REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mint a nyíl...

Egy másik hasonló videó.
13534 3 3 Izé
superxaba: de miért hátrafelé filmez? előrefelé lehet érdekesebb lett volna...
bungle: www.youtube.com/watch?v=V3GhWbrGikI
Szancso: A hang nem kellett volna!:)
Meglepő húzás vagy úszás 50 méter háton. :)

(Lehet, hogy szabálytalan, de felettébb eredményes. Lentről a második pályát nézzétek!)
19011 6 16 Izé
gsmhack: Hülyeség, a levegőnek kisebb a közegellenállása, mint a víznek...
he: A víz felszínén nagyobb a közegellenállás (ugye levegő+víz, míg a víz alatt csak a víz va [...]
ega_L: sima liba :D
Mind a 16 komment
Meglepő húzás vagy úszás 50 méter háton. :)

(Lehet, hogy szabálytalan, de felettébb eredményes. Lentről a második pályát nézzétek!)
20517 0 2 Sport Izé
arabicsnusos: Megkérdeztem egyik úszó ismerőst. Elvileg csak 15 métert lehet így a víz alatt "csapkodni"... [...]
RockerBandy: Sajnos nem igazán értek hozzá, de miért is szabálytalan? A kör elején mindenki így úszik, [...]
Japán genetikusok öt éven belül tervezik "feltámasztani" a gyapjas mamutot.
A pesszimistákat Iritani professzor a Daily Telegraphnak adott nyilatkozatában arra emlékezteti, hogy a szarvasmarha klónozásának ma már 30 százalékos a sikerrátája, pedig néhány éve ugyanolyan esélytelennek tartották, mint a mamut feltámasztását.

2015-ben megszülethet az első klónozott gyapjas mamut, jelentette be a kiotói egyetem professzora, Iritani Akira.
1972 1 11 Izé
bungle: http://sciencemeetup.444.hu/2015/05/04/igy-lehetne-mammutot-csinalni/
bungle: http://index.hu/tudomany/2015/03/23/mamut-dns-t_ultettek_egy_elefantba/ Na vajon sikerül idén (ah [...]
Tooni: Már csak egy évet kell aludni! :D
Mind a 11 komment
Wolfgang Gartner - Undertaker (Drum Cover)
900 0 1 Zene Izé
Flagon12: Thank you for posting this video! I am the drummer of this drum cover. Haha, I like the picture you [...]
"Kuss, én mindig így fürdök le!" ;D
9490 1 1 Izé
rameoner: a facebook mobile lecsapott :D
Hótoló teherautó szakadt be egy parkolóház felső szintjébe a Georgia állambeli Calhoun városában. A balesetben szerencsére senki sem sérült meg.
9571 2 9 Izé
Kuly: A minőségi betony.
brier: csori hogy megijedhetett
fire1989: Nem a tető vastagságát hasonlítottam össze egy wc papíréval.
Mind a 9 komment
United We Fall

Tényfeltáró dokumentumfilm az Észak Amerikai Unió kialakításáról, amely feltárja, hogy az USA hogyan használja ezt a vállalatai érvényesítésére, és ez Amerika szomszédjainak hogyan nyirbálja meg a jogait.

Sok a a filmben megszólaltatott újságíró, politikus, közgazdász a világkormány felé tartó lépésnek tekintik a fejleményeket. Amúgy szerintem se rossz lépés a közös valuta révén, az USA államadósságának kockázatait szétosztani a szomszédok között.
1034 0 0 Film Izé
The OIl Crash

A Peak Oil esemény után(mely az olajtermelés visszafordíthatatlan tetőzését jelenti) az olajárak elszabadulnak, és civilizációk rákényszerülnek technológiájuk megváltoztatására.

A kérdés aktuális, mivel az USA-ban a felfedések tetőzése, és a termelés tetőzése között 40 év telt el, ami a Hubbert-görbe alapján megjósolható volt. Világszinten a felfedezéseknek 45 éve volt a csúcsa, és a Wikipédia szerint a termelési csúcs 2005-ben volt.

Témába vág: egy pdf fájl, és egy nem túl hosszú cikk. Angol tudás mindkettőhöz szükséges.

 
793 0 1 Film Izé
exortus: http://www.tsl.uu.se/uhdsg/Publications/GOF_decline_Article.pdf A pdf fájl
A felfestés és tábla az meg dísznek van, mi? :)
15519 4 19 Izé
Tooni: http://1.bp.blogspot.com/_Ei2y3_a96ps/TI6WTsNa5vI/AAAAAAAACsc/gW4UEL_VIl4/s1600/gory_headshot.jpg
brier: ennyit a sporolásrol akkor ennek meg mi értelme van?
Mec: http://koos.hu/2009/05/29/orszag-legkisebb-korforgalma-sopronban/ Bár ennél már láttam egy kise [...]
Mind a 19 komment
Ideiglenesen felrakott pénisznövelő szerkezet sebészi pontosságú eltávolítása. ;)
8588 1 3 Izé
brier: jájjjj XD
Tooni: c c c, ellőtték a golyóját ;)
1b0r90: barmok :D
Vízszobrok ;)
6201 6 3 Izé
bungle: http://vimeo.com/19819283
brier: nagyon jók hihetetlen :)
M.Andreas: Ddddde qrva jóóók! Főleg az uccsó! :O
Priest

Futurisztikus vámpír gyilok az egyház nevében, és keretein kívül.

A több száz éve dúló háborúk az emberek, és a vámpírok közt odáig fajult, hogy az emberek már visszavonultan élnek egy erőd szerű városban. Az egyik pap nagyszerű harcos, és egy támadás során elrabolják az unokahúgát. Ő pedig az egyház intelmei ellenére a segítségére ered.

Előre láthatólag ez is egy lesz a 2011-ben agyonreklámozott felkapott filmek közül.
1698 1 22 Film Izé
zmb: Mikor először megláttam a főhőst kereszttel az arcán azt hittem, hogy az egyik kedvenc képreg [...]
.::JunKieEQ::.: Most néztem meg... nem csalódtam... ez tényleg egy szar....
.::JunKieEQ::.: Az utóbbi időben egy jó vámpíros filmet láttam... 30 nap éjszaka...
Mind a 22 komment
10 dal, amiről talán nem tudtad, hogy feldolgozás

Írjátok a kommentekbe, ha eszetekbe jut hasonló...
12607 10 53 Izé
bungle: Status Quo - In The Army Now www.youtube.com/watch?v=v6qMD1lIWT0 Eredeti: Bolland - You're In The A [...]
Csádi: Nem tudom, hogy feldolgozásnak számít e de nagyon sok köze van hozzá. Anno Domini Beats - Again [...]
Maccoyi: Primary küldte: Szöveg: Minden napra egy feldolgozás http://musictimemachine.blogspot.com/
Mind a 53 komment
Felszedtél néhány dekát, esetleg kilót az ünnepek alatt?
780 0 26 Pink Izé
cupoj: Töpörtyűdarab, basszus! :D Ezen jót rötyögtem! :) Egyébként nem bukok a pocakra, bár egy [...]
Nas: xDDD Egyébként meg: http://www.youtube.com/watch?v=1upFYZPvVTs Ha már pocaktéma. :D
go-free: ó dehogy! megegyezik! :D nekem is megfontolt, a világgal megbékélt zsírpárnácskáim vannak! : [...]
Mind a 26 komment
Egy ifjú gitáros őrülten jó feldolgozása!!!!!

Vén gitáros révén azt kell mondanom, hogy iszonyatosan jól játszik a srác! Igaz nincsen videó, de nagyon megéri meghallgatni. :) hallgassátok és küldözgessétek. Szerintem a jövő egyik reménysége lehet itt magyarhonban :)

 
1068 1 1 Zene Izé
MStipee: Ez ritka gyengusz. Reménység? Hahaha :D Szerintem te gitározol ricsi és így reklámozod magad. [...]
A hétvégén majd felmegyünk a hegyekbe,
hogy egy jó kis bobpályát építsünk a terepre... ;)
8144 2 9 Izé
Nusihusi: Ezt én is kipróbálnám:D
Zsottika: addig csúszkálnék míg össze nem törném magam :D
biokaja: Magyarország, én így szeretlek. :D
Mind a 9 komment
Magyar pénzből épül Bukarestben Európa legnagyobb bazilikája.

Európa egyik legcsóróbb országa, de a kontinens legnagyobb bazilikáját húzzák fel.
8086 2 54 Izé
7sleeper: :-DDD a szelleműzés-babonaság biztos birkanyáik révén épült a dns-ükbe.. http://www.hirmond [...]
Tooni: "Az ügyvéd azért fordult a papokhoz, mert úgy érezte, hogy lakását rossz szellemek vették bi [...]
I. C. Wiener: De gondolom a román politikusok sem teljesen hülyék... választásokkor az egyház támogatása n [...]
Mind a 54 komment
Egy animáció a következő marsjáróról, ami a Curiosity nevet viseli.

"A 2011-es év legfontosabb űrkutatási eseményeként novemberben a Curiosity (eredetileg Mars Science Laboratory, MSL) elindul a Marshoz. Ez lesz az eddigi legnagyobb méretű és teljesítményű marsjáró (rover) a vörös bolygón. Nagyobb távolságokat tesz meg, és részletesebb elemzéseket végez majd, mint a nagyon sikeres Spirit és Opportunity. Egy összetett, automatizált, guruló laboratóriumnak tekinthető, amelynek fő feladata az élet lehetőségének - illetve az ezzel kapcsolatos sugárzási, kémiai körülményeknek - a vizsgálata lesz. Tervezett élettartama legalább egy marsi év (körülbelül két földi év), amelyet ideális esetben túlteljesíthet. Nemcsak műszerállománya és technológiája fejlettebb a mostani marsjárókénál, hanem a napelemek mellett radioaktív energiaforrással is bír, azaz társainál több energiát használhat mozgáshoz, mintavételhez és egyéb elemzésekhez. "

Élőben lehet nyomon követni a "marsautó" építését a NASA oldalán keresztül, az alábbi linken.

Illetve itt, még 5 jövendőbeli űreszköz melyeket szintén a 2011-es évben készülnek útjukra engedni.
3401 3 5 Izé
Revanor: A Spiritet pár hónapra tervezték fölküleni, ehhez képest vagy öt évig tökéletesen működ [...]
Rejtő: az első kép amit a Spirit küldött http://www.allhatnocattle.net/Mars%20Rovers.jpg
brandboy: Főlkűldik , hogy arrébb rúgja a Spiritet.
Mind a 5 komment
Szerintetek mi lehet az autó előtt (felett)? ;)

(Kattintás előtt jöhetnek a tippek a kommenetkhez.)
25815 2 44 Izé
Vigyori: LONGCAT!!! :D
neophyte: :D:D:D:D erre most nem is számítottam!! :D:D
szecsa: egy nagy fekete téglalap!
Mind a 44 komment
Sealand Hercegsége

"Roy Bates volt brit őrnagy ügyes jogászokkal folytatott eszmecseréje folytán jutott el 1964-ben arra a következtésre, hogy ha a nemzetközi vizeken álló (angolszász jog res derelicta és terra nullusról szóló passzusaira hivatkozva) elhagyatott U1 Rough Sands erődbe beköltözik családjával, akkor egy önálló szigetállamot tud létrehozni. Ennek megfelelően az U1 platform tetején Roy Bates 1967. szeptember 2-án kikiáltotta Sealand hercegséget, majd önmagát megajándékozta a hercegi, feleségét pedig a hercegnői címmel."

Anglia azóta se tud mit kezdeni az üggyel és a brit felségvizek határait se tudták kitolni miattuk. Először halálra röhögtem magam...
10967 3 22 Izé
BullFrog: http://www.theregister.co.uk/2007/01/12/pirate_bay_buys_island/ Egyébként Pirate Bay akarta megve [...]
BusKeyCome: És még a magyarokra mondják, hogy birka nép... Basznám ki onnan pereputtyostól, mint a macská [...]
Remi Gaillard: Itt nem is az "épületegyüttes" van a hangsúly hanem azon, hogy önálló állam. Az a ki megkapa [...]
Mind a 22 komment
Egy átlag amerikai pénzügyi életciklusa.

Nem őket féltem, hanem a valószínűleg ezentúl ciklikussá váló hitel- (és várhatóan tőzsde) válságok miatt a saját munkahelyeinket és nyugdíjainkat.

Videó a folyamat gazdasági hatásairól.

A kép innen származik (mellesleg témába vágó, Amerika se paradicsom mindenkinek).
4581 2 26 Izé
bungle: De, erre utal az "exortus küldte" karaktersorozat. Nem láttuk értelmét külön postként...
exortus: ezt véletlenül nem egy külön postként küldtem el? amúgy megérne egyet, legalább a náp tudh [...]
bungle: exortus küldte: URL: http://blog.mint.com/blog/finance-core/a-visual-guide-to-the-financial-crisis/ [...]
Mind a 26 komment
Lézerfénnyel harcol a moszkitók ellen a magyar asztrofizikus. Egymillió dollárt fizet Bill Gates a magyar feltaláló ötletéért.
7501 2 9 Izé
brier: ezek a dögök mindig lesznek tulélö kis görcsök
Nusihusi: Csak nehogy valaki megint fegyvernek használja:P
BusKeyCome: Fain, de én erre próbáltam utalni: "Márka (!) Szabolcs lézerfegyvert fejlesztett a moszkitók e [...]
Mind a 9 komment
Miket fedezünk fel 2011-ben?
7903 4 22 Izé
Nas: Egyébként van egy csomó, valóban megkérdőjelezhető "értelmességű" vizsgálat. Csak az a ba [...]
Nas: Nem személyeskedtem, mivel hálistennek nem ismerlek személyesen. Egy szűklátókörű hozzászó [...]
axenomorph: Minek személyeskedsz? Ha meg már amúgy is, ez elég hülye duma, hogy "ki tudja, mit fedezünk fe [...]
Mind a 22 komment
Rengeteg filmnek készült már folytatása. Sok jobban sikerült, mint az eredeti, de a legtöbb sajnos rosszabb lett. Tovább kattintva nagyobb felbontásban is megnézhetitek a grafikont.
7297 4 3 Izé
GerzSonka: Mert te megelégedtél egy agyatlan akciófilmmel, és fogadok, hogy nem láttad a Faun labirintusá [...]
balogh predator: nekem jobban tetszett a 2
sf: A Hellboy 2 jobb mint az első?? na nemááá...
Rengeteg filmnek készült már folytatása. Sok jobban sikerült, mint az eredeti, de a legtöbb sajnos rosszabb lett. Tovább kattintva nagyobb felbontásban is megnézhetitek a grafikont.
7672 0 0 Film Izé
Hang Son Doong, Vietnám - az eddig ismert legnagyobb barlang. Saját folyóval és dzsungellel rendelkezik és egy felhőkarcoló is lazán elférne benne.
10798 12 13 Izé
bungle: Bár pár kép hiányzik (pl. alsó post kép is).
bungle: Úgy tűnik a post linkjéről levette a NG a fotókat, de megtaláltam másik oldalukon "interaktí [...]
bungle: www.ize.hu/comments.php?post_id=9686
Mind a 13 komment
The Dilemma

Ronny, és Nick barátok, és munkatársak. Ronny rájön, hogy barátját a felesége csalja. Ezzel pedig ő nem tud mit kezdeni. Te elmondanád a barátodnak?

A filmnek nagyszerű szereposztása van, az alapötlet nem rossz, és az előzetesben is már olyan poénok vannak, amin jókat lehet röhögni. Ha ez az egészben ugyanígy marad, akkor egy egészen szórakoztató filmet kapunk. Persze nem ez lesz életünk legfelejthetetlenebb vígjátéka.
1552 1 3 Film Izé
HoPpY: A poén, hogy ez a film inkább dráma mint vígjáték... Csak a trailert csinálták meg úgy mint [...]
yvaine: Sajna manapsag SZINTE mindegyik poszter ennyire mu.
CRaPtRaSH: túl műanyaghatású ez a kép... de most tényleg... cseszi a szemem nagyon :S (csak az enyémet?) [...]
Sanctum

Egy csapat barlangász bent reked egy még felfedezetlen barlangban, aminek az egyetlen kijáratát elöntötte a víz. Kénytelenek a víz alatti ismeretlenen keresztül kiutat keresni.

A film címe azt jelenti, hogy szentély, mégsem lesz benne semmi szörny, vagy misztikus dolog. Viszont látványt, drámát, és feszültséget kapunk eleget.
1906 0 3 Film Izé
axenomorph: Azé' ember legyen a talpán, aki ebből az alapból olyan filmet csinál, ami leköt. Az előzetes [...]
Jiiero: Szerintem teljesen jó az ötlet, még ha nem is új keletű . Kapunk egy barlangban szorongós film [...]
axenomorph: Na ez aztán a pocsék ötlet. Az előzetesről pedig inkább semmit...
"Jól van, jól van, már veszem is fel a munkaruhám..." ;)
8562 2 15 Izé
CRaPtRaSH: nem hiszem el, milyen tuskó vagy... azt hittem titokban marad... :(
bungle: És a te bugyiddal? :DDD
CRaPtRaSH: szerintem ez te vagy a szilveszteri buliban :D
Mind a 15 komment
A legújabb digitális effektek felhasználásával újraforgatják a Holtpontot. ;)
5146 3 1 Izé
bandee1219: Azért ha így zoomolna a valóság is, jó gyorsan zuhannánk! :)
Hová tűnik az a rengeteg fegyver és egyéb felszerelés, amit egy FPS-ben (pl. Doom) a játékos épp nem használ? A videóból kiderül... :)
11302 4 6 Izé
kukulkan: Ez jó! :) Újabb FPS-ekben (pl. Singularity) amúgy már gyakran csak két-három fegyver lehet n [...]
bungle: Igazából minden post az.
b4ndee: méltatlanul alulkommentelt poszt.
Mind a 6 komment
A karácsonynak ugyan már vége, de a bulizás ezzel még nem zárult le. Sőt! Most jön a java! Nem árt felkészülni, hogy maradéktalanul kiélvezhessük. Néhány tipp arra, hogyan legyünk gyönyörűek, ha társaságba megyünk.
907 0 1 Pink Izé
zeiksz: Tudom: azért van nyitva a szájuk, hogy jobban szellőzzön a fejük. Amúgy legalább a színek j [...]
Jakab Péter napirend előtti felszólalása a miskolci közgyűlésen.
16652 4 45 Izé
Pöpe: http://www.youtube.com/watch?v=n0hvUxtykWg&feature=player_embedded
zeshka: Azt hiszem ebben a 10 percben minden benne volt, amit erről a témáról mondani lehet.... És szom [...]
RokkantTroll: Csak egy valamit fűznék hozzá. Mifelénk a kopaszoktól is félnek az emberek... :P
Mind a 45 komment
The Tree of Life

A Brien család három gyermeke közül Jack a legnagyobb. Őt szülei már próbálják felkészíteni a felnőtt életre. Jack két életutat lát maga előtt. Apjáét, és anyjéét. A könyörtelen, egoista, és karrierista életvitelt, illetve a kedves, és másokra tekintettel valót.

Bungle szerint: Jack visszaemlékezéseit láthatjuk.

Szerintem meg, nem tudom. Nekem teljes zűrzavar van a fejemben a filmmel kapcsolatban.
1438 0 0 Film Izé
Jegesmedve Vs. Nagy testvér :)
6590 3 25 Izé
bungle: Ez nekem kimaradt, csak a felette levőt láttam. :)
Maccoyi: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=17107&reply_id=327143 ;)
bungle: Jegesmedvék udvarlása: www.youtube.com/watch?v=M_FtPGyMPlU Micsoda csábos pucsítással incselked [...]
Mind a 25 komment
Végre rászántam magam a Code Geass című animére, de nem bántam meg mert erre a gyöngyszemre akadtam a 2. évad 3. részének 7. perce körül.

Szeretném felterjeszteni az országimage központnak, hogy a nevünk legyen hivatalosan is Fungary. :)
5753 4 18 Izé
spider86: Nem meglepetés, számos anime-ben és dorama-ban szerepel országunk és néhány jellegzetességü [...]
baloghtibi: A teljesség kedvéért: http://www.youtube.com/watch?v=V1c0Lle01_M Itt nekem a pizza hut pl elégg [...]
Nas: Ismerve, hogy a japánok milyen dolgokért tudnak rajongani, nem tudom eldönteni, hogy ennek örül [...]
Mind a 18 komment
Gulliver's Travels

Nekem ezt már nagyon nem veszi be a gyomrom. Gulliver mint újságíró a 21. században megbízatást kap, aminek keretén belül elutazik az Isten háta mögé, és egy vihar után a Liliputiak földjén ébred fel, ahol az eddigiekhez képest az ott történtek nem csak, hogy meggyalázzák az eredeti történetet, de utána még a farkát bele is törli a függönybe.

Ha már olvastad, akkor azért nem fog tetszeni, ha meg még nem, akkor az azt jelenti, hogy még nem múltál el 16. Szóval az agyad még fejlődésben van. Vigyázz! Megállsz a fejlődésben ha megnézed.
1499 0 2 Film Izé
termi-nator: Óriásit bukott a 3D-s Gulliver 2010.12.27. 11:26 - Cinematrix 115 millió dollárra becsülik a J [...]
axenomorph: "A stúdiótól, amelyik az Éjszaka a múzeumban-t adta nektek" - ez már ajánlólevél.
Hmmm. Lenne pár ötletem, a felhasználást illetően. Pl.: óvszer, fogszabályzó, kontaktlencse, hajfesték, stb. :)

A termék oldala.
5539 3 52 Izé
l3azsi: Az elektron mozgási energiája számít, ami izotópról izotópra változik. KOnkrétan a trícium [...]
go-free: tegyünk különbséget a témában tájékozatlanság és a szimpla hülyeség között! :)
Tooni: Ami fluoreszkál az nem saját fényt bocsájt ki, hanem UV fény hatására a látható fény tarto [...]
Mind a 52 komment
Egyél halat – finom falat? A dohányosokra veszélyes!

Igen, alapvetően valóban finom és egészséges is. És nemcsak a hal, hanem a tenger összes gyümölcse. De sajnos, már ez sem feltétlenül igaz…
735 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...