REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Whatever Works

A New York-i Tribeca filmfesztiválon mutatták be a 74 éves legenda, Woody Allen legújabb filmjét, amely a rendező szokásához híven ezúttal is egy romantikus komédia, középpontban a szerelemmel, szexszel és persze a neurózissal. A főbb szerepeket Larry David (Félig üres), Evan Rachel Wood (Tizenhárom, A pankrátor), Patricia Clarkson (Ruth húga a Sírhant művek-ben) és Ed Begley Jr. (Ruth fodrásza a Sírhant művek-ben) játsszák.

Imdb | Előzetes
488 0 0 Film Izé
Bob Taylor feat. Alessia - Deja-Vu (Play & Win Radio Edit)

A legújabb Play and Win projekt, és ez is ugyanolyan jól sikerült mint a többi.
2116 0 2 Zene Izé
Muttley: ja azt is a play = win kaparta ossze ahogy ezt is :P
Diccsó: Nekem kicsit olyan Inna-s.....aztán lehet h még kora van:D:P
Wolverine rajongók.

A legjobb szerinte a post képen látható Jewerine. :D Reméljük elhozza a békét a Közel-Keletre. ;)
4754 0 0 Film Izé
Wolverine rajongók.

A legjobb szerinte a post képen látható Jewerine. :D Reméljük elhozza a békét a Közel-Keletre. ;)
5416 2 22 Izé
Wald: de sztem ö az XD
weedjay: ez nem a farkashazi ember a ZSman-bol? :)
Nusihusi: XD A legjobb az egyik képen a CiklonXD
Mind a 22 komment
A remény rabjai (The Shawshank Redemption) - 1994
Morgan Freeman, és Tim Robbins főszereplésével.

A legjobb film az IMDb 250- es listája szerint, Stephen King kisregénye alapján készült.

1946-ban egy Andy Dufresne (Tim Robbins) nevű bankárt - noha makacsul hangoztatja ártatlanságát - kettős gyilkosság elkövetése miatt életfogytiglani börtönbüntetésre ítélnek. Dufresne egy Maine állambeli büntetés-végrehajtó intézetbe kerül és hamar meg kell ismerkedjen a börtönélet kegyetlen mindennapjaival, a szadista börtönszemélyzettel, a szinte elállatiasodott rabokkal. Azonban Andy nem törik meg....
639 3 3 Film Izé
pepeti: Egyik legjobb film amit láttam eddig. Nem ragozom túl, alapmű.
Jozeph: Csatlakozom az előttem szólóhoz. Alapmű. Nem tudok megfelelő jelzőket kitalálni, mert annyira [...]
neomatsek: ez egy nagyszerű film,tök jó a vége,akinek van ideje nézze meg egyszer,megéri:D
A 10 másodperces autóverseny.
1069 1 2 Sport Izé
kisadria: Milyen izgalmas volt..:D
M.Andreas: Úgy tűnik, megcsörgette a kasztnit... :D
PS3 Rainbow Six Vegas modding! Szemrevaló!

Érdemes megnézni az alkotó többi munkáját is.
2828 2 1 Izé
gmasterb: Szigorú.
Tippelj milyen állat látható a képen (ill. rákattintva a képeken)! :)

A megoldás elég könnyű, de akiknek nem megy: itt található.
5403 3 39 Izé
Balugray: Folyjon bármi, DE NE VÉR! :D
Drawen: Gremlinek:) http://www.boolsite.net/images/previews/Cinema/_prev/Gremlins-Gizmo.jpg sztem.
Nusihusi: Nem tudom, de aranyos:) Olyan, mint 1 mini malac:)
Mind a 39 komment
Grandmasta Pete - Mérés
8227 3 33 Izé
Purple: ki mondta, hogy azok jobbak? :D
punyukli: *elsőre (mielőtt még ezért kezdene firkálni valaki ahogy itt elő szokott fordulni)
punyukli: hát én annyit mondok, hogy bár ez esőre szarnak tűnik, de aki tud angolul az fordítson le egy [...]
Mind a 33 komment
All About Steve

Mary Horowitz ( Sandra Bullock ) meggyöződése, hogy a szerelmet a CNN egyik operatőrének karjai között fogja megtalálni, így mindenhova követni fogja, még akkor is, ha át kell ezért utaznia az egész országot. Persze eközben igyekszik meggyőzni, hogy nekik kettőjüknek feltétlenül össze kell jönniük.

Ja és most azért nem a poszterét raktam ki mert az így néz ki. :)

Imdb
626 0 3 Film Izé
Erunder: Ja és csak most vettem észre, hogy én is ezt a linket adtam, csak túl hosszú volt ezért leröv [...]
Erunder: Nekem bejön, és igen ez az. Mást meg nem nagyon tudnál róla linkelni mert csak ez az egy poszte [...]
neomatsek: nekem nem jön be a poszter,de aszem ez az http://www.thecinemasource.com/moviesdb/images/all_about [...]
Rammstein - Keine Lust
525 2 0 Zene Izé
Hogy jól induljon a hetetek...
9755 2 12 Izé
Nusihusi: Ez nagyon büntet:) Hogy tudnak mozogni?!:S:P
Darkshade: Dagadt néger bulák, Schobert Norbi hogy örülne nekik, égjen a zsír, ez zsír.
Lako: Blokkolnám öket :DDDDD
Mind a 12 komment
Végre! A korábban is említett The Hunt For Gollum című, a Gyűrűk Urához kapcsolódó rajongói film már megtekinthető ingyenesen, HD minőségben...
5929 2 17 Izé
Pubycsavo: ma reggel néztem meg, hát tényleg ahhoz képest, hogy nem álltak rendelkezésre profi eszközök [...]
Pubycsavo: thx.
Polly: Én csak azt sajnálom hogy rövid volt nagyon. (Arwen tényleg rettenetes. Aragornon pedig egy sima [...]
Mind a 17 komment
Végre! A korábban is említett The Hunt For Gollum című, a Gyűrűk Urához kapcsolódó rajongói film ma délutántól megtekinthető ingyenesen, HD minőségben...
6318 0 6 Film Izé
CrazyLime: Magyar verzió nincs?
Grábor: Kedves Northlorien! Képzeld olvastam a könyvet:D Nem is azt mondtam hogy a karakterek jellemzőit [...]
snake6: na emberek ahhoz képest hogy ez rajongói film sok studiók álltal gyártot filme megirigyelhetn [...]
Mind a 6 komment
District 9

District Dél-Afrikában játszódik és olyan marslakókról szól, akiket telepekre gyűjtenek és elkülönítenek, amíg rájönnek, hogy mit is lehetne velük csinálni. A cím utalás a District 6-ra, ami az apartheid egyik legélesebb húzása volt a '70-es években, és a színesbőrű lakosság nagyarányú kitelepítését jelentette Fokvárosból.

Imdb | District 9 rövidfilm

 
938 1 3 Film Izé
bungle: Ill. itt van az cenzúrázatlan, amiben nincsenek kikockázva az idegenek: http://www.youtube.com/wa [...]
bungle: Itt a hivatalos előzetes (HD): http://www.youtube.com/watch?v=WZnpzfcMheA&fmt=22
Madarinfluenza: Hát kiváncsi vagyok nagyon,mert nem igazán értem és ez az MNU-s is mért számol vissza meg mi [...]
Matek + rágógumi = jobb jegy ?
599 0 1 Pink Izé
Mmiray: ... jaj... öt perce próbálok írni erre valamit, de nincs rá jó szó/szavak...
Kicsit Shrek rajongók? ;)
524 0 0 Film Izé
Ezek az indiaiak még mindig tudják, hogy kell látványos akciófilmet csinálni! :D

Az első rész sem piskóta. ;)
7893 4 18 Izé
bungle: Szenzációs üldözési jelenet, talán a legizgalmasabb a filmtörténelemben: http://www.funvid.e [...]
zsaru: Az a vonaton ugrándozós mutatvány olyan mint mikor ezelőtt 10 évvel super mariót játszottam, [...]
gvern85: szerintem jó :)
Mind a 18 komment
Ezek az indiaiak még mindig tudják, hogy kell látványos akciófilmet csinálni! :D

Az első rész sem piskóta. ;)
8369 0 4 Film Izé
snake6: a bajuszokat figyeljétek! XD
Madarinfluenza: Szerintem belőle még viccek fognak születni =D. Amugy Chuck Norris még mindig gyözne, bár hosz [...]
MikeW: húú, demegnéznék egy Rajini vs. Chuck Norris meccset!
Mind a 4 komment
3D-s Street Art ragasztószalaggal és geometriai formákkal.

6925 1 23 Art Izé
gvern85: elég gyenge
l3azsi: OK, ha a művészet nem az, hogy olyat csinálunk, amit más nem tud, akkor nem az. Ha ti mondjátok [...]
Szunyog: Miért ne mondjon véleményt, aki nem ért hozzá? Tejet sem tudok adni, mégis meg tudom mondani h [...]
Mind a 23 komment
3D-s Street Art ragasztószalaggal és geometriai formákkal.

6934 3 23 Izé
gvern85: elég gyenge
l3azsi: OK, ha a művészet nem az, hogy olyat csinálunk, amit más nem tud, akkor nem az. Ha ti mondjátok [...]
Szunyog: Miért ne mondjon véleményt, aki nem ért hozzá? Tejet sem tudok adni, mégis meg tudom mondani h [...]
Mind a 23 komment
Bankrupt - Straight Outta Graceland
575 0 0 Zene Izé
Racoon Kettle
3135 0 10 Game Izé
szűzirónia: yo:D
Orsikaaa: Ez tényleg aranyos volt ,az ilyenek után jó csinálni valami nehezebbet!:P Köszi:)
nicky80: Hol akadtál meg?:)
Mind a 10 komment
NTM - That's My People

Album: Suprême NTM

Kiadó: Epic

Év: 1998

Stílus: Rap (méghozzá francia...)

Info az albumról

NTM on MySpace 
895 2 0 Zene Izé
Alvilági Játékok (Lucky Number Slevin)

A történet középpontjában Slevin Kelevra áll, akit még az ág is húz. Nem elég, hogy az épületet, ahol lakik, lebontják, iratait egy zsebes elemeli, kiderül, hogy még a barátnője is folyamatosan csalja. Slevin, Los Angelesből New Yorkba menekül a gondok elől, ahol barátja, Nick Fisher lakásában húzza meg magát. Nem is gondolja, hogy ez a húzás végzetes lehet számára.
New York alvilági életét, két gengszter tartja markában. A Főnök és a Rabbi. Régen cimborák voltak, ma esküdt ellenségek. A Főnök egyeduralmat akar, ezért Goodkatet, a bérgyilkost bízza meg azzal, hogy találja meg Nick Fishert, aki nagyon sok pénzzel tartozik neki, és "vegye rá" arra, hogy az adósság fejébe tegye el láb alól a Rabbi fiát. Nick Fisher lakásán Goodkat azonban Slevint találja, és Selevin hiába mondja, hogy ő nem az, akinek gondolják, senki sem hisz neki. Hősünk, rövid időn belül, tehát nem kis slamasztikában találja magát, és az már csak hab a tortán, hogy kiderül, barátja Nick, nem csak a Főnöknek tartozik, hanem természetesen a Rabbinak is lekötelezettje. Az egyetlen ember kinek segítségére számíthat, az gyönyörű szomszédja, Lindsey, akivel kettesben kénytelenek felvenni a harcot New York megátalkodott gengsztereivel szemben.

Imdb | Hivatalos honlap
702 0 3 Film Izé
Lee88: fúú-ge legdurvább krimi cucc amit valaha láttam NAGGYON ADJA
Slevin: kedvenc filmem mindenkinek csak ajánlani tudom!!
guti73: Rég csalódtam ekkorát POZITÍVAN! Kár hogy itthon csak videón jött ki!!
Tepsis rafaello
713 6 2 Pink Izé
Pkmici: mmmm.....jól néz ki!
Balázs: ilyet már ettem elég jó:)
A leukémia tünetei
399 0 0 Pink Izé
A Festo érdekes állati kütyüjei.

Továbbiak itt, meg itt és itt, (az Air Jelly-ről már szó volt itt).
4164 2 4 Izé
Maccoyi: És most itt egy madár: http://www.youtube.com/watch?v=nnR8fDW3Ilo
TeamCo.: OK. Én arra gondoltam a repülő pingvinnél hogy Fék de aztán 3 sec múlva leesett hogy nem bizt [...]
tentacle: Bezony. Már egy tanfolyamukat megcsináltam, és a többit is meg akarom. No meg szeretnék is ilye [...]
Mind a 4 komment
A Festo érdekes állati kütyüjei.

Továbbiak itt, meg itt és itt.
3731 1 0 Tech Izé
Mai büntetés: MC Levi - Zsíroskenyér!
(Csak erős idegzetűeknek, nagyon kemény arcok rappelnek az élet dolgairól!)
7692 2 23 Izé
kukucska: Miért nem küldtétek ezeket a gyerekeket focizni, vagy ha szar idő volt adtatok volna lego-t , mi [...]
brigi_cica: jajj de jól mutat ez a fénykép!!!!! hmmmmm :P :D
Lazarus: A föld megremeg, mennydörgés szakítja meg a csendet - a banhammer ismét lesújtott.
Mind a 23 komment
Quimby új album!

Youtube-os link, de az 5 új szám mind meghallgatható rajta. 

További infók a Quimby honlapján.

Kellemes zene hallgatást!:D
959 2 0 Zene Izé
Állatok STIHLszerű ábrázolásban.
7811 1 22 Art Izé
spidy: nagyon komoly !!!!!!! http://www.4shared.com/get/100306593/2e61b139/Dj_Spidy_nyugtato_dance_plus_.h [...]
Nusihusi: Nem semmi:) Babra munka lehet...:I
ophidian: Hogy beállhat a keze amíg kifarag egy ilyet :D
Mind a 22 komment
Állatok STIHLszerű ábrázolásban.
8836 6 22 Izé
spidy: nagyon komoly !!!!!!! http://www.4shared.com/get/100306593/2e61b139/Dj_Spidy_nyugtato_dance_plus_.h [...]
Nusihusi: Nem semmi:) Babra munka lehet...:I
ophidian: Hogy beállhat a keze amíg kifarag egy ilyet :D
Mind a 22 komment
Year One

Jack Black és Michael Cera két lusta, de jó szándékú ősembert játszik, akik egy vitás ügy miatt kénytelenek otthagyni a törzset. Portyázás közben összefutnak többek között Káinnal és Ábellel (David Kross és Paul Rudd), és egy gyönyörű hercegnővel (Olivia Wilde) is. A filmet Harold Ramis rendezte aki Ádámot is játssza.

Imdb
1155 0 5 Film Izé
Pkmici: a legnagyobb!kedvenc.
Balázs: megkell majd nézni Black nagy király:)a story jónak tűnik
snake6: simán őrület :-)
Mind a 5 komment
9

Az animációs sci-fi Tim Burton és Timur Bekmambetov közös produceri munkájának gyümölcse, Shane Acker 2005-ös rövidfilmje alapján. A posztapokaliptikus világban, ahol 9 világra jön, az emberiség már kihalt, és félelmetes robotok uralják a Földet. 9 csak a szerencsés véletlennek köszönheti, hogy összetalálkozik egy magához hasonlókból álló társasággal, akik rejtőzködve élnek a lepusztult világban. A robotok elsődleges célja hogy elpusztítsák őket, és hamarosan rájönnek, a túlélés - és a civilizáció jövője - érdekében most nekik kell támadásba lendülni.

Imdb
1306 2 8 Film Izé
kasy: s.csuli beküldte az említett Shane Acker féle rövidfilmet. http://www.youtube.com/watch?v=-hzCf [...]
Jokker: Én ma néztem meg, szerintem jól sikerült. Jó az alapgondolata is. Ájánlásra méltó kis mes [...]
St.KolMi: na végre egy normális rajzfilm abbol a szar disneyböl már rég elegem volt:)
Mind a 8 komment
Punnany Massif - Telik

2 karizmatikus MC (Wolfie és RendbenMan) és 2 biztoskezű DJ (Stikka és Zsiga) zenei zsonglőrmutatványa, fülbemászó, de mégis ütős alapokra rappelt csípős, de inteligens szövegek, élő hangszerek és gyönyörű melódiák, na és az echte pécsi hangulat: ez a Punnany. A 'Körkórkép' album underground sikere után megérett az idő a szélesebb tömegek meghódítására.
 

Az első klipp a 2009-ben megjelenő LP-ről.

myspace.com/punnanymassif

myspace.com/kompanyrec
©2009 - Kompanyrecords 

Dir.: Kompanyrec
Cut+Shot: e357.hu
895 2 1 Zene Izé
snake6: 1xűen TETSZIK+GRAT!!!!!!!
Kerli - Walking On Air (Armin van Buuren Radio Edit)

home site

eredeti szám, hát van különbség :D
2116 2 3 Zene Izé
bornyu: Imádom Armin zenéit, de ez így jó ahogy van! http://www.youtube.com/watch?v=wAmXxpdx9F4&featur [...]
Conscripter: Az egyik kedvenc zeném.köszi!!!
Balázs: jó a csaj;)
A magyar rapperek már Londonban vannak. ;)
5216 2 14 Izé
Deamon: Te, Fire remélem tisztában vagy vele mit írtál :) Felszólítómódban kértél minket az egyene [...]
Fireblade1000: Ez nem szar!!! Egyenesen foss!!!!!!
Lisa: Ez mekkora szar.
Mind a 14 komment
Bankos - Territórium (Feat. NemKözöltSáv)

Underground

Bankos - Rapmotel albumon jelent meg.

Bankos on MySpace
477 0 1 Zene Izé
xcsokix: Örök klasszikus :D:D
The Steve - Ez Vagyok

Underground

2009 
506 0 1 Zene Izé
Lisa: ez a kép véletlen nem a hoppában készült? :D
Régebbi postok...