Pataky Attila
beszopott egy Index-átverést, és chemtrailhívő lett
1753
0
Izé
Eiffel-torony 3D rajz
491
0
Art Izé
Rob Scallon - One Fret Song
924
6
Zene Izé
Chromatic LED óra -
itt kapható
2293
0
Izé
Az Oxford Dictionary
a sírva nevetős arc emoji-t válaszotta az év szavának. Így néznek ki a való életben az emotikonok.
1488
0
Izé
Smooth Criminal
verklin :)
3032
1
Izé
Eladó a világ egyik legnagyobb ingatlana: nagyobb, mint New York és Los Angeles együtt!
1 és háromnegyed óra, amíg helikopterrel végigrepülnek a birtok felett, ha meg akarja mutatni a ranchot egy potenciális vásárlónak.
4190
0
Izé
Eközben az internet sötét oldalán...
3443
0
Izé
Ki dugott egy Volkswagent a sütőbe? ;)
2419
0
Izé
A párizsi terrortámadás összes híre itt!
Európa mikor ébred fel?!
3673
2
Izé
Dzseni, legyél szombaton ötkor a szökőkútnál!
Jennifer Lawrence: „Senki nem hív el randizni. A szombat estéimet magányosan töltöm.”
5639
0
Izé
A borról, a
fagyállóról és az életünk minőségéről
„Nem védekezhetünk, mert a védelem az állam féltékenyen őrzött monopóliuma, igaz hogy nem gyakorolja.”
3429
2
Izé
Otto, az angol bulldog 30 ember lába között gördült át a gördeszkájával
2981
0
Izé
Úgy ismeri a halált, mint a saját tenyerét ;)
4281
0
Izé
Ezt még a szurikáta (
szuahéliül szirti macska) ősöktől örökölte... ;)
1972
0
Izé
Két brit srác az őröket kijátszva megmászta az Eiffel-tornyot
1901
0
Izé
Antoine Geiger: SUR-FAKE
1989
0
Izé
Peter “Stoney” Emshwiller 18 évesen interjút készített 38 évvel későbbi önmagával: 1977-ben leült egy kamera elé, hogy kérdéseket tegyen fel jövőbeli énje számára és most 56 évesen megválaszolja őket
2627
2
Izé
2012 óta nem ivott folyadékot - most így néz ki
A fiatal férfi szerint a hosszú élet titka az, ha nem fogyasztunk folyadékot. Ő pedig nagyon-nagyon sokáig szeretne élni.
5647
0
Izé
Mintha világvége lenne, olyan felhő úszott be Sydney fölé
3101
1
Izé
Különösen mérgező kígyóval ijesztgetnek kislányokat Németországban!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2726
0
Izé
Különösen mérgező kígyóval ijesztgetnek kislányokat Németországban!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2865
0
Art Izé
Aki nincs fent a Facebookon
Van ilyen ember, és ez most nem poén, nem kamu. Nem lájkvadászat. Milyen lehet az élete? Van neki valódi élete a Facebookon kívül? Mi lehet ott? Sivárság. Mit tesz a fotóival? Mit? Megnézi. És? Megmutatja egy embernek? Kettőnek? Kinek? Nincs jelen az igazi valóságban, nincs szerepe, nem jut levegőhöz. Kénytelen elfoglalni magát valamivel. Na, de mivel? Kimegy a természetbe. És? Egyedül nézelődik ott úgy, hogy egy fotót nem posztol sehová? Akkor ott sem járt. Ki hiszi el neki? Ő maga sem hiszi el az életét. Nem tudja visszakövetni, mi volt vele például egy éve. Főz magának valami kaját. Nagy dolog, mondhatom. Kimeri a tányérba, le nem fotózná, mert minek, és komótosan megeszi az egészet. Volt, nincs, de leginkább sosem volt, mert hol a dokumentáció?
3397
0
Izé
Torkos csütörtök a plázában :D
- Mi az a padlón, apa?
- A harmadik tesód... Kiköpött brit.
;)
4142
0
Izé
Billie Jean a palackos fiúktól ;)
2314
0
Izé
1839
0
Izé
Hogyan biliárdozz egy hullámok hátán ringatózó ócenjáró hajón? Így.
5340
0
Izé
Csöpögtettek a fülébe: nem hiszed el, mi jött ki onnan
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták... (ill. most nem is a miénket ;))
5160
0
Izé
Az első leltár után is életképes lesz itthon ez a modell? ;)
3911
0
Izé
Megunta az életét?
3567
0
Izé
Az oroszoknál simán átmennek az emberen, ha nem figyel! ;)
4339
1
Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
tripofóbia: emberek ezrei állítják, hogy rettegnek az olyan tárgyaktól, melyen apró lyukak találhatóak, mint például a méhkaptárok, hangyabolyok vagy akár a frissen hullott hó, melyet vízcseppek által mart lyukak tarkítanak.
Van egy nagyon fura fóbiám. Trypophobia-azaz félelem/undorérzet a kis lyukaktól. Hogy a csudába küzdjem le?
Korábbi post fura fóbiákról
A kedves kis kép ebből a videóból való
3964
0
Izé
Jóllakott óriás elefántfókába botlott a gyanútlan horgász
3543
0
Izé
Tudathasadásos páciens szakszerű kezelése ;)
3037
0
Izé
Mai cukizé: sziámi „ikrek” :)
1563
0
Izé
Remélem kipihetnétek magatokat hétvégén és jöhet egy kis tudományos izébizé, amire most leltem:
Alcyon-Plejádok 21/1 Plejádi Fotonikus DNS Átkódolás
„Tudományos módszerekkel igazolták, hogy egy óriási hologram belsejében vagyunk, egy energetikai, védelmi rendszerben, amelyet a Galaktikus Szövetség hozott létre, hogy megvédjenek bennünket annak a hosszú helyváltoztatásnak a során, amelyet a Göncölszekér naprendszere és a Szíriusz felé teszünk meg.”
A
többi videójuk is szenzációs, pl.
Eltitkolt marsi élet és utazások a Marsra. Obama a Marson. vagy
Az RNS-DNS-ünk jobbá tétele a fény lényei által (na jó, bevallom egyiket se néztem meg, de a címük alapján korszakalkotó felfedezésekről eshet benne szó és nem szeretném, ha lemaradnátok róla!) ;D
2079
0
Izé
Milyen lenne a jövőnk, ha az atomkorszak beköszöntött volna? Avagy egy kis retrofuturisztikus-posztapokaliptikus ötletelés az 1950-es évek stílusában a Fallout 4 c. videojátékhoz.
3727
0
Izé
Halloween Explorer
3245
0
Game Izé
Pókegérke és a hét másik törpe - Edebede bácsi meséje
Részlet a hétfői Laár Andrással készült interjúból:
- Na és mi a helyzet Edebede bácsival és a beteg meséivel?
- Hát nem ciki? Jön Edebede bácsi ezzel a mézédes, behízelgő stílusával, hogy „szeeervusztok gyerekeeek”. Kiráz tőle a hideg! Nem ugyanilyen, amikor valaki elmegy egy mondvacsinált gyerekünnepségre, és azt mondja, hogy ő a mesemondó? Ugyanezt játssza el, csak önmagát komolyan véve. [...] A gyerekek körüli ilyen tutujgatásos tötyörgés sokszor teljesen hideg, és nincs is mögötte semmi. Na, hát erről szól Edebede bácsi.
Hatalmas! :DDD
2416
0
Izé
Szeretnénk megújítani az Izét így lassan 10 év után (még ha a
Best of Izé 3 éve el is indult). Ehhez várunk ötleteket, véleményeket itt a hozzászólásokban: miket szeretnétek látni az oldalon, miket nem, milyen funkciókat használnátok szívesen, milyen oldalakat látogattok még és ott mi tetszik, mobilos verziót használjátok-e, mi jelenjen meg ott, ilyesmi... :)
4617
0
Izé