REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Extra szuperplazmás kiválódás a szupergamma napsugarak hatására, időkapu kinyílása.

Mi történik ilyenkor szerintetek?
8998 2 19 Izé
MatyiZeg: Hát ez kurva nagy, engem is feldobott :)
eospower: HAARP Waepon :>
Tooni: Akkor kiálltad a próbát, kisebb leszel, elmész nyugatra, - és Galadriel maradsz? :D
Mind a 19 komment
Boszorkányvadászok (Hansel and Gretel: Witch hunters)

15 éve már hogy Jancsi és Juliska kiszabadult a gonosz boszorkány karmai közül. Az események után valami megváltozott bennük. Annak szentelték életüket, hogy felkutassák és levadásszák a világ boszorkányait. A klasszikus történet folytatása, ha úgy tetszik. Jancsit Jeremy Renner, míg Juliskát Gemma Arterton játsza. A hazai bemutató januárban lesz.
1837 0 5 Film Izé
HoPpY: Na ez jobbnak tűnik mint a Cage-es rosszaság..:D
kovacslacka: Akkor nálam van valami sz*rság, mert nekem bejön a háttérkép és az 'osszad meg' gombok, oszt [...]
Tooni: Jaja, a boszorka meg a Barb Sdtreisand lesz heee ? :D
Mind a 5 komment
A román Elena Simona Craciun fotói
1265 0 1 Art Izé
Ravennë: *.*
Kecsődi Szarcsi... izé... Szecsődi Karcsi visszatért!
2333 0 5 Izé
lilaflexninja: "Micsoda nő ez a férfi.." Azzá a nővé vált, akivé szeretett volna. Hát én ha nő akarnék [...]
Szancso: Végre...
közlegény: ha kiherélték, akkor nem travi, ha nem, akkor passz (shemale) :S
Mind a 5 komment
Nagyon genyó játék! Én kb. idáig jutottam... :)
10209 3 12 Game Izé
xXxEmObO.oYxXx: uhh de felhúzott :@
Joe: WÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ezt ne
peti: a zeneje az igazan halalos, föleg sokadszorra:)
Mind a 12 komment
Jeremy Turner fotói Ausztráliáról és Új-Zélandról
3427 0 0 Art Izé
Two Lovers (Két szerető)

A romantikus dráma New York-ban játszódik, és Leonard egy jó megjelenésű de elég depressziós férfi történetét meséli el nekünk, aki miután összetörték a szívét, hazaköltözik a családi fészekbe. Szülei mindent megtesznek, hogy egy baráti család lányávál, Sandra-val összehozzák. Csakhogy egyik éjszaka a hálószobája ablakából kitekintve Leonárd megpillant egy gyönyörű, még sosem látott lányt, Michelle-t.

Magyar bemutató: 2009. szeptember 3.

Imdb
1009 4 1 Film Izé
Balázs: akkor lényegében Phoenix rájött hogy nem neki való a rapp???:D
 Triangle Lemon - T.H.Y.T.H.O.


Audiovisual.
1741 0 0 Zene Izé
 Szédületes szaúdi felhőkarcolót adtak magyarok kezébe
4735 0 0 Izé
Ez kérem fail a javából

Balog Zoltán, aki lelkészből lett miniszter, úgy véli Jézus adta a tízparancsolatot az embereknek.
1876 0 4 Izé
tool: sokat beszélt, semmit sem mondott
kissfreezer: Egyszerű kommunikációs baki. Csodálkozom, hogy sikerült kiszúrniuk a keresztényellenességük [...]
VanZant: Igen, és ezért még fizetést is kap! :|
Mind a 4 komment
El lehet szédíteni egy pókot?
Lássuk...
1739 0 1 Izé
Demente: Aki figyelt biosz órán, annak nem kell kipróbálni ezt a kísérletet.
Lepellerántás a nagy túlélő Bear Grylls-ről
586 0 0 Izé
The Qemists - Renegade feat. Maxsta (Cutline Remix) 
930 2 0 Zene Izé
Monster Arena
3047 1 2 Game Izé
erik212: Nagyon klassz!
HoPpY: Ellehet vele lenni 1-2 órát! :D
XP8 - Burning Down
406 2 0 Zene Izé
Modulate - Hard and Dirty
575 1 0 Zene Izé
Karcsúsít és jó a szívnek: 5 tudományos érv a csokievés mellett

Felejtsd el, hogy a csoki bűntudatkeltő főgonosz lenne! Mértékletes fogyasztással, és a megfelelő minőségű ét változatot majszolva ugyanis egyenesen csodát tehetsz magaddal. Elismert nemzetközi szaklapokból gyűjtöttük össze, hogy az orvosok miért javasolhatják akár kiegészítő kezelésnek.
680 0 0 Pink Izé
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House

A Mély Torokról forgattak filmet Liam Neeson-al, és ez nem pornó. Mély Torok az a fószer volt, aki információt szivárogtatott a Watergate ügyben.
1178 0 0 Film Izé
Jégvirágok autókon
5093 0 7 Art Izé
bandee1219: Elsővel is, mi jót mulattunk, csak kevés alkalom volt. :) És tényleg szép és érdekes, hogy a [...]
Philadelphia: Nekem is a tél jut róla eszembe, és belefájdul a szívem... Milyen jó is tud lenni az egy háts [...]
eNMi: BB tessék ;)
Mind a 7 komment
Ha már nincs dolga a robotoknak
1118 0 0 Izé
A jövő telefonjai
1970 0 1 Tech Izé
AVIREX: ha ilyenek lesznek a jövő telójai,inkább maradok a mostaninal..
Wakeboard ugrabugra a strandon.
589 0 0 Sport Izé
Rinus Roelolfs munkái
3110 0 4 Art Izé
M.agnus: Mesteri, moduláris, élvezet figyelni hogyan épülnek fel a tökéletesen különböző struktúr [...]
Maccoyi: Nekem ezekről egyből ez a Kecskeméti szobor jutott az eszembe, Mikrokozmosz a Makrokozmoszban. K [...]
Maccoyi: 96x96-os legyen a gif amit feltöltesz, akkor elvileg müxik. ;) Egyébként egy ekkora gifnek nem h [...]
Mind a 4 komment
Amerikai választópolgárok.
6460 0 18 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=-4wQfQtpDAc "I can’t imagine a President being named Obama"
Dawe: jó a szemed
tomsojer: Honda TRX500FE (Quad ill. ATV.)
Mind a 18 komment
Végre egy értelmes társasjáték... ;)
6069 5 12 Izé
bungle: Sör torpedó: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37756&c=-1&s=dd&p=1 :D
csete: mwnnibe vabnn egy ilyen?
Nusihusi: Tipikus berúgós játék, kell:D
Mind a 12 komment
 Toxers
5105 0 1 Game Izé
BERZERKER: a vége fele már nagyon nehéz (a darázs környékén)
Harlem globetrotters Budapesten!
5964 0 4 Izé
Tooni: Ők is sötét bőrszínűek és az erejüket fitogtatják... http://www.ize.hu/comments.php?post_id [...]
BlueD: Én talán pesten voltam rajtuk, tényleg nem rosszak, érdemes rá elmenni
Timis: Wow, ez hatalmas, nagyon jó showt nyomnak, tánc, sport, kosárcirkusz egyben.:)
Mind a 4 komment
Nekik egy kattintással kezdődött...

És neked hogy fog?
4864 0 10 Izé
bungle: Tippek Bálint Antóniának a netes társkereséshez http://velvet.hu/celeb/2013/01/21/tippek_balint [...]
7sleeper: de a tűzfal besült, a szoftver bugos a hardver rozsdás és poros volt, a szoprendszer verziója r [...]
vnyoc: Kattintottak, betöltötték a szoftvert, futtatták a programot.
Mind a 10 komment
Másthéma - Bólogass
574 0 0 Zene Izé
Milliókat is érhet, a megtalálóját mégsem érdekli, mi az?
2163 0 0 Pink Izé
A Nike új futópályáján valóban lehagyhatod önmagad

A pálya LED-falán a cipőkre helyezett érzékelőknek köszönhetően azt láthatjuk, hol tartottunk az előző körünkben.
1677 0 0 Izé
Na, ki az élet császára?
2262 0 0 Izé
Volkswagen busz kisnövésűeknek ;)
3810 0 6 Autó Izé
Schabee: hát ez nem semmi
olcsibacsi: Szép szép de mi is ez valójában?:) Guruló kempingasztal :P
AVIREX: ott van jobb oldalt,hogy electric car.. arra klikk.. és a legelső elektromoskis gép,szerintem oda [...]
Mind a 6 komment
Jah Cure - Miles Away
607 0 0 Zene Izé
Whiteout (Vakító fehérség)

A Whiteout főszereplője Kate Beckinsale, aki egy Antarktiszi kutatóbázison tölti be a kirendelt rendőrbíró szerepét, és már alig várja a fél éves sötétség beköszöntét, ami számára egyben a távozást is jelenti. Három nappal az indulás előtt azonban egy testet találnak a jégbe fagyva, így Carrie nyomozni kezd az Antarktisz első gyilkossági ügyében. A halottak száma nőni kezd, és Carrie-nek egy hatvan éves rejtélyt kell megfejtenie, mielőtt egyedül marad a gyilkossal a sötétségben egy helyen, ahonnan nincs kiút…

Magyar bemutató: 2009. október 15

Kritika a képregényről | Imdb
1815 0 3 Film Izé
Erunder: Ja, csak kimásoltam a szinapszist, és nem figyelmesen olvastam el csak átfutottam.
bungle: "mielőtt kezdetét egyedül marad a gyilkossal" ??? :)
snake6: jó lessz ez!
8 Films To Die For
Végre pár ígéretes horrorfilm (amit a nagyközönségnek be sem mutatnak).
10591 0 11 Film Izé
jóllakott napközis: Sziasztok! Megnéztem a 2006-os filmeket és hát elég nagyot csalódtam! Ezek C kategóriás B-mov [...]
Wicked: Nincs hivatalos magyar címe. De felirat van hozzá már rég.
Spider: Hali ! Tudja valaki a The Gravedancers magyar címét ?
Mind a 11 komment
A nagy luk - kellemes építészeti művecske...
6684 4 1 Izé
nopara: na végre... mindíg is azt hittem, hogy valami pc-s fotómókera... de nem :)
Morning Glory Pool
6350 2 3 Izé
.::JunKieEQ::.: Ez egy geotermikus forrás.... Ilyenek a gejzírek is...
Balázs: télleg "szép" csak az nem derül ki hogy pontosan mi is ez :))
rozi: Ez aztán szép, feltéve, ha nincs benne egy kis Corell, vagy valami.
Clawfinger - Out to get me  

A Clawfinger egy skandináv metal együttes. Hangzásában ötvözi a rapcore, industrial és nu metal elemeket, szövege világméretű témákban kemény, kegyetlen, szembesítő kritikát tartalmaz, ideológiák követésétől tartózkodik. Frontembere Zak Tell olyanokról beszél, amiről sokak leginkább hallgatnak, vagy amin nem is gondolkodnának.
584 1 4 Zene Izé
Chino: hát ja. gondolhattak volna arra hogy van aki el akar menni mind a 2re. sztem nem voltunk egyedül a [...]
Géza bá: Én is voltam a koncertjükön. Igen jó volt. Sajna nekem is el kellet lépnem korábban az offspri [...]
wowbagger: engem az offspring annyira nem izgatott,inkább őket néztem/hallgattam:P
Mind a 4 komment
Britney új arca
1093 0 2 Pink Izé
Purple: és még a hálóinget is elfelejtette átvenni...
Errtu: A régi ronda volt. Ez szimplán gusztustalan...
Régebbi postok...