REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Paintball Art - Marilyn Monroe

Ezekre az emberekre tuti nem igaz az a mondás, hogy "lövésük sincs" a művészethez. ;)
7235 2 0 Art Izé
Minden bizonnyal megmarad mókás ötletnek a lelkes amatőrök által tett felvetés, miszerint ha a lényeget tartalmazná egy-egy filmplakát, rengeteg feleslegesen moziban töltött perctől, órától kímélne meg minket Hollywood. A netre kiszivárgott munkák többek között a Bourne sorozat egyik epizódját, a Watchment, a Passiót és a Transformers förtelmesre sikeredett második részét figurázzák ki.
1314 1 15 Film Izé
kasy: Különböző látás, ízlés, észrevételek. Ez nem baj, nyilván nem tetszhet mindenkinek ugyana [...]
Balázs: azért címeztem neked mert azt mondtad hogy képregények közt is van különbség és én példá [...]
neomatsek: igen tudok angolul,sőt az olvasással sincsenek gondjaim,de én arra kértelek,h azt keresd meg,h [...]
Mind a 15 komment
A Nagykörút Don Quijotéja - róla kellene példát vennünk, nem pedig a Maunikárúl.
8442 7 55 Izé
Schabee: szerintem maxi tisztelet imrének azért kíváncs lennék hányan tettek valamit is a kommentelők [...]
Su: én sem, de mivel lényegi változás nem történt az elmúlt 20 évben így jut a mérleg mindkét [...]
skandar: Hát én meg 42 éves vagyok, és én is tudom mit beszélek. Én nem sírom vissza azokat az időke [...]
Mind a 55 komment
The Black Dahlia Murder - Necropolis(Official Video)
644 0 1 Zene Izé
pepeti: 2010. január 18. Diesel!!!!
Lusta vagy már járni? Akkor ez neked való! :)

Kísérleti elektromos egykerekűt mutatott be csütörtökön a Honda. Az U3-X egykerekű súlya nem egészen 10 kiló, 65 centi magas és 6 km/h-s sebességgel haladhat. A motort lítiumionos akkumulátor hajtja, amely másfél órás töltés után 1 órán át képes üzemelni.
7311 0 10 Autó Izé
Schabee: nem elég lusták még így is az emberek. de maga az ötlet és megvalósítás nem rossz
Dénes21: Nekem erről a cirkuszi bohócok jutnak eszembe amit az egykerekün szórakoznak! tényleg jó járg [...]
te.sas!: Hát ez már tényleg a lustaság magasfoka! De egyébként a készítőknek minden elismerésem, el [...]
Mind a 10 komment
Lusta vagy már járni? Akkor ez neked való! :)

Kísérleti elektromos egykerekűt mutatott be csütörtökön a Honda. Az U3-X egykerekű súlya nem egészen 10 kiló, 65 centi magas és 6 km/h-s sebességgel haladhat. A motort lítiumionos akkumulátor hajtja, amely másfél órás töltés után 1 órán át képes üzemelni.
10689 2 12 Izé
bungle: Spdani küldte: URL: http://altmob.com/hu_HU/uni_cub_az_emberszabasu_masfelkereku Szöveg: "Az ember [...]
Mr.T.: Takri küldte: URL: http://www.vikendtrend.hu/index.php/a-trend/490-uj-divat-indul-utjara-gyere-guru [...]
Schabee: nem elég lusták még így is az emberek. de maga az ötlet és megvalósítás nem rossz
Mind a 12 komment
Október végén érkezik a Grand Theft Auto IV második és egyben utolsó letölthető tartalma, a The Ballad of Gay Tony, mely egészen más oldaláról mutatja be Liberty City alvilágát.
2580 2 0 Game Izé
Mushroom Madness
2675 1 5 Game Izé
Nigel: sok szerencsét a többihez.:)
vtomboy: nha basszus en mar minden ossze nyomkodtam, de ezt pont nem probaltam. Koszi!
Nigel: ha a bal egér gombot folyamatosan nyomod akkor erősebbet üt és úgy sebezheted a medvét.
Mind a 5 komment
Salt The Wound - Mutations

Metal/ deathcore banda Ohio-ból.
692 0 1 Zene Izé
Vigyori: lényegre törő együttes :-)
Sosem hittem volna ,hogy wcpapír gurigákkal lehet ilyet csinálni. :)
1431 3 1 Art Izé
mephistto: És mitől ilyen barna? :D
A 25 legjobb musical
1906 1 0 Film Izé
Akiko Ida és Pierre Javelle ízletes művei. :)
961 0 0 Art Izé
Házaspárok, akik nem csak a magánéletben, hanem filmekben is együtt mutatkoznak.
686 2 2 Film Izé
kovacslacka: http://www.totalfilm.com/features/16-real-life-screen-couples#content
kovacslacka: http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20416346,00.html
Mutasd a kisujjad! Szerencsés és gazdag leszel?
565 0 8 Pink Izé
clownessa: 1. az oldalt nemcsak lányok nézik. 2. amit az értelmi képességről mondtam, arról csak annyit, [...]
clownessa: Igen, elég tapló voltál, különösen, hogy én csak a véleményemet mondtam el, azt sem abban a [...]
1nessa: ott a pont:D
Mind a 8 komment
Az idióta...de majdnem sikerült neki a mutatvány. :)
1468 0 0 Sport Izé
Kepenyes Pál magyar művész oldala, aki a hatvanas években emigrált Mexikóba.Szobraiban és ékszereiben szürrealista és expresszionista vonások jelennek meg.
709 0 0 Art Izé
The Boys Are Back

A The Boys are Back Simon Carr hasonló című regénye alapján készült filmdráma, Clive Owen főszereplésével és Scott Hicks rendezében.
A sztori középpontjában egy szabadszájú, jóeszű és erősen akció orientált sportújságíró áll, aki felsége váratlan, tragikus halálát követően komoly kihívás előtt áll: egyedül kell felnevelnie gyermekét, akivel eddig nem túl sokat foglalkozott. Némi érzelmi hullámvasutazás után Joe Warr úgy dönt, a könnyebb utat próbálja meg járni - mondj mindenre igent.

A filmet szeptember 25-én mutaták be az amerikai mozik, limitált kópiával.

Imdb
827 1 4 Film Izé
Jokker: Megnézem a Duplicity-jét, meg ezt a Boys are Back-jét, oszt meglátom mennyire fog tetszeni :)
Jokker: Az a poén, hogy azt a filmet is láttam, de nem hagyott bennem ott sem mély nyomot. Mondjuk az az [...]
Erunder: Nekem speciál a Sin City-ben tök szimpatikus volt. :D
Mind a 4 komment
Tiszta szívvel foci (Friday Night Lights)

Dillon texasi kisváros, amelynek egyetlen "nevezetessége" a helyi középiskola amerikai foci csapata, a Párducok. Az új szezon nem a legjobban indul számukra, az első meccsen lesérül a csapat legjobb játékosa, a sztár irányító. Emiatt veszélybe kerül a remélt bajnoki cím is. Az edző, Eric Taylor bízik abban, hogy talpra állnak. Ám ahhoz, hogy ezt sikerüljön, minden mást háttérbe kell szorítani. Ebből pedig számos konfliktus, nehézség adódik, úgy a játékosok, mint azok családtagjai, illetve a szurkolók körében.
SorozatJunkie (kicsit spoiler-es)

Promo 1, Promo 2
Music Trailer

Az amerikai foci alapot ad a sorozatnak, de nem kifejezetten arról szól. Az utóbbi évek legjobb dráma sorozata, nagyszerű kivitelezés.
615 1 2 Film Izé
Mihail: Riggs meg Smash a két legjobb karakter,a sorozat is frankó. Szinkronosan viszont bűn megnézni!
szomoja: Tim Riggins odaver:D
Egy kis lufi művészet. :)

Jason Hackenwerth oldala.
3625 3 3 Izé
Fireblade1000: én először azt hittem, hogy van köztük koton is!!:DDDD
Sziszo: aaaaz nem semmi
Purple: blee tök undik :S :D
Egy kis lufi művészet. :)

Jason Hackenwerth oldala.
3210 1 0 Art Izé
Computer Power Test

Ellenőrizd a géped működését!
11589 2 8 Tech Izé
deyso: sorry tlleg a letöltéskor nekem autoconvert van jpg-re :D
nkmedve: Ez sem az, hanem egy GIF :D
deyso: azér nem egészen mert az isitchristmas.com nem egy statikus jpg kép
Mind a 8 komment
Computer Power Test

Ellenőrizd a géped működését!
10222 10 29 Izé
newman: pont ez hiányzott az életemből
Kex: Szintén egy értelmetlen lap :D
bandee1219: Nekem beadta végre! http://kepfeltoltes.hu/090922/OFF_www.kepfeltoltes.hu_.png (Na jó, nem töké [...]
Mind a 29 komment
I Hope They Serve Beer in Hell

"A nevem Tucker Max, és egy seggfej vagyok. Mindig a lehető legrosszabbkor vagyok képes csúnyán lerészegedni; figyelmen kívül hagyom a társadalmi normákat; kiélem az összes vágyamat; nem törődök a tetteim következményével; kigúnyolom az idiótákat és a pozőröket; több nővel fekszem le, mint amennyi biztonságos vagy ésszerű lenne; és általánosságban is úgy viselkedek, mint egy őrjöngő faszfej. De egy nagyon fontos dologgal mégiscsak javára szolgálok az emberiségnek: a kalandjaimat megosztom az egész világgal."

Így mutatkozik be honlapján az online irodalom legkifinomultabb humorú alkoholistája, akinek nyomtatásban megjelent kalandjai előbb bestsellerré váltak, majd film is készült belőlük.

IGAZ TÖRTÉNET!!!! Egy jó életből, csak jó filmet lehet csinálni, Én mondtam. Lehet idézni. :D

Imdb | Kritika a könyvről
5058 6 3 Izé
MiniMe: "my room was covered by astraglide, vomit and anal luquid" ROFL!
Fireblade1000: Jónak igérkezik!!!
1nessa: szeptember 25 irany a mozi:P:)
I Hope They Serve Beer in Hell

"A nevem Tucker Max, és egy seggfej vagyok. Mindig a lehető legrosszabbkor vagyok képes csúnyán lerészegedni; figyelmen kívül hagyom a társadalmi normákat; kiélem az összes vágyamat; nem törődök a tetteim következményével; kigúnyolom az idiótákat és a pozőröket; több nővel fekszem le, mint amennyi biztonságos vagy ésszerű lenne; és általánosságban is úgy viselkedek, mint egy őrjöngő faszfej. De egy nagyon fontos dologgal mégiscsak javára szolgálok az emberiségnek: a kalandjaimat megosztom az egész világgal."

Így mutatkozik be honlapján az online irodalom legkifinomultabb humorú alkoholistája, akinek nyomtatásban is megjelent kalandjai előbb bestsellerré váltak, majd film is készült belőlük.

IGAZ TÖRTÉNET!!!! Egy jó életből, csak jó filmet lehet csinálni. Én mondtam. Lehet idézni. :D

Imdb | Kritika a könyvről
4168 1 1 Film Izé
Jokker: Gondolom ez hasonló lesz mint az Alfie, csak jó pár árnyalattal erősebb :)
Az elektromos autóké a jövő? Sajnos a jelenlegi elemes technológia nem tesz lehetővé, csak korlátozott utazási távot, a videóban ennek megoldásáról van szó (bővebben itt a projekt weboldalán). Az elektromos autó témájáról film is készült, illetve a Renault-Nissan konszern annyira bízik az új technológiában, hogy a napokban rendezett Frankfurti Motor Show-on a Nissan Leaf mellett 4 Renault EV tanulmányt mutatott be. Emellett Kína is fejleszt a piacra, a BYD E6 modellt. Az autókat tápláló elektromos energia azonban még mindig javarészt nem megújuló energiákból származik, ám így is jóval kisebb ökológiai kárt okoznának ezek az autók.
4738 0 18 Autó Izé
Su: de, teljesen rossz adatok
fokhagyma: Nos,ajánlanám figyelmetekbe a Tesla Motors honlapját!!!!Ők megoldották,hogy egy töltéssel kö [...]
Drevway: Erről annyit hallani... tud bárki esetleg konkrét példát feltalálóra vagy találmányra?
Mind a 18 komment
Az elektromos autóké a jövő? Sajnos a jelenlegi elemes technológia nem tesz lehetővé, csak korlátozott utazási távot, a videóban ennek megoldásáról van szó (bővebben itt a projekt weboldalán). Az elektromos autó témájáról film is készült, illetve a Renault-Nissan konszern annyira bízik az új technológiában, hogy a napokban rendezett Frankfurti Motor Show-on a Nissan Leaf mellett 4 Renault EV tanulmányt mutatott be. Emellett Kína is fejleszt a piacra, a BYD E6 modellt. Az autókat tápláló elektromos energia azonban még mindig javarészt nem megújuló energiákból származik, ám így is jóval kisebb ökológiai kárt okoznának ezek az autók.
5011 3 18 Izé
Su: de, teljesen rossz adatok
fokhagyma: Nos,ajánlanám figyelmetekbe a Tesla Motors honlapját!!!!Ők megoldották,hogy egy töltéssel kö [...]
Drevway: Erről annyit hallani... tud bárki esetleg konkrét példát feltalálóra vagy találmányra?
Mind a 18 komment
Az orosz munkaügyi hatóság különleges ellenőre!? ;)

(Az utolsó kép nálam mindent visz! :D)
20841 1 7 Izé
skandar: Maciiiiii!!!!
Prototípus01: arany iránytűből a jeges medve?
spider86: mekkora qrva jó arc már :D
Mind a 7 komment
Párizsból szeretettel (From Paris with love)

Pierre Morel rendező az Taken című akciófilm után nem sokkal belefogott egy újabb pörgős akció mozi készítésébe, melyben John Travolta egy őrült amerikai titkos ügynökként próbál Párizsban megakadályozni egy terrorista akciót. Jonathan Rhys Meyers pedig az amerikai nagykövetség egyik dolgozóját alakítja, aki belekeveredik az ügybe.

A filmet jövő februárban mutatjákbe az amerikai mozik.

Imdb | Hivatalos oldal 
845 0 3 Film Izé
kovacslacka: kösz a tippet, legközelebb figyelek az ilyenekre universal meg columbia, mint KIS stúdió, ez az [...]
Erunder: Hivatalos oldalakat mindig úgy keresek, hogy a film címe után beírom hogy "official", vagy a st [...]
kovacslacka: köszi, hogy hozzácsaptad a hivatalos oldalt, én nem találtam. :)
Az Együgyű... ööö... Egyesült Államok nem kér a Darwin életét bemutató Creation c. filmből, mivel a forgalmazók tartanak az evolúcióelméletet még mindig fölöttébb ellenségesen fogadó amerikai közönség negatív reakciójától.

Magyar nyelvű cikk.

Sajnos a dolog nem is annyira meglepő, a Science legutóbbi tanulmánya szerint, mely az evolúció elfogadottsága szempontjából rangsorolja az egyes országokat az USA szégyenszemre az utolsó előtti helyen kullog, mindössze Törökországot előzve meg.
3141 3 117 Izé
bungle: http://film.ize.hu/comments.php?post_id=1005 (Erunder, inkább csak ide írom, mert ez már volt...) [...]
kukulkan: >> Nem adok neked - még - több elemezgetni, beleolvasni illetve kiforgatnivalót. Neked nem véle [...]
néma Bob: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D [...]
Mind a 117 komment
Chris Brown "kemény büntetése", amiért agyba-főbe verte Rihannát...
809 0 4 Pink Izé
joovan: Szerkesztő ide ajánlotta, de nem ide akartam... mind1, itt is joo!
1nessa: tudtam en h megszereted a pink izet...:P:D:D
joovan: Kicsit beteg, aki egy ilyen nőt, nem .......... :P
Mind a 4 komment
Bacon is good for me - The Remix

(Ha még nem láttátok volna, milyen műsort vágott le a megbrenkósodott, malacképű kisgömböc, akinek elvették a szalonnáját, akkor előbb azt nézzétek meg!)
6924 3 34 Izé
bungle: A hosszú élet titka: a bacon! http://youtu.be/WxamQBCwfWM
rókakoma: Kevin BACON :D
Jokker: Hú de rühellem az ilyen elbaszott kölköket!
Mind a 34 komment
 Bicikli és művészet. Képen és a valóságban. Aztán mindez egyben...
953 0 1 Art Izé
bond: fixie :-) mondjuk az enyém nem került 1200 dolcsiba
Színvonalas műsorok, teljesen hiteles jóssal... hiszünk neki? :)
4167 3 15 Izé
Schabee: ha esetleg valaki nem ismerné: http://www.eso.tv lényeg a számlaképesség: http://www.eso.tv/?pa [...]
Fireblade1000: a lényegre tapintottál!!
hawkeye: TELEMÉDIA - PÉNZ - HARÁCSOLÁS - ÁTVERÉS Csakis és kizárólag erről szól....
Mind a 15 komment
Hogy a kétkerekű járgányoknál maradjunk, íme Chris Pfeiffer freestyle bemutatója egy BMW F800R-es fémjelzésű mocival a Müncheni BMW torony tetejéről. Szerintem nem lett rossz reklám. ;)
1363 2 0 Sport Izé
Candlebox - Far Behind 
517 0 0 Zene Izé
- Szia kígyó! Bocs hogy a múltkor csúfoltalak, amiért nincs lábad...
- Semmi baj!
- Biztos?
- Persze!
- Akkor kezet rá!

Lábas kígyót találtak Kínában.
8888 3 23 Izé
Fireblade1000: Nem is tudom! Ennek most túl sok vagy túl kevés lába van??:DD
MStipee: Az a nagy igazság hogy lenyelt egy békát, valahogy kilyukadt (talán túl nagy volt a béka, tal [...]
buddha: eddig azt hittem, jó a kígyónak mert nem izzad a hónaalja. én balek !!!!!!!
Mind a 23 komment
Mutasd a rúzsod, megmondom ki vagy!
Nagy rúzs-teszt csak csajoknak!
525 2 4 Pink Izé
neomatsek: nekem van rúzsom,szájfényem,mivel nem szeretem,ha minden nap ugyan úgy nézek ki:D
1nessa: hat fiuk szoktak...de csak a melegek:)
clownessa: "csak csajoknak" Miért? Szerinted a férfiak rúzsozzák magukat? Elég vad lenne!
Mind a 4 komment
Karácsonyi Ének (Christmas Carol)

A Karácsonyi ének Dickens klasszikus meséjének legújabb, Disney adaptációja. A film rendezője Robert Zemeckis, a főszereplő Ebenezer Scrooge arcát és hangját pedig Jim Carrey adja, a látványvilág pedig a Polár Expressz-ből megismert “motion capture“-technikával készül, 3D-ben. Rövid tartalom, aki nem ismerné az alapművet: Ebenezer Scrooge a Karácsonyt a minden évben megszokott gyűlölködéssel kezdi: kirúgja alkalmazottját (Gary Oldman) és alaposan megbántja testvérét (Colin Firth). Egyedül marad hát irodájában, amikor utolsó esélyként a boldog életre meglátogatja őt a múlt, a jelen és a jövő karácsonyának szelleme…
 
1225 0 3 Film Izé
pepszi: Hát nem tudom. Az én olvasatomban azért Dickens műve kicsit több mint mese...) Reméljük ad vi [...]
Atomee: Jobban örültem volna ha élőszereplős, de azért megnézzük. Nyami....
snake6: nagyon jóóóóóóóóó :-)
Michael Jackson's This Is It

Ma éjszaka, az MTV Video Music Awards díjátadó keretében vetítették le a Michael Jackson's This Is It előzetesét. A világszerte október 28-án mozikba kerülő és csak két hétig látható zenés dokumentumfilm bemutatja, hogyan készült Michael Jackson és csapata a nyárra tervezett nagyszabású londoni koncertsorozatra, amelyre a zenész június 25-ei halála miatt már nem kerülhetett sor.

A hipergyorsra vágott előzetesben látjuk, ahogyan Jackson különféle számokat próbál, köztük a Smooth Criminal-t és a Man in the Mirror-t, de megszólalnak zenésztársai is, akik elmesélik, hogy milyen élmény Jacksonnal dolgozni. Az előzetesrendező jó munkát végzett: nem kell Michael Jackson-rajongónak lenni, hogy elszoruljon az ember torka a képsort nézve.

A This Is It-et több mint százórányi április és június közt rögzített felvételből állították össze. Rendezője Kenny Ortega (High School Musical) koreográfus és rendező, aki Michael Jackson 1992-93-as Dangerous világturnéjának és az 1996-97-es HIStory turnénak koreográfiai és látványtervezője volt, és természetesen ő tervezte a meghiúsult This Is It fellépéssorozatot is, amely ötven, idén július és jövő március közt megrendezett londoni koncertből állt volna.

Ortega nyilatkozata szerint a film "nagyon intim, exkluzív betekintést nyújt egy kreatív zseni világába. A rajongók most úgy láthatják Michaelt, ahogy korábban soha: alkotó művészként. Ezek a nyers, érzelmes, megindító és erőteljes felvételek megmutatják hogyan működött együtt a This Is It  résztvevőivel, akiket személyesen válogatott ki erre az egyszeri projektre."
(eredeti szöveg Origo.hu-ról)

IMDb
Hivatalos magyar website
 
864 0 3 Film Izé
Erunder: Shifty_ küldte: http://www.jatekok.hu/hirek.php?tabla=hirek_200909&id=250 Szöveg: A hazai forgalma [...]
kasy: Valóban. Rá szoktam keresni előtte, úgy látszik amelyiket el felejtettem azzal bele is nyúltam [...]
Erunder: Kasy, mielőtt beküldesz valamit keress rá. Ha már bent van maradjon, mert több infó szerepel b [...]
Amikor a tudomány és a művészet összekeveredik.... :)
1585 1 1 Art Izé
Lazarus: Ez egy igen jó post volt, thx!
Régebbi postok...