REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezen a hiánypótló infógrafikán megnézheted, hogy melyik országban mennyit kell dolgozni egy új iPhone-ért

A kép a poszton belül nagyobb.
6654 0 1 Izé
Dmckayals: Itt kéne hirdetni a puncs.hu-t! :D
Durva belegondolni, hogy egy Forma–1-es pilótának mekkora erőhatásokat kell kibírnia
2377 0 1 Izé
CsakEgySrác: Ennyi pénzért, jaj szegények :D Besenyei Péter műrepülő pilóta ájulás határán lévő G h [...]
Aaron Paul és Bryan Cranston még a jótékonykodásba is képes egy csomó poént belezsúfolni
1419 0 0 Izé
De mire gondolt? Hogy majd átugrat a bringájával a hídon?
3044 0 3 Izé
VanZant: http://www.ize.hu/ize/post/71650 Mire, mire, amire ő. :D
Tron65: "De mire gondolt?" Gondolni????? SEMMIRE!
sexdealer: Ügyes...lement hídba. :)
A magyar Attraction Látványszínházé lett a legjobb produkció a Britain's Got Talentben

Mondjuk miután 5 éve meg is nyerték a műsor fődíját, ez nem nagy meglepetés.
2105 0 0 Izé
Vannak akiket az eső megzavar az autómosásban, és vannak, akik a lehetőséget látják meg benne
1441 0 3 Izé
VanZant: A haverom apja, ugyanígy szokta mosni az autóját. Kitolta a garázsból, jól lesamponozta, oszt [...]
hawkeye: Pláne sivatagi homokkal, sampon helyett... :)
palinkaman: Mindig mondom a feleségemnek, hogy miért vigyem mosóba a kocsit, mikor egész nyáron a bio-autó [...]
Hogy okozhat egy kutya és egy drón tüzet?

Hát így!
3149 0 1 Izé
Ssch: fejbeloni a gazdit
Baromi furán néznek ki az autós balesetek, ha az egyik felet törlik belőle
2713 0 0 Izé
Te láttad Will Smith-t a Lánchídon?

Ha igen, akkor is nézd meg ezt a videót!
1714 0 0 Izé
Fél perc alatt 7,5 millió forint elég jó szajrénak számít

Ehhez persze az is kellett, hogy az Apple-nek pocsék legyen a biztonsági rendszere és a dolgozókat és vásárlókat se érdekelje, hogy mit lopnak el.
3257 0 1 Izé
Csádi: Lopták volna el inkább az asztalt. Abból legalább lehetne pénzt csinálni.
Who is America?

Sacha Baron Cohen újabb agymenése az amcsi patriotizmust állítja pellengére.
1318 0 0 Izé
A tenisz világát is elérte a Neymarozás
1914 0 0 Izé
Ha ezek a gépek elterjednek, a guroló izé kategóriát lecserélhetjük repülő izére
1902 0 0 Izé
Ez még gyakorolni kellett volna srácok
3102 0 0 Izé
Ilyen randizni egy magyar lánnyal

Legalábbis egy külföldi szerint.
2798 0 0 Izé
Lenne még mit dolgozni ezen az önvezető Mustangon

Annyira nem látványosan hibázik, csak néha a szalmabálák felé veszi az irányt, de ez is elég ahhoz, hogy forgalomban balesetet okozzon.
1368 0 2 Izé
MDylan: Elég gáz GPS-re építeni egy navigációt, amikor az nagyon pontatlan tud lenni (2-3 méteres elt [...]
VanZant: Volt, akinek sikerült. :) https://www.youtube.com/watch?v=QtVbch-02Fs
Tudod, milyen hangja van egy 1870-es Morse-szalag lyukasztónak?

A BBC hangtárában ebbe is belehallgathatsz.
1632 0 0 Izé
Ha eddig azt hitted, a Lego csak belelépve tud fájni...
4032 0 0 Game Izé
Baromi félelmetes lehet olyan gépen ülni, ami keresztszélben száll le
3791 0 9 Izé
hawkeye: A kihívásokért érdemes élni.... :) Egyébként meg csak humor akart lenni....
Erunder: Azért pár sorba ennyi infót úgy berakni, hogy érdekes is legyen a szöveg elég jó kihívás.
hawkeye: No, akkor most már nem csak a technika, hanem a helyszín is azonosítva. Milyen ügyesen elvégezt [...]
Mind a 9 komment
Mire gondolhatott az a buszsofőr, aki vezetés közben felállt a kormány elől?
3258 0 3 Izé
kissfreezer: Akkor járt le a műszak
CsakEgySrác: Van kézifék a buszon, fent van mindig műszer fal, vagy a váltóval ellenkező oldalon kartávols [...]
vadonka: Ha szarni kell hát szarni kell :D Gondolom ott volt a budi (valahonnan lentről jött fel) vagy egy [...]
Ez lett végül a Magic Leapből

Az eredeti elképzelés ennél jóval látványosabb volt.
2301 0 0 Izé
Tipikus apuka találmány a lombfúvó hajtásos tricikli
1182 0 0 Izé
A legszomorúbb ebben az, hogy Kis Grófo ezt tök komolyan gondolja, és nem paródia
3509 0 5 Izé
WeBDeeMo: Benzin, gyufa.
a janek: Érdemes azt a sok kommentet olvasni a videó alatt," jo let battya, nagyon adja,remix gyanus" stb e [...]
Dmckayals: http://www.ize.hu/ize/post/71741
Mind a 5 komment
Bár a tüzet eloltották, de lehet többet nem szívesen ülnek be ebbe a teherautóba
2220 0 1 Izé
sapkabarna: - Ég az autód! - Szar ügy. - Rendben, intézem. (Egyébként a videón nem oltották el a tüzet [...]
A BMW-nél tényleg eljött a gyaloglás vége
1793 0 1 Izé
CsakEgySrác: Pajti gyalogoltál már szar munkavédelmi cipőben (kötelező viselni raktárban) minden nap minim [...]
Egészen másik oldaláról ismerni meg Amerikát Jordan Baumgarten fotóiról
2624 0 0 Izé
Így néznének ki anime karakterekként a népszerű amcsi filmek szereplői
4006 0 0 Izé
Biztos drága volt a helyjegy
3278 0 0 Izé
Ti nézitek a Ferencváros - Belgium meccset?

Nem? Pedig az M4 elvileg adja.
2351 0 0 Izé
Az oroszok képesek bebizonyítani, hogy egy Ladával semmi sem lehetetlen
3057 0 0 Izé
Az úgy történt, hogy az oszlop egyszer csak elém pattant
2604 0 5 Izé
MDylan: Én is úgy látom, hogy itt a szemből sütő nap lesz a gond. Simán nem láthatott ott semmit mé [...]
Quvik: Pár méterre még szembe sütött a nap a soförnek , ha épp a napszemüvegért hajolt el akkor m [...]
VanZant: Rögtön ez a vicc jutott eszembe: A csiga vérző fejjel ül az ambulancián. A gyik veszi fel a je [...]
Mind a 5 komment
Ez a cica csak a tévéinterjút adó akadémikusokra bukik
842 0 0 Izé
Egy Kickstarteres kampány újra feltalálta a gumipókot
2140 0 0 Izé
Ezzel a mini tengeralattjáróval mentené meg a barlangban rekedt gyerekeket Elon Musk
1075 0 0 Izé
A híradósok júniusban sem pihentek

Pedig néhányuknak lehet nem ártott volna.
3773 0 0 Izé
Andrew Nye illusztrációi igazán érdekesen közelíti meg a városokat

Budapest vajon hogy nézne pörkölt, vagy lángos képében?
2715 0 0 Izé
Egyeseknek nagyon nehéz tud lenni a világ

És most egyesek alatt a hülyéket értem.
4194 0 3 Izé
hawkeye: Ütős anyag lehetett...
vnyoc: Hát nem egy Karády örmester de azért mindent elmondott:)
kakucsi: A felvétel készítője gazdag szókincsű ember.
Ralph Lauren autógyűjteményét még az is megcsodálja, akit alapból hidegen hagynak a kocsik
3276 0 0 Izé
Azt azért senkinek sem ajánlom, hogy berepüljön a drónjával az augusztus 20-i tűzijátékba

De tény, hogy szép felvételeket lehet így készíteni.
1443 0 0 Izé
Kíváncsi vagyok, hogy Budapesten hogyan sülne el ez a vak emberes becsületesség teszt
2295 0 3 Izé
hawkeye: Korrekt!
skad03: Kamu az egész, az összes szereplő színész. (A megrendezett kamu videók nagyobb nézettséget g [...]
Csádi: "See ya" 2:58 :D
Régebbi postok...