fireblade1000: és grat annak aki ilyeneket tud!!!
Mind a 7 komment
Szép busz! :)
5345 0 11 Autó Izé
Nusihusi: Teherautóból tákolt busz:)
alajos: lehet csak azert mert hulye vagy!
yushuf: én azt hittem hogy román rabszállító
Mind a 11 komment
Ötletes kanapék. :)
862 3 1 Art Izé
mephistto: Rendelek egy flexible cuccot XD csak 60ezer ft kb, sázllítással is max 80 ezer
Játszóterek a hetvenes évekből.
2941 3 5 Izé
RokkantTroll: Jah, és már a medvéket sem engedik a játékok közelébe :D
Maki: Elég baj, hogy a mai "eurokomfort" játékok sokkal fantáziátlanabbak.
.::JunKieEQ::.: Ez tényleg az... : http://4.bp.blogspot.com/_LlXF78vh9y0/Ss0KuYXPizI/AAAAAAAAB94/Gu-VMzmGj4A/s1600- [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...