REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hermin Abramovitch fotói
4716 9 4 Izé
Derill: sztem kurvajó képek
Chartreuse: Már régóta ismerem őt főleg a dev-röl és kb a fotóinak a fele photoshop :P de ez nem jelenet [...]
Dott: van unicumos üveg is:D
Mind a 4 komment
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3389 0 2 Art Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3929 2 2 Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
Kő-papír-olló világbajnokság

1165 1 12 Izé
Findzs: létezik ilyen ? szerintem kamu nem is egyszerre mozgatják a kezüket :)
[conejillo]: imádok kő-papír-ollózni, csak az ellenfelek általában hamar elunják
rubigo: ja-ja, meg barchoba világbajnokság
Mind a 12 komment
World War 3D - Vincent Chai, a Hertfordshire-i egyetem végzősének munkája.

(Lacpas is beküldte kicsit később..)
4450 2 5 Izé
Belkar: ez a videó szerintem inkább a "van tudás de nincs fantázia" kategória...
M.agnus: Ahogy mondod, minden kocka mellé kell egy szabadkézi rajzos, aki valósággá teszi a képzeletet, [...]
mephistto: Mai jellemzés, növekvő technikai tudás egyre kevesebb fantázia :(, sok fotós ismerősöm 3d an [...]
Mind a 5 komment
Eurythmics : Here Comes the Rain Again  (RMX)
554 1 0 Zene Izé
Alabama 3 - Woke Up This Morning 
Maffiózók Főcím

egy másik szám az Alabama 3 -től: Hello...I'm Johnny Cash

 
943 1 1 Zene Izé
man_oo: Zseniális zene és még zseniálisabb film!
Jót buliztak a hercegek
508 0 1 Pink Izé
babapiskóta: jaj, de helyesek!
Aztán majd megint jön a tömeges válás... :D
1579 1 7 Izé
dino: A hazassagok az egben kottetnek, ott ahol a viharok, tornadok es egyeb termeszeti csapasok is keletk [...]
Sziszo: ez megint egy idióta ötlet, nem ilyen egy szép esküvő
spider86: miért hol látsz te itt búza párt? O.o
Mind a 7 komment
Ensemble Studio - Hemeroscopium
4016 0 5 Art Izé
Erunder: Nyilván egy ódon templomra gondoltál mert vannak modern templomok is pl scientológia. A másik h [...]
alpha23: Szerintem jó hogy nem mentél belsőépítésznek. Amit kigondoltál az olyan lenne mint ha templom [...]
Erunder: Kösz szeretem az ilyesmit. Régebben belső építész szerettem volna lenni csak aztán rájöttem [...]
Mind a 5 komment
Ensemble Studio - Hemeroscopium
4162 2 5 Izé
Erunder: Nyilván egy ódon templomra gondoltál mert vannak modern templomok is pl scientológia. A másik h [...]
alpha23: Szerintem jó hogy nem mentél belsőépítésznek. Amit kigondoltál az olyan lenne mint ha templom [...]
Erunder: Kösz szeretem az ilyesmit. Régebben belső építész szerettem volna lenni csak aztán rájöttem [...]
Mind a 5 komment
Kym Mazelle : Young Hearts Run Free
1351 1 0 Zene Izé
Roadrunner United - The Dagger

Közreműködők: Howard Jones (Killswitch Engage), Robb Flynn (Machine Head), Jordan Whelan (Still Remains), Jeff Waters (Annihilator), Christian Olde Wolbers (Fear Factory), Andols Herrick (ex-Chimaira)

Jeff Waters szoló
694 0 0 Zene Izé
Trükkös tükrös Rubik kocka Japánból (egyelőre csak a japán Amazontól rendelhető).
1950 4 15 Izé
pokr: Ha valakit érdekel mirror blocks/bump cube, nem kell egyedileg behozni, kapható raktárról, itt: [...]
giotto: Az osszeset te csinaltad? tehat akkor azt a varikon kockat is te csinaltad, illetve a babel tornyat, [...]
RdsG: Azt hittem az kiderül az oldalból, hogy az össze ott bemutatott modokat én csináltam ("my mods" [...]
Mind a 15 komment
M People - Moving On Up
One Night in Heaven
 
504 0 0 Zene Izé
Rákos-paradicsomos spagetti Stahl-módra, ha valaki lemaradt volna (szerintem úgy is jó, ha nem 3 féle paradicsomból készül és mascarpone helyett egyszerű krémsajt is megteszi)
362 0 1 Pink Izé
Derill: na előbb ennék sáskát mint ezt
A SteelSeries és a Blizzard fejlesztette egy egeret, kifejezetten a World of Warcraft megszállotjainak.

Először is, elképesztően néz ki. Ha az idegenek is használnának egeret a számítógépeikhez, biztos így néznének ki.

Másodszor, funkcionalitása. Az egérnek van 15 programozható gombja. 15! (ez több gomb, mint amit némelyek használnak az egész játékban, beleértve a mozgást is). Érthető ez a szám, mert PvP-hez kell a sok gomb, és azokat gyorsan kell tudni elérni-lenyomni, anélkül hogy le kellene venni a szemünket a monitorról.

Nem utolsó sorban: választható, hogy milyen színben világítson az egér. Választhatsz 16 millió színből (!!). Ez kicsit soknak tűnhet, de legalább lefoglalja az unatkozó játékost, aki épp nem tud mit csinálni, mert várja hogy battleground-ba kerüljön.

Az egér megjelenése November 13, ugyanaz a dátum, amikor a Wrath of the Lich King jelenik meg, és az ára körülbelül $90 lesz.
1689 2 17 Tech Izé
Jozef7: xD ez a film xD xD Amúgy azt sem tudom honnnan alehtene letölteni xD
koocos: Hát, lassú nettel tényleg szar, összevissza 15 gigát foglal(t) a gépemen:D Divatból nem megy [...]
Jozef7: hát azt értem hogy vannak tört szerverek de most amire letöltöm 1Gigás netel a játékot addig [...]
Mind a 17 komment
The Rasmus - Livin' In A World Without You

Hosszabb szünet után, hetedik lemezével tér vissza a zenei életbe az 1994-ben, Helsinki-ben alakult The Rasmus.
482 1 0 Zene Izé
3+2 programtipp hétvégére, ha kimozdulnál vagy ha otthon maradnál...
523 0 1 Pink Izé
the girl of peace: köösz nemxd
Ed's Fucking Guide of Metal (magyar felirattal, pontosabban azt a videót már letörölték, de itt van szinkronosan).
5632 4 4 Zene Izé
fadam: pogo definicio jo volt : D
Deadfear: Ezek beteg állatok. :D
izébigyó: Ahhahahaaaaa! Ez nagyon állat! :D "Bárki feje megteszi." :DDD
Mind a 4 komment
Ed's Fucking Guide of Metal (magyar felirattal)

Szinkronosan.
4504 7 13 Izé
Laci: Hehe... kb. ez az én véleményem is ami a metál-zenétt illeti (a halál-metálnál lásd még f [...]
Sakura960515: állat pogo "ugrálsz a haverod mellet azt lebaszod mint az állat"
RokkantTroll: Superblack metal. LOOOOL. :D
Mind a 13 komment
Finom koktélok 1 helyen.
540 2 0 Pink Izé
David Bowie : Strangers when we meet

Heroes
 
Let's Dance


David Bowie az egyik legnagyobb hatású zenei előadó, (és színész is, de az már felejthetőbb). Megkerülhetetlen. Legszembetűnőbben Marilyn Manson merített külsőségeiből.
424 1 2 Zene Izé
tüpp: Imádom David Bowie-t!A zenei világ legnagyobb kaméleonja:)Az első Madonna:D
Skatopia: http://hu.wikipedia.org/wiki/David_Bowie
Hermione nem viccel a tanulással
789 0 4 Pink Izé
Derill: azzz...feldobja a potter filmeket nagyon...valami pornófilmje is kijöhetne már...
Ártatlan-méz Előd: Ki a franc ez? Hű de jó csaj! Nem gyenge szexuális kisugárzása van...
Cromex: :D::D:D:D
Mind a 4 komment
Nem lesz sorozatsztár Károly herceg
287 0 0 Pink Izé
Helen Mirren kikéri magának, hogy szexi lenne...
559 1 2 Pink Izé
babapiskóta: lehet, h nem is ő... :D vagy fotósopp :)))
gézengúz: Asszem sok kis fiatal picsa megirigyelhetné az alakját...Meglátszik a kor rajta, de...
Rendőrségi sztárfotók
1201 0 0 Pink Izé
Hello Kitty webcam jól (remélem ebből most nem lesz játék :D)
1048 0 6 Tech Izé
Errtu: Még nem tudja, de majd hodosytól kérünk ötleteket :)
Jozef7: xD És ezt hova teszed???
Purple: deeee nekeeeem keeeeeeelll
Mind a 6 komment
CityWall - érintőképernyős 3D interface
1098 0 2 Tech Izé
bob: közel se :S
alphadog: Tiszta sci-fi...
Az igazi Guitar Hero. ;)
5358 3 7 Izé
he: Én úgy látom, hogy 6 pedál van, és csak az alsó 3-at nyomkodja.
AVIREX: azt ha most éppen odakeveredne beharcsázott rocker cimbora és kihuzná onnan a kisgitárt és elk [...]
Defender9702: Höhö, ügyes a csávó, de tényleg csak 3 akkordot tud rajta lefogni,ettől függetlenül nagyon [...]
Mind a 7 komment
Újabb Heidi-fotók smink nélkül..
580 0 0 Pink Izé
Zsúfolt a nap? Jön a front? Hétfő van?

Tippek fejfájás ellen!
620 0 0 Pink Izé
Herkules kőfej szék - én nem értem ez miért jó, majd valaki csak elmagyarázza... (egyébként puha anyagból van, azt olvastad? :) bungle)
2006 1 12 Izé
Tóth József: Miért? OLyankor nagyobb az orra? Akkor lehet, hogy Pinocció volt az apukája? :DDD
Arachne: Azt értem, hgy bizonyos esetekben miért jó ráülni valakinek az arcára... De ezt nyilvánosan, [...]
cirab: Elég csini a zokni. Amúgy jobban hasonlít Zeuszra. Már amennyire gyakran láttam őket élőben. [...]
Mind a 12 komment
Kütyük Barbie hercegnőknek
1057 0 0 Tech Izé
Machine Head - Slanderous
290 1 0 Zene Izé
Fejmasszázs :)
2030 0 5 Izé
Japcsizé: és ha fejre esik? :D
Kampec: akupunktúrás kezelés gyorsan :D
iw84u4t: A postkép alapján óriási élvezet nyújthat, ha ilyen műanyag bizbasszal dörzsöljük a fejün [...]
Mind a 5 komment
Mandragora Scream - Dark Lantern

A gótikus rock/metál színtér egyik érdekes színfoltja az olasz Mandragora Scream. 3 albumuk van: 2001-ben megjelenő Fairy Tales From Hell's Caves, 2003-ban A Whisper Of Dew és végül de nem utolsó sorban (remélem :) ) 2006-ban a Madhouse.
636 0 0 Zene Izé
Ha van Bébz is, akkor legyen Boyz is!
Sajna napi rendszereséggel nem fog menni, de majd igyekszem minimum heti 2x postolni nektek! :)
741 1 9 Pink Izé
Valerius: Az első képen tök jól néz ki sztem. aztán úgy szépen romlik le a dolog :D
Derill: jönnek majd szép sorban ;)
Errtu: lófaszt van nagy állkapcsa. fotósopp
Mind a 9 komment
Kör alakú biliárd asztal, igény szerint a közepén rúdtáncra alkalmas rúddal. :)

1993 1 3 Izé
mentone: Állítólag Újszilváson van/volt ilyen asztal az egyik helyi "mulattató egységben" :D
Belkar: ja csak kár hogy táncosnő nincs a csomagban :(
Skatopia: nah olyan rudasat be kell szereznem nekem az kell!!!!!
1 hét alatt -5 kg könnyedén!
770 1 0 Pink Izé
Régebbi postok...