REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
"Furcsa", de ügyes bowling trükkök Japánból. :)
7224 2 2 Izé
Erunder: Amíg nem mutatták egyszerre őket, azt hittem egy ember csinálja mind. :D
Kampec: ezeket én is megcsinálom! bár lehet egyet sem találnék el ;) és max az első trükknél kitö [...]
"Furcsa" bowling trükkök Japánból. :)
6937 0 1 Sport Izé
superxaba: dilisek ezek a japánok!
Egy amerikai nő meg van róla győződve, hogy az influenza elleni védőoltás miatt nem tud járni normálisan, csak visszafelé. Szaladni viszont tud előre is. Nagyon fura.

Egyelőre csak angol cikket találtam.
9983 2 32 Izé
Bubba: Én teljesen biztos vagyok, hogy az oltástól van, de nem a hátramenés, hanem hogy ezt még publi [...]
Kampec: kicsit megfőhetett az agya vagy nagyon megjátszós.
Ben96: Háh ez hülyeee:P
Mind a 32 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Cordyceps. Biológiai ciklusa egyik részében a Cordyceps növényként létezik, a másik részében rovarként. Valójában a Cordyceps nem tartozik sem a növényekhez, sem a rovarokhoz.

Mióta a '93-as Szabadtéri Atlétikai Világbajnokságon a kínai sportolók kilenc világcsúcsot döntöttek és edzőjük bevallotta, hogy a futóit ezzel etette, a sportolók igen nagy becsben tartják.
5496 4 28 Izé
kukulkan: Hát, mikor egyesültek az ős-eukariótákkal. :D
Mr.T.: Látom megtaláltad magadtól. :D
Tooni: :D oké, leesett... http://www.ize.hu/comments.php?post_id=10225
Mind a 28 komment
Megdőlt a 100 méteres síkfutás világrekordja! Az új idő: 6.164 másodperc.
8377 3 17 Izé
Lacpas: Először azt hittem az a bigyó Sarah, ami a gepárd elől szalad.:) Aztán közelebbről nézve fe [...]
Mr.T.: :) http://img18.imageshack.us/img18/4179/gepardo.jpg
nkmedve: Ez a példány szerintem a fogság miatt ellustult, sok hambit zabáltattak vele vagy hasonló.;)
Mind a 17 komment
Ez alatt a post alatt a kommentekben már "elhíresült" a kép "Fuss kicsi 1nessa, fuss!" címmel... :D

Az oldalon rengeteg ilyen képet láthattok. Ha unatkoztok, csináljatok Ti is újat. ;)
12357 13 80 Izé
bungle: http://i.imgur.com/7TafL.jpg :D
bungle: http://i.imgur.com/5yNxz.jpg
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39795&c=-1&s=dd&p=1
Mind a 80 komment
Bandslam

A tinédzserkorú Will Burtonnak a zene a mindene. Amikor az anyja, Karen munkát kap New Jersey-ben, az amúgy is nehezen beilleszkedő Willnek a következő évét egy új iskolában kell megkezdenie. Végül egy hozzá hasonló kívülállóval, a csendes Sammel köt barátságot. Aztán egy másik lány, Charlotte hatására elindul az iskolai Bandslam-ben, a zenei bajnokságban.

Jaj istenem!! Hát állítólag tényleg jó zenék lesznek benne (amikbe az oldalon bele is hallgathattok), de itt ki is fújt az összes pozitívum. Ez a történet, meg ez a zene a gimiben téma, ezzel a Vanessa Hudgens-el már nagyon idegesít. Tudjátok ő az a kis csaj a High School Musical-ből. Lisa Kudrow-t meg fáj ilyen filmben látni, ő többet érdemel ennél.


Imdb
1020 0 2 Film Izé
yvaine: sajnos igaz h ilyen filmek is vannak :(
snake6: NANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
Bár a pályán nem, de a boxutcában a ferrari volt "legtüzesebb" a hétvégi brazil nagydíjon.
973 1 2 Sport Izé
Maccoyi: Thx. :)
Öcsi: grat a posztszöveghez :D
"Szöcske invázió" Barcelonában. ;)

A hivatalos oldal.
2567 5 43 Izé
bungle: "Űrszöcskékkel" Velencében. :) http://vimeo.com/18991085
gonoszvagy: Dehát akkor az nem uj, hanem az előzőnek a szerkesztése, ellenben ha mondjuk ie-ral lépsz be ak [...]
propeller456: Nem, onnan elejétől kezded és meg lehet csinálni ugyan arra az email címre. Választani nem leh [...]
Mind a 43 komment
Egy átlagos hétköznap délután Toledóban: kocsmai verekedés lövöldözéssel fűszerezve.
7036 6 13 Izé
rubigo: A gyökér állat! És még azt hitte ezek után elindul a metró és azzal lelécelhet...
Mr.T.: Tessék, lehet fake-ezni :) http://www.liveleak.com/view?i=7f7_1253336499
Lex: Három dolog: 1.Egy pisztoly kb 50 méterig pontlövő(pl a Colt 1911), ami több mint egy kiskocsm [...]
Mind a 13 komment
Egy Top10-es lista olyan nőkről akik sokkal inkább külső jegyeik miatt futottak be, mint inkább a tehetségük miatt.
1968 0 1 Film Izé
snake6: bics?
3 ok, amiért nem találsz párt

És csak futó kalandjaid vannak
679 0 0 Pink Izé
Történelmi bravúr! Bronzérmes az U20-as válogatott! :)

662 1 4 Sport Izé
pepeti: Gratulálok nekik, csak kár hogy lesznek még 21 évesek is. :)
Krisaaaak: Csatlakozom az előző kommentekhez. Gratulálok
Balázs: grat nekik:)jobb h átaludtam a meccset meghaltam volna az izgalomba :O:D
Mind a 4 komment
Delfinek medúzákkal fociznak... :D
5969 3 21 Izé
Laretta: Nagyon aranyos :)
Fireblade1000: Kezdem érteni, hogy Miami-ban a foci csapatot miért hívják delfineknek!!:DD Miami Dolphins
rubigo: Ha az angol nyelvben a medúza jellyfish (azaz zseléhal), akkor innentől kezdve fölösleges olyan [...]
Mind a 21 komment
Delfinek medúzákkal fociznak... :D
5702 0 0 Sport Izé
A mai napon ért véget a hét közepén elrajtolt, Japánban tartott CEATEC rendezvény, ahol többek között a Fujitsu is felvonult termékeivel. A cég jövőbeli telefon koncepciókkal volt jelen, melyek igencsak futurisztikusra sikeredtek.
1603 1 1 Tech Izé
bond: végre valaki már mást is el tud képzelni, mint tégla alakú telefont...
Sportos vőlegény. ;)

+ bonus kép: a bajnokok márkája...
10868 3 23 Izé
JOkeRpappa: na igen, legalább full adidasban nyomta volna, plusz egy superstar a lábán:)
Skullman: De legalább talpig adidasban lenne. De az alsó Umbro.XD Nagyon gáz...
Fireblade1000: Szép az asszonykája!!!:)
Mind a 23 komment
Edge of Darkness

Az Edge of Darkness lenne a 2002 óta komolyabb filmszerepet nem játszó Mel Gibson nagy visszatérőfilmje, amely egyben arra is lehetőséget adhatna, hogy Hollywood túllépjen a sztár 2006-os részeg balhéján. A két és félperces előzetes alapján ez a film nagyszerűségével aligha lesz képes bármit feledtetni. Közben végig azon töprengtem, a klip rendezője vajon fogadást kötött-e valakivel, hogy sikerül minden eddiginél több közhelyet zsúfolnia az ízelítőbe. Olyan mondatok hangzanak el, mint, hogy "isten hozott a pokolban" vagy "én vagyok a fickó, akinek nincs vesztenivalója", de a legjobb: "el kell döntened, hogy te lógsz a kereszten vagy te vered be a szögeket". Ezek az ócska mondatok elég furcsák, tekintve, hogy a filmet az Oscar-díjas William Monahan (A tégla) és Andrew Bovell (Lantana) írta, a rendező pedig Martin Campbell (Casino Royale). A film Campbell azonos című 1985-ös minisorozatán alapul, amelyben egy nyomozó lányát meggyilkolják, és amikor az apa elkezdi felgöngyölíteni az ügyet, rájön, hogy szövevényes politikai ügy áll a háttérben. Egy hatórás sorozat kétórás filmmé alakítása közben óhatatlanul sok részlet elvész, de ha hihetünk az előzetesnek, a tömörítés most sokkal kevésbé sikerült, mint A dolgok állása esetében. Az sem annyira bíztató, hogy a szerepet, amit eredetileg Robert De Niro játszott volna a filmben, (az amúgy remek) Ray Winstone vette át. Az Edge of Darkness-t az USA-ban január 29.-én mutatják be, hazai premierről még nem tudunk. Igazából hivatalos oldalt nem találtam.


936 0 0 Film Izé
Román rendőrök akcióban.
12914 5 25 Izé
Sanyika71: 0'42"-től Brahms 5. Magyar tánc... :-D
Nusihusi: XDXDXD Ezek még az orosz rendőröknél is durvábbakXD
Fireblade1000: :DDDD
Mind a 25 komment
Ólafur Arnalds - Ljósið
4863 10 8 Izé
Fireblade1000: Nagyon szép!!!
1nessa: Nagyon szep...A zene melle:) Nagyon tetszik.
revans: Rég láttam ilyen szép videót.
Mind a 8 komment
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11(!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.

A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.
795 0 0 Tech Izé
Vérző mellbimbójú férfiak. A képsor azt a jelenséget dokumentálja, hogy több órányi futás során a férfiak mellbimbóját annyira ki tudja dörzsölni a felsőruházat, hogy a pasikon egyébként gyakorlatilag funkciótlan testrész vérezni kezd. Ezt elkerülendő a hosszútávfutók gyakran leragasztják mellbimbójukat.
1726 0 1 Sport Izé
Balázs: funkciótlan?:D
Full HD monitor és TV egyben – ASUS T1 sorozat
1229 0 1 Tech Izé
deyso: húbazz megfordították a prioritásokat eddeig full hd tv volt amit hdmi-n vagy vmi egyében köth [...]
Szorulás ellen... :)
11217 4 12 Izé
gurbli: Ki sapkában ül le sz@rni az ne várjon mást.
Gabi69: Dobott egy hátast a fazon!
xhepe: ...getzik a zemberek...
Mind a 12 komment
Martin Palermo fejes gólja 45 méterről a Boca Juniors - Velez Sarsfield (3-2) argentin meccsen.
Egyébként a 200. gólja volt. :)
1278 0 0 Sport Izé
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11 (!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.

A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.
3155 2 1 Izé
Fireblade1000: mert játszani jó!!:)
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11(!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.

A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.
1338 0 0 Game Izé
Hol a fa fű, főnök??? Avagy a részeges fűnyírómester kalandjai a kaszával. :D

Visszatekintés: Hol a fa főnök???
11420 2 13 Izé
Bundee: Geco!!!!!! életveszély a srác!!!!!!!!
Ctx Twin: Virtuóz módon kezeli a műszert :) A kamerásnak meg: kuc-kuc!
Petika: :D:D:D még jó hogy nem lett semmi baja : ) de attól még vicces : ):D
Mind a 13 komment
Forró fürdő a hegycsúcson.
6232 3 8 Izé
Kiscsuri: Hülye ennek mekkora filingje lehet már :D.Én is kipróbálnám bármikor :D
princy: uhh ezt en is kiprobalnam! annal jobb a hangulat minel tobben vagyunk : D
Fireblade1000: Igen, akár többel is!!:DD
Mind a 8 komment
Tooth Fairy

Dwayne Johnson (the rock) továbbra is családi filmeket vállal, ha már az akciófilmjei (mint pl. a Doom vagy Az Amazonas kincse) nem hoztak jól pénzügyileg. Ettől függetlenül azért be kéne még vállalnia egy jó durr durr, bumm bumm alkotást, remélhetőleg azért láthatjuk még ilyen szerepben.

A Tooth Fairy filmben Johnson egy hoki játékost alakít, akinek egy hétig Fogtündérként kell tevékenykednie.  Ashley Judd, Julie Andrews és Billy Crystal lesznek láthatóak a további szerepekben. Michael Lembeck rendezte a filmet, aki korábban a Télapu második és harmadik részét és a Nők transzban produkciót dirigálta. Eredetileg novemberben lett volna a bemutató, ezt azonban januárra tolták át, ami semmi jót nem jelent.

Imdb
1063 0 0 Film Izé
The Crazies

George A. Romero 1973-as filmje, a The Crazies remakejéhez. A horrort Breck Eisner (Szahara, Gondolatbűnök, Harmadik típusú emberrablások) rendezi, az Overture Films égisze alatt. A színészgárda pedig olyan neveket foglal magába, mint Timothy Olyphant (Die Hard 4.0, Hitman – A bérgyilkos, Álomcsapda), Radha Mitchell (Hasonmás /Surrogates/; A kód; Én, Pán Péter, A fülke, Pitch Black), Danielle Panabaker (Péntek 13; Mr. Brooks; Enyém, tiéd, miénk).


A film egy látszólag tökéletes amerikai kisvárosban játszódik, ahol néhány ember egyik pillanatról a másikra megőrül, és borzalmas gyilkolászásba kezd. A maréknyi normális ember pedig csapdában reked, és nincs más választásuk mint harcolni az életükért, az őrült horda ellen.
A The Crazies várhatóan jövő év február 26-án kerül az amerikai mozikba.

IMDB

1253 6 1 Film Izé
|-=O=-|: Van magyar feliratos előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=I4MFUcN4bKI Meg R5 verzió. ;)
Miért pont  futás?
409 0 3 Pink Izé
Derill: jah, jobb mint salakon veretni a másik pofájába a salakot:D
1nessa: ez a post kep nagyon joo:) jarnek ilyen helyre futni:)
Purple: nyár eleje óta tervezem, hogy lemegyek futni. még nem jött össze :DDDD
KNOCK DA FUCK OUT T.V
1541 1 0 Sport Izé
Egy újabb stílusos belépő a tévéshow-k világában...
16391 4 14 Izé
bungle: Köszi, cseréltem a post linkjét.
fidooo: Nem baj van másik:D http://www.youtube.com/watch?v=7QLb6SZejx8
Schabee: erről lemaradtam :(
Mind a 14 komment
The Runner

Magazinunk legújabb rovatában remélhetőleg komolyabb rendszerességgel mutatjuk majd be független stúdiók, esetleg animátor iskolában tanuló hallgatók látványos és elgondolkodtató munkáit.
1828 4 2 Art Izé
Kiscsuri: Ez inkább Parkour-ozik mint fut.Érdekes dolgokat csinál igaz ezekre egy robot,v gép képes lehet [...]
kreizi: ieneket elnézegetnék a tévébe a hüvelygomba és mosógépszerelők reklámjai helyett :D
Avatar randi - WoW függőknek
6323 4 21 Izé
Schabee: hát ez qrva jó, már másodszor nézem végig:D
MStipee: Még kb másfél évet várhatsz rá, sajnos.
Fireblade1000: BÜNTI!!:D
Mind a 21 komment
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU-

Elvont, sokszor pihent, beteg, fárasztó, de néha humoros "képregények".

Alkossatok ti is és írjátok a kommentekbe: itt a template. :)

Ez itt Purple alkotása, a kedvencem. :D
5557 11 73 Izé
Purple: igaz nem ffuu, hanem forever alone, de :DDDDDD http://img718.imageshack.us/img718/3093/59553960.jpg
Purple: http://img526.imageshack.us/img526/2362/hitlerm.jpg :DDDDD
Mr.T.: http://25.media.tumblr.com/tumblr_l9rqh0T8751qcx787o1_400.jpg (nemtom volt-e már)
Mind a 73 komment
Férfiak tűsarkúban!
867 0 1 Pink Izé
NoGoodNick: Why WOMEN go to the doctor. It is pretty sexy though.
IAM & Fonky Family - Le Retour du Shit Squad

Ismét egy francia szám. Szerintem fullra szét lehet esni ettől, anniyra ellazít, hihetetlen. :D Remélem másoknak is tetszik.
1017 2 0 Zene Izé
Tiszta szívvel foci (Friday Night Lights)

Dillon texasi kisváros, amelynek egyetlen "nevezetessége" a helyi középiskola amerikai foci csapata, a Párducok. Az új szezon nem a legjobban indul számukra, az első meccsen lesérül a csapat legjobb játékosa, a sztár irányító. Emiatt veszélybe kerül a remélt bajnoki cím is. Az edző, Eric Taylor bízik abban, hogy talpra állnak. Ám ahhoz, hogy ezt sikerüljön, minden mást háttérbe kell szorítani. Ebből pedig számos konfliktus, nehézség adódik, úgy a játékosok, mint azok családtagjai, illetve a szurkolók körében.
SorozatJunkie (kicsit spoiler-es)

Promo 1, Promo 2
Music Trailer

Az amerikai foci alapot ad a sorozatnak, de nem kifejezetten arról szól. Az utóbbi évek legjobb dráma sorozata, nagyszerű kivitelezés.
615 1 2 Film Izé
Mihail: Riggs meg Smash a két legjobb karakter,a sorozat is frankó. Szinkronosan viszont bűn megnézni!
szomoja: Tim Riggins odaver:D
Régebbi postok...