REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szinte minden amit kémiából tudni kell(het)
7430 10 0 Izé
Ilya Kuvshinov digitális hatású festményei
1214 1 0 Art Izé
Állatok ezek a sálak
1130 1 5 Izé
Csádi: Nem gáz, nem zavart igazából. :D
Erunder: Ja, igaz. Az viszont elírás volt, bocs.
Csádi: Gondoltam, hogy az akar lenni, de nálam nem az van ott. "Állatok ezek az a sálak"
Mind a 5 komment
A fehérnemű modellek után, itt az orosz modellek manöken kihívása
4956 0 0 Izé
Mutatom, hogy miért nem szabad egy országra kétszer is atomot dobni
1545 0 0 Izé
Soil - Pride
Egy jó szám, érdekes klippel. :)
Soil - Halo
870 0 0 Zene Izé
Ausztrál vidékjáró, főleg a panoráma nem sámli. :-))
Az oldal alján a műszaki adatok.
3829 1 3 Izé
atesz91: Milyen jó lehet rolla vadászni :)
Belkar: nem is rossz :)
Kicsigyerek: Nekem bejön Ilyet kérek szülinapra
Denis Colin Leary alapvetően szinész meg kicsit zenész és standup komedista (mi ennek a magyar megfelelője?) követte el ezt a remek amerikai társadalomkritikának is beillő zeneművet. Itthon mostanság a Rescue Me illetve a The Job címü sorozatokban láthatjuk. Ezen kívül játszott a Született gyilkosokban, hangját adta a Bogár életéhez és a Jégkorszak második részéhez is. Nevére kattintva wikipédia és ott minden egyéb info megtalálható róla.

A címét nem vagyok hajlandó magyarra fordítani.
671 0 2 Zene Izé
MStipee: volt az a száma hogy The meaning of the word "fuck" na pl azis Leary szerzemény :) Nagy arc a fick [...]
fadam: állj ki és mondd :D
Egy kis Hold rejtély
1762 0 0 Izé
Dizájnos de fura hajak
674 0 0 Izé
Towering Forever
1674 1 1 Game Izé
Chrno: nem indul el :'(
Bugyik :)  kicsit csillivilli, kicsit mamás, de legalább ronda :D
397 0 0 Pink Izé
Végre lefordították angolra R2D2 szövegeit! :D
4898 2 1 Film Izé
|-=O=-|: Episode 2: http://www.youtube.com/watch?v=b0GG1IpRLxA&fmt=18
DeviantART egyik csázára : GENZOMAN
1626 1 0 Art Izé
Teszteld gyorsaságod az egérrel jól!

VIGYÁZAT!!! függőséget is okozhat ;)
4632 4 0 Game Izé
Me Singing A Whole New World Disney's Aladdin Nick Pitera (Cover)
1237 0 0 Zene Izé
World Cleaner
6231 2 1 Game Izé
arnold19: végre egy játék ahol lehetek első :) ki tudja meddig :( :) :)
Rihanna - Te Amo
618 1 5 Zene Izé
Halievi97: Szerintem jó és kész...
Balázs: nekem adta :D
Newtonheat: szóvicc,a szóviccek azok szoktak lenni!;D
Mind a 5 komment
The Box Tops - The Letter
1246 1 0 Zene Izé
Bűnös vágyak emlékezete
475 0 0 Pink Izé
Gee Athertont levadászta egy vándorsólyom! ;)
4402 1 1 Sport Izé
Peterke91: Ez izgalmasabb volt, mint egy mostani szr akciofilm
Amikor a kutya sétáltatja a gyereket...
2550 0 1 Izé
dettybee: valami gördeszka van alatta :)
Sieger 2 

Sieger - Rebuilt to Destroy
Sieger
5096 7 0 Game Izé
Hapland

Klikkelj mindenre! De tényleg, mindenre! Egyes dolgokra akár többször is... aztán már csak a klikkelés helyes sorrendjét kell eltalálnod, hogy a nagy karikán található két fáklya kigyulladjon.
11461 3 15 Game Izé
avril100: Én mindegyiket megcsináltam
brigi_cica: jeeeee megcsinàltaaaam:D kösz hogy a szàmba ràgtàtok :DD
greg: Na, azt hiszem ezt rövidre zártuk... :)
Mind a 15 komment
Garbage - No Horses
547 0 0 Zene Izé
Com Truise - Propagation

A Black Mirror sci-fi sorozat egy része is lehetne ez a klip, melyben az önutadatra ébredő robotok komoly problémát jelentenek.
645 0 0 Zene Izé
Mivel dobhatnád fel jobban egy borzalmas nap estéjét, mint egy kis füves borral?

Az alkoholmentes borban 16 milligramnyi THC van, azaz már egy pohártól betépsz, és még csak nem is leszel másnapos.
1512 0 0 Izé
Hiánypótlás felsőfokon
5766 12 22 Izé
Pistimester: nagyon jóók de a legjobb a sörnyitós öv
Dr.V.: Honnan lehet ezeket megrendelni?.... kell egy-kettő ilyen :)
bandee1219: És ha ugyanabban az árban van, mint a szívószál... :) A TO-DO TATTOO és az autómata sószór [...]
Mind a 22 komment
Ilyen beülni egy Lancia Delta S4-be
2680 0 0 Izé
Neo - Rambo 13
Egyik kedenc régi klipem :)
605 2 6 Zene Izé
ZeroO.: jajj ezt imádtam:P meg mostis:)
MStipee: a címe helyesen: Ranbo 13. tehán N betűvel. és a Neo egyik legelső száma, amivel befutottak. D [...]
neophyte: Ez valóban naggyon zsír,most már legalább azt is tudom,h ki az előadó! THX!
Mind a 6 komment
Futó típusok
2061 0 2 Izé
vadonka: Én a időjárásfüggő futó vagyok. Csak akkor vagyok hajlandó futni ha nem esik az eső, de ami [...]
Kistibikécske: Én a ninja futó stílus vagyok. Soha senki sem látott engem futni.
Edvard Grieg - Peer Gynt

Solvejg dala
(csak a zene)

Reggeli hangulat
1586 0 3 Zene Izé
Purple: megoldottam :)
eNMi: viszont itt meg én rontottam :( a 2. zene pontos cime: Reggeli Hangulat pls, javitsa vki!!!
kotta: Az egyik legjobb tanárom mind közül a gimis énektanár volt. Véletlenül jutott a feladat, h Gr [...]
Baby Boom Put em to sleep, before they wee
1755 0 2 Game Izé
pana10: http://www.missbimbo.com/parrain.php?userId=288793 Csajnevelde.
Yvette: cuki:)
Újabb dicső pillanat a magyar úszósport történetében
894 0 0 Izé
Egész jók vannak, és sztem mindenféle alkaton jól mutat...
601 0 0 Pink Izé
U2 - Staring at the Sun (Brothers in Rhythm Ambient mix)

Egy nagyon jó muzsika remixe az Artificial Horizon nevű korongról.
526 0 0 Zene Izé
Comfort Fit - Bit by Bit
584 0 0 Zene Izé
Fazekas Ákos videója a guitar idol 2010 világbajnokságon!

Szavazzatok minél többen!
1186 0 3 Zene Izé
eerix: a posztkép priceless xD
revans: Nekem jobban tetszik.
Nowa: http://www.guitaridol.tv/video/477 ő is magyar nem?
Mentőakció
9641 1 1 Izé
Ravennë: Ezek annyira aranyos, jó fej és megható képsorok...mondanám ezt, de nem akarok túl közhelyes [...]
 Godgory-Another Day
358 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...