REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kandós Ifjúsági Napok rendezvénye az a 24 órás non-stop vetélkedő, amely ekkor a szakok között zajlik. Ezen a vetélkedőn dől el, hogy melyik intézet öregbítheti tovább hírnevét, birtokolhatja a vándorkupát egy évig, és rendezheti a következő KIN-Kupát. No meg az is eldől, hogy ki lett az utolsó, még versenyben maradt csapat, mert ennek a csapatnak a birtokába kerül a KIN-Kuka, melynek határozott előnye a Kupával szemben, hogy jóval több bor fér bele, ami aztán megalapozhatja a csapat hangulatát az ezután következő koncertekhez és a reggelig tartó bulihoz. Merthogy a díjakat illik borral telitöltve átadni! De a bor és a buli előtt még át kell vészelni a vetélkedőt, amely izgalmában, hangulatában, bizsergésében szinte visszaadhatatlannak tűnik e néhány sorban.

És két reklám videó a végére:

Reklám 1

Reklám 2
4167 1 18 Izé
E-my: Hali! Schönherz Qpa (csak hogy megfelelően legyen leírva). És idén lesz a 39. Schönherz Qpa. [...]
Nas: Schönherz kupa 1972 óta van. Úgy tudom, a Sárga Szöcske is az ő leleményük amúgy, ők csin [...]
Dieseldisc: Hát nem tudom, de a bátyám műszakis volt (villamosmérnöki kar) és '83-ban már a Schönherz- [...]
Mind a 18 komment
"Hogyan mulasztható el a stria?" - Az orvos válaszol
1494 0 0 Pink Izé
Átlátszó autó

Hogyan készült a videó.

+ szolgálati közlemény: a hamarosan induló auto izé aloldalhoz keresünk szerkesztő(ke)t. Dobj itt egy mailt, ha érdekel és járatos vagy a guroló izék világában.
9626 7 10 Izé
papaluige: japán kocsiba soha nem tesznek Shell olajat!
Jádám: ilyen autó nem lenne nekem teccetős....de a videó nagyon komoly :)
donnie81: télleg.....igazad van ez a 370 hátsó lámpája.
Mind a 10 komment
Hogyan szedj fel egy igazán jó pasit?
1047 0 8 Pink Izé
CRaPtRaSH: cööh :D a menyétek nem lájkolnak :D
BullFrog: sajna csak az igazán jó pasikra bukik :D esélyed sincs :D
spider86: lájkolom a melleit...
Mind a 8 komment
A képre tekintve úgy tűnik, mintha a csávó zoofil lenne.
Rákattintva azonban észrevehető, hogy egy videó jelenik meg, amely bizonyítja Pavlov elméletét. :)
13524 2 13 Izé
Zsolt86: Amikor olvastam a kommenteket azt hittem senki nem vette észre...
Badabim: ezt az én kutyám is csinálja
Purple: áá szerintem nem annyira észreveszihető :D
Mind a 13 komment
Tudtátok, hogy az xp.com nem a Microsofté? :) A cím egy kínai Windows XP másolat oldalára visz, ahol ingyen letölthető akár angol nyelven az XP-hez megtévesztésig hasonló - erősen módosított Linux, Ubuntu 9.10-es alapokon futó - operációs rendszert, amin akár windowsos programok is futtathatók.
2883 1 8 Tech Izé
gonoszvagy: Ez kellett nekem is!
Tooni: ERRE vágytam! KÖSZ!
snake6: és a harc tovább folytatódik ......
Mind a 8 komment
Tudtátok, hogy a Philips hadiüzem? E videó után szerintem mindenki egyetért azzal, hogy a Senseo kávéfőzőjüket csak fegyvertartási engedéllyel lehessen megvásárolni. ;)
12765 2 23 Izé
hawkeye: De a videó akkor is manipulált! :)
hawkeye: Kieg: Van, aki kapszulásnak hívja. Egyébként rohadt jó kávét főz, erőset, aromásat, csak [...]
hawkeye: A kávéfőző egy új, még nem nagyon elterjedt típus: patronos. Nem hülyékledek, tényleg íg [...]
Mind a 23 komment
Már megszoktuk, hogy minden évben találgatják milyen lesz az új iPhone.

Állitólag most találtak egy prototípust az új iPhone 4G vagy HD-ből.

Kiderült: valódi a talált iPhone 4G

Az Apple mérnöke részegen elhagyta az új iPhone prototípusát
1557 0 12 Tech Izé
bungle: Bonyolódik az ügy: http://szifon.com/2010/04/27/napi-hirek-2010.04.27./
themasterhealer: így történt http://www.lolwizard.ro/poze-lol/na-asta-a-pierdut-iphone-4g/
Errtu: http://androidhungary.com/2010/04/android-az-iphone-on-ez-is-megoldva/ ;)
Mind a 12 komment
Elvis biciklusfutárok hátizsákjain járja be Budapestet! A képeimet megtekinthetitek a fővárosi forgalomban elsuhanó Hajtás Pajtás futárok hátán. Ha látjátok őket, integessetek!

Elvis viszont maradna Magyarországon, de a te segítségedre számít, hogy eligazodjon a városban. Adjál neki tippeket, hogy hova lenne érdemes ellátogatnia. Aztán persze készülne egy-egy újabb kép az adott helyszínen. SZAVAZZ ezen az oldalon.

Elvis képekből képeslapok és poszterek is készültek, amiket országosan terejsztünk könyvesboltokban, hipermarketekben és írószer boltokban. Online is tudsz rendelni ha a galéria menüpontra kattintasz.
860 0 0 Art Izé
"A férfiak fizetnek, hogy zabáljak"
1179 0 12 Pink Izé
Derill: nem az a kimondottan vashiányos alkat
CRaPtRaSH: az...???? :D
CRaPtRaSH: bezzeg én még a szádba is adnám... (a pizzám:D)
Mind a 12 komment
A Gramofon Online debreceni nyitóbulijához készült DJ-mix
Hallható halhatatlanok élőben:
2010. április 17-én, szombaton, 20 órától
Debrecen
MODEM
A Gramofon Online elindulását ünneplő estén az elmúlt évszázad fekete lemezeinek mágusai lángoszlopokként oszlatják el a feledés homályát. Lélegzetelállító és hajmeresztő, borzasztó és bizsergető muzsikák armadáját hadrendbe állítva mutatják meg az alkalomra egybegyűlt fruskák és méltóságos asszonyok, sihederek és nagyságos urak számára, hogy a Monarchiától a Népköztársaságig ívelő rögzített zenei kincs nem pókhálós múzeumi állomány.
504 0 0 Zene Izé
100% Brumotti - Mountainbike Freestyle

Ha megnézed 100%, hogy tetszeni fog. :)
1273 2 0 Sport Izé
Látványos légibemutató Paul Steiner főszereplésével.

( Tuti, hogy a "srác" (47 éves) sokat utazott már átszállással. :D)
806 0 4 Sport Izé
Balázs: mondjuk ellenkormányozni lehet éppen
Balázs: van benne valami
redline001: hát skacok.nem értek a rüléshez nem vágom konkrétan mien erőnek hogy kellene ott fenn hatnia [...]
Mind a 4 komment
Srácok egy kicsit bespájzoltak az üdítőből... anyuka viszont nem kicsit akadt ki ezen. :D

("Nem hogy örülne, hogy van mit inni..." Mr.T.)
13499 5 68 Izé
502: Pánik sokkos hisztérika. Egy jó nagy tasli visszahozta volna a valós világba. :)
Laci: "Nem hiszem, hogy örült az amerikai Gigász, midőn Bolivia megjelent a piacon egy új szénsavas [...]
eerix: 1904-ig abban is volt, nem is kevés. A kitalálója nagy drogos volt :D
Mind a 68 komment
Elpirulás - Lehet, hogy szociális fóbiám van?
547 0 0 Pink Izé
Annyira "szépen zenél"a 2010-es ferrari motor, hogy már gitáron is utánozni kezdték, nem is rosszul.
1692 2 1 Sport Izé
redline001: Ez mekkora xD nagyon komoyl!!
Dinner for Schmucks

Az előző gyomorforgató horror után talán most nem árt egy vígjáték.

A '98-as francia Dilisek vacsorája című vígjáték feldolgozása. Az a film egyszerűen remek volt. Végig fogtam a hasam a röhögéstől, pedig az egészben csak pár szereplő, és helyszín volt, de olyan helyzetkomikumok voltak benne, amiket azóta se bírt nálam felülmúlni egy vígjáték se. Reméljük méltó lesz ez a feldolgozás hozzá.

A története, az hogy egy menő üzletember, és a haverjai azzal szórakoznak, hogy hétről hétre a világ legnagyobb idiótáit gyűjtik össze, és hívják meg vacsorázni, hogy szórakozhassanak rajtuk. Ám az egyiküknek sikerül kifogni egy olyat, aki a hülyeségeivel, meghívójának is árt. Ez pedig az előléptetése előtt nem jön neki túl jól.

Imdb
1250 0 0 Film Izé
Kiderült, hogy a szurikáta macs valójában Csizmás Kandúr! ;)
7407 10 16 Izé
nellcsy: A kis cicc állati ahogy felbukkan... :D
Nusihusi: Ez a macska állat!XD Akárcsak a postkép és a postszöveg:)
Sziszo: El Candúró :)
Mind a 16 komment
10 jel, hogy mégsem ő az igazi
1430 0 5 Pink Izé
go-free: a csávó olyan fejet vág mintha ő lenne rómeó, és júlia! :D
clownessa: Háát..., amúgy tényleg potenciális buznyák feje van :D (Na, nem mintha bajom lenne velük)
Balázs: a nő viszont sunázni való
Mind a 5 komment
A korábbi Mark Ryden posthoz kapcsolható videó, ahol bemutatja, hogyan festi meg egy művét!
1197 1 0 Art Izé
The Human Centipede - Az emberi százlábú

A képek, és a videó a nyugalom megzavarására alkalmasak. Csak 18 éven felülieknek!

Két fiatal lány egy európai körúton vannak, amikor egyik éjjel egy erdőben lerobban az autójuk. Egy közeli villába bekopogva egy nyugdíjas, őrült sebész karjaiba futnak, aki rémálomba illő kísérletet folytat: ő akar lenni az első orvos, aki embereket köt össze egymással az emésztőrendszerükön keresztül, létrehozva így az első élő “emberi százlábút” …

Az orvos karaktere szerintem annyira különleges, hogy rá is úgy fogunk majd emlékezni, mint Freddy-re, vagy Jason-re.

Imdb
18550 4 84 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/42143_kep?mode=latest&position=2&large=1 Végre valaki [...]
rubigo: Hát, a 2. rész még az elsőnél is betegebb!
rubigo: megnéztem a filmet, hát hatalmasat alakít a faszi benne... Rosszul mondjuk nem voltam, szerintem [...]
Mind a 84 komment
The Human Centipede - Az emberi százlábú

A képek, és a videó a nyugalom megzavarására alkalmasak. Csak 18 éven felülieknek!

Két fiatal lány egy európai körúton vannak, amikor egyik éjjel egy erdőben lerobban az autójuk. Egy közeli villába bekopogva egy nyugdíjas, őrült sebész karjaiba futnak, aki rémálomba illő kísérletet folytat: ő akar lenni az első orvos, aki embereket köt össze egymással az emésztőrendszerükön keresztül, létrehozva így az első élő “emberi százlábút” …

Az orvos karaktere szerintem annyira különleges, hogy ő rá is úgy fogunk majd emlékezni, mint Freddy-re, vagy Jason-ra [filmtrailer.hu - kompi]

Imdb
17377 3 11 Film Izé
CrazyLime: Valaki mondja már el, hogy melyik résznél kell hányni? Úgy látszik immunis vagyok az ilyenekre [...]
Erunder: Valószínűleg ezért kitalált történet, és nem dokumentum film. :D
Nyobe: Ez teljesen beteg, és semmi értelme nincsen. Totál képtelenség egy ilyet megvalósítani. Undor [...]
Mind a 11 komment
"Hogy ezek mekkorát szoptak!"
11552 4 172 Izé
bungle: Ez jó. :D http://haromnegyzet.blog.hu/2010/04/26/meglepetes_185
Tooni: Nem az egyik vége kellene piros legyen, a másik meg kék? http://www.faqs.org/photo-dict/photofil [...]
bungle: Zodiack küldte: URL: http://www.valasztas.hu/hu/parval2010/354/354_0_index.html Szöveg: "LEsz nek [...]
Mind a 172 komment
Na most akkor ez hogy is van? :)
12959 7 12 Izé
gigo: hehe... ezt mennyit játszottuk török gyufával... :D a korona sajna nem mindig jó hozzá... :( d [...]
Chamy: Rosszak a gyertyáim ... ezek szerint.
viking20: működik, bár csak közelről de működik, nagyon állat :D
Mind a 12 komment
Filmnézés közben a legtöbb ember a tökéletes Happy end-et várja, hogy megnyugodhasson a lelkük. A jó boldog legyen, a rossz pedig elnyerje méltó büntetését. Itt egy válogatás a legjobbakból.

Rosszfiúk szempontjából kevésbé örömteli befejezések.
1574 1 2 Film Izé
kovacslacka: Nyomasztó hepiendek: http://www.totalfilm.com/features/50-most-depressing-happy-endings
kovacslacka: 50 ilyen még: http://www.totalfilm.com/features/50-greatest-movie-happy-endings
Internet: mik a korlátlan lehetőségek korlátai? Bár egyre több tanár használja az internetet, a netes lehetőségek és tanítási eszközök még nem épültek be rutinként a mai magyar tanórákba. Mi ennek az oka? Van-e pozitív fejlődés? Egyáltalán, hogyan használja a tanácstalan tanerő a webet? Prievara Tibort kérdeztük.
381 0 0 Pink Izé
A legszebb élénk, színes tavaszi szemhéjpúderek

Hogyan használd őket?
920 0 0 Pink Izé
Hogyan erősítsem az önbizalmamat?
1183 0 0 Pink Izé
 Te is lehetsz miniszterelnök!

(Kivételes oka van annak, hogy ez a játék kikerült. Először nem akartuk kitenni, de végülis bungle rábólintott.)
6001 4 10 Game Izé
Maggi: Miskolcon csak 400millió ment el a drága mszp-s városvezetők jóvoltából....villamos, busz, mi [...]
Csolt: Én is így jártam, de attól függetlenül, hogy nem tölt be a regisztráció után, regisztrál. [...]
Zodiack: reggelni a dreamjob.hun kel amugy látszik kik csinálták a progit esélytelen a többi párt. Kics [...]
Mind a 10 komment
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)

A két nyertes:

- Daron

- he (helyett naga lett a szerencsés nyertes)

Őket e-mailben értesítettük.

 

Hyperspace villám játék!

Szeretnél egy páros jegyet a szombati Hyperspace-re?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj, vagy live act nevét és nyerj egyet a két páros belépőből a bulira!

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék ma (szerda) 22.00-ig tart!
3222 1 4 Izé
naga: én pedig nagyon köszönöm a lehetőséget!:)he-nek is az izének és a habostortának is:)
he: He! A he szigorúan kis h-val írandó :) A mailt megkaptam, remélem a választ minél előbb megka [...]
Daron: Sáláláláááá! Nyerteeeem!:D Köszi Izé!
Mind a 4 komment
Mit együnk húsvétkor, hogy ne bontsunk hagyományt? 2 nagyszerű recepttel a mesterszakácstól
361 0 0 Pink Izé
Hogyan értik a beszédet a babák? - Kutatás
637 0 1 Pink Izé
clownessa: Szép kis vakarcs : )
Srpski film (Szerb film)

Először is leszögezném, hogy nem én találtam. :)

Na szóval mivel itt nincs nsfw gombocska, ezért ide írom. Csak saját felelősségre, és csak 18 év felett kattints rá! NSFW

A története ennek a szerb filmnek szerintem annyi, hogy egy pornószínész fószer szemszögéből nézhetjük, ahogy egy beteg producer gyilkolássza a filmjeiben szereplő nőket.
8612 0 9 Film Izé
baccara63: GONDOLKODJATOK MÁR EGY KICSIT EL.....MIT GONDOLTOK,MIÉRT NEM IRTAK FILM CIMET? MERT HA LETT VOLNA [...]
baccara63: AZT HISSZEM ,NEKEM ILYEN FILM UTÁN,EGY BEUTALÓT KELL KÉRNEM A PSIHIÁTRIÁRA...ÖRÜLTEK HÁZA AZ [...]
baccara63: EZ EGYSZERÜEN UNDORITÓ, JELEMZÖ A SZERB NEMZETSÉGÜNKRE,HA EGYÁLTALÁN HASONLÓ DOLGOK MEGTÖRT [...]
Mind a 9 komment
Riki-Oh: The Story of Ricky

Két kis jelenet eme távolkeleti képregényadaptációk gyöngyszeméből. Rickyről annyit érdemes tudni, hogy egyszer köpött egyet, na abból lett Chuck Norris :P

Sztori? Főhősünk börtönbe kerül, ahol megküzd a négy algonosszal (a fenti harc során ellenfele egyre szemtelenebb lesz ;)), majd a pálya végén várja a főellenség.

Kérdezem én, miért lehet csakis úgy megölni a vámpírt vagy a vérfarkast, hogy karóaszívbe vagy ezüst golyó? Mert még senki sem próbálta bedarálni őt virslinek!!!
2244 1 1 Film Izé
Killex: kultfilm...nincs rá jobb szó:D amúgy itt van feldarabolva is akit az egész érdekel: http://www. [...]
Honnan tudhatod, hogy tetszel neki?
1129 0 1 Pink Izé
Balázs: meghúzza a hajad XD
2011-ben itt a Barátok közt 3D sorozat!

Lehet Magdi anyus is visszatér, hogy "része lehessen annak a történelmi pillanatnak". :D
7103 2 15 Izé
Nusihusi: És ha vita van benne, akkor az ember kiugrik a székből ijedtében:D
Szemjuel: én is, de az a gyanús, hogy 31-én jelent meg a cikk :D
godzsy: OFF: Ilyenekre gondoltam: http://www.technet.hu/tv/20100110/erkezik_a_3d-s_full_hd_led_teve_/ http: [...]
Mind a 15 komment
Átlépni a hangsebességet pusztán csak a testeddel. Ennél extrémebb nem hiszem, hogy létezik. 

Videó
1444 0 1 Sport Izé
Balázs: de van...közbe egy fejre erősített söradagolóból red bullt inni + extrém vasalás ;) :D xD
A mai zenei csemege egy tehetséges, kiváló hangú, kifinomult mozgáskultúrával rendelkező szimpatikus fiatalembertől. Remélem nektek is elnyeri tetszéseteket! :D

Persze tudom előre, hogy nem tudtok majd betelni vele, így itt van még 2 videója: [1] [2]

Ricipí ricipá rici bumm,  héjjááá héééjjjáá hóóóóó... Csak nehogy az uborkáért nyúljatok. ;)
6578 3 11 Izé
Maccoyi: A legújabb gyöngyszem: http://www.youtube.com/watch?v=XHEFbX81XWQ :DDD
revans: Nekem ez jutott eszembe http://www.ize.hu/comments.php?post_id=16
phoenix27: Figyeljétek a jobboldalon azt a pofát a 0:42. másodpercnél. :P
Mind a 11 komment
Amikor Takuya Tsuchida-t felkérték, hogy tervezze meg a KRE House-t a tokiói Shirokane negyedében, csak két feltétele volt a megbízójának: legyen egy garázs, ahol kilenc autó kényelmesen elfér, és az egyiket a nappaliban is csodálhassa. A másik kérés az volt, hogy legyen benne egy magas fa.
12860 1 1 Art Izé
superxaba: hogy a francba találtok rá ilyesmikre a neten?
Amikor Takuya Tsuchida-t felkérték, hogy tervezze meg a KRE House-t a tokiói Shirokane negyedében, csak két feltétele volt a megbízójának: legyen egy garázs, ahol kilenc autó kényelmesen elfér, és az egyiket a nappaliban is csodálhassa. A másik kérés az volt, hogy legyen benne egy magas fa.
14534 5 1 Izé
.::JunKieEQ::.: 2 pipa.... egyéb ?
Régebbi postok...