Elkészült az első magyar Rubik-kocka óldó robot, Legoból :)
A szerkezet nem kapcsolódik számítógépre, csupán egy mikrokontroller vezérli. Saját színdetektor áramköre van, és átlagosan 83 lépésben oldja meg a kockát. A vezérlőegységhez van csatolva egy kicsi grafikus kijelző, amin követhető a teljes folyamat.
3251
0
Tech Izé
Fritz Hoffmann fotótudósító gyönyörű képei. 13 évet élt Kínában, itt készítette a legtöbb képét.
734
0
Art Izé
Zombieland
A film teljesen az, amit a címből gondolnánk. Plusz vígjáték. Nyilván nem egy
Shaun of The Dead, ahol bakelitlemezekkel meg Queen zenére aprítanak, viszont ebben a bemutatóban is akad pár vicces halál. Merthogy Amerikát ellepték a zombik, legalábbis oda zoomol az űrből a kamera, és Woody Harrelson lazázva aprítja őket, mert ehhez ért. Mi mást lehet csinálni Zombieland-en, mint ritkítani őket?
Egyébként Jesse Eisenbergnek idén ez már a második olyan filmje, amely vidámparkban játszódik és a címe "land"-re végződik.
Ez volt az első.
Imdb
2335
2
Film Izé
Az apák napja egy világi ünnepnap, Magyarországon június harmadik vasárnapján ünneplik (bár vannak, akik Ivók napját tartják apák napjának :)). Holnapig még van egy kis időtök, nyitva vannak az italboltok is... ;)
Addig is itt a világ egyik legjobb apukája! :D
16109
5
Izé
Tudod, hogy mi az a PM10? Most majd megtudod. Egy elgondolkoztató történet egy emberről, és a PM10-ről...
10220
0
Film Izé
Tudod, hogy mi az a PM10? Most majd megtudod. Egy elgondolkoztató történet egy emberről, és a PM10-ről...
10820
5
Izé
A 10 legrosszabb apuka
923
0
Film Izé
Brüno
FIGYELEM!!! CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE, ERŐS IDEGZETŰEKNEK, ÉS GYOMRÚAKNAK, ÉS 18 ÉV FELETT!!!!!
Szerintem 2009 egyik legjobb filmje.
Sacha Baron Cohen vagyis a Borat alakítója/alkotója új abszurd filmet készített. amiben egy homoszexuálist alakít, aki felforgatja Amerikát, meg a divatvilágot, meg mittoménmégmit. Közben pedig k***ák ostorozzák, de szó szerint.
Hazai premier: 2009. július 9.
A film honlapja |
Imdb
1879
0
Film Izé
Bár a jégszobrászathoz nem a nyár a legmegfelelőbb évszak, de nyáron is ugyanolyan szépek. =)
570
0
Art Izé
A 10 legemlékezetesebb leszbikus csókjelenet
4175
1
Film Izé
A 10 legmenőbb bűnöző
1000
1
Film Izé
Nézd meg Abramovics vadiúj luxusjachtját - jelenleg a legnagyobb a világon!
Képek!
795
0
Pink Izé
Fröccs.
6291
7
Izé
Oroszország kemény hely, és Putyin se gyenge. :)
A minap egy kisvárosi gyár dolgozói sztrájkba kezdtek, mert
Oleg Gyeripaszka, az ország egyik legbefolyásosabb oligarchája nem fizetett nekik hónapok óta. A nép az utcára vonult, aminek következtében kialakult egy laza 400 kilométeres dugó.
Ez már nem tetszett Putyinnak, úgyhogy odavitette magát a helikopterével és ad-hoc jelleggel összehívott egy válság tanácsot. Nem spirázták túl dolgot, mint egyes más országokban, mint például itthon. Putyin mondta neki, hogy szégyellje el magát, amiért nem tudja kifizetni az emberek bérét. Oleg ezt meg is tette. Aztán odahívta magához, hogy írja alá a szerződést amiben garantálja, hogy még aznap kifizeti a, forintba átszámolva cirka 250 milliót az őrjöngő tömegnek.
Én nem tudok oroszul de nagyjából ezt mondhatja úgy 1:15 től:
"Gyere ide no... itt írd alá... ott... szégyelld magad! ....és add vissza a tollat...." :D
Aki tud oroszul az leírhatná a kommentekhez, hogy valójában mond.
8704
4
Izé
Amikor nem a trójaitól fagyunk le. :D De legalább nem melegszik túl a proci. ;)
996
0
Tech Izé
Ninomiya-kun - egy másik -szintén japán - robot, de ez legalább olvas. :)
1783
0
Izé
A világ legrosszabb állása. ;)
15244
7
Izé
Manowar együttes legújabb száma a Father, amit 16 nyelven énekelt fel az énekes, köztük magyarul is. Íme. :)
8062
8
Izé
Manowar együttes legújabb száma a Father, amit 16 nyelven énekelt fel az énekes, köztük magyarul is. Íme. :)
8368
4
Zene Izé
A 20 legjobb "bunyós" jelenet.
1645
0
Film Izé
My Sister's Keeper (A nővérem húga)
A My Sister’s Keeper című film Jodi Picoult írónő – magyarul: A nővérem húga címmel megjelent – regénye alapján készült.
A tizenhárom éves Anna a legkisebb gyerek a Fitzgerald családban. Van egy bátyja, Jesse, és egy nővére, Kate. Kate kétéves kora óta a leukémiában szenved. Anna eleve azért születhetett meg, hogy nővére számára donor legyen. Mikor Kate-nek vesére van szüksége, Anna pert indít szülei ellen, hogy ő maga hozhassa meg az őt érintő orvosi döntéseket.
Cameron Diaz a leukémiás kisgyerek anyukáját játsza a történetben, aki gyermekével való együttérzését jelezve maga is kopaszra borotválja fejét.
Imdb |
Az írónő honlapja
2193
3
Film Izé
Nézd meg a legfélelmetesebb helyeket!
11672
8
Izé
Vagy mégis? Kis alkohol és exhibicionista mentalitás + egy bátor barát és az internet elég, hogy tied legyen az elsőbbség! :D A megagáz helyett lehetne itthon is ki mit (nem)tud névvel műsort csinálni. Találóbb, mint a mostani neve a műsornak. Egy biztos, erre lehet mondani hogy igazi talentum a srác és a haverja. :D
11574
6
Izé
Arby 'n' The Chief
Szerintem a legjobb Halo 3
Machinima!
Magyar fordítás sajnos még nem készült hozzá,de minimális angoltudással is garantált a sírógörcs!
628
1
Film Izé
Magyarország 3 legszebb arborétuma! Az elsőt személyes tapasztalat alapján tudom ajánlani egy egész napos kirándulós programnak!
907
1
Pink Izé
A 2008as év 10 legjobb vígjátéka, ha valakinek más toplistája van, hajrá, írja fel!
3335
0
Film Izé
A legjobb és legrosszabb remake-ek
1281
0
Film Izé
Partly Cloudy - a Pixar legújabb egész estés rajzfilmjének (
UP) a rövidfilmje.
7492
15
Izé
Partly Cloudy - a Pixar legújabb egész estés rajzfilmjének (
UP) a rövidfilmje.
58136
7
Film Izé
Red vs. Blue : The Blood Gulch Chronicles
Engem az
elfújta a lökéshullámra emlékeztet. Több helyen, köztük a
wikin is a halo című számítógépes játékra hivatkoznak. (Szerk.) (Légyszíves írjatok posztszöveget)
Imdb
974
2
Film Izé
Napjaink egyik legdivatosabb csodaszere az arany. Az arany szépészeti jelentősége!
883
0
Pink Izé
Nem kellett sokáig várni a M.A.S.S. új videóőrületére. A Celeb címet viselő dal három perc tömény poén, a klubtagok szerint a csapat eddigi legjobb műve. A klip sem fukarkodik vicces megoldásokban, emellett számos utalást tartalmaz, melyek kibogozása már a néző feladata.
Mézgáék legközelebb egyébként a Fishing On Orfű alterfeszten bizonyítják, hogy még mindig nem normálisak.
A mezgaaladar.com oldalról további dalok letölthetők.
805
1
Zene Izé
Mr. Joeker - The Inside Man
A teljes album ingyenesen és legálisan letölthető
további információ
851
2
Zene Izé
Legalább nem hagyja el a tálkáját...
6365
2
Izé
A belga bajnokságban bebizonyosodott, hogy igenis kell, hogy legyen egy defibrillátor a csapat orvosonál, mert életet menthet.
929
0
Sport Izé
A légkondi hátulütői
812
0
Pink Izé
Csehországban most ez a legnagyob sláger: GYPSY.CZ- Romano Hip Hop. A srácok szerepeltek a eurovíziós dalversenyen is, de "sajnos" nemjutotak meszire..:)) nem baj, majd talán jövőre szerencsésebbek lesznek ...:)
1116
2
Zene Izé
Meláni - keleti táncművészet a legjavából.
5969
2
Izé
Daath - Silenced
A lényegében újjá alakult Daath már nem extrém metalt játszik, de még mindig tudják, hogy mitől döglik a légy;)
537
0
Zene Izé
MC Pita Ramos kb 1 éve kezdett zenélni! Legalábbis én akkor hallottam először! Azóta 3 zenéje megy a Petőfi Mr2-n! Ez az egyik!
Nekem nagy kedvencem, ezért is gondoltam h megosztom veletek!
A Tavaszi ébrdése egyike a legjobb zenéinek!
itt lehet rá szavazni
2347
0
Zene Izé