REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A világ egyik legnagyobb teherautója. Motor: 169,5 literes, 16 hengeres,3300 LE (2460 KW); Súlya: 260 tonna, hasznos teher: 350 tonna; hossza: 20m, magassága: 6,88m (felemelt rakfelülettel: 17,07m), szélessége: 7,57m; kerékmagasság:3,35m...
Másik két haveja: Caterpilla r 797 és Liebherr T282.
8529 0 37 Autó Izé
bandee1219: Nem akksiról, hanem a nagy (általában diesel) motor termel áramot, amellyel meghajtják a kereke [...]
bandee1219: Ja, meg nem túl gyors a végsebessége, de ha a tömeg/gyorsulás arányt nézzük, bármelyik spor [...]
Tádi: Felhúzós:-)!
Mind a 37 komment
 Puskamosógép!
822 0 4 Tech Izé
Pistimester: jól hallottam airsoft?? az jó monnyuk nem biztos h a fegyónak is jót tenne egy ilyen mosás
alx26: veszek egyet AirSofthoz xD
Srobi: A kovetkezo generacio puskamosogepnek sztem lesz egy olyan funkcioja, hogy ha viziipsztolyt teszunk [...]
Mind a 4 komment
Aphrodite - All Over Me
327 1 0 Zene Izé
A női sport értékes pillanatai férfiak számára
1513 0 0 Izé
Ha belekezdessz egy kis felújításba, csináld okosan
556 0 0 Izé
Sztárok és akik inspirálták őket
407 0 0 Izé
 Egy feltörekvő hazai banda:);)  halgassátok!:)

 LátóHatár - Kimondatlan szavak

 

(Kedves post beküldők, legalább annyi fáradtságot vegyetek, hogy az szerző nevét és a szerzemény címét beírjátok a szöveghez, s néhány címkét irtok)
562 0 0 Zene Izé
Nem kár azért, aki 15 évesen eszméletlenre issza magát

Kirúgták a Blikk egyik újságíróját, miután Facebook-bejegyzésében összefekvésnek titulálta a kettős nemi erőszakot, és lesunázta annak áldozatát. „Majd máskor nem iszod ájultra magad, ribi!” – tette hozzá. Droppa Gergely később törölte a posztot, aztán bocsánatért esedezett. Én nem fogok, amiért korábbi szavaival értek egyet.
1043 0 1 Pink Izé
Ravennë: Nektarin küldte: http://tempty.hu/2013/07/31/mit-szabad-gondolnia-egy-ujsagironak/ \"Mit szabad go [...]
Emlékeztek még erre a 2009-es iNudge posztra? Nos, a srácok fejlesztettek egy kicsit. :)
4437 3 0 Izé
Prostituáltnak használták a leborotvált nőstény orángutánt.

Aki nem hiszi (mert ez már tényleg a felfoghatatlanság határát súrolja), itt egy videó Borneóról, 12 perc 47 másodperctől egy ideig Ponyval a "főszerepben".
7075 3 51 Izé
nemerdekel: ki lehet annyira beteg h megb..szon 1 majmot? xD
kolompír: Mondjuk Bórneón nagyságrendekkel több orángután él, mint Spanyolországban, vagy Skóciában. [...]
bandee1219: Van gond mindenfelé a világban és ezektől nem várhatja senki, hogy most, miután kiderült, sz [...]
Mind a 51 komment
Taking Back Sunday   --  Liar (It Takes One To Know One)
507 0 0 Zene Izé
Ákos - Virrasztó
379 2 1 Zene Izé
M.agnus: A Quimby, a Kispál és a Borz, Tankcsapda, Ghymes, Heaven Steet Seven mellett a legfontosabb hazai [...]
Laurent Garnier - Sound of the Big Babou 

Honlap
469 0 0 Zene Izé
Ti szerettek szótárokat olvasgatni? Nem? Hát akkor még nem láttátok az én kedvenc szótáramat. :)
5998 7 8 Izé
Nusihusi: Ez tényleg jó:) A rajzok a legjobbak(:
szomoja: hát ez hatalmas! :D
Kampec: haha ezek jók, van pár morbid ;)))
Mind a 8 komment
Beastie Burgers
3055 1 1 Game Izé
szűzirónia: ez se nembeteg:)
Egy amatőr, de mindenképpen felfelé törő Magyar Trance DJ zenéje, akinek az eljövetelét a Maják is megjósolták...
Kellemes ;)

(Najó,lehet, hogy a maják nem is írtak róla, de szerintem jól nyomja a srác)
 
Itt van még egy pár trackje:

http://www.youtube.com/watch?v=WNBkTrT67ug&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Gc92N1ThS0c&feature=related

 
1337 2 0 Zene Izé
Rágógumi ház

Egy régebbi hasonló post.
4398 3 4 Izé
Traveller: ha józan, akkor rosszabb... :D
Nusihusi: Véleményem: broáf! Ráadásul giccses is:D
ShitIron: Ennek valaki nekitántorodik részegen...
Mind a 4 komment
Augustana - Meet You There
606 0 0 Zene Izé
Peter Holme fotó manipulációi
1842 3 0 Art Izé
Fehér (kiveti a horgot): Nagy gondok vannak a munkahelyemen.
Fekete (belemegy a csőbe): Na mesélj!
Fehér (mesél, majd felsóhajt): Hát, most mi a fenét csináljak?!
Fekete: Beszélhetnél esetleg négyszemközt a főnököddel.
Fehér: Az a baj, hogy... (tetszőleges kifogás)
Fekete: És miért nem váltasz munkahelyet?
Fehér: Hát igen, az jó lenne, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (némileg csüggedten): És miért nem próbálod meg azt, hogy... (tetszőleges ötlet)
Fehér: Hát igen, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (tehetetlenül elhallgat)
Fehér (ő is hallgat egy kicsit, majd besöpri a nyereséget): Mindegy, hagyjuk... Gondoltam, hogy nem fogsz tudni segíteni...

Ha esetleg ismerős valakinek egy hasonló párbeszéd, most már ő is tudja, mi ennek a "hivatalos" pszichológiai elnevezése. ;)

(Egyébként meg ez a többség számára valószínű érdektelen post 0 várható kommenttel, kérjük jobbra haladjanak tovább...)
8333 5 24 Izé
Botos Vendel: a fekete a nadrágos a fehér a ruhás?
kiisb: Fekete: Vedd le a bugyid!
Nusihusi: Ez érdekes cikk:)
Mind a 24 komment
Petting: előnyök és hátrányok
1407 0 0 Pink Izé
A levegőszennyezés - Két alapvető típus
444 0 0 Pink Izé
Neurotech - Blue Screen Planet - Part II - Revelation

Új ingyen letölthető EP
414 1 0 Zene Izé
Xe-NONE - [Rave]olution
432 1 0 Zene Izé
A seriff szobrát nem piszkáljuk!
6681 1 6 Izé
paganmantis: Ennek a csávónak amúgy is nagyon pofánvágnivaló képe van, csak rá kell nézni.
lechiffre: Golyót a parasztnak.
SzakiTomi27: Megérdemelte a pofont, szerintem.
Mind a 6 komment
Büro North
Egy ilyet kérek az íróasztalomra... ;)
3979 0 4 Art Izé
pitteee: de kafa :D
Mimis: Mi az az íróasztal? Valami halvány sejtelmem van, hogy egykoron nekem is volt valami ilyesmim, de [...]
Mage_ster: Bár ennyi hely lenne az íróasztalomon :)))
Mind a 4 komment
Neked is hiányzik a papír térkép susogása, vagy a régi írógép kattogása?

Mert akkor ezt az oldalt neked találták ki.
2101 0 1 Izé
hawkeye: Elrontották. a 8 mm-es vetítőhöz a Lucs-2 képét - hangját kellett volna kitenni. Olyan volt, [...]
Egy mókás,  kattingatós GameIzé :)
2224 4 8 Game Izé
Szamooca: baccus...a körbe-körbe forgatós,szivárványos-körös részen elszédültem,és kixeltem a.....f [...]
livy: rohadt unalmas
Yvette: 26030
Mind a 8 komment
Top sikítások
1194 0 0 Izé
Hideg van
És ez látszik is
6686 0 0 Izé
Bakuhatsu Panic 2
911 0 1 Game Izé
adi226: Nem tom ki sorolta ezt logikaihoz, mert ez lazán ügyességi.
Érdekes dolgot rejtett a fal
400 0 0 Izé
Power Up
7079 1 1 Game Izé
Dia: tökjó :D Am. a hetest h kell? :S
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11 (!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.

A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.
3157 2 1 Izé
Fireblade1000: mert játszani jó!!:)
Nekem olyan kéne amitől Bordás Attila szagom lehet. :)
3342 1 3 Izé
Kuly: Én azt hittem 24 szagú lesz tőle, aki magára fújja.
brier: vazze :D
pdstudio: Benyomsz pár sört, tolsz egy kis hernyót és máris olyan a szagod mint a Bucinak forgatáskor ;- [...]
Cryogenic Enchelon - Hate Yourself
468 1 0 Zene Izé
Jobban játszik, mint a magyar focisták 99%-a! :D
4833 0 6 Izé
vnyoc: Ha jól megfigyeled az nem fejes volt hanem csipővel emelte be..
közlegény: Ahhoz meg kéne bundázni egy bundást.
bungle: Bárcsak a magyar focisták rúgnák fejbe ilyen sikeresen egymást...
Mind a 6 komment
A Radiohead 7 év után ismét játszotta élőben a Creep című számukat
672 2 0 Zene Izé
A Bullshido mesterei
620 0 0 Izé
Joel Rush
1396 1 46 Pink Izé
pepeti: Nem ismersz eléggé. Még ;)
CRaPtRaSH: téged ismerve... :D :P
Nala: hmmm.... Az ilyen testalkat nekem is tulzás egy kicsit, de lehet hogy el tudnám viselni!:)
Mind a 46 komment
Régebbi postok...