REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Subkulture - Erasus

A SUBKULTURE mögött Kem Secksdiin áll, ő a Celldweller-ből, illetve a Crossbreed-ből lehet ismerős, az első kislemezt (Erasus) ennek köszönhetően maga Klayton Celldweller pofozta hegyesre, innentől kezdve nyilvánvaló breakbeat per dnb-alapokra helyezett riffelések (9th szerint nyúmetál lenne ez, égbe feldobott keresztgitárokkal meg isten tudja még mivel) adják az alapot az éjszakai száznyolcvan fokos kézifékesekkel bőven megszórt üldözésekhez vagy feszültségűző zonerunokhoz, ha valaki azt mondaná, ez az új Celldweller-album első nótája, beszopnám a legnagyobb természetességgel. Még a vocoder is ugyanúgy szól, ugyanaz a központozás, talán csak dallamosabb és erre még a halfpipeban is szívesebben töri ki az ember a karját, mint az akármelyik új deszkapunkra. Megyek, ki is töröm a karom, az elmúlt pár napban ahány sebesülést kaptam, egy príma szakadékos fracture már csak nem oszt, nem szoroz.
1561 2 4 Zene Izé
gundul: Nincs mit, nekem amúgy a neved tetszik nagyon. :)
Kornadidas: nagyon megtetszett ez a szám, köszi:)
cereal_killer: csatlakozom az elottem szolohoz....en is beporogtem tole elsore eddig meg nem ismertem Celldwellert [...]
Mind a 4 komment
A kis Michael Flatley. ;D

Frissítés: már MC Hammer-es remix is létezik! :D (köszi Bartsimi)
7371 4 21 Izé
Savitra: Szerintem inkább Michael Jacksonos volt. Sokat nyúlkált a cerushoz.
Rthlss22: Sztem ez nem fake...Én sose adok ki hangot mikor fáj valamim vagy megijedek.Fél éve eltört a l [...]
kappa: Tuti fake... szerinetek mi ég így? + nemigazán visitozott.. (talán h mami megne halja?) én nemt [...]
Mind a 21 komment
Még fel sem fogtuk a Resurrection fedőnevű Chimaira pusztítást, máris készül az új lemez! A munkálatok menetét a srácok megosztják velünk is, szóval a lent található(igen rövid) teaser videóra vesd kurzorod!
288 0 0 Zene Izé
Dagoba - Back From Life

A francia metálcsapat új albuma a Face the Colossus Szeptember 29én fogja meglátni a napvilágot Európában. A korong keverését Tue Madsen (The Haunted, hatesphere, Mnemic) végezte, aki már dolgozott együtt a metálcsapat 2006os What Hell Is About… c. albumán.
306 0 2 Zene Izé
Balázs: köszi a javítást:)
Skullman: Ennek az albumnak a cimadó dala a Face The Colossus. De nem baj.XD Jó kis album lett. A 2006-os az [...]
Megérkezett a júliusban, Kaliforniában forgatott Metallica videóklip, ami a korábban audió formátumban már nyilvánosságra hozott The Day That Never Comes című nótához készült.

James Hetfield elmondása szerint a videóval semmiféle politikai párhuzamot nem kívánnak húzni az iraki háborúval kapcsolatban. Amikor a dal szövegét írta annak idején még csak nem is gondolt semmi hasonló lehetséges megfilmesítésre azzal kapcsolatban. A klippet az a Thomas Vinterberg rendezte, aki Lars von Trier-rel (szintén dán, kult filmrendező) közösen elindították a Dogme 95, azaz Dogma mozgalmat.

Az új Metallica lemez, a Death Magnetic szeptember 12-én fog megjelenni.
587 1 5 Zene Izé
Lee77: Ennek a számnak ez eleje a fütyülős pálesz reklámjánk zenéjére emlékeztet engem!: ))
Balázs: nekem azzal s evolt bajom és ebben is érződik néhol szentem, kb mint ha a st. anger és a kill e [...]
gundul: Nekem a Broken, Beat & Scarred nagyon tetszik és a The Unforgiven III. Összességében nem rosszab [...]
Mind a 5 komment
Slipknot - Skin Ticket

Iowa (nem a teljes)

Sokan mondtátok az All Hope Is Gone számáira hogy ez már nem a régi Slipknot, nektek mi az "igazi" Slipknot?:)

u.i: nekem ezek ;)
498 2 12 Zene Izé
Balázs: az fix hiszen mindenki ezt várta, a Metallica meg már újult eleget szentem annak idején.
gundul: Szerintem a Metallica már nem tud megújulni, viszont a Slipknot most éli az "aranykorát" legalá [...]
Balázs: a Slipknot már megjelent de attól még illegális:)a Metallicát ma töltöttem le és nagyon bej [...]
Mind a 12 komment
Egy lépés előre, kettő meg hátra, íme egy kis orosz táncbemutató nektek mára. :D
7942 8 13 Izé
bungle: Akinek esetleg liveleak nem megy: http://www.youtube.com/watch?v=UDF1K-wZlnc
nyehőce: Nagyon kész van ez a zene!!! :DD
Maccoyi: Az nem is "hasas". Az az egyik break elem a táncban. ;D
Mind a 13 komment
A táncoslábú kalapácsvetők. :)

És ha már kalapácsvetés, akkor még nem megerősített információ, de a Pekingi olimpia két dobogós fehérorosz versenyzője megbukott az első doppingellenőrzésen. Tehát ha a B. teszt is pozitív lesz, kizárják őket és ez azt jelentené, hogy Pars Krisztián lenne az ezüstérmes. ;)
738 0 0 Sport Izé
Mario Piu - Techno Harmony
587 0 1 Zene Izé
hardslowdj: Jó zene, szokásos BXR minőség.
Elkészült a Google nyílt forráskódú böngészője, mely a Chrome nevet viseli. A postképre kattintva telepítheted a programot, mely egyenlőre béta állapotban leledzik. (ettől függetlenül szerintem már most nagyon jó, és ígéretes - Errtu)
1026 0 24 Tech Izé
Mangalor: Egy tuti teljes programeltávolító: Revo Uninstaller
sztewe: Tanács: Ha valaki felrakta és aztán uninstall, nem szedi le a "pofázó" programot, elárulom a G [...]
Errtu: igen, elég sok blogger belekötött ebbe. ez egy baki volt a Google részéről. nem ez volt az els [...]
Mind a 24 komment
A szalonnás vodka, nyalóka, csoki, sebtapasz, fogselyem és melltartó után végre itt a bacon illatú szmoking.

Reméljük kényelmes benne a futás, mikor a kutyák megkergetnek. ;)

(Ennél már csak az igazi a durvább :) - bungle)
2306 1 5 Izé
bungle: Bacon vodka: http://bakonvodka.com/
wtf: Igen, ez ugyanaz a link, mint a melltartó a post szövegben. :)
Lazarus: http://ize.hu/comments.php?post_id=6905
Mind a 5 komment
Ha már ma kezdődik az iskola, akkor a mai kütyü legyen egy ébresztőóra :]
1033 0 0 Tech Izé
Derkovbois-Fiatalok maradunk
473 1 0 Zene Izé
A hatszor megismételtettet tizenegyes. A hatodiknál már erős lehetett a deja vu érzés, de gondolom más érzések is kavarogtak a játékosok fejében. ;)
567 1 0 Sport Izé
A múltkori érdekes vízisport után, most itt van egy újabb, de ezt most már kerékpárral hajtják végre a versenyzők, több-kevesebb sikerrel. :)
657 0 0 Sport Izé
Santana - Maria, Maria
417 1 0 Zene Izé
Büntizene, de nagyon! A kategóriáját meg sem merem határozni. Íme, tényleg nem a szöveg a lényeg ma már...
599 0 0 Zene Izé
Roger Federer és Maria Sharapova története. :D
727 0 0 Sport Izé
Bár volt ma már bünti, az egész lightos volt Gubi Rudihoz képest...

Másik letölthető albuma.
4477 4 15 Izé
Macamoto: És még apám kinevetett mikor azt mondtam, hogy alakítson zenekart… A mazoistáknak viszont [...]
éndzsöl: ezt nem tudnám káromkodás nélkül kommentálni, részemről én is a Pokolgépen akadtam ki legi [...]
morrdon: Csúnya dolog ilyen klasszikus Pokolgép stb dalokat MEGGYALÁZNI! Dühömben majdnem szétvertem a [...]
Mind a 15 komment
Helheim - Jernskogen

1992-ben alakult norvég zenekar. Az évek során öttagúra bővültek, bevéve egy gitárost és egy állandó szintist. Ebből már kikövetkeztethető, hogy black metal alapú viking-pogány zenéjük atmoszférikusabb fokra emelkedett.
415 0 0 Zene Izé
Bemutatom nektek Hatsune Miku-t. Ő egy Vocaloid (számítógépes szoftver generálta hang) és nagy ismertségre tett már szert az internet segítségével.
6387 8 19 Izé
M-ber: Félreértés ne essék, a magyar felirattal készült verzióra gondoltam^^
M-ber: A magyar verzió a számhoz megtekinthető innen: http://anifusion.cwi.hu/
Davee: Aki leszedte valahonnan és nem irigy lény az felvenne msn-re vagy dobna egy mail-t hogy honnan pak [...]
Mind a 19 komment
Kalmah - The Groan Of Wind

A KALMAH története 1992-ban kezdődött, bár akkor még Ancestor néven. Öt demot készítettek death metalt játszva, mielőtt 1999-ben a Kalmah névre váltottak volna - nevükkel együtt pedig stílust is váltottak. Ugyan még mindig death befolyásoltságú zenét játszanak, de már jóval dallamosabbat, nem kevés black hatással vegyítve. Leginkább honfitársaikkal, a Children Of Bodom-mal lehetne párhuzamot vonni a zenekarok között.

Heroes To Us

Evil In You

Outremer
495 0 1 Zene Izé
Scud00: Kicsit kemény, de jó dallamos! Fassssza!!!
Egy újabb egészpályás kapusgól. Aki elkövette az Eduardo Martini a brazil másodosztályú Paraná csapat hálóőre. :)
583 1 0 Sport Izé
Mark Ronson ft. Amy Winehouse - Valerie (Baby J Remix)
547 0 0 Zene Izé
Közeledik a karácsony, vannak már jó ötletek...
4621 2 29 Izé
|-=O=-|: Hát igen, hiánypótló. Forró olajat kéna a buziknak ezzel a "StreemMaster"-rel beönteni... Len [...]
.Izis.: http://www.blackdream.hu/catalog/product_info.php?cPath=110_126&products_id=1738 "Utazás előtt so [...]
Párna: :D én inkább nem kérek belőle
Mind a 29 komment
Maroon 5 - Sunday Morning

És egy másik nagy kedvencem tőlük:  Makes me wonder

Honlap
428 2 0 Zene Izé
Ez már nekem fight! :)
5806 2 1 Izé
Laci: Nem kevésbé szép kardtánc: http://www.youtube.com/watch?v=n7kWSIkWiCA&feature=related
Dan Marshall ft. Tashi - I'm Gone
419 0 0 Zene Izé
Digitális festmény készítése Photoshoppal

Martin Mißfeldt oldalán még jó pár ilyen videó található.
7244 7 16 Izé
focuskoma: BRU HA HA HA HA :)))
mcclaud: Arra lennék kíváncsi, hogy közben hány layer-t használt...
mephistto: Szerintem inkább Corel Painter, az a mázoló program, paint shop pro photoshop közül a legjobb f [...]
Mind a 16 komment
Láttam egy "kolléga" küldött egy hegymászós videót.

Én szeretném bemutatni a francia pókembert: Alain Robert-et, akit talán nem is kell bemutatni. :D

Megmászta már a világ összes híres és magas épületét, természetesen kötelek nélkül. És ha jól emlékszem a SOTE Nagyvárad téri épületét az egyik friderikusz showban.

Wikipédia


Saját page
684 0 0 Sport Izé
Evil Nine-They live!
Újabb Evil 9 szám a Marine Parade égisze alatt.
744 1 0 Zene Izé
Iiro Rantala New Trio - Shit Catapult
Nos ez egy érdekes felállás, nekem nagyon tetszett.

Iiro Rantala - Zongora / Marzi Nyman - Gitár / Felix Zenger - Beatbox
371 0 0 Zene Izé
Bob Marley vs Funkstar Deluxe - Sun Is Shining
És még mindig  KIRÁLY !!!!!!
608 2 2 Zene Izé
bandit: NAGYON szívesen !
Szosztar: De rég hallottam! Örülök, hogy belinkelted! Kössz!
Bobby Womack - Across the 110th street

A sörreklámot már biztos mindenki látta a televizsönben.

A Jackie Brown c. film (1997, Quentin Tarantino) zenéje is volt annak idején.
1942 1 1 Zene Izé
Mexi.: Egyik kedvenc zeném!
Eric B. & Rakim - I know you got soul [Acen remix]

Kicsit régi, de hátha van, aki nem ismeri. :)

Sokaknak ebből a videóból ismerős.

Eredeti verzió 1987-ből - valljuk be, ráfért már egy remix. ;)

Acen Razvi a 90-es évek elején prodecor volt (főleg rave és breakbeat) a Production House Records -nál.

Acen - Close your eyes (1992)

 
551 1 0 Zene Izé
Ha már abszolút nem tudnád hogyan oldd meg a problémáidat, kérj imát!

"Imacsoportunk imádkozni fog Önért és azért, hogy problémája gyorsan megoldódjon!"
4735 6 49 Izé
Laci: Az örmény egyházat nem látom, pedig az egyik legrégibb. Az "ateista" sem mindig radikálisan is [...]
fabatka: egyetértek :D
mekszamnojz: hehe :S nesztek sok idióta hülye... :D Higyjetek csak. aztán majdcsak rájöttök már végre, ha [...]
Mind a 49 komment
A Beatles Nowhere Man c. száma - kalimbán előadva. :)
629 0 1 Zene Izé
Mexi.: Hehe szeretem ezt a Beatles számot! :) Eredeti jobb! :D
David MeShow és az ő egyszemélyes zenekara!

Már volt régebben is Zene Izén.
4045 3 7 Izé
Yvette: Nagyonjó!!
Darklightangel: ez jóóó tud vmit a gyerek
közlegény: Nagyon jó, különösen, ha a nem nézem a fejét. :)
Mind a 7 komment
A Cseh, Jankulovski gyönyörű szabadrúgásgólja az Angolok elleni barátságos mérkőzésen, amit Augusztus 20-án rendeztek meg és 2:2-es döntetlennel zárult. A többi gólt itt  nézheted meg.
545 0 0 Sport Izé
Nem vágom ki volt, de én is kibérelném egy ilyen élményautózásra azt a motorost... :)
11270 1 14 Izé
ANDor: ez egy szar....
papaluige: lehet, igazad van! addig már nem jutottam el a videón! sorry
pumukli: Papaluige!!! akkor milyen autó? VW ajtókilincs és műszarfal ami látszik!!! miért ne lehetne R [...]
Mind a 14 komment
Régebbi postok...