REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Miért veszélyes a túl nagy hamburger?
554 0 7 Pink Izé
spider86: na de ejnye hölgyem :D
zeiksz: LOL :)
papaluige: ;)
Mind a 7 komment
Let Me In

A Cloverfield rendezője készíti a Let The Right One In reamake-jét, a The Road gyerek főszereplőjével. Jónak ígérkezik.

Különösen tetszik, hogy a morze kódokat is belevették, amit még Eli, és Oskar használt. Aki megmondja, hogy az előzetes végén lévő mit jelent, az jelentkezhet nálam este egy sörre, abban a kocsmában, ahol inni fogok. :) (Nem azért mert nem tudom, hanem azért, hogy keressétek meg! :))

A különbség az eredeti és e között - ahogy látom - eddig csak a nevek és a helyszín. Ha jól gondolom ők is minden másban hűek maradnak a regényhez. (Reméljük).
1453 1 4 Film Izé
Balázs: trailer zenéről info valakinek? :)
Mihail: Szerencsére van 2 tippem arra is!
Erunder: Már csak a kocsmát kell megtalálnod. :D
Mind a 4 komment
Dagger GT

Nem nagyon van mit mondani róla, ott van minden.
786 2 0 Autó Izé
A legszexibb alakjavító nyári ruhák - Így csalj el 5 kilót!
665 0 1 Pink Izé
Nas: Már nem azért, de az utolsó összeállításban kifejezetten kövérebbnek néznek ki mint amilye [...]
 A Universal Pictures bemutatta a Devil előzetesét, amely történetének nem más az értelmi szerzője, mint M. Night Shyamalan. A rendező ötletét Brian Nelson írta forgatókönyvé, és a REC amerikai változatáért, a Quarantineért felelős Dowdle Bros rendezte. A történet egy néhány egyszerű, hétköznapi emberről szól, akik beszállnak a liftbe, de az megáll és nagyon furcsa dolgok kezdenek el történni odabent. Az öt személy közül valaki nem az, aminek látszik. Azt hiszem ez egy nagyon érdekes film lesz. Egy kevés helyszínen - gyakorlatilag a liftben - játszódó, a karakterekre összpontosító misztikus történet... Ebből még lehet valami és biztosra veszem, hogy tartogat néhány meglepetést is azt a bizonyos személyt illetően.

4768 4 3 Film Izé
Erunder: Eddig csak 409 embert kell hanyagolnod. :D Egy pillanat. Te nyilván nem nézted meg a posztot hisze [...]
mephistto: Aki ezt megnézi azzal szóba se állok... elvetemült
edge: nem igazán szoktam horrot nézni de ezt és a collectort tuti megnézem. a film plakátja nagyon ö [...]
46 nagyszerű animációs rövidfilm.

Igaz, hogy ezek közül néhány volt már külön-külön az oldalon, de nem árthat, ha azokat is újranézzük a sok újdonság mellett. :)
2788 2 2 Film Izé
Madarinfluenza: "Muzorama" ennek nem értem a jelentését. Előszőr azt gondoltam állati tulajdonságokkal ruház [...]
edge: ezt a 46-ot összegyűjteni akkos is zseniális ötlet volt. szóval ha lesz időm megnézem az öss [...]
Her Name In Blood - Decadence

Már a Japánok is kezdik kapiskálni mi a jó... :)
1181 0 8 Zene Izé
Swordfish: Nem lenne ez rossz, csak kb 67milliószor lett lelőve, sablonos sz@r.
rékcsúú.: wtf?! ez mi ez? nemjönbe... bocsii..
spider86: így van
Mind a 8 komment
10 vadító időjós bébz a nagyvilágból. :)
30554 9 26 Izé
levesespuki: mucici, meg a mestersegesen feheritett fogak mindnekinel ott figyelnek. ja meg a kivillantos fotok n [...]
lb7: Bakker ma meghallgattam, mert eddig nem tűnt fel az "esső", mert mindig azzal voltam elfoglalva, h [...]
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=e0lgsZgxUoA tessék... nem elég, hogy esső, de még nagyobb esséll [...]
Mind a 26 komment
Armand Van Helden & A-TRAK Present Duck Sauce - aNYway

Jó zene, nekem nagyon tetszik.
1182 0 1 Zene Izé
skad: Rossz zenét talán még nem is csinált...
TV-Hat - csak nézel, mint a moziban.

2447 2 19 Izé
PogBandi82: Ez mekkora egy sz-r.
Findzs: mekkora vajon a felbontása ? 20 dodó túl olcsó, nem ? a szemet tuti fárasztja
bubi66: ....autó vezetés közben is lehet nézni ??? A két kis lukon keresztül meg figyelem az utat . [...]
Mind a 19 komment
2 kiló mínusz az eperdiétával - Csak 3 nap!
537 0 2 Pink Izé
zeiksz: Eperdiétával.. persze.. nem lesz pénzed másra.
Purple: epeeeeeeer
Mi vár rád júliusban? - Születésnapod elárulja
763 0 1 Pink Izé
zeiksz: Jó sok szex..
Vudus sörreklám - hogy üt nagyot a mágia?
364 0 0 Pink Izé
A Crazy Heart egy 2009 amerikai musical-film-dráma, Scott Cooper rendezte, Thomas Cobb 1987-es, azonos című regényéből. Jeff Bridges egy lecsúszott vidéki énekes-dalszerzőt játszik, aki megpróbálja megfordítani az életét miután elkezdett egy kapcsolatot egy fiatal újságíróval. További szereplők: Maggie Gyllenhaal, Colin Farrell, Robert Duvall, Beth Grant és Jack Nation gyerekszínész. Farrell, és Duvall szintén énekel a filmben.

A film főszereplője, Bad Blake (Jeff Bridges), Waylon Jennings, Kris Kristofferson és Merle Haggard egyfajta kombinációján alapul. Az író-rendező a kezdetben egy életrajzi filmet akart Haggardról de a jogokat az élettörténetéhez túl nehéz lett volna megszerezni. Azt a regényt, amin a film ténylegesen alapul, egy vidéki énekes Hank Thompson ihlette. Bridges a 2009 Academy Award Best Actornek járó díját kapta a filmbeli játékáért.
3251 3 0 Zene Izé
Nem teljesen olyan, mint a Star wars-ban, de nagyon ütős lenne, ha ilyen lenne a jövő mobiltelefonálása.
2391 1 0 Tech Izé
Az élet egy napban

Egy világ. 24 óra. 6 milliárd nézőpont.

Ridley Scott, Kevin MacDonald és a YouTube közös programjában bárki részt vehet, aki a Július 24.-én készített videófelvételeit feltölti a YouTube-ra. A legjobb próbálkozások részei lesznek egy nagyszabású dokumentumfilmnek.
1354 0 1 Film Izé
edge: a cím alapján könnyebb megérteni mi ez mint az előzetes alapján. de a zenére felfigyeltem VAm [...]
A mai bünti: "Katy Perry - California Gurls" pár krematóriumszökevény előadásában.
4313 2 9 Izé
bungle: blaugrana küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=ql8gHtLFuas Szöveg: "Comic Con Girls the Son [...]
kotta: "hajtóvadászat öregekre " Dino Buzzati novellája. Nagyon frankó kis írás. "Üsd az öreget, [...]
republic666: "Szar ez az élet, szar ez a világ A villanyszámlás gyakrabban látogat, mint az unokád, aki ha [...]
Mind a 9 komment
Hatalmas, nagyon komplex, és mobiltelefonnal irányítható Volvo teherautó. Mindez Legóból. Elég impresszív.
3382 1 2 Autó Izé
Swordfish: Baromi jó, minden elismerésem. Ha nem lenne/lett volna ilyen drága, akkorr lehet, hogy sose hagyt [...]
Krisaaaak: Nagyon össze rakta a srác. Le a kalappal előtte.
Vampires Suck

A Csajozós film, a Bazi nagy film és a Katasztrófafilm rendezőpárosa, Jason Friedberg és Aaron Seltzer megelégelte a vámpírfilm-dömpinget és megcsinálta az Alkonyat-filmeket kifigurázó Vampires Suck című komédiát. A film az USA-ban augusztusban kerül a mozikba, a mérsékelten vicces előzetes máris megtekinthető. (origo)

Egy marha jó Alkonyat paródia (pedig én twilight fan vagyok).
Az amerikai mozikban 2010 nyarától vetítik. Nézzétek meg az előzetest!
2756 3 7 Film Izé
joetheghost: MEgnéztem sikitottam :)
Metalvarju: remélem ijen:http://www.nethirlap.hu/forum/userimgs/nhgal43j77X.jpg jelenetet raktak bele...XD
edge: a katasztrófa film gyenge volt de 2 végignézett alkonyatfim után már az előzetesben leesett mi [...]
Mind a 7 komment
Hogyan üssük el az időt jól súlytalanságban? Há' vízzel! :)

Egy másik szép példa, illetve egy 6 részes videósorozat első része. (Türelmetleneknek pár részlet itt és itt).
11546 4 27 Izé
Nas: Igen, azt hiszem, így tudom a legjobban összefoglalni a lényeget: Attól, mert van egy mikroszkó [...]
Nas: Figy. Akkor megpróbálom kicsit egyértelműbben leírni: :) Most 2010 van, ugye. Az amerikai, ang [...]
Tooni: "Amikor a természettudományok területébe tartozó műveleteket utánozol(nem virtuálisan) az m [...]
Mind a 27 komment
"Dzsabulani" annyit jelent: "ünnep" - zulu nyelven. Tökéletes névmágia eme gömbremekben.   Nézem Cö-Mö-t, fejem üres (sörbe/körbe/közbe’) jár a labda - fiúktól el, ritkán pattan, mintha ottragadna.   Panaszkodnak a kapusok: - Nem lehet kifogni! Pedig milyen szép! s lám, tudnak kifogást dohogni.
1232 0 1 Sport Izé
arabicsnusos: Érdekes pályán halad a laszti :)
Nas feat. Keri Hilson - Hero
780 1 0 Zene Izé
Nagy júliusi szerelmi horoszkóp – Párban élőknek és egyedülállóknak
1047 0 1 Pink Izé
zeiksz: Elhiszem, hogy van valami az asztrológiában, meg személyre szabott horoszkópban, de hogy ennek n [...]
Kispál és a Borz - Van-e nálatok alkohol?

(Személyes kedvencem a Kispáltól - Ha az életben.. után : )
909 2 1 Zene Izé
Newtonheat: én mostanában függtem rá,az uj ep-ről valo ujra kevertre, egy 10-est simán megér :D
Naomi Campbell kopaszodik
997 0 4 Pink Izé
Hada: sztem csak simán fel van nyírva.. és a kis fekete pöttyöcskék is túl szabályosnak látszanak [...]
Errtu: Mert enélkül ma már életképtelen vagy.
Penge70: Vajon ez miért fontos hír, hogy ezt közölni kell!!
Mind a 4 komment
Nagy nyári horoszkóp – 2010
970 0 1 Pink Izé
zeiksz: vazz.. kb. egy mondatot bírtam olvasni belőle - ez nagyon tré 1*
DJ Splash Techno Mix

Szerintem nagyon jó mix !!!!!!! Ajánlom !!!
1071 2 1 Zene Izé
xyz: Király!!!
Csodálatos természetünk

2008-as Aniboom nyertes animáció, melyben betekintést nyerhetünk a világ egyik legkisebb emlősének, a vízicickánynak az életébe.
6382 6 10 Izé
Nas: Te csak kapálj, ne gondolkozz! :DDD
kotta: :DDD Jobb bele se gondolni...!
Nas: Ha jobban belegondolsz, nálunk, embereknél mekkora felhajtás van érte... :)
Mind a 10 komment
Óriás gördeszka Kaliforniában.

(Azért a megállással még vannak gondok. :D)
1467 0 0 Sport Izé
CouchSurfing - "kanapészörfölés", avagy ingyenszállás a nagyvilágban.

A "kanapéfoglaló közösség" 2003-as indulása óta már kb. 2 millió tagot számlál 237 országból. Noha a legvonzóbb tényező sokaknál az lehetne, hogy a nyaralást letudhatják ingyen szállással és minimális egyéb költségekkel, ám a legtöbben mégis a kapcsolatépítés, barátkozás, első kézből kapott kulturális élmények miatt regisztrálnak az oldalon és fogadnak vendégeket, vagy mennek maguk is látogatóba.
4914 9 29 Izé
Thiaa: Jelenleg Amerikaban dolgozom a nyaron. 3an vagynk magyarok egy helyen, ha vegeztunk a meloval ellato [...]
Soni: Én találkoztam egy spanyol sráccal aki lengyelországba volt Krakkóba, és ő ezen keresztül cs [...]
papaluige: köszi, de Én már kinőttem ezekből a hátizsákos-menjünk, aztán lesz valahogy csavargásokbó [...]
Mind a 29 komment
Operation: Endgame

Egy ütős akció-vígjáték két titkos csoport ellenségeskedéséről, akik eredetileg a kormánynak dolgoznak. Fedőnevüket a Tarot kártya lapjai alapján kapják.
A film Amerikában július 27.-én jelenik meg DVD-n, illeteve BluRay-en, egy igazán jó szereplőgárdával.
1432 2 1 Film Izé
Wald: fos
De helaasheid der dingen (The Misfortunates - Szarul állnak a dolgok)

13 évesen a nagymamád házában élni, a nagybátyáiddal, és a fateroddal, akik egész nap csak piálnak, és csajoznak jó lehet. Talán azért hosszú távon mégse annyira.

Ami eleinte humoros, később dramatikussá válik, és szánalmat kelt a nézőben. Kötelezően nézős!
1117 0 0 Film Izé
Újabb nagy arc: miért nem inkább a kilőtt golyót kapta el?
16075 6 23 Izé
csigapori: Vagy 10x néztem meg a vidit de még mindig behugyozok rajta XDDDD
Su: az ilyeneket az sem védi meg ha nem sorozzák be őket:) ha kell maguk keresnek egy fegyvert amivel [...]
BusKeyCome: ... még az I. világháborúban. :)
Mind a 23 komment
 Nagyon klassz ceruzarajzok, + lépésről lépésre képek oktató jelleggel.
2266 1 1 Art Izé
Ivanhoo: bazdmeg, hiperrealizmus! O.o nagyon adja :P tetszetős, bár elég uncsi munka...napokig görnyedni [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb virágú növénye, a titánbuzogány, vagyis az Amorphophallus titanum. 2005-ös magassági rekord: 2,94 méter. A virág eredetileg a Szumátra őserdeiben honos és most első alkalommal Németország Türingia tartományában is virágzik. Illata azonban nem bódító, ellenkezőleg: dögszagot áraszt, vagyis állattetemek szagát imitálja.

2272 2 14 Izé
bungle: http://habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/napi-ize/a-nap-kepe/kiviragzott-a-vilag-legbudosebb-fallos [...]
Su: mit kell mindenbe belekötni? biztos van olyan aki buzogánynak hívja:)
Szama: ez igen budos.. iet anyam vkitol kapott ... a minek csak masfel meteres volt..de oan budos, h 3x aka [...]
Mind a 14 komment
Oscar, a bionikus műlábakat kapott cica

Angol cikk több képpel | Magyar cikk

2801 3 32 Izé
Nas: Fejlesztések vannak. Csak általában utólag kiderül, hogy nem elég nagy a szakítószilárdság [...]
Su: nem tudom, pár éve olvasgattam ilyen témában és pl gerinccsigolyák pótlására szeretnének f [...]
Nas: Nem hallottam még a csajról. Minden elismerésem neki! Szerintem nyugodtan lehetne példát venni [...]
Mind a 32 komment
Újabb parajelenségek ( Paranormal Activity 2 )

Hamarosan megérkezik 2009 egyik legnagyobb pénzügyi sikerének a folytatása. Egyelőre nagy kérdés, hogy a második rész beváltja-e a hozzáfűzött reményeket, vagy úgy jár mint anno a hasonló pályát befutó Ideglelés (a második rész csúfos bukás lett). Az biztos, hogy nem lesz egyszerű dolga, hiszen a Fűrész sorozat legújabb epizódjával (7. rész és 3D-s) kell megküzdenie Október 22.-én.
1821 2 8 Film Izé
Erunder: A posztra kattintva már a Paranormal Actitvity 3 előzetese található. Kell ehhez még mást is h [...]
CrazyLime: Nekem van olyan ismim aki tényleg be is vette xD Am tényleg ritka sz@r volt az elsőrész, de azé [...]
Penge70: Ritka nagy szar volt az első rész ez sem lesz különb
Mind a 8 komment
Nagyfater érzi.
7042 12 17 Izé
Briareos86: Fiúk lányok, ilyenek leszünk mi is 70 éves korunkra :D Bezzeg a mi időnkben táncstílus. Csak [...]
sf: ... marha jó az a kéztekerős alaplépés is :)
andorka932: Nagypapamma FOGADNAAMMM LECCCIIII :D Amugy nagyon jol nyomja,remelem ilyen koromra,en is fogom is [...]
Mind a 17 komment
Torrentrazzia, szerverlefoglalások, kalózkodás... ez a mai napi izés téma.

Ha valaki nem unná még a Hitleres videókat (bár már 2 hete beírtuk ide).
4623 4 109 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2015/01/02/februarban_ujraindul_a_pirate_bay/
Tooni: http://thepiratebay.to/ talán?
Tooni: Valami történik! :) http://thepiratebay.se/
Mind a 109 komment
A német szövetségi kapítány az angolokon kívül mást is elfogyasztott a pályán.

Már nagyon rutinos, pár éve is bányászott. :D
7265 3 37 Izé
7sleeper: Kedves N.émet Sz.övetségi K.apitány! Az angol-német meccsen nyújtott feledhetetlen alakítá [...]
Milánkaaa: én tudom.:D Drowning Pool- Bodies asszem http://www.youtube.com/watch?v=sO_QntXc-c4
Adiboy: hehheeee ez teccett:D
Mind a 37 komment
Régebbi postok...