REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Furcsa maskarák az idei Londoni maratonról.
789 0 0 Sport Izé
Miért élnek rövidebb ideig a férfiak?
714 0 4 Pink Izé
papaluige: lol :DD
Grex: ..kik ezek NDK-s pornósztárok meló után....?
CRaPtRaSH: de még az enyémből is :D
Mind a 4 komment
LM.C - Boys & Girls

LM.C - Oh My Juliet

LM.C - LIAR LIAR

LM.C - Rock the LM.C
 
Hivatalos honlap

Wiki
 
539 1 2 Zene Izé
spider86: :D ismerek olyan bandákat ahol meg nem lehetne mondani, hogy nők vagy férfiak, ott egyszerűen ne [...]
Steve19+: Jóisten! Mostmár nem csak Thaiföldön a legszebb nők férfiak! Arra fele ez a divat. De a zene i [...]
SSC Ultimate Aero - 413,7 km/órás végsebességű, közúton használható jármű.
1762 1 6 Autó Izé
Jádám: óriási különbség, hogy hol lehet és, hogy hol van megengedve :D :D :D :D
izébigyó: Pl. Németországban bizonyos szakaszokon nincs korlátozás.
Jádám: ne a magyar utakból indulj ki! :D nem oda tervezték :D
Mind a 6 komment
Orosz sorozatgyilkos brutális mészárlása a boltban...
14386 1 22 Izé
toffiter: Először azt hittem tényleg vér :-D
lb7: nekem is ez jutott eszembe
Nusihusi: Én fölnyalatnám vele:I A drága piát pazarolni:P
Mind a 22 komment
Demján Sándor vagyonának (~150 milliárd Ft) egyetlen játékszerben való megtestesülése.
11847 3 36 Izé
Findzs: elvenném tőle az összes pénzét oszt akkor vigyorogna így a seggfeje ez a másik gengszter maf [...]
Szemjuel: Lelketlen fasznak fogok tűnni, de figyelj: miért csinál a paraszt olyan helyre gyereke(ke)t ha ú [...]
juvaga: Sziasztok! Csak egy apro erdekesseg, ha kiszamoljatok, hogy otthon a minimalber kb 60 ezer forint a [...]
Mind a 36 komment
Szegény kapussal meg mi lett ott a háttérben? ;)
1880 0 1 Sport Izé
Balázs: Mindig is tudtuk hogy bolond :D
Alig 100 kilós Porsche 911 GT3 RS-t épített egy őrült... - persze túl komoly menetteljesítményekre nem kell számítani, az autó ugyanis "lábhajtású". :)
1785 1 6 Autó Izé
sassy21: Olyan mint egy IZÉ !:D
Noclip: szerintem menő... :)
papaluige: ezt miért kellett neki csinálni? nem sok értelmét látom! max: diliházban jó időtöltés!
Mind a 6 komment
310 kg a mellkason. Szerintem fájhatott.
1686 1 3 Sport Izé
Beni0503: de hogy megtapsolják már a végén :D
Balázs: azé nem szabad gyúrni :D:P
kisadria: Nem lehetett kellemes az biztos.
Skeeter Davis - THE END OF THE WORLD

Sok filmben szerepelt ez a szám ebben a verzióban, mert ha jól tudom Nancy Sinatra az eredeti előadó, de mégis ez a verzió a legelteretebb.
545 0 0 Zene Izé
Vegyünk egy csipet stop motion-t :)
8087 10 10 Izé
Nusihusi: Ez tényleg jó:) Én is lájkolom:D
lb7: De jó lenne, ha minden süti ilyen hamar elkészülne :)
Csabusa: zsír egy szó és elrontom :P
Mind a 10 komment
Babakocsi parádé Volgográdban
2692 5 5 Izé
Nusihusi: Pimp my mini ride:)
lb7: Szerencsétlen gyerekek...
Csabusa: én azt mondom: szegény gyerekek nálam chaplin nyert :P
Mind a 5 komment
Arkaea - Locust
 

Nem, a Fear Factory nem oszlott fel! (még csak az kéne) :)

A jó öreg Christian Olde Wolbers és Raymond Herrera gondolt egyet és készített egy demót egy új banda reményében. Az anyagot elküldték Jon Howard-nak a Threat Signal énekesének, akinek nagyon megtetszett a dolog és csatlakozott Christianékhoz. Basszus téren viszont akadtak gondjaik. Előszőr Sam Rivers-t (Limp Bizkit) akarták felkérni, hogy segítsen nekik, de ezt később visszamondta. Következő áldozatuk Ryan Martinie (Mudvayne) lett volna, visszautasítását a Mudvayne különleges bass hangzásával magyarázta, amit nem akart belevinni egy másik bandába. Eltelt egy kis idő és megszületett a döntés. Pat Kavanagh-ra esett a választás, aki szintén a Threat Signal tagja.

Első albumuk a Years in the Darkness címet kapta.
791 0 0 Zene Izé
Mike Conway durva balesete a hétvégén rendezett Indy 500-as futamon.
1332 0 0 Sport Izé
Még soha nem volt orgazmusom
917 0 3 Pink Izé
lb7: reméljük a válasz kellőképp kielégítő volt számára...
zeiksz: hát.. amit tanácsként szántak neki azt szerintem már ő is tudta.
Kornadidas: szegééény
Tuba Miskolc közelében.
Ez elmúlt hetekben ez már a sokadik... Mi a véleményetek az időjárásról?
7844 3 44 Izé
Maccoyi: Már mindkettőn túl vagyunk, bár attól függ mit értesz a "nálunk" szó fogalmán. ;)
Nusihusi: Legközelebb tornádó vagy földrengés lesz nálunk:(
biokaja: Es itt a pont. Elkurtuk. Nem kicsit...
Mind a 44 komment
PAFFENDORF - LALALA GIRL
1011 0 3 Zene Izé
eerix: elhiszem :) de dupla poszt.
gundul: Ennek jobb a klipje Hidd el!!!
eerix: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=3194
"Keményen bevág a tanga..."
12706 3 27 Izé
bungle: Soerii & Poolek feat. Odett - Pusszy http://youtu.be/_tzf77J9S84
I. C. Wiener: http://www.youtube.com/watch?v=qST5eVLudrQ&feature=related
bungle: "Jó zenét bárki tud csinálni." http://friendly.blog.hu/2011/08/18/a_legmenobb_cucc_a_varosban
Mind a 27 komment
Mit csináljunk a sufniban árválkodó Tesla-tekerccsel?

1:40-nél rázendítenek :)
9720 7 19 Izé
Revanor: Pár hete láttam az origón. :D Marhanagy.
wtf: Köszönjük e hasznos információt. (értsd: kiafasztérdekel?)
botizé01: Ezt a múlthéten tettem ki facebookra:DSzombaton.
Mind a 19 komment
Have a break, have a BigKat
12534 6 28 Izé
winben: Én hirtelen csak elolvasva, hogy 'BigKat" kiejtés alapján hirtelen nagy macskára gondoltam.... h [...]
rhazid: nem rossz :D
Tomesz: Ettől már csak az lenne szebb ha a radikal-on valaki ilyet moddolna. Mi jöhet még ezz után 20 k [...]
Mind a 28 komment
Iron Baby - a kis "vasgyúró" ;)

Patrick Boivin munkássága elérhető a You Tube profilján.
8310 9 7 Izé
Tomesz: Há nem bazzeg a csokit felnagyíccsák a kölyköt meg lekicsinyítik..mivammáitten :D:D
Erunder: Látom neked is átment a lényeg. :D
Anthraxia: Ezdeszaregytrailerszerünekállcázottszar xD
Mind a 7 komment
Iron Baby - a kis "vasgyúró". ;)

Patrick Boivin munkássága elérhető a You Tube profilján.
9274 0 1 Film Izé
Erunder: Gazdiablo küldte: http://www.youtube.com/watch?v=T3_KtEC1rkk Szöveg: " Az ügynök halála...a gyo [...]
The Adjustment Bureau  (A helyreigazító csoport)

Philip K. Dick újabb történetét filmesítik meg. Ez így már jól kezdődik, hiszen a Szárnyas fejvadász, és a Különvélemény is nagyszerű film lett.

A történet szerint egy sikeres politikus beleszeret egy balett-táncosnőbe, azonban a körülmények nem teszik lehetővé, hogy együtt legyenek.

Csak szerintem hasonlít egy kicsit a Dark City-re?
1490 1 3 Film Izé
skad: Véleményem szerint manapság nagyon sok borzalmas mozit készítenek, de ez a film hatalmas!!!
Fabian: Nah, ez is bekerült a "Megnézendő" listámba, 2. helyre az Inception után...
Apokalipsz István: A Dark Cityhez csak hasonló, a zenéje viszont egy az egyben ugyanaz, mint a Sunshine c. filmé :-) [...]
The Last Exorcism

Cotton Marcus evangélikus pap beleegyezik, hogy videóra vegyék az utolsó ördögűzését. Ám a lányt maga a Gonosz szállta meg...


Van benne egy kicsi Fourth Kind stílusából. Picit próbálták dokumentum jellegűre venni, de úgy, hogy az is a történet része maradjon. A továbbiakban, meg hát szerintem nem tartogathat túl nagy meglepetéseket. Persze ijesztő lesz ahogy a csaj teste kicsavarodik, meg ahogy mászik a plafonon, és macskákat gyilkol, de ennél több nem hiszem, hogy lesz benne. Körülbelül ebből is elég megnézni az előzetest.
2083 5 15 Film Izé
kovacslacka: Kampányolnak, mint állat. Itt egy nagyon kreatív reklám: http://www.sg.hu/cikkek/76466/ujabb_zse [...]
kasy: Szerintem te is egy félregúglizás eredményeként kerültél ide. Az oldalról nem lehet letölte [...]
Edina79: Bocs megint én és hogy lesz magyar?
Mind a 15 komment
Filmet készítenek a Things Fall Apart című regényből, és ez a híres rapper fogja a főszerepet játszani. Na ki tudja ki ő? Gugli, és kattintás utáni válasz nem játszik!

A történet egyébként egy futball játékosról szól, akinél rákot diagnosztizálnak.
7694 3 45 Izé
madMate: körülbelül..
Darkshade: Ajaj fekete sportoló, rákos, dráma. amerikai ha még homokos is, tuti ez kapja az Oscart majd.
radicalhun: http://href.hu/x/cenh
Mind a 45 komment
Ezek a mai nyűgdíjasok... ;)
9598 2 14 Izé
Zsottika: elindulni...tövig nyomni a féket és máris átalakul a mamika Mary Poppinsá
Lako: Lehet, hogy az anyja volt :D Amúgy én is leollóztam volna onnan :)
lb7: Fúúú én nem lennék ilyen nyugodt mint bátyád... összeverném és ott hagynám a p*csába! Ut [...]
Mind a 14 komment
Filmet készítenek a Things Fall Apart című regényből, és ez a híres rapper fogja a főszerepet játszani. Na ki tudja ki ő? Gugli, és kattintás utáni válasz nem játszik!

A történet egyébként egy futball játékosról szól, akinél rákot diagnosztizálnak.
6850 1 8 Film Izé
kasy: Gratulálok. Amúgy nem biztos, hogy lelézerezték a francba róla a tetkókat. Egy jó sminkes el [...]
502: Ez nem egy híres rapper hanem egy büdös c.gó!!!!
Ivanhoo: Nagyon kellhet neki a pénz ha annyi tetkót leszedetett...látszik semmi nem jelent neki semmit...i [...]
Mind a 8 komment
Örületesen dobol a 3 éves kisfiú
1001 1 0 Pink Izé
Minden idők legboldogabb, legvidámabb filmjei
1571 1 0 Film Izé
Remélem a felújított Margit-hídon is lesz ilyen funkció beépítve... ;)

Magyar nyelvű cikk.
16073 2 301 Izé
focuskoma: 3 0 1- én sem XD
papaluige: 300 :DD (bocs,ezt nem tudtam kihagyni)
n!ne: teeeee, és mi más lesz abban a spangleeban amitől így hullámzik a mindenség?:)
Mind a 301 komment
Szerintem titokban a világ meghódításán jár az agyuk! Számító dögök. :D

Kedvenc videóm erről a fajtáról (bengáli macska).

És imádják a vizet. :)
8478 3 17 Izé
Nusihusi: Szép a mintájuk. Elfogadnék 1 ilyen macskát.:)
.::JunKieEQ::.: Általában akkor lesz éhenkórász egy cica vagy kutya, ha nem akkor ehet, amikor akar... Az ilyen [...]
mephistto: Szegények még várjanak egy olyan kis lófasz adag rágicsáért :D... Én simán teletömöm a t [...]
Mind a 17 komment
6 évad, 121 epizód után eltűntek az Eltűntek. Vagyis vége a Lost-nak. Biztos sokan nézték közületek is, így gondoltam ma ez lesz a Napi izés téma: kinek mi a véleménye a befejezésről, a sorozatról?

A link egy kis érdekesség: a szereplőválogatásról láthattok videókat. :)
3850 1 74 Izé
bungle: Azok az ütéshangok! ;)
Tooni: Egy másfajta 3 perces összefoglaló! Mit ne mondjak, eléggé ütős lett! ;D http://www.youtube.c [...]
bungle: Jimmy Kimmel showból van: http://www.youtube.com/watch?v=SYOYfJQbA7g
Mind a 74 komment
200 kölyök 11 felnőtt ellen. :)

Ez volt "A lehetetlen mérkőzés"  elnevezésű gálameccs, amelyet Joseba Etxeberria tiszteletére rendeztek, aki a szezon végén visszavonult a profi labdarúgástól és "szögre akasztotta" az Athletic Bilbao mezét.

(Ajánlom mindenki figyelmébe a ‘66-80-51’ + 3 kapus taktikát. :D)
1729 0 2 Sport Izé
Maccoyi: 100 kölyök 11 felnőtt ellen japánból. :) http://www.youtube.com/watch?v=CyCZ3xk_Zek
Balázs: ez nagyon király :)
Nem, nem ufó, viszont japán. ;)
5164 3 11 Izé
Nusihusi: wow, ez tök jó:D
BusKeyCome: BIKICSUNÁJ! :D
Gauna: mimás lehetett volna ..
Mind a 11 komment
Régen tudjuk, az oroszoknál elgurult a pirula. Az Englishrussia.com napi szinten tájékoztat a kontinensnyi ország extrém történeteiről. Most egy művészi projektet tártak elénk.  Az ötlet az volt, hogy elővesznek pár jó lövészt és matyóhímzés szerű népi mintát luggatnak egy 3-as BMW lemezeibe. A gengszterek között is népszerű típusnak így adtak volna valami mondanivalót, hogy lőjünk inkább virágokat vagy mifene... na de tényleg, ez mekkora baromság?
2266 0 0 Autó Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Tüzesfejű királyka. Vagy nem is? ;)
4761 3 13 Izé
Szemjuel: gyanítom azért fújta le előtte, hogy ne a haja, hanem az a cucc égjen :)
te.sas!: ő biztos így szokott hajat mosni.. utána meg is törli! :)
lb7: húú húú húú hurr hurr hurr hurr! xD
Mind a 13 komment
Lehet, hogy nálunk is vannak ilyen állatok? Mármint amik allergiásak Gyurcsányra, Bajnaira, netán Orbánra? :D
10045 4 8 Izé
Gauna: nagyon vad az eb..
Rejtő: ez is valami... az enyémnek azt mondom, hogy Gyurcsány, akkor ellopja a kaját az asztalról
gigo: Hát így simán én sem, előtte "igényessen szentimentálisan" megvesznék :P Mondjuk amolyan fek [...]
Mind a 8 komment
Nem, nem ufó, viszont japán. ;)
6173 1 3 Tech Izé
Maki: Egy szép nagy verkli. De ti már biztosan nem emlékeztek rá.
Mordred: Animusic LIVE :):) Szép munka.
Tooni: Wooowwwwww :)
Orgazmus közbeni fejfájás - Az orvos válaszol
2175 0 0 Pink Izé
Tüzes Lotus a 24 órás Nürburgring-i viadalon.
1080 0 1 Sport Izé
Öcsi: azért a pálya szélének kivilágítását másképp is megoldhatták vna... :)
Régebbi postok...