REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kíváncsi vagyok, hogy Budapesten hogyan sülne el ez a vak emberes becsületesség teszt
2295 0 3 Izé
hawkeye: Korrekt!
skad03: Kamu az egész, az összes szereplő színész. (A megrendezett kamu videók nagyobb nézettséget g [...]
Csádi: "See ya" 2:58 :D
Bár megtalálták az eltűnt thaiföldi gyerek focicsapatot a barlangban, de a kimentésük akár hónapokig is elhúzódhat
1443 0 1 Izé
vadonka: Az a szerencséjük, hogy meleg van lent így nem hűltek ki, plusz ahogy a videóból kivettem a ba [...]
Gyönyörű, de kicsit para is ez a japán szoborkert
1106 0 1 Izé
Ditpet: Részegen hazafelé betévedék ide.....minden szobosrnál "jajj bocsánat", "ne haragudjon". Hajnal [...]
Hétköznapi életképek

Harc az ablakért egy buszon. Ismerős?
2419 0 0 Izé
Elég élethű lett az olasz tűzoltók bemutatója

Még olyat is sikerült csinálniuk, amit nem is akartak.
2515 0 2 Izé
Bandika1977: "-Főnök! Letörött a jobbos tükör! -Nem baj, cseréld ki. -Nem tudom rajta van a kamion!"
kenderice: A sofőr dicséretben részesült...
Ezen a skóciai úton másképp működik a gravitáció

Ha bicajjal mész rajta lefele nehezen kell tekerned, felfele pedig lazán felgurulsz.
4380 0 3 Izé
Tron65: Szerinted a buborékos szintező. amivel a lézert beállították optikainak minősül? Azért mert [...]
CsakEgySrác: Mondja is a videóba, hogy tenger szinthez képest eltérő a magasság, nem zárja ki a optikai csa [...]
Tron65: Csak gratulálni tudok azoknak a "tudósoknak", akik a "gravitációs anomália" területén lévő [...]
Ezek után azt mondom, hogy nem is olyan rosszak a magyar utak
1487 0 1 Izé
CsakEgySrác: "Amikor a természet közbeszól." "Amikor a természet másképp gondolja."
Ebbe a mosogatószivacsba valószínűleg szívesen beleharapnál

Ben Churchill séfnek szinte mindegyik alkotása ilyen zavarba ejtő.
2728 0 1 Izé
Ravennë: Hmm, megkívántam egy kis hamutálat...
Nem túl hatékony, de atomcuki az újraélesztésre betanított kutya
1636 0 1 Izé
hawkeye: "...újraészlestésre..."
Már kívülről is elég fura ez a ház, de belülről igazán egyedi

Ja, és ha van 7,6 millió dolcsid, meg is veheted.
4522 0 0 Izé
Baromi egyszerű megoldás házilag a fényszóróid újjá varázsolására
5013 0 4 Izé
Tron65: Sok esetben elég volna csak simán letörölni a koszt. Vagy beállítani, hogy LEFELÉ, az útra v [...]
sztewe: Végignéztem. Bármelyik módszer nem tart tovább 1 hétnél. 1 hét után ennyi volt. Vagy vesz a [...]
Hojó: Update videón látszik is, hogy milyen hatékony :D https://www.youtube.com/watch?v=0RprGfldXm4
Mind a 4 komment
Az egyetlen baj ezzel a művészeti projekttel, hogy ötletet adhat a tervezőknek

Várjuk is a valódi luxus betonsapkákat
1663 0 7 Izé
Erunder: Nekem semmi bajom a strandokkal, és nem én bannoltalak.
Ravennë: Én szívesen megnézném Habonyt, ahogy egy ilyen luxus betontáskát vonszol maga után... :D
Pussytreehorse: Az a baj vele hoagy az izlesficamos Erunder kiposztolta.
Mind a 7 komment
Ezzel vége is lehet a betört kijelzők korszakának
2402 0 1 Izé
CsakEgySrác: Cat S41 ugyan ezt kibírja, 5000cmAh akksival, S60 flir infrared kamerával :D
Csak egy baj van ezzel a japán rakétával

Oké, lehet hogy több is van, de a fő az, hogy nem repül.
2001 0 3 Izé
Dmckayals: Ez tipikus váltóhiba. Nem vette be elsőre a kettest... :P :D
vnyoc: Útközben elfogyott a benzin. Van ilyen..
a janek: Jó, egy kicsit repült na, lehet rövid hatótávolságú
A jó munkához nem csak idő, ész is kell
4058 0 0 Izé
Az instant karma a gyümölcslopásért is jár
3161 0 0 Izé
The Predator

Senkinek sem kell bemutatni a gyilkos űrlényt. A lényeg annyi, hogy új rész készült belőle, és egyszerűen látni kell!
6106 0 0 Film Izé
Ilyenek lehetnek a rajzfilmek betépve
1327 0 1 Izé
Ravennë: Rick és Morty drog nélkül is olyan, mintha be lennék tépve. :)
Bírod a konzerv kaját?

Mit szólsz a konzerv hamburgerhez?
2850 0 0 Izé
Attól hogy terepjárónak hívnak egy kocsit, még nem biztos, hogy mindenhol elmegy

Főleg ha béna sofőrök vezetik. Na ilyenekből kaptok most egy majdnem 8 perces összeállítást.
3668 0 1 Izé
Tron65: Nemrég láttam egy filmecskét, amiben azt mutatták be, hogy NORMÁLIS helyen ha vesz valaki mondj [...]
Büntizének is elmegy a Red Bull Air Race dal
1307 0 0 Izé
Na és a ti szüleitek mit szóltak, mikor bevallottátok, hogy az ellenkező nemhez vonzódtok?
1982 0 3 Izé
Petr: 1:20-tól https://www.youtube.com/watch?v=CWftz168LE4
csúzönván: Nekem ebből nem a buziprobléma jött le, hanem hogy annyira birka a nép, hogy a kérdést sem ér [...]
Goddex: jópofa riport kisfilm :) sokszor előfordul, hogy humorral kezeljük az egyébként komoly problém [...]
Az idei vb-nek ez a videó az eddigi fénypontja

Pedig csak a kacsamesék zenéjét keverték a szenegáli válogatott bemelegítésére.
2683 0 0 Izé
Csúnya sztereotípia, de ezt a szép Ferrarit tényleg egy kínai nő törte össze

Ráadásul csak pár perccel azután, hogy kibérelte.
2298 0 1 Izé
CsakEgySrác: Tudjuk, hideg volt a gumi :D Mint a magyarnál :D
Az internet nem felejt

Bár Ryan Gosling valószínűleg szeretné, hogy mégis képes legyen a felejtésre.
3644 0 0 Izé
Jessie Lipskin gyönyörű otthont varázsolt ebből a leppukant buszból
2101 0 0 Izé
Az a gyanúm, hogy legalább egy magyar dolgozik a Great Big Storynál
2158 0 2 Izé
VanZant: Na na, még csak 110 éves, nem olyan öreg. :)
sapkabarna: Tegyük hozzá, még ez a műemlékek alapján épített másolat-műemlék is öregebb, és nagyobb [...]
Tudjuk, hogy a rakéták nagyok, de a kilövőálláson kívül kerül csak igazán kontextusba a méretük
2628 0 0 Izé
Ne ítélj meg egy lemezt a borítója alapján!

Vagy ezeket talán mégis.
2152 0 0 Izé
Nem akartam tudni, hogy ilyen őrültek is szaladgálnak az utakon
3113 0 4 Izé
CsakEgySrác: Az ilyeneket el szoktam engedni, engem is veszélyeztet. Rendes ember vagyok gondolok a szerv transz [...]
Demente: Én még emlékszem mikor a buszvezetők emberek voltak! Ezek nem emberek!
mun: Végül is mi volt a baja az úriembernek? Nem tudták eldönteni melyikük a hülyébb?
Mind a 4 komment
Íme egy interjú, a saját bevallása szerint photoholic Rajkai Péterrel

Az instáján nem csak Budapest belső udvarait, hanem más lélegzetelállító képeket is találtok.
1217 0 8 Izé
bungle: Nem a te hibád, nem dicsekedtem vele. :D Köszi szépen, örülök, hogy tetszik!
tool: Nohát, bár az oldalt jósokéve olvasgatom, nem tudtam, hogy fényképezel (bár ez engem minősí [...]
bungle: Köszi! Én nem igazán akartam itt magam "promózni", annyira azért nem nagy szám még egyik kép [...]
Mind a 8 komment
A retró-játék szerelmeseinek ez lehet az álmaik beépített bútordarabja
946 0 0 Izé
Az újrahasznosítás tetőfoka ez a lakókocsi-medence
2178 0 2 Izé
Ravennë: Lévén, hogy ez nem egy szimplán levágott tetejű lakókocsi feltöltve vízzel, így a "lakókoc [...]
sapkabarna: Azért vegyük hozzá, hogy maga a víz alsó hangon két tonna. A lakókocsi szerkezete (falak) eg [...]
Nesze neked házhozszállítás

A postás bácsinak kicsit elege lehet már a munkájából.
3832 0 0 Izé
Nem túl változatos, de látványos sivatag a Mars felszíne

Seán Doran a vörös bolygó körül keringő Mars  Reconnaissance Orbiter adatai alapján készítette el ezt a bemutatót.
1342 0 0 Izé
Na ezért nem szabad a hűtősapkát még meleg motorról lekapni
3818 0 0 Izé
Buszsávban az elektromos autó – a hatályos jogszabályok szerint – nem közlekedhet
2559 0 0 Autó Izé
Ez a bunkó cowboy, és a svájci közlekedésbiztonságiak az új kedvenc hőseim
1889 0 0 Izé
Vagy ez a csávó Amerika leghülyébb bűnözője, vagy a Mr. Monk sorozat egy epizódja elevenedett meg
2397 0 0 Izé
Így ünnepelte az apák napját Will Smith Budapesten
2334 0 0 Izé
Régebbi postok...