REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Méricskélés :)
3706 0 0 Izé
Római-kori bulinegyedet találtak az Erzsébet-híd alatt!     
2204 0 2 Izé
sapkabarna: Különösen hogy évek óta nem a Belvárosban, hanem Budapest agglomerációjában a legnagyobb a [...]
sexdealer: "Ne adj Isten, elköszönhetünk a szmogriadóktól." :)
Keszeg és kárász tuti van a Dunában :)
2986 0 0 Izé
Valamit elszámoltak!
5384 0 0 Izé
Van ez így :)
2731 0 0 Izé
Huppsz :)
3058 0 1 Izé
hawkeye: Kár, hogy nincs olyan oldal, amelyik a magyar autóskamerák ilyen és hasonló felvételeit gyűjt [...]
Bármikor lemegy hídba! :)
1858 0 0 Izé
NE próbáld ki otthon! :)
2413 0 0 Izé
Servius Felix egy napja 
1641 0 0 Izé
Nem könnyű betalálni a lyukba!
2922 0 0 Izé
Amikor bekapcsolva marad a kamera az utakon 
5014 0 0 Izé
Állj ki magadért! 
2037 0 2 Izé
VanZant: Ehh, ez is volt már: http://www.ize.hu/ize/post/53560
hawkeye: De megváltozott ez a mese....
Különös bolygó ez a Merkúr 
1568 0 0 Izé
2815 0 1 Izé
Kistibikécske: https://www.youtube.com/watch?v=ACRIuAqoFQM
A víztől csak jobban csúszik :)
4087 0 0 Izé
Poloskainvázió, a globalizáció egyik hozadéka. 
1840 0 0 Izé
V8 as, zöld, és dögös :)
1946 0 0 Izé
Újabb Little Big agymenés :D
7070 0 0 Izé
Mi történne, ha egyszercsak eltűnne a Nap?
2593 0 0 Izé
Anettka is feltűnik, de a sport1 kommentárjai is bakiznak :)
2326 0 0 Izé
Tibi bácsi interjú, negyven év rádiózás 
575 0 0 Izé
Vizfelszínen is hasít a Back to The Future legendás autója
1012 0 0 Izé
Kim Jong-un ajándékai, és egyéb jelek a barátkozásra
1012 0 0 Izé
Közelharc tréning bekötött szemmel
2770 0 1 Izé
Ravennë: Jézusom... Gratulálok a posztképhez. xD
Így nyújtják hagyományosan a dél-Koreában a cukrot.
1620 0 1 Izé
lesszi: dél Korea mióta japán ? :) :)
A tíz legmenőbb snooker trükk! 
1651 0 0 Izé
Puzsér is beszáll a ringbe, a főpolgármesteri címért! 
859 0 1 Izé
hawkeye: Igen, az önértékelési zavar ilyen tünetekkel jár. Pedig a bohócnak a cirkuszban lenne a hely [...]
Bikiniben és oljaban birkózás, új sport! :)
1963 0 0 Izé
Nagy divat a jóga, és még nagyobbat lehet pofára esni közben :)
2110 0 0 Izé
Ahogy az amerikaiak látják Budapestet és Magyarországot :)
2425 0 1 Izé
dns87: Nem hinném, hogy paprikának látják bármelyiket is... A videó meg csak arról szól.
A világ tíz legkülönlegesebb helye. :)
2247 0 0 Izé
Te feladnád a borjúbécsit, hogy megmentsd a bolygót?
797 0 0 Izé
Ha egy kenguru tökön rúg, na azt tuti megemletegeted!
1615 0 0 Izé
Erre a csalira buknak a nagyhalak :)
4264 0 0 Izé
Pazar látvány, és döbbenetes teljesítmény. Itt az új 3-as BMW! 
1491 0 0 Izé
Még jó, hogy nem ilyenekből áll az angol tengerészet flottája :)
1059 0 0 Izé
Luxusóvóhely lett volna, ha létrejön. Budapesten.
2101 0 0 Izé
Élvezd a Magyar tengert!!
1102 0 0 Izé
Az 1978 as Hulktól bizony ma röhögögörcsöt kapnál! :D
1946 0 0 Izé
Ne hagyd magad becsapni, ez csak smink! :)
705 0 0 Izé
Régebbi postok...