REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha annyira lusta vagy, hogy már a telefont sem akarod fogni...
Ha nem érdekel, hogy egyébként raaaanda és ciki...

Mobiltartó nyaktámasz
1381 0 8 Izé
the girl of happiness: hogy lehetsz ennyire lusta???xDlüke...:D:DxD×))te sem vagy semmixDam nekem is jól jönne egy oanx [...]
Kampec: nekem olyan kéne, ami gombnyomásra elfordítja a fejemet is ;D (lustaság rulz)
Valerius: Meg ha sokat hordod, akkor olyan leszel, mint azok az afrikai nőcik akiknek sok karika van a nyakuk [...]
Mind a 8 komment
Most már biztos: válnak! 200 milla a tét!
322 0 0 Pink Izé
Életveszélyes állapotban van Törőcsik Mari - intenzív osztályon kezelik
279 0 0 Pink Izé
David Bowie : Strangers when we meet

Heroes
 
Let's Dance


David Bowie az egyik legnagyobb hatású zenei előadó, (és színész is, de az már felejthetőbb). Megkerülhetetlen. Legszembetűnőbben Marilyn Manson merített külsőségeiből.
424 1 2 Zene Izé
tüpp: Imádom David Bowie-t!A zenei világ legnagyobb kaméleonja:)Az első Madonna:D
Skatopia: http://hu.wikipedia.org/wiki/David_Bowie
4 különleges bögrés süti
486 3 0 Pink Izé
Victoria idétlen csizmája... ez már tényleg túlzás...
1145 0 4 Pink Izé
Gumicukor: Ezt nevezem én "a bőség zavarában"-nak...
yvaine: igazatok van :D
Ártatlan-méz Előd: Mit istenítik ezt a két gagyi barmot?! Ez a Viktória elég visszataszító szerintem
Mind a 4 komment
Borotválja, pedig már kopaszodik... ;)
12773 0 2 Izé
Lundgren: De gyenge,várható volt.
Sziszo: hahaha... de gyenge poén, ezen nem tudtam nevetni
Ezek a japánok már megint kitaláltak valamit. :)
474 0 0 Sport Izé
Hát mit lehet írni az ABBÁról? Sosem voltam rajongó, nem hallgattam szándékosan, mégis ismerem vagy 30 dalukat, ha valamelyiket újra hallom sokáig a fülemben marad, legyen elég ennyi. Itt éppen a svéd király esküvőjének előestéjén énekelnek, a dal kiválasztása nagyon frappáns! Én csak egy évre rá születtem, mégis olyan ismerős az egész, a maradandóság próbáját tehát már rég kiállták.

(Utóirat: Bár lehet h ront az imidzsemen, de sztem a Mamma Mia! pedig egy nagyon vidám és ötletes film, melegen ajánlom, nem kell mindig világot megváltani. Az együttesről infókat pedig mindenki keressen magának, aztán posztolja be szépen! ;-))
709 2 0 Zene Izé
Amikor az egyik fél jobban szeret...

Tippek, hogyan maradjon egyensúlyban a kapcsolat!
767 0 0 Pink Izé
Már csak ezért is érdemes a női teniszmeccseket nézni. ;)
2023 1 2 Sport Izé
Maccoyi: :( Tegnap még müködött.
KisPal: nem található az oldal...pedig nagyon megnézném :(
Oláh Ibolya is fejre esik
660 0 0 Pink Izé
Maria Callas - Habanera (Bizet - Carmen)

Nagyon jó zene nagyon jó előadásban.
1122 0 1 Zene Izé
Laci: Ritka az az operaénekes, aki a szöveget is érthetően tudja előadni. Tisztán érthető amit én [...]
Régi japán fotók.

Van ilyen amerikaiból is, aki szereti az ilyet (és már volt is szó róla régebben).
4005 1 5 Art Izé
Phinix: Igéző…nagyon is igéző
Katcz: Imádom a régi japán képeket, talán a különleges hangulatuk miatt.. eszembejutott néhány Mi [...]
M4RCI: Sztem elég baj hogy ezeka képek 1910-ből vannak és már akkor szebb volt az élet ott mint itt [...]
Mind a 5 komment
Régi japán fotók.

Van ilyen amerikaiból is, aki szereti az ilyet (és már volt is szó róla régebben).
3766 10 5 Izé
Phinix: Igéző…nagyon is igéző
Katcz: Imádom a régi japán képeket, talán a különleges hangulatuk miatt.. eszembejutott néhány Mi [...]
M4RCI: Sztem elég baj hogy ezeka képek 1910-ből vannak és már akkor szebb volt az élet ott mint itt [...]
Mind a 5 komment
Hogy kerül ez a cipő a posztképre???

Hát úgy, hogy Cristiano Ronaldo belecsapott a butik bizniszbe és már a második üzletét nyitotta meg. ;)
1866 0 2 Sport Izé
Balázs: fos
KoinZ: Csodás
Mariah Carey & Snoop Dogg
578 0 0 Pink Izé
Wyclef Jean featuring Mary J. Blige - 911
458 2 1 Zene Izé
Trooger: Elég hírtelen nagy kedvencem lett ez a szám!Kár hogy Wyclef Jean-t rittkán lehet látni.(szerin [...]
Butiful Maria Sharapova
894 0 4 Pink Izé
CrazyLime: Sztem sztrájkoljunk. XD SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTR [...]
CRaPtRaSH: ki a tökömet érdekel ez a csaj??? nem azt akarom h pasis posztok legyenek, mert pontleszarom azok [...]
mekszamnojz: na
Mind a 4 komment
Hatalmas drukkere vagy valamelyik csapatnak vagy sportolónak?

Unod már a hagyományos transzparenseket?

Akkor eljött a te időd. Készíts magadnak LEDes világítós táblát kedvenced nevével. :)
532 0 1 Sport Izé
Menyet: :D
Díjnyertes női fazonok, férfiszemmel
Csak 18 éven felülieknek!


Szőrösen vagy szőrtelenül? Bizony a női csecsebecsének is van már divatja. Tudd meg, a férfi szerint melyik a győztes szőrzet!
3749 1 0 Pink Izé
"Hosszú hónapok pletykái, és néhány kiszivárgott kép után a Nokia végre megmutatta, mivel vág vissza a mobilok piacából egyre nagyobb szeletet kihasító Apple-nek."


Szerintem pedig: 

Most már csak azt kell megértenie a mobiltelefonokat gyártó és forgalmazó cégeknek, hogy nem csak a vas a lényeg, hanem a benne lapuló operácis rendszer és a mögötte lévő mentalitás.

Mert hiába a nagyobb felbontás, a flash plugin, a nagyobb kamera, meg a videórögzités, ha az egészet kiszolgáló operációs rendszer nem képes visszaadni az utólérni kívánt rivális szinvonalát. 

Hello I'm a Mac. 
1313 0 4 Tech Izé
insider: év vettem egy ilyet és teljesen meg vagyok vele elégedve, a napokban olvastam,h jön az új ájf [...]
Jozef7: Hát ilyen telókra szerintem már nem valami jó a symbian :S
Paapi: Nem tudom hogy mi a bajod a Symbian-nal. Lehet hogy vannak hibái, de azért még mindig megfelel a [...]
Mind a 4 komment
A Super Mario zenéje különböző hangszereken
8605 6 17 Izé
bungle: kowatch küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=NBgMk4X9MzA Szöveg: Super Mario Metal Remix Co [...]
Mr.T.: Szuper Mario lépetetőmotorra :D http://www.youtube.com/watch?v=Kh2AWswAMvw
bungle: MStipee küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=sfmez7tdc2Q Szöveg: Super Mario Brothers Főc [...]
Mind a 17 komment
Egy igényes zene és klip a '90-es évekből. A zenekar mára már átalakult, többet nem is igazán tudok róluk. Talán még annyi, hogy bár nem vagyok igazán metálrajongó, de ez tetszik.

Freshfabrik - Lamentation
621 1 1 Zene Izé
Monsy: Ezer éve nem hallottam ezt a számot, pedig nagy kedvencem! :) Köszi kotta!
Családban marad a szappanopera
497 0 0 Pink Izé
Már megint Tüncike... most Józsi barátnál vagy kinél.

(Az előzményről már szó volt itt (40. komment) - bungle).
13391 3 67 Izé
mekszamnojz: lokko bukik a szőrre... őt beajánlhatnánk (:
mekszamnojz: HAHA :) gondolom mennyi jelentkező lenne rá, aki megcsinálná neki azt a kölköt :)
|-=O=-|: Kiderült Kiszel Tünde kora! Mekkora hír!!!! ;) http://www.szon.hu/hirek/Bulvar/cikk/kiderult-kisz [...]
Mind a 67 komment
Janet Jackson rosszul lett fellépés előtt - már nem bírja az iramot?
541 0 0 Pink Izé
Spori! Nehogy már piros lapot adjon! Hát mit képzel... :)
928 0 1 Sport Izé
Öcsi: ne hogy már a nyúl vigye a vadászpuskát :D
Marc Hoppe fotói
4764 0 1 Art Izé
Blueface: Elképesztően gyönyörű fotók.
Geri Halliwell nem énekel, hanem már ír!
338 0 0 Pink Izé
The Gathering  : Broken glass

A Gathering nevű holland formációt egy nőszemély miatt szeretjük bolondulásig, Anneke van Giersbergen, a banda többi tagja a zene változásával egyre csak elhanyválultak és lassan feleslegessé váltak (na, azért nem teljesen). Eredetileg metal zenekarként kezdték és egyre könnyedebb, dallamosabb vizekre evezve leginkább popzene ma már, ami rájuk jellemző, de mivel a gitár nem tűnt el teljesen, sőt egyéni módon színezi, fűszerezi a zenét, egész érdekes hangulatot kelt. Anneke angyali hangja pedig gyógyír minden fájdalomra, élmény a fogékony füleknek.
516 1 0 Zene Izé
Túl sok filctolla volt...
1438 0 1 Autó Izé
xhepe: Dehogy filctoll.....Fenyezes javito(k)!Szegeny para nem olvasta el a hasznalati utasitast!;o) (aze [...]
Túl sok filctolla volt...
1786 0 1 Izé
xhepe: Dehogy filctoll.....Fenyezes javito(k)!Szegeny para nem olvasta el a hasznalati utasitast!;o) (aze [...]
Ruha Szűz Máriának
716 0 0 Pink Izé
Lily was here

Candy Dulfer és Dave A. Stewart (Eurythmics) lenyűgöző kettőse 1989-ből. A dal a De Kassiére c. dán film betétdalaként vált ismerté. (Főszerepben: Marion van Thijn) Állítólag a stúdióban improvizált darabról van szó, mely viszont annyira sikeres lett, (5 héten át vezette a holland listákat) hogy végül kénytelenek voltak lekottázni.
1193 1 1 Zene Izé
Monsy: No igen, ahogy a gitár és a szaxofon válaszolgatnak egymásnak az felér egy szerelmi vallomássa [...]
Super Mario zenéje dobbal kísérve. Szerintem rohadt jó lett, srác laza, mint a hatos anya.
732 1 5 Zene Izé
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=6IAteD9IiLs
boci: a mai napom csúcspontja ez a "tücc-tücc, putty-putty".. :D
kotta: Könyörgöm! Kinek jut már eszébe rádobolni egy játék zenéjére?! Pláne olyanéra, mint ez a [...]
Mind a 5 komment
Szoktuk mondani, hogy a vérében van a támadás, de az kicsit túlzás, hogy akkor is támad, mikor már nem hogy vére, de teste is alig van. :D

Orosz kísérlet kutyafejjel (itt a teljes film).
7500 3 45 Izé
spider86: ez de cefet XD
varazs: Ezzel csak egyet tudok èrteni.:))
Balázs: bazzXD
Mind a 45 komment
Most már értem, hogy miért jár a mikulás motorral. ;)
2915 5 0 Izé
Szörnyű! Már a rajzfilmeket is klónozzák?!
4416 5 13 Izé
Nínna: Engem nem érdekel, akkor is a Disney az örök!!!!!! és tényleg nem érdekli a gyerekeket hogy mo [...]
Turmion Kätilöt: Mc'donald's, pizza hut, disney... stb. Tömegetetés, tömegszórakoztatás, futúszalagon jönnek m [...]
bubi66: Ezeket a nagyon élethű mozgásfázisokat úgy csinálták , hogy felvették egy színész mozgás [...]
Mind a 13 komment
Jewel már 17 éves korában elkezdett dalokat írni és ezzel a jó szokásával mind a mai napig nem hagyott fel, nagy szerencsénkre. Sajátos zenéje sokszínű gyökerekre nyúlik vissza a pop, folk, blues, country és a rock ‘n’ roll műfaján belül. Dalainak nemes egyszerűsége, spiritualitása egyszerűen varázslatos. Bátran ajánlom mindenkinek!
„Ha most fedeznének fel, azt hiszem country énekesként lennék leszerződtetve. Mint énekes-zeneszerző mondhatom, hogy ódivatú vagyok: szeretem, ha a dalaimnak van eleje, közepe és vége. Olyan amilyet a country rádiókban hallhattok.-” Jewel Kilcher
2828 3 0 Zene Izé
Régebbi postok...