REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A világ legnagyobb hószobra
2906 2 5 Izé
bandee1219: Elég komoly és mi más lehetne ez is: kínai! Szépen megcsinálták, bár nem is annyi hó esett, [...]
bungle: http://tech.ize.hu/click.php?id=308&url=http%3A%2F%2Famazingfiltered.blogspot.com%2F2007%2F12%2Finte [...]
Maccoyi: Nem kis meló lehetett. Respect :)
Mind a 5 komment
Andrei Severenko érdekes teremtményei. :)
2442 0 8 Art Izé
bandee1219: Nem rosszak, nem aprózta el, jó bonyolultak (jó sok kacatból állnak).
Athelas: Ez a mátrix fapados változata... Ha már megtanultak mozogni mindenképpen szóljatok, meg kell ö [...]
buddha: a dunsztosüveges egy titkos pálinkafőző. én már láttam mosógép dobból is, dévaványán!!! [...]
Mind a 8 komment
Andrei Severenko érdekes teremtményei. :)
2619 5 8 Izé
bandee1219: Nem rosszak, nem aprózta el, jó bonyolultak (jó sok kacatból állnak).
Athelas: Ez a mátrix fapados változata... Ha már megtanultak mozogni mindenképpen szóljatok, meg kell ö [...]
buddha: a dunsztosüveges egy titkos pálinkafőző. én már láttam mosógép dobból is, dévaványán!!! [...]
Mind a 8 komment
Elképesztő jégszobrok
2798 0 7 Art Izé
bandee1219: Ezek sem a legrosszabbak. 8O A táska ötletes is a tartalmával. :)
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/02/cool-street-ice-art.html
bandee1219: Megéri-e? Mo-n nem éri meg dolgozni sem, mégis sokan csinálják... Amúgy van ahol "megéri" mer [...]
Mind a 7 komment
Elképesztő jégszobrok
2847 6 7 Izé
bandee1219: Ezek sem a legrosszabbak. 8O A táska ötletes is a tartalmával. :)
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/02/cool-street-ice-art.html
bandee1219: Megéri-e? Mo-n nem éri meg dolgozni sem, mégis sokan csinálják... Amúgy van ahol "megéri" mer [...]
Mind a 7 komment
Szerintetek a snowglobe angol szónak mi a magyar megfelelője? Nem a szó szerinti fordítás érdekel, hanem hogy ti mint kedves olvasók miként nevezitek az ott.
748 1 5 Tech Izé
he: Nekem ez a "kis izé, amit ha felrázol száll benne a hungarocell".
Reja: nekem is hógömb!:P és pont tegnap kaptam pont egyet
Srobi: Szerintem is hógömb :)
Mind a 5 komment
a szó elszáll az írás marad
643 0 0 Tech Izé
Tom Otterness szobrai New Yorkban
2217 0 6 Art Izé
bandee1219: De sztem ezeknek a méretük is a szobor része, mert az emberek sokminden mellett elmennek (rohanó [...]
Meistro: nagyban faszábbak lennének, mint monduk Pozsonyban ;)
Lizsu: Bezzeg Pozsonyban: http://www.f56.hu/albums/userpics/10620/IMGP3155.JPG http://www.f56.hu/albums/us [...]
Mind a 6 komment
Tom Otterness szobrai New Yorkban
2329 5 6 Izé
bandee1219: De sztem ezeknek a méretük is a szobor része, mert az emberek sokminden mellett elmennek (rohanó [...]
Meistro: nagyban faszábbak lennének, mint monduk Pozsonyban ;)
Lizsu: Bezzeg Pozsonyban: http://www.f56.hu/albums/userpics/10620/IMGP3155.JPG http://www.f56.hu/albums/us [...]
Mind a 6 komment
Írj be angol szavakat vagy mondatokat, ő pedig elénekli neked jól. :)
8361 16 23 Izé
ladyann: jaaajj ez a fáraztó "izék" közé tartozik...XD
Lako: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááá Köszönöööööm Kelvyn: [...]
bandee1219: Kicsit tévedésben voltak. Ez még kazettán volt meg nekünk 198x-ben. De nem volt kedvem beírni. [...]
Mind a 23 komment
Újra látták a Loch Ness-i szörnyet?!?
7896 3 18 Izé
Laci: Nessie a Google Earth-ön: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2606683/Loch-Ness-Monster-on-Go [...]
bandee1219: Viccelsz? Most, hogy láttam ezt a videót, én már 100%-ig elhiszem!
bandee1219: Hát az, aki búvárruhába öltöztette előtte. XD
Mind a 18 komment
Sound Rocker Gaming Chair és Gaming Chair 2.1 by Pyramat... jó szórakozást
661 1 0 Tech Izé
Igazából nem is tudom mit lehetne ehhez az oldalhoz írni? De szerencsére ezt már megtették helyettem ITT
761 1 11 Tech Izé
Errtu: A sima itthoni vonalasomat. De azt vedd figyelembe, hogy még fejlesztgetik, tehát ha 1-2 napig (es [...]
eol: Milyen számot hívtál? A faq-ban leírja hogy kell telefonálni és példának van adva egy telefo [...]
Errtu: Nekem működik!
Mind a 11 komment
Winston, a szökőkút ;)
8140 12 15 Izé
bandee1219: Mondjuk úgy látszok az nem olyan hely (vagy kor), de ha ezért boszorkánynak nézi a sok buta hel [...]
Meistro: Mutatott valamit a turistáknak. :D De elég undi.
shinob: hát ez k*rva nagy:D:D:D:D
Mind a 15 komment
Soha ne szólj be Pókembernek és Batmannek! :D
8098 2 12 Izé
bandee1219: Az igazság védelmezői.....
csokioroszlán: "Példaképet"? maximum példát mutathatnak...:DD
.::JunKieEQ::.: Honnan a szuperhősök minisztériumából....? :)
Mind a 12 komment
Jeremy Mayer írógépizéi
1950 0 2 Art Izé
bandee1219: A második tök úgy néz ki, mint abban a régi filmben a robot.
Zsolt86: Hát... nagyon szép
Jeremy Mayer írógépizéi
2027 4 2 Izé
bandee1219: A második tök úgy néz ki, mint abban a régi filmben a robot.
Zsolt86: Hát... nagyon szép
Ennek a weboldalnak a lényege, hogy minden nap ingyenesen elérhetővé tesznek egy-egy - amúgy fizetős - programot 24 órára. Van, amikor csak egy sima titkosító programot, de van amikor valami komolyabb képszerkesztőt. (na azért nem a Photoshop-ot ;-) )

(a tech.izé-ről "nyúltuk", köszi Errtu! :))
6344 17 25 Izé
balagee: a cracklock program nem illegális? (én úgy tudom, hogy illegális)
bandee1219: Itt egy progi, ami segíthet mindenkin, aki időkorlátba ütközik.: Cracklock, ami időkorláttal [...]
bandee1219: Egyáltalán kipróbáltad, nekem simán ua. minden... Oo
Mind a 25 komment
Telefonnak látszó 900.000 volttal operáló sokkoló. Sőt,  egy  beépített 12 LED-es zseblámpa is van benne hogy a sötétben megvillanyozott szomszédot be tudjuk azonosítani.
654 1 0 Tech Izé
Ez annyira nem is küty, nem is bigyó, viszont akár még hasznos is lehet.
Ennek a weboldalnak a lényege, hogy minden nap ingyenesen elérhetővé tesznek egy-egy -amúgy fizetős- programot 24 órára.
Van amikor csak egy sima titkosító programot, de van amikor valami komolyabb képszerkesztőt. (na azért nem a Photoshop-ot ;-) )
2447 2 0 Tech Izé
1. Keress egy tetszőleges képet a neten.
2. Az URL-jét add meg az oldalon az első boxban.
3. Találj ki valami jópofa szöveget, karakterhalmazt, stb.
4. Írd be a megfelelő boxba.
5. Nyomd meg a Textorize! gombot.
6. Viola! Tapsikolhatsz örömödben... :D
1393 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://hu.wikipedia.org/wiki/SVG Csinalj rola screenshotot ezzel http://tech.ize.hu/comments.php?p [...]
Menzo: milyen formátumban menti el? nemtudom megnyitni
330 ezer dollárért (57 millió forintért) kelt el a világ legdrágább szarvasgombája egy árverésen, amelyet szombaton egyszerre tartottak Makaóban, Londonban és Firenzében. Egy makaói kaszinótulajdonos, Stanley Ho adta a legtöbbet a finomságért. Az értékes csemege másfél kilót nyom, ezzel megdöntötte a Guinness rekordot is, amit eddig egy majdnem 1300 grammos szarvasgomba tartott, bár a Guardian brit napilap szerint 1954-ben találtak egy 2,5 kilós darabot is. Az értékes gombát Olaszország északi részén, Pisa városának közelében találta Luciano Savini és fia, Rocco nevű gombakereső kutyájukkal.

Videó.
2183 4 34 Izé
bandee1219: És vajon senkinek nem ízlik, csak ezt nem valják be egymásnak sem, hanem mindenki dícséri, neh [...]
bandee1219: Ahogy sör és sör között is (én egyiket sem iszom), vagy egyesek megeszik az osztrigát is és [...]
bandee1219: Ezt akartam kérdezni, hogy az íze egyáltalán milyen? Állítólag jó az illata, de még nem ett [...]
Mind a 34 komment
Puszikácska cycókáim!
PCOSZ - Pláza Cycák Országos Szövcsije
19308 2 49 Izé
Máln@: Ajénlom figyelmetekbe a Cyca menü->Szerkesztő c. menüt!A "fontosabb részeket nagybetűre átír [...]
hapro: Fuuu..ez kemény, most nézem, hogy ez tényleg egy igazi- valami elmebeteg által akotott- valódi [...]
bandee1219: Tudod jól, hogy vannak olyan emberek, akiket ez teljesen kielégít (akármilyen értelemben) és n [...]
Mind a 49 komment
20 eltalált fotó, jó szögből :)
16084 1 23 Art Izé
ladyann: a fekete táskásnál az a lényeg hogy ugye benyúl a táskájába amiben ott az újság és azon [...]
Lilu__cica: Megnyugodtam. Tehát nem csak én nem értem a fekete táskásat.
bandee1219: Sorri ez így van.
Mind a 23 komment
20 eltalált fotó, jó szögből :)
16130 27 23 Izé
ladyann: a fekete táskásnál az a lényeg hogy ugye benyúl a táskájába amiben ott az újság és azon [...]
Lilu__cica: Megnyugodtam. Tehát nem csak én nem értem a fekete táskásat.
bandee1219: Sorri ez így van.
Mind a 23 komment
The History of Longcat
Longcat története az univerzummal egyidős, de az is lehet, hogy sokkalta régebbre nyúlnak vissza gyökerei. Az első valódi képeket a 4chanen láthatták meg a szerencsés kiválasztottak, akik akkor már sejteni vélték a nagy igazságot. A prófécia beteljesedett, eljövend kicsiny bolygónkra Longcat, kit az ókorban számos néven ismertek, a legtöbb kultúra magáévá tette a "látóhatáron túlérő, hihetetlen, természetfeletti-erejű macska" szereplőjét. Néhány kép tehát a szóbanforgó Longcatről.
9877 13 34 Izé
bungle: www.funpic.hu/en/categories/cats/39962_longcat-is-long?categoryId=4&position=&large=1
te.sas!: xDD
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=37608
Mind a 34 komment
A Hermés francia design stúdió és az Eurocopter cég közös munkájának gyümölcse a képen látható EC-135, amit idehaza jellemzően a Medicopter című sorozatból ismerhetnek a szerencsések, a szerencsétlenebbek pedig az Országos Mentő Szolgálatnál repülő verzióval találkozhatnak.
1108 1 0 Tech Izé
Rakj rendet jól, mire apa, anya hazaér! :D (akinél már volt házibuli annak ez gyerekjáték ;) )
16503 7 11 Game Izé
Oláh Dóra: Ezzel a játékkal találkoztam más oldalakon is:)
xXxÁdámxXx: Fajin :)
julika: durcás! nagyon bejön:D GeRgOriginal: imádlak:)
Mind a 11 komment
Rakj rendet jól, mire apa, anya hazaér! :D (akinél már volt házibuli annak ez gyerekjáték ;) )
15778 14 13 Izé
a janek: nem mondod ,hihetetlen ...
bungle: 2007. 11. 29.-i post. Nahát, van olyan, hogy megszűnnek oldalak? :O
Ravennë: Ez a játék lényege. Meg kell keresni. (ha elég közel hajolsz a monitorhoz, gyerekjáték)
Mind a 13 komment
Várépítős, szörnyekkel harcolós, aranygyűjtögetős, embertoborzós, stratégiai gémizé.
19410 0 15 Game Izé
xXxÁdámxXx: Ez olyan kibaszott idegesitő!:@ Vagyunk má vagy 600-an oszt két perc mulva hullik a nép marad 50 [...]
zippo: Engem a trial verzioban a 9. palya elejen vagott ki. Pedig kezdtem belejonni
fungusfunk: A böngészős változatot a 3. pályáig lehet nyomni, a letölthető trial egy óra játékidőt a [...]
Mind a 15 komment
Várépítős, szörnyekkel harcolós, aranygyűjtögetős, embertoborzós, stratégiai gémizé.
12056 7 17 Izé
Joci006: hy nekem si kéne a teljes játék légyszi küld már el honann tudnám elszedni vagy a játékot k [...]
Oszed: Nos,nekem kell:-))Hová irjak?
Hunter: akinek kell a full verzioja ennek a jateknak irjon
Mind a 17 komment
Melyik európai ország fővárosa Budapest?
Nehéz a kérdés... egy amerikai szöszinek! XD
1074432 15 192 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt.
bandee1219: Szerintem ne csak ezt számold, ez lement adásban, + min. 100.000.000. :)
<-{st.one}->: már több mint 97.000en! ;)
Mind a 192 komment
Hála a web 2.0-nek, egyre több webes alkalmazás készül. A jelek szerint elősorban az online kép kezelés, kép szerkesztés területén. Jó párat megnéztem már az elmúlt pár hónapban, de ez szerintem magasan kiemelkedik a többi hasonló szolgáltatást nyújtó oldal közül.
Hogy miért?
Szerintem már a kép is önmagáért beszél.
1390 6 2 Tech Izé
Zakhar: Nagyon patent!
Errtu: Ha esetleg a frame miatt nem menne, akkor itt a keret mentes link: http://www.splashup.com/
Jégszobrászat Belgiumban
1496 0 2 Art Izé
bandee1219: Na ez komoly4 A mikulás.... :)
Zsolt86: Nájjjszz (:
Jégszobrászat Belgiumban
1534 1 3 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=tO88JxUmDtY
bandee1219: Na ez komoly4 A mikulás.... :)
Zsolt86: Nájjjszz (:
A nagy testvér figyel téged.

Az RFID egy rádiófrekvenciás azonosító chip, amit termékek gyors azonosítására, a logisztikai feladatok számítógépesítésére - és ezáltal - egyszerűsítésére találtak ki. A probléma az, hogy ha valaki megvesz egy akármilyen terméket bankkártyával, akkor abban a pillanatban beazonosíthatóvá válik, onnantól kezdve elég elmenni egy érzékelő mellett, és azonnal tudni lehet, mik a termékpreferenciái, vásárlási szokásai, sőt, kellő számú érzékelő esetén egy egész napja nyomon követhető.

Ehhez a másik videóhoz nem kell angol tudás:
921 1 1 Tech Izé
kisst: Ez azért elég kemény.Vajon ez menyire müködik ?pl kishazánkba is figyelnek :S?
Ki issza ki gyorsabban a tál vízet, a kutya vagy a bolond gazdája? ;)
3506 3 11 Izé
bandee1219: Az, mert gondolom nehéz lett volna rávenni, hogy igyon. Amúgy meg celén előtt jól bemutetkozna [...]
vöri: biztos valami belevan keverve,h jobban izlejjen neki..ezt igy kell ragozni ?XD Amugy szürcsölve bi [...]
Kiscsuri: Sztemsimán csak egyre több a hülye.....Am a kutyá miért sárga a vize?
Mind a 11 komment
A japán Mongoose stúdió két designere Makoto Hirahara és Hisakazu Nabeshima alkotta meg ezt a ránézésre teljesen élethű műablakot, ami a sötétebb szobák egyedi megvilágítására ad lehetőséget.

1781 1 1 Tech Izé
Maccoyi: ez tuti ilyen nekem is kell!!!! :)
Megoldható-e a szex a kollégiumban? :)

(tippek, ötletek, sztorik jöhetnek!) ;)
18261 7 35 Izé
Dawe: ajj a szarba le szedték :(
bandee1219: A szükség nagy úr! :)
bandee1219: Ez a videó vágva van és az meg csak a vágón múlik, hogy milyen értelmesnek tűnnek a riportal [...]
Mind a 35 komment
Lógj meg a diliházból a 3 gyogyóssal!
11663 2 19 Game Izé
s.csuli: nekem nem megy valaki segitsen!! help
pulcsi: kész:DDDD
Matyi: Felét kabé meg csináltam nagyon nehéz!
Mind a 19 komment
Régebbi postok...