REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Modernkori szenvedélyek: csokifüggőség, munkamánia és társaik...
423 0 11 Pink Izé
CRaPtRaSH: köszönöm szépen :D újra itt a "reggel" és végevan a delíriumnak :( XD
Derill: mint azt megállapítottuk, hogy a lányoknak több sörre van szükségük a hüvelygomba ellen, ig [...]
CRaPtRaSH: nincs:( veszel egyet??? :DDDD (bocsi,ittas vagyok:S:DXD)
Mind a 11 komment
A mutogatós bácsi...
1305 0 10 Pink Izé
AkaneKiryu: Naigen... Egyszer lattam egy ilyen fazont, baratnoimmel egyutt korusban kirohogtuk. :D Ugy eltunt (a [...]
CRaPtRaSH: én szoktam mutogatni :D a középsőujjam néha :]
1nessa: de...de ok penzert csinaljak..:)
Mind a 10 komment
The Informant!

A világ egyik leghatalmasabb mezőgazdasági óriásvállalata egyik legmagasabb rangú vezetője egy nap különös dolgot tesz: felkeres egy FBI ügynököt és több száz órányi videó- és hangfelvételt ad át neki, amelyeket évek hosszú és veszélyes munkájával gyűjtött össze a saját kollégáival folytatott beszélgetéseket során. Az eset az Egyesült Államok legnagyobb kartellbotrányává válik, a hosszú nyomozás és per során lelepleződnek a nagy mezőgazdasági cégek árfelverő és árletörő praktikái. A besúgóból hős lesz. Ha bírja erővel a harcot, melyet volt cége ellen folytat…

Imdb
1096 1 0 Film Izé
Wesley Eggebrecht grafikái, firkálmányai.

Az oldal érdekessége, hogy a munkák skiccei (előzményei) is fent vannak, mellette pedig a normál képek, így nyomon lehet követni a változásokat, ami érdekessé és némileg szórakoztatóvá teszi az oldalt.
1223 1 0 Art Izé
Carriers

Egy influenzavírus elszabadultával a kis csapat nekiindul, hogy eljusson egy biztonsági zónába, de az út során számos “ellenséggel” kerülnek szembe. A történetről nagyjából ennyit tudunk. Alex Pastor rendezőnek, egyetlen munkája van még, de ez ne riasszon el senkit, attól hogy nem tudja mi a dolga.

Imdb
985 1 1 Film Izé
snake6: már várom nagyon a múvit
Kihagyhatatlan nyári akció! A Pókháló Design Studio élethű, művészi pókhálói szélvédőkre, most ajándék eredeti vérrel!
12191 2 21 Izé
Bubba: Azért csak ellen tartottam volna egy méretes üllővel! :-)
Lako: Kemény vagy öcsém!! :D
fari.tro: teljesen józan gondolkodású ember...
Mind a 21 komment
Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief (A villámtolvaj)

Ismét egy Chris Columbus remekkel állunk szemben.

A film Rick Riordan regénye alapján készült (na ja Hollywoodnak sose lesz most már önálló anyaga).

A történet annyi hogy Poseidon 12-14 év között fiának (aki Amerikában él, pfff) kell visszalopnia apja szigonyát mellyel a villámokat szórja és közben még a muterját is meg kell mentenie, mert ha nem háború lesz az istenek között.

A Harry Potter feeling pedig nem véletlen hiszen mint már említettem ezt a szerencsecsomagot bízták meg a rendezéssel. Riordan ötrészes regényt írt Percy Jackson kalandjaiból. Valószínűleg várhatjuk majd a többit is. Hurrá! (Remélem lehet érezni a tömény szarkazmust és iróniát.)

De hogy valami pozitívat is írjak, és hogy kiderüljön hogy mégis miért legyünk kíváncsiak a filmre. Egyrészt a szereposztás: Pierce Brosnan, Uma Thurman, Sean Bean, Kevin McKidd és Rosario Dawson, másrészt pedig, mert a görög mitológia lényei fantasztikusan fognak mutatni a mozivásznon…

Amerikai premier: 2010. február 12.

Imdb
1546 1 3 Film Izé
Erunder: Hát ez elég gagyi lett. Kezdjük ott, hogy az egész olyan mint ha a Harry Potter, és Héraklész [...]
Erunder: snake6 küldte: http://www.youtube.com/watch?v=yxDEChe_54I&feature=player_embedded (Ez már nem teas [...]
snake6: kellemes meglepetés
Hogy is kell kézimunkázni!? :D
12960 4 17 Izé
Kexmester: engem földhözbasz valahányszor meglátok egy ilyen retardált mangafigurát... miért jön be val [...]
Grábor: ez is egy jelzésszerű akármi ;) mi magyarok "kedves gesztus"ként a középső ujjunkat használj [...]
Soul_Deprived: Szerintem en visitva rohognek, es ott akkor lenne vege :D
Mind a 17 komment
Mr. Mucky Guitar Legend
2936 2 1 Game Izé
Grábor: ez valami gitár híró paródia??? ;) ha az akkor faszán elsült:D az öreg fószert pont egy ilye [...]
A világ legdrágább fényképei

Tippelj, hogy a fenti kép mennyit ér!
16666 1 14 Izé
Lilu__cica: Ötmillió forintot. Vagy 200-at.
donfoto: kb. 300 dollárra tippeltem, de ez kicsit több... :) talán az enyém érhet 250-et :D :D :D (2006. [...]
AVIREX: min. 10x annyi .. huhh o_O
Mind a 14 komment
Twitter a történelemben - avagy a múlt nagyjai vajon mit írhattak volna le twitterezés közben? ;)
4361 1 5 Izé
Hápi: eppen olvastam, hogy a tinik tobsbege hulyesegnek tartja, pedig hasznos linkek cserelnek ott gazdat. [...]
1nessa: a twitter egy olyan oldal ahol leirod h eppen mit csinalsz vagy mire gondolsz. masok meg olvassak. d [...]
izébigyó: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=11626 ;)
Mind a 5 komment
Ruven Afanador fotós képei, aki nem csak modellekkel dolgozik,hanem hírességekkel is,mint Jennifer Aniston, Quentin Tarantino, Tyra Banks. Emellett címlapfotózik és ha kell, akkor könyvek számára is készít képeket. Érdemes megtekinteni, hiszen rengeteg szép,igényes munkái vannak!
969 0 0 Art Izé
OX in the myspace.com
Ő az egyik osztálytársam. Saját szerzeményeket ad elő. Ő maga az énekes és gitáros.
741 0 0 Zene Izé
A nyár legrondább és legnevetségesebb műmellei

Óriás képgalériával
3131 0 6 Pink Izé
Nala: Én ezeket nem nevezném mellnek....inkább valami szilikonnal megspékelt mutáns kinövésnek...
1nessa: :D:D:D kijott neki a szilikon a helyerol??nagyon durvan nez ki
CRaPtRaSH: már hiányolni kezdtelek épp :D
Mind a 6 komment
Kevesen ismerik Menyhárt Tamás művészt . Videóájban kifejti sajátos véleményét a mai művészetről és munkásságáról.
775 0 3 Art Izé
bungle: Igen, az. 2 éve szerepelt Izén: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=2550
nehgs: szakállas videó :D kurvanagy:D
september.is.suicide.season.: Ez a csávó nagyon laza. :D Jó hogy feltetted! :D
Ott kavaaaaar! Ott kavaaaaar! ;)
27329 3 31 Izé
Kexmester: bőr.
Grábor: akarod mondani a család minden férfitagja?? az újszülött kisfiútól:P... a vén tatáif:)
Grábor: ügyes kislány... ilyen mozgással simán felvenném titkárnőnek;) hogy hogy jön ez ide??? khmmm [...]
Mind a 31 komment
Női félelmek: A nők félősebbek, mint a férfiak. Igazi macho-mondás, ami már az óvodában elhangzik: a férfiak erősebbek, jobban meg tudják védeni magukat, vagyis nem kell, hogy féljenek.

 

(már többször kértük, hogy a képalába ne tegyétek be a post linkjét feleslegesen még egyszer! figyeljetek oda, mert nektek is felesleges macera, meg az adminnak is felesleges munka. köszi.)
510 0 3 Pink Izé
TinusSs: Nekem azt írják, hogy a július vége elég kellemetlen pillanatokat hoz majd, de hát ennél kell [...]
Purple: én pl júliusban is rettegek az idiótáktól :DDD
CRaPtRaSH: most nemazé' de hogy jön a félelemhez a júliusi horoszkóp??? :D
Előző élet kalkulátor
Ki voltam? Mi a küldetésem? 
3694 1 29 Pink Izé
eerix: "...valószínűséggel férfi voltál. Valahol a mai Közép Afrika területén születtél, 575 k [...]
1nessa: en ferfira sikerultem...
Errtu: Hasra ütve beírtam vagy 20 különböző dátumot. Mindegyik így kezdődött: " Lehet, nehéz elh [...]
Mind a 29 komment
Jay Mattioli mutatványa az America's Got Talent műsorban.
19020 13 24 Izé
feka01: Ja... szégyenlem is magam. 24 évesen egy 25 évessel kell vitáznom, akinek a szellemi szintje kis [...]
joovan: azért még néhány trükköt elviseltem volna ettől a csávótól!! Elég rövidre fogta...
zeroCrashObreak: Nem igaz milyen könnyen egymás torkának ugrotok, 25 és 24 éves gratulálok. :D Am nekem tetszet [...]
Mind a 24 komment
Bács Emese képzőművész munkái.
572 1 0 Art Izé
Mclusky - Lightsabre cocksucking blues

Alternatív punkzenekar Walesből, sajnos már feloszlottak.

myspace

wiki

Dalszöveg:

Eat what you are while you're falling apart
And it opened a can of worms
And the gun's in my hand and I know it looks bad
But believe me I'm innocent
And i'm fearful I'm fearful I'm fearful of flying
And flying is fearful of me
And i covered my eyes when she told me the news
Turning me on with my lightsabre cocksucking blues
Are you coming?
Nicotine stained on account of her crutch
And I'm aching from fucking too much
And i know what I do but it all points to you
Did you sell me to wanderlust?
I'm fearful I'm fearful I'm fearful of flying
And flying is fearful of me
And i covered my eyes when she told me the news
Turning me on with my lightsabre cocksucking blues
Are you coming?
996 0 0 Zene Izé
"A reggeli étkezés nagyon fontos, mert energiával tölt fel, és lendületet ad a naphoz. Nemcsak az emésztőszerveket aktiválja, de a vércukorszint beállításával felélénkíti a gondolkodást, és segít a koncentrációban is. Ha megreggeliztél, könnyebben nézel szembe a kihívásokkal és a mindennapi stresszel, és még a terhelést is tovább bírod."

Aki először beírja, hogy honnan idéztem, az kap kottától egy karton sört. ;)
4976 1 32 Izé
Grábor: hát persze hogy nem járunk olyan hejekre mint a McDonaldS :P Ez csak természetes :) Hogy miért?? [...]
bungle: Nyugi, én se szoktam elolvasni a te post szövegeid. :P
Mr.T.: Az a durva hogy meg se néztem hogy mi van a kép alá írva :D csak most hogy szóltál :D
Mind a 32 komment
Mi a mobilszáma!? Olyan a pasi / csaj! Nagy mobilszám mustra! - Meg van az új kiszemelted, de szeretnél róla többet tudni? Ha már cseréltetek telefonszámot, ez nem is olyan nehéz. Csak némi fejmunkát igényel...
792 0 41 Pink Izé
Derill: krepcsi néni mégse szercsi dercsit :(
CRaPtRaSH: nem, ha bokán rúgsz véletlen, akkor azonnal rúglak tökön "VÉLETLEN" ;]
Derill: mindenesetre eniten nem ülnék krepcsi mellé, hátha véletlen bokán rugom vagy valami...aztán [...]
Mind a 41 komment
Adorján Attila 41 éves balassagyarmati festőművész művei.
1057 1 0 Art Izé
Az első 4 másodperc mindent eldönt!
1070 0 0 Pink Izé
Ha valaki érez magában ambíciót egy a videóban is látható csúcs-menő bicepsz-eposz elsajátítására, akkor legyen kedves feszítsen magába napi minimum:
- 8 db Napozin kapszulát
- 3 ampulla novokuznyecki növekedési hormont
- 9 egység 100% Anabolic Whey Isolate-et (szigorúan csakis a Scitec Nutrition-től)
- 10 x 8 dkg málnás savó-boosterrel lugosított Hyparmass 5000 granulátumot.

Majd izzadjon a műtőasztalon.
22517 6 102 Izé
peet: Megkérdeztem a teremben, a Synthol-t izom alá kell tolni. Egy nagy csalás az egész. Sok testép [...]
focuskoma: XD
rezso: Nem az :( Tényle a bőr alól jön ki broáf
Mind a 102 komment
Isteni feketeerdős muffin!=)
399 2 6 Pink Izé
MikeSylver: Van barack is;) Am köszi, igyekszem minden finomat megtanulni, de az édesszáj igaz :P Jól jön a [...]
Sissi: Van meggyfátok? Hú de szerencsés vagy:) Amúgy gratula, hogy pasi létedre sütiket sütsz:) Éd [...]
MikeSylver: Hát, otthon már elfogyott a "nem fagyasztott" szóval ki kellett fosztanom a fagyasztót...aztán [...]
Mind a 6 komment
Nagy nyári munkahoroszkóp!

Nyáron minden jegy egy kissé elengedi magát és a munkában is a feltöltődésre és szórakozásra vágyik. Ezt a horoszkópot elsősorban a nyári munkákat keresőknek ajánljuk...
564 0 7 Pink Izé
Fogaska: pfff.... igen, majd pont a NASA-nál, vagy Disneyland-ben foogk ezen a nyáron dolgozni.... esetleg [...]
Nala: cöhh múzeumi docens,turistavezető,keramikus segéd én?????:D:D:D:D
vajalja: Ez a horoszkóp ez kurvanagy xDxD...Valaki megkapta még a "természetkedvelő" kitüntetést? :D
Mind a 7 komment
Ebből sem isznak a szemét kollégák... ;)
6060 2 7 Izé
Nas: Újabb vicces bögrék: http://humormaffia.hu/wp-content/uploads/2013/02/0245.jpg
Nusihusi: Na, ilyet se vennék:S De ital immobilezernek jó:)
Nagini: kéne ilyen bögre
Mind a 7 komment
Butch -ot szeretném bemutatni nektek, nem tudom ki mennyire ismeri, vagy szereti a zenéjét.
Számomra ő nyom igazi minimalt. :)
Most végre ellátogat kis hazánkba is, pontosan Kiskunmajsára.

Pontos infókért látogassatok el ide
972 0 2 Zene Izé
RauG: pár óra... és Butch party (:
snake6: a legnagyobb remix Butch - Amelie (Sis Remix) http://www.youtube.com/watch?v=l6ur0yIXgnc
Új sorozat bukkant fel az egyik magyar adón.

ez pedig a Lie to me azaz a Hazudj ha tudsz.

A szerda esti programba érkező Hazudj, ha tudsz, Tim Roth első nagy tévés munkája, és egy olyan fószerról szól, aki afféle élő hazugságvizsgálóként segíti a rendőrség melóját. A főszereplő ugyanis annyira jól olvassa az emberek arcát, mozdulatait és reakcióit, hogy észrevesz olyan piciny rezdüléseket is, melyeket az átlagember nem - ebből von le következtetéseket és segít a nyomozásban. Amiben ez a sorozat mégis több, mint egy sima nyomozós krimi, az Roth játéka és az, hogy nem a rendőrökön, hanem a kicsit House-szerű főnökön és csapatán van a hangsúly.

Imdb Interjúk: Tim Roth Monica Raymund Brendan Hines

Kedvcsináló 1 | Kedvcsináló 2
723 0 1 Film Izé
nagydee: ez tényleg jó sorozat. kár, hogy eddig csak 13 rész van belőle
Ken Block újra akcióban!

Block most a Top Gear autós műsor nézőinek mutatta meg, hogy mit is tud kihozni autójából, de immáron társa is akadt a bemutatóban, aki nem más volt, mint Ricky Carmichael profi motocross és supercross bajnok.
1048 2 2 Sport Izé
Vigyori: állat ez az ürge... kicsit tud csak vezetni! :-)
redline001: imádom a csávót..szivesen cserélnék vele :D
Tirpa - Tirpa (prod. by AZA)
1260 1 1 Zene Izé
snake6: a zenei alap NÁJSZ
"Naaa, olyan izé vagy, muti már mid van..." :)
15416 2 18 Izé
Lilu__cica: Én is összetörtem már gumicukros tálat, mégse voltam börtönben.
nagydee: neked is ilyen kevés fogad van? :D:D:D:D
papaluige: mint ha csak magamat látnám.............:D
Mind a 18 komment
David Ho művészete és illusztrációi egy amolyan pozitív értelemben vett mélyrepülés a számítógépes művészet és a festészet világában. Megannyi szériája, köztük ez is (Candice Series), sok érdekességgel szolgál. Katt!
1096 1 2 Art Izé
CRaPtRaSH: az. de nagyonjóóóóó
Lazarus: beteg
Balkansky feat. Theodosii Spassov - Kuker

Dubstep

Balkáni elemekkel díszített jóféle muzsika

more info on :
www.myspace.com/kukerbalkansky
www.myspace.com/dubalkansky
www.myspace.com/kukermusic
756 1 1 Zene Izé
Szosztar: Szerintem nagy királyság :D
Reggeli készülődés munkába menet, japcsi módra, 5 perc alatt.
10320 9 16 Izé
Mr.T.: apa602! Köszi, hogy szóltál, megkerestem youtube-on és cseréltem a linket. :)
winben: Kíváncsi volnék azért, hogy ezeket a mutatványokat reggel 4-5 környékén kómásan, még fél [...]
joovan: Elfelejtett megfésülködni :D Amúgy tényleg ötletes!
Mind a 16 komment
Gregg Segal fotói
1785 0 0 Art Izé
A múltkori büntijét törölte a youtube... talán ezt már nem fogja. ;)
6832 1 10 Izé
bozitojugg3rn4ut: ki ez a gyík??? ember ez???
bungle: Végre ennek is értem már a szövegét: http://www.youtube.com/watch?v=bZVqsSfC-0I
joovan: ez beteg! beleőrült Jacko elveesztésébe...
Mind a 10 komment
Egy teljes napon át meztelenül dolgoztak egy newcastle-i design és marketingcég munkatársai, hogy így javítsák a csapatszellemet.

Ti bevállalnátok? :)

Magyarul a Hír Izén.
11677 3 11 Izé
Kenji: Bal oldalt a számítógépnél az nem Majka? :D
Strawberryy: a csapatszellemet mi?....:D
ffaannyy: Ebből lesz a munkahelyi szex
Mind a 11 komment
Régebbi postok...