REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Jessica Cox (25) a világ első kar nélküli pilótája, aki a napokban vehette át hivatalos pilótaengedélyét. Az arizonai lány egy genetikai rendellenesség miatt kar nélkül született, de szülei legnagyobb örömére sosem keseredett el fogyatékossága miatt.

A lehetetlennek tűnő vállalkozáshoz egy oktatócég nyújtott segítséget. Mérnökeik speciálisan átalakítottak egy egyszemélyes kisgépet, hogy Jessica a lábával is kezelni tudja a műszereket és a botkormányt. Betanítása három évig tartott, de ma már tökéletes biztonsággal kezeli a gépét.
3577 2 15 Izé
Schabee: elég ügyes, de nem tudom mennyire biztonságos, h csak 2 végtaggal irányítja a gépet...
encsisz: Aki abban nő fel, hogy 4 végtagja van, az el sem tudja képzelni, hogy milyen csak kettővel telje [...]
lokko: ha ő egyszer (nagyon nem kívánom neki) csúnyábban ér földet annál, mint azt túl lehessen é [...]
Mind a 15 komment
Karácsonyi töltött kacsa narancsmártásban
356 0 0 Pink Izé
Nikon D700 torta.

Update izébigyó specifikációja alapján: 

"Főbb jellemzők"

Alacsony szénhidrát tartalom
Tartósítószert nem tartalmaz
Gyors elkészítési mód
Ergonómikus szeletek
Beépített meggydarabok
Tartós marcipánváz

Kiegészítő adatok
Kaloriapixelek száma: temérdek
Drótnélküli protokol 
1134 1 8 Tech Izé
Cakegirl: Tök jól néz ki, valaki tudja a receptjét, mert szívesen megpróbálnám, ha tudom.
Jozef7: Meglehetősen sok :D Csak az a baj vele hogy ilyen barna izét csinál ami a WC-be való xD
Jozef7: Hát ez sem lenne rosz de az egyel feljebb levő poszton szereplő jobb lenne azért :D
Mind a 8 komment
Schizoid - A csend elaltat
A formáció 1999. októberében alakult, és egy évre rá már meg is jelent első nagylemezük, “Ösztön” címmel. Ez igen komoly teljesítmény egy rockzenekar esetében, de nézzük hogy tudtak eljutni idáig a fiúk. Lemezszerződéshez a jelenlegi kiadójuk által meghirdetett, tehetségkutató versenyen elért első helyezés nyereményeként jutottak. A Schizoid komoly lehetőséget kapott, amikor a Beatrice előzenekaraként léphetett színpadra, ami nem lehet véletlen, hiszen Laczik Ferencet láthatjuk a basszus szekcióban, aki egyben a Beatrice oszlopos tagja is. Az album egy rendkívül kísérletező, stílusilag nehezen behatárolható, ötletesen hangszerelt lemez. Alap profiljuk a rock, az is a keményebb fajtából. A számok fülbemászó refrénjei a stílustól idegenkedőknek is kellemes élményt nyújthatnak. Hallunk itt fúvósokat, női vokált, gépi hangszereket, effekteket. A szerzemények többsége kemény, gitár alapokra épül, de helyet kaptak lazább rap betétek ugyanúgy, mint hardcore-os, metalos hörgések, alternatív elemek, vagy olykor Ákost idéző, dallamos gondolatok. A lemez szövegvilága jól illeszkedik a zenéhez, és elsősorban nem nevezhetjük primitívnek, a mondanivalót költői mélységekbe helyezik, ami sokat elárul a csapat hozzáállásáról, komolyságáról. Első hallgatásra kétkedve fogadhatjuk a lemezt, ami a stílusok illesztésének kisebb összeforratlanságából adódhat, de ugyanakkor fellelhető a csapat egyedi hangzása is, amely ha az évek során kiforrottabbá, profibbá válik, akkor következő lemezükkel akár egy szélesebb közönség érdeklődését is kiválthatják. A Schizoid bemutatkozó lemeze mindenképp egy üde színfolt a magyar piacon. Ajánlott mindenkinek aki szereti a dallamos zenét, és nem zárkózik el a rockosabb megpróbáltatásoktól sem.
590 0 1 Zene Izé
fadam: egész jó, tetszik a dob a zenéjükben
Best National Geographic Photos of 2008

(szerintem ezek többsége már elég régi, de attól még persze jók... bungle)
9491 0 7 Art Izé
bungle: Viszont ha "csak" horgásznál onnan, akkor megúsznád az elmegyóggyal. ;)
Maccoyi: Ha én akartam volna fényképezni ilyen szögből a Golden Gateről, lehet lecsuktak volna. :D Jó [...]
bungle: Egy jó kép a Golden Gate-ről: http://travel.nationalgeographic.com/staticfiles/NGS/Shared/StaticF [...]
Mind a 7 komment
Best National Geographic Photos of 2008

(szerintem ezek többsége már elég régi, de attól még persze jók... bungle)
10364 15 7 Izé
bungle: Viszont ha "csak" horgásznál onnan, akkor megúsznád az elmegyóggyal. ;)
Maccoyi: Ha én akartam volna fényképezni ilyen szögből a Golden Gateről, lehet lecsuktak volna. :D Jó [...]
bungle: Egy jó kép a Golden Gate-ről: http://travel.nationalgeographic.com/staticfiles/NGS/Shared/StaticF [...]
Mind a 7 komment
Velence, 2008 december 1.

Gondolázz (vagy wakeboardozz) át a Szent Márk téren!

Még több kép és videó a Sport Izén.
6075 0 14 Art Izé
bandee1219: De elég jó a hozzá állásuk! Ha idehaza történne ilyen, mindenki szomorú, dühös, ingerült [...]
Chamy: Nekem itt kérték meg januárban a kezem. OO De akkor hál' isten nem volt ekkora a víz. ... bár [...]
mcsoma: és ha nagy sebességnél esel vízbe az tényleg olyat üt mint a beton...
Mind a 14 komment
Velence, 2008 december 1.

Gondolázz (vagy wakeboardozz) át a Szent Márk téren!

Még több kép és videó a Sport Izén.
6741 2 14 Izé
bandee1219: De elég jó a hozzá állásuk! Ha idehaza történne ilyen, mindenki szomorú, dühös, ingerült [...]
Chamy: Nekem itt kérték meg januárban a kezem. OO De akkor hál' isten nem volt ekkora a víz. ... bár [...]
mcsoma: és ha nagy sebességnél esel vízbe az tényleg olyat üt mint a beton...
Mind a 14 komment
Velence, 2008 december 1.

Gondolázz (vagy wakeboardozz) át a Szent Márk téren!
1425 0 1 Sport Izé
sansz: Ekkora hülyeséget. Persze a Redbullnak jó reklám.
A Libanoni keringő (Waltz with Bashir) c. animációs film a történelem egyik kevésbé ismert eseményéről szól. Alapvetően háborúellenes film, Cannes-ban sikerrel vetítették, és Oscar-esélyesként is emlegetik (már ha ez még fontos bárkinek is... :-))

Előzetes:

1230 0 5 Film Izé
kotta: Valami meg-fejt-he-tet-len ok miatt ez a poszt sokkal tartalmasabb lett, mint ahogy én küldtem. K [...]
ferike: Akarom látni,akarom hogy hozzátartozzon a világképemhez,akarom hogy értsem (fordítók kímélj [...]
enti: erről ha jól tudom a system of a down is énekelt anno. nem véletlen mivel van libanoni (és örm [...]
Mind a 5 komment
A Libanoni keringő (Waltz with Bashir) c. animációs film a történelem egyik kevésbé ismert eseményéről szól. Alapvetően háborúellenes film, Cannes-ban sikerrel vetítették, és Oscar-esélyesként is emlegetik (már ha ez még fontos bárkinek is... :-))

Előzetes:

1518 2 5 Izé
kotta: Valami meg-fejt-he-tet-len ok miatt ez a poszt sokkal tartalmasabb lett, mint ahogy én küldtem. K [...]
ferike: Akarom látni,akarom hogy hozzátartozzon a világképemhez,akarom hogy értsem (fordítók kímélj [...]
enti: erről ha jól tudom a system of a down is énekelt anno. nem véletlen mivel van libanoni (és örm [...]
Mind a 5 komment
Elértünk a 10000. izéhez. Jobb ötletem nem volt (és sajnos azoknak se, akiket megkérdeztem), így azt találtam ki, hogy - mivel ha minden beküldött postot jóváhagytam volna, akkor már talán az 50000.-nél tartanánk - ide írjuk, írjátok azokat a postokat, amik nem voltak elég "izések" ahhoz, hogy kikerüljenek, de hátha attól még lesz valaki, aki érdekesnek találja (természetesen reklámcélú linkeket nem kérünk).

Ja, és köszi mindenkinek, aki hozzájárult a 10000 posthoz! :)
5151 14 2395 Izé
Erunder: Ezt MrMezy69 küldte be: https://www.youtube.com/watch?v=gwA8igFJwc4 Ezzel a szöveggel: A kressz vi [...]
lilaflexninja: Rövidebben: https://goo.gl/qdmruu
lilaflexninja: Hiánypótló termékek egy csokorra: https://mivoltma.444.hu/2017/03/25/19-fantasztikus-talalmany-a [...]
Mind a 2395 komment
The County Medical Examiners - Casper's Dictum

Ezt a zenét tényleg a képen látható fickók játszák! Álítólag patológusok. Eredetileg Carcass tribute band-ként kezdték. Páran már biztos tudják hogy mien zene lesz ez :) (Grind metal) !  
592 0 0 Zene Izé
Telefonáljon most és rendelje meg ezt a szuper aluminíum létrát, amely annyira jó, hogy szinte már fáj! :D
6701 0 14 Izé
mundor: De még utána is nyomja a szöveget, és ugyanazon a hangszínen, mintha mi sem történt volna. :D [...]
Slarioux: Hát ezen befostam!:D Milyen magabiztosan magyaráz, aztán meg pofára esik:DD
Kyp Durron: A hotplate az jó, én az albiban imádom, egyszerű és mükszik már vagy két éve jól.
Mind a 14 komment
Alter Bridge - White Knuckles
524 0 0 Zene Izé
A vége felé már azt vártam, mikor fúrja le magát a csávó az alsó szomszédhoz...
4464 3 7 Izé
Bubba: Szépen ki "vikszolhatta" azt a kis területet a padlón :D
Wync: szerintem csapágyas a feje
Dawe: közepe olyan darabos mintha GIF lenne xD
Mind a 7 komment
Damian Marley feat Nas - Road to Zion
1022 4 1 Zene Izé
Jocyka: Kirááz a hideg ha meghallom a hangjáát!! Hattalmas!! Az egy kedvencem Damientől!!!
Mark Knight feat. Funkagenda - Man With The Red Face

www.funkagenda.com/

www.djmarkknight.com/
744 0 0 Zene Izé
Szeretnél 1 hetet egy 4 csillagos egyiptomi szállodában eltölteni a pároddal januárban vagy februárban? Nincs más teendőd, mint ajánlani ismerőseidnek az Izé-t.

Aki a legtöbb ismerősének ajánlja bármelyik postot (vagyis elküldi az alatta található "Ez jó, elküldöm másnak is!" linkkel) dec. 7 (vasárnap) éjfélig, az nyer. Bal oldalon található a jelenlegi állás (LEGTÖBB IZÉT AJÁNLÓK). Fontos, hogy a küldésnél be legyél jelentkezve, és akinek küldöd, az meg is nézze (csak ekkor növekszik a pontszám) és 1 címre csak egyszer számolja a küldést (tehát felesleges ugyanarra a címre többet küldeni). A csalókat (saját címre küldők, e-mail aliasokkal aljaskodók ;), stb.) kiszűrjűk, szóval a lényeg, hogy tényleg minél több valódi ismerősödnek ajánld az oldalt (bármelyik postot). Az első 10 ajánló továbbá Izés ajándékokat is nyer (bögre, póló, sapka, a szokásos...)

A nyereményt köszönjük az Anubis Travel-nek!

(Hétfőig legfelül marad a post, gy.k. a legújabb post eggyel lejjebb található :P)
5115 6 479 Izé
AVIREX: Töprengtem is,miért ment volna a repcsi a Gibraltári felé:] xD
Jocyka: A Nílus, kb. 5-10 km-es körzetben a folyó mentén mindenhol termőföld, alatta, fölötte kizár [...]
Kolbi: gratulálok és köszönjük a képeket :)
Mind a 479 komment
A legkívánatosabb robot
399 0 1 Pink Izé
Purple: :DDD
Már most a 2012-es olimpiára gyakorol. :)
5727 3 19 Izé
bungle: Csak feltételezel valamit, aminek semmi alapja sincs. Boszorkányüldözés meg vészmadárkodás n [...]
Mágnika: Húú most aztán jól megkaptam... :) Ez a te véleményed...az enyémet pedig már leírtam és to [...]
bungle: Honnan veszed ezt a hülyeséget? Nem lehet, hogy veled nyomattak spurit? :D Az lsd-s macskás vide [...]
Mind a 19 komment
A Sky Sports Fanzone showmüsorának legőrültebb pillanatai. :D

(Az első helyezett már szerepelt itt a Sport.Izén.) ;)
403 0 0 Sport Izé
Aida neee... (az anyád!) :D

(bocsi Macc, hogy átírtam a nevet, de itt a kommentekben volt róla szó, hogy jackherer már beküldte nyáron, csak véletlen töröltem, bár tényleg elég régi, hátha van aki még nem látta... :))
8902 1 12 Izé
Ordas: de hogy visít b***us, a tehénnek is felfordult a gyomra, mind a 4...:D
lolita: ez fáj, nem kell minden ilyen komolyan venni. te is lehetsz ostoba néha -.-' hát ha ijenek monda [...]
the girl of peace: xDhát ez naon brutálxDxDxDxDez kb oan amikor a szomszédunk meglátta a kutyát és elkezdett sír [...]
Mind a 12 komment
Audi Calamaro - a Porsche Hungary által szervezett design versenyre készült tanulmány. Ez már nem is guruló, hanem repülő izé. :)
5443 0 10 Autó Izé
noffx: A srác oldala itt: http://pecoraio.com/works.php A többi munkáját is ajánlom figyelmetekbe!!! [...]
Traktorman: Ez de nagyon állat! Egy lámpától lámpáig gyorsulást megnéznék vele!
JoinR: oszt a lábamat hova teszem?
Mind a 10 komment
Audi Calamaro - a Porsche Hungary által szervezett design versenyre készült tanulmány. Ez már nem is guruló, hanem repülő izé. :)
5482 4 10 Izé
noffx: A srác oldala itt: http://pecoraio.com/works.php A többi munkáját is ajánlom figyelmetekbe!!! [...]
Traktorman: Ez de nagyon állat! Egy lámpától lámpáig gyorsulást megnéznék vele!
JoinR: oszt a lábamat hova teszem?
Mind a 10 komment
Jövőre beinthet a magyar lesgép
411 0 0 Sport Izé
The Yellow Treehouse Restaurant

Frissítés: elkészült.
3832 0 2 Art Izé
bungle: Kész: http://www.contemporist.com/2008/12/22/the-yellow-treehouse-restaurant-is-finished/
Tóth József: Engem egy nagy darázsfészekre emlékeztet. De tetszik.
The Yellow Treehouse Restaurant

Frissítés: elkészült.
4182 2 2 Izé
bungle: Kész: http://www.contemporist.com/2008/12/22/the-yellow-treehouse-restaurant-is-finished/
Tóth József: Engem egy nagy darázsfészekre emlékeztet. De tetszik.
Óriástavat találtak a Margit hídnál
46835 5 6 Izé
sariatti: A helyzet még mindíg jobb mintha az autóversenyző nyerte volna meg a kutatatási engedélyt. Me [...]
kotta: Látogatás: jó kérdés. Nem túl hamar, mert gondolom ha akad vmi pénz, az is elmegy oxigénre, [...]
izébigyó: Mikor lesz ott egy közös Izés esti fürdőzés? ;)
Mind a 6 komment
Már megint hogy néz ki Britney? - Meglepő képek
1415 0 0 Pink Izé
Super Powers (ma már a 3. rövidfilm :))

Erről jut eszembe:
Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"
2481 1 1 Izé
Belkar: jó ez a vicc :D
Csak mert már rég volt hasznos holmi ;]
1519 0 1 Tech Izé
Jozef7: :) ez jó dolog
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a margay vagy más néven hosszúfarkú macska. A ködfoltos párduc mellett egyike a két macskafajnak, amelynek bokacsontja olyan rugalmas, hogy akár 180 fokban is elfordítható, így fejjel lefelé is mászhat a fákon.

3100 5 23 Izé
Purple: háhhháhá :DD jól megaszondtad :D de oké, nem szólok neki ;)
Kyp Durron: a cica k***va jó.....megyek veszek ibor90 k**va hülye.....olyat nem veszek, de neki ne mondjátok [...]
Purple: ha ennyire gyenge volt a beszólás, miért őrjöngesz ennyire? :D amúgy én is dettó ugyanazt ak [...]
Mind a 23 komment
A mester:

Tommy Emmanuel: Angelina

Tommy Emmanuel 4 évesen kezdett el gitározni 1 autórádióban hallott zene hatására.(Chet Atkins és John D. Loudermilk: Windy and Warm) Tommy 9 évesen már profi zenésznek számított. Ekkor körbeutazta családi együttesével Ausztráliát, mint ritmusgitáros. Egyre több tehetségkutató versenyt nyert meg.
Mára már a világ talán legjobb gitárosa lett. Fő hangszerét, egy MatonEBG808-as belső kondenzátoros mikorfonnal ellátott gitárját saját maga készítette.
567 1 4 Zene Izé
Raistlin: Én ott voltam mindkét koncertjén az utóbbi években. Mindenkinek kívánom az érzést, ami akko [...]
St.Jimmy: tényleg nincs hozzá fogható! mellesleg én ottvoltam és azóta gitározok:P:P de még árnyéká [...]
pira: szerintem a világon nincs még egy ember aki így tudna gitározni!!! sajna a koncertről lemaradta [...]
Mind a 4 komment
Candlemass - Of Stars and Smoke

Alap svéd epikus doom banda. 2007-es lemezük, a King of the Grey Islands már az új énekessel, Robert Lowe-el jött ki, aki Messiah Marcolin-t váltotta a zenekarban. Honlapjuk: www.candlemass.se/
437 0 4 Zene Izé
pepeti: Már megjelent a Lucifer Rising c. EP-jük két új dallal és koncertfelvételekkel. :)
Szosztar: Már megint meg lettem előzve:) Robert Lowe-nak van a az egyik legjobb hangja a doom metálban. Ja [...]
MStipee: Candlemass nagy név a doom berkeiben, bár akkormár Black Dwarf l,,l
Mind a 4 komment
Sztárok bizarr követelései
1021 0 0 Pink Izé
Egy hibája van. Nem tud szexelni... :)

A februárban már megemlített Sony Xperia hazai bemutatója.
2010 0 10 Tech Izé
Groovebird: Nagyon jó kis teló...de a formája,az nem jön be,főleg hátulról.Kicsit elnagyolt:S Mintha nem [...]
gvereb1: pda-s webáruházban 180ezerért rendelik. Szerintem az a 16-bit vagy 65ezer szín is elég, csillog [...]
Cromex: Mennyit kóstál vajon?
Mind a 10 komment
Maria Geronazzo gratulál Obamának.
5934 1 31 Izé
bloo: Basszus...az a lufi pont beleférne a nagy pofájába. :)
the girl of peace: hát jha...szegény szerencsétlen Obama és szegény szerencsétlen mi....
the girl of peace: basszus...majdnem elhánytam magam:/minek illegeti itt magát???bassz és akk Obamának akar gratul [...]
Mind a 31 komment
Ol' Dirty Bastard - Brooklyn Zoo proper

Sajnos már nincs köztünk. :S Az ő tiszteletére küldöm ezt a számot! NAGY NAGY TISZTELET NEKI!
538 4 0 Zene Izé
Maximum the Hormone -  Zetsubou Billy  (a japánok innen sem maradhatnak ki :D)
556 3 4 Zene Izé
Balázs: zeneileg teljesen rendben van de nemileg néha nem tom ki kivel van:D
Szosztar: Örülök, hogy segíthettem.
Enechuel: tényleg jó ,amit küldtél:Dtetszik:)
Mind a 4 komment
Régebbi postok...