REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kacsamesék főcímdal autentikus előadásban

Korábbi posztok tőlük.
1735 0 4 Izé
Ravennë: Tényleg! Rá gondoltam egyébként. :)
Csádi: Amúgy volt már ilyen videó ettől a feltöltőtől, mehetne a címbe: http://www.ize.hu/ize/post [...]
Zellergumó: Dagobert bácsi van a posztképen,Donald nagybátyja.:)
Mind a 4 komment
- Mi a neved démon?
- Edit
2787 0 4 Izé
hawkeye: Démonok igenis vannak. Nekem a Mailer démon szokott emileket írni....
Jaca: Majd meghallgatom Démon Edit Rádió Edit változatát.
Ravennë: Szerencsétlen asszony vajúdik, legalább egy ülőhelyet adtak volna neki..
Mind a 4 komment
A hónap legbátrabb rendőre díját pedig kapja...

Az a zsaru, aki megijedt, majd elfutott egy egér elől.
4080 0 2 Izé
szemantikus: Hú, az nem egér volt, hanem EGÉR !
lilaflexninja: Csak az irtókért futott el gyorsan.
Mit szóltok a sráchoz, aki szemüveget tetováltatott az arcára?
3156 0 3 Izé
negativ_kommentelo: Ravennë, ez nálam eddig az év kommentje :)
Élien: Én azt szólom ehhez az érdekes, páréves témához, hogy enyém a második komment...
Ravennë: Hát nem néz ki okosabbnak tőle...
Ezt nem gondolta végig a Pepsi!

Az új reklámjuk sokakat kiakasztott.

 
5078 0 10 Izé
Jaca: Mivel lőtt mellé a PEPSI? Megcsinálta az év reklámját. Ja, az nem ez a pár perces videó, han [...]
palinkaman: Én sem értettem, hogy mi olyan felháborító a reklámban. Aztán mikor megtudtam, hogy mint kell [...]
hawkeye: Engem sért ez a kommented. Meg az emberi jogokat, és a demokráciát. És a nemi identitásomat. [...]
Mind a 10 komment
72 órán keresztül több ezer ember egyszerre alkotott a Reddit Place digitális vásznára
1048 0 0 Izé
Ben Walton nyaralós videójától azt kívánja az ember, bárcsak ő is a szabadságát töltené már
1370 0 0 Izé
Magyarország a legkorruptabb országok közé került

Nagyot romlott a helyzet, az EY felmérése szerint a hazai vezetők 78%-a tapasztalja, hogy a kenőpénz az üzleti élet mindennapos része lett.
1240 0 0 Izé
Már tesztelik a teljesen önvezető Nissan Leaf autókat
1063 0 2 Izé
Jaca: A BMW is beszállt a fejlesztésbe? 0:51-nél irányjelzés nélkül váltott sávot. Amúgy az lenn [...]
a janek: A hypos flakon folyik ,ezek meg önvezetnek,elektromossal...
A tokiói tömegközlekedés nem csak az agorafóbiásoknak egy rémálom
2166 0 0 Izé
Hát ez a rajt nem pont úgy sült el, ahogy azt a pilóta gondolta
3578 0 1 Izé
Dmckayals: Góóóóóóól! :D
Jurassic Parkour
1871 0 0 Izé
Trükkös pingpong labda dobások

Avagy, egyes emberek baromira ráérnek
2553 0 0 Izé
Robot polipkarok

Az ötlet a praktikusság jegyében született, de akár egy új Asylum produkció alapja is lehetne.
733 0 0 Tech Izé
Remélem mondani sem kell, hogy ezt ne próbáld ki otthon!
1797 0 4 Izé
Pupuci: Jaa, hát ha szerepelni akar, akkor ne a ventit nyalogassa. Ugorjon le a tizedikről, oszt' jó napo [...]
negativ_kommentelo: ...de nem is a vaszisztdaszról szól, meg a rekordól, hanem arról, h valamivel szerepelhessen.
Pupuci: Ez így, ahogy csinálja nem egy nagy vaszisztdasz.
Mind a 4 komment
Ez a jetpack még közel sem olyan jó, mint a Vasemberé

De eddig ez áll a legközelebb hozzá.
2568 0 2 Izé
hawkeye: Vajon hány snitt végéről vágták le a bazi nagy esést...? :)
Dmckayals: Nem értem. Nem tudja, hogy ez simán megy kólával meg menthos-szal? :P :D
Gordon Ramsay káromkodásai megzenésítve egyszerűen zseniálisak
2015 0 1 Izé
Jaca: Egy hétköznapi magyar szakács káromkodásaival is cifrábbak lennének a szövegek :)
111 betonlapot tör szét a srác a fejével

Ránézésre könnyen törőnek tűnnek, de fejjel akkor sem esnék nekik.
829 0 0 Sport Izé
Ha nem halad előtted a sor, annak általában oka van

Ezt most ez a sofőr is megtanulta.
3737 0 34 Izé
twitteringbeard: Így igaz, teljesen egyetértek. A "sort nem lehet előzni" hülyeség annak a félreértelmezéséb [...]
Jaca: Ez a "több autót tilos előzni" honnan jön? Ha egy kamiont előzök, ami olyan hosszú, mint két [...]
twitteringbeard: Mellékes dolog, de helytelenül írtam, hogy a megelőzöttet nem tilos zavarni, elvileg a kresz ki [...]
Mind a 34 komment
Terrorveszélyre figyelmeztették a brit repülőtereket és atomerőműveket
1925 0 1 Izé
-orv-: Jó,hogy ez a mohi atomerőmű... https://www.google.hu/maps/@48.2517155,18.4538612,3a,49.9y,68.99h, [...]
Az amazon sem tétlenkedett elsején

Szóval gyártottak egy kamureklámot egy kütyöhöz, amivel a kisállataid is tudnak a netről rendelni.
1054 0 0 Izé
Így küzdheted le a rohamrendőröket

Avagy, útmutató hogyan kerülj a leggyorsabban börtönbe.
2395 0 0 Izé
Szegény nagyi kap az arcába egy adagot

De ez ne fogjon vissza attól, hogy te halálra röhögd magad!
3273 0 0 Izé
Így néz ki egy pusztuló gleccser

Mivel a tudósok szerint a gleccserek már a legapróbb klímaváltozásra is reagálnak, így ez a még tavaly áprilisban leszakadó hatalmas tömb nem kis gondot jelez.
2843 0 1 Izé
lilaflexninja: Na de a gleccserek már csak ilyenek, hogy nem vándorolnak el Afrikáig, hanem egy idő után letö [...]
Instant karma akcióban
3782 0 3 Izé
mun: Ja, ráadásul eléggé leszarja mindenki, hogy valaki nekiment a falnak. Az, hogy folyamatosan nyom [...]
lilaflexninja: De aki felvette, az miért nem kiabált, hogy héé lopják a táskát!
hawkeye: Remélem keze - lába eltört a gazember tolvajának...!
A Jeep-es vagy a BMW-s a nagyobb paraszt szerintetek?
3960 0 6 Izé
lilaflexninja: Nekem is ez ugrott be elsőnek, bár nem lep meg az sem, ha valaki helyből így parkol. De azért t [...]
szemantikus: Így már én is jártam, én voltam a "bunkó" renyós.
palinkaman: Az ilyen parkolást azért okozhatja az is, hogy már eleve a többi autó is így parkolt be, csak [...]
Mind a 6 komment
Colin Furze megalkotta a világ leggyorsabb dodgem autóját
1598 0 1 Izé
vadonka: Összehasonlítva azokkal a youtuberekkel akik mondjuk esznek és azt videózzák vagy reagálnak ar [...]
Csillogó csillagképes ruha

A lányoknak, akik odáig vannak a csillagászatért.
2006 0 0 Pink Izé
Ha bejelez a reptéren a gyerek laptopja, egyből végig is kell őt tapizni?

Csak én nem értem ebben a logikát?
2273 0 5 Izé
Lora: Nem kötekedésből mondom, de ez személy- vagy ruházatátvizsgálás, csak a köznyelvben motozá [...]
szemantikus: Hogy néz ki egy radikális terrorista? Van rá valami egyezményes kinézet? Ennyi erővel akár m [...]
mun: Motozásnak hívják és nem értem mi vele a probléma. El kéne tudni magyarázni a gyereknek, hog [...]
Mind a 5 komment
Az

Stephen King híres regényét ismét filmre viszik és már az előzetesétől is kiver a víz.
2319 0 0 Film Izé
Szerintetek hasonlít? :)
1569 0 5 Izé
Ravennë: http://i.imgur.com/AJ5vMxN.jpg
lilaflexninja: Háleluja!
Erunder: Hát én tegnap éjjel egykor kaptam meg az emailt róla.
Mind a 5 komment
Furcsán megnyugtató tud lenni, ha klasszikus zenére olvadó édességeket nézel
1417 0 3 Izé
Erunder: Közben rájöttem, volt egy plusz "e" betű benne.
Erunder: Lehet pihennem kéne, de ebben a mondatban nem látok hibát.
plszaboattila: Helyes magyar beszéd
A Burger King Whopper ízű fogkrémmel rukkolt elő
756 0 3 Izé
Ravennë: A Kinder csokoládé régi reklámarcának új munkája.
Dmckayals: Gyerekként az eper ízű Hófehérke/Gabi fogkrémet ettük. Sose gondoltam volna, hogy ez a szoká [...]
lilaflexninja: Nem rossz. Régóta kéne már egy rágó és/vagy cukorka is valami sós ízzel. Sajtos, békönös [...]
Részecskegyorsító belülről... ahogy még nem láttad ;)
2179 0 0 Izé
Teamball.io - játssz focit élőben más játékosokkal, ingyen, regisztráció nélkül!
8098 0 0 Game Izé
Amikor lezuhant a Nap a városra

Szénné égett holttestek mindenfelé!
4441 0 0 Izé
Napi fárasztás: Galla Miklós és a reset.hu favicceitől kiég az agyad
2856 0 3 Izé
Dmckayals: Az a fapofa, amivel végighallgatja a riportert. :D Aha, jóóó...
Ravennë: Köszi a reklámot, így az említett időpontokban jó nagy ívben elkerülöm a Gödör Klubbot. G [...]
Jaca: A makettesen már korábban röhögtem, a többi gyenge volt. Ez nem az enyém, de jó: -Jó napot! [...]
Azért idehaza is születnek jóféle dashcam felvételek
2792 0 0 Izé
Sose dobj egy országra kétszer is atomot!

Mert végül ilyen hülye PR videókat fognak készíteni a folyóikról, mint látványosság.
2667 0 1 Izé
Gábor-79: És hogyan bújt/merült el az amúgy neki bokáig érő vízben? Komolyan érdekel, hasznos tudás [...]
Na ezért nem kéne részegen vezetni!
2465 0 0 Izé
Régebbi postok...