REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Dodge
2678 2 11 Game Izé
wolfman: 165:) infó órán már izzadt a kezem rendesen
Kiscsuri: 120
Szamooca: 135 :S
Mind a 11 komment
T-Dog - Hívjátok, ha kell (a büntetés)! ;)
5267 0 42 Izé
Winston: Ja igen még valami apróság. Pls akor már írd le, hogy milyen kategória is ez. Előre is kösz [...]
Winston: Kedves nem regisztrált. Először is én nem lehúztam. Ha ez úgy is tűnhetett. Ez távolt ált t [...]
spiritmonger: *freestyle
Mind a 42 komment
Rob Sheridan munkái. Érdemes végignézni az illusztrációin kívül a fotóit és videóit is!

(Látványosan kedvel Trent Reznorral, a Nine Inch Nails frontemberével dolgozni. Nálam ezzel nyert egy érmet. ;))
6072 0 15 Art Izé
mekszamnojz: na jovan, ne jampizza itt ocsisajt! :D:P
bungle: Közvetetten, de ezt is nekem köszönheted. :P +15 sör, köszi. :D
bungle: Ámátőőőr a csóka. ;)))))))
Mind a 15 komment
Rob Sheridan munkái. Érdemes végignézni az illusztrációin kívül a fotóit és videóit is!

(Látványosan kedvel Trent Reznorral, a Nine Inch Nails frontemberével dolgozni. Nálam ezzel nyert egy érmet. ;))
6866 9 15 Izé
mekszamnojz: na jovan, ne jampizza itt ocsisajt! :D:P
bungle: Közvetetten, de ezt is nekem köszönheted. :P +15 sör, köszi. :D
bungle: Ámátőőőr a csóka. ;)))))))
Mind a 15 komment
Does It Offend You, Yeah? - Let's Make Out
Myspace
295 0 0 Zene Izé
Pink Floyd - Goodbye Blue Sky
Részlet az együttes "The Wall" című filmjéből Gerald Scarfe animációjával.
A szám anglia bombázását dolgozza fel, a film hősének, Pinknek az édesapja a háborúban esett el, ahogyan a basszgitáros Roger Watersé is. Pink valószínűleg ezért kezd megőrülni már gyermekkorában, majd fasiszta diktátornak képzeli magát.
1864 1 3 Zene Izé
Attila: Hát, igen a film egyik leghatásosabb jelenete, bár alig van oylan jelenet ami nem lenne hatásos. [...]
kotta: És nemcsak a szám(ok) nagyon jók, hanem a film is. Szeretem az animációs ötleteit, de ezt az e [...]
csirek: ez nagyon jó szám .
Donnybrook - Whats A Little Blood
539 0 0 Zene Izé
Anathema - Deep
Tool és Placebo ötvözetnek hat a zenéjük. A doom metal egyik alappillére az együttes.
Mejegyzés: Nem, nem tőle van a felhasználónevem lenyúlva.. csak így sikerült...
Még egy jó nóta: Judgement 
322 0 2 Zene Izé
esthof: szerintem is
fül: legjobb lemezük az alternative 4...szerintem
Mastodon - Iron Tusk
Zseniális dal, egy zseniális előadótól. Érdemes meghallgatni pár másik számukat is, aki a thrash, doom, stoner műfajokat szereti, annak a Mastodon igazi csemege lehet.
Capillarian Crest
Sleeping Giant
This Mortal Soil
Honlapjuk
Magyar cikk róluk: ITT
371 0 1 Zene Izé
Balázs: a legjobb progresszív metal ever!!!!
Az OLPC (One Laptop Per Child) alapítója, Nicholas Negroponte bemutatta a következő XO laptop koncepcióját, ami egyszerűen fantasztikus! Kb. fele akkora mint az XO 1.0, mérete egy átlagos könyvé lenne, így sokkal könnyebb az iskolába vinniük a gyerekeknek. Nincs hagyományos billentyűzete és touchpad-je sem. Van viszont két érintőképernyője, ezek helyettesítik az egeret és a szövegbevitel hagyományos módját. A főképp fejlődő országoknak szánt noteszgép tervezett árát 75 dollárban jelölték meg.

1622 0 3 Tech Izé
xD: Persze, a haszon a fontos, amit a szándék mögé bujtatnak :D
wowbagger: ez a 75 dollár is olyan lesz mint a 100dolcsis laptop...mire kijön,addigra legalább 200-250 dolcs [...]
MonTom: Miért vinne a gyerek az iskolába laptopot?
Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake - Give It To Me

Timothy Z. Mosley (1971. március 10.), ismertebb nevén Timbaland amerikai dalszerző, rapper, zenei producer és szövegíró. Stílusát egyértelműen befolyásolja az R&B, a dance és a hiphop, de a pop műfajában is jeleskedik. Társával, Magoo-val alkotják az Amerikában híres hip-hop duót, a Timbaland & Magoo-t. Manapság főként Brandyvel, Nelly Furtadóval, Justin Timberlake-kel, a The Pussycat Dollsszal, Ludacrisszel és Jay-Z-vel dolgozik együtt.

Több info.: Wikipedia

Slágerei.:

Timbaland - The Way I Are

Madonna ft. Justin Timberlake, Timbaland - 4 Minutes


Timbaland - Apologize (feat. One Republic)


Timbaland Feat. Keri Hilson & Nicole Scherzinger - Scream


Flo-Rida feat. Timbaland - Elevator


Timbaland & Magoo - Flute


Timbaland, Dr.dre, Missy Elliott, Justin Timberlake - Bounce
563 2 1 Zene Izé
MStipee: A OneRepublic - Apologize -hoz annyi köze van Timbaland bácsinak hogy pénzelte a klipet, amivel e [...]
Snoop Dogg ft Nate Dogg, Kurupt & Warren G - It Aint No Fun

Snoop „Doggy” Dogg (eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr.; született: 1971. október 20-án a kaliforniai Long Beach-en) amerikai rapper, színész. A Snoopy becenevet anyjától kapta a nézése miatt. A Long Beach-i Polytechnic (műszaki) középiskolába járt. A Rollin' 20 Crips nevű banda tagja volt. Unokatestvérével Nate Doggal és Warren G-vel (aki Dr. Dre féltestvére) kezdett zenélni. Ők alapították a 213-t ami Long Beach körzetszáma volt, a banda tagjai között ott volt még Lil' 1/2 Dead is.

Több info...: Wikipedia

Pár száma Dre-vel, Nate Dogg-al, Warren G-vel és a többi Mesterrel...:)
Snoop Dogg, Ice Cube and Lil' Jon - Go to church

Snoop - Gin and Juice

Snoop Dogg - Doggfather

Snoop Dogg-Doggy Dogg World

Snoop Dogg ft Pharell - Beautiful
Snnop Dogg - Who Am I? (What's My Name ?)

Snoop Dogg Feat. Nate Dogg & Xzibit - Bitch Please

Snoop Dogg & Warren G - Groupie luv (G-funk remix)


588 3 2 Zene Izé
Dawe: http://youtube.com/watch?v=-u0QH_b-CnM ez is fölférne a listára ;)
three.d: Nagyon nagy zene volt!!! Persze még most is az!
Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD

(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar hajdútánc).

"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.
2770 5 15 Izé
loloppo: Oké, meg van bocsájtva :) Kreatívság meg korretság meg minden. Szerintem nagyon el van találv [...]
bungle: Dehogynem jöhetsz, csak hozzál söröket. :P
kotta: Hát a címkék gyanúsak voltak eddig is, de hogy ilyen nyíltan... Sajnos nem mehetek hozzád, má [...]
Mind a 15 komment
Pearl Jam - Do the evolution
Info a számról
507 3 2 Zene Izé
Chino: nagy kedvenc
M.agnus: Óhhh, pont ebben a percben akartam beküldeni! Példaértékű klipp!
Elkészíthető a saját érintőképernyőd, ha van egy webkamerád vagy egy telefonod. És nem is drágán.
2025 1 1 Tech Izé
yoman3d: ez nagyon joo, meg is csinalom
Raging Slab- What have you done
Myspace oldaluk
230 0 0 Zene Izé
Doobie Brothers - Long train running
Kicsit felturbózott verzió, de az csak használt neki. 1971-től jegyzik őket, a tagok jönnek-mennek és egy öt tagú fúvós formáció erősíti őket.
375 0 1 Zene Izé
fül: sosem tudtam ki az előadója, meg mi a címe :) emlékszem minden hol nagy volt a mozgás ahol bera [...]
Ten MAsked Men - Deeper Underground

Halálian jó popzene. Értsd szó szerint. Brit zenekar, akik közismert előadók közismert popslágereit dolgozzák fel. Levágják, kibelezik, majd újratöltik. Ha még nem hallottál Britney Spears és Enrique Iglesias dalt technikás death metal-ba oltva, akkor a Ten Masked Men elmebeteg legénysége elzúzza neked.
436 0 1 Zene Izé
fül: kétlábgépezni tud a srác (ha jól hallom)
Six Feet Under - Feasting On The Blood Of The Insane

A bandát Chris Barnes és az Obituary gitárosa, Allen West alapította 1993-ban, afféle szabadidős zenekarnak. A dolgot akkor kezdték komolyabban venni, amikor Barnest 95-ben kivágták a Cannibal Corpse-ból. Aztán '98-ban West lelépett, csatlakozott helyette Steve Swanson (Massacre). Ők ketten, meg még Terry Buttler (bassz) és Greg Gall (dob) alkotják a az amerikai death metál egyik legbrutálisabb formációját.
405 0 1 Zene Izé
Cement: de nagyon birom a zenéjüket :D Bringer of Blood album nagy kedvenc
Jerry Reed - Eastbound and down

Beceneve "The Guitar Man", 1937. márc. 20.-án született Atlantában, 18 éves kora óta lép fel közönség előtt. 1967.-ben jelent meg első albuma, amit még 38 követ.
965 0 0 Zene Izé
Az igazi hot dog. :)
(ááá, csak a hasát sütteti... ;) - bungle)
5022 2 12 Izé
T boy: Szerintem így szőrteleníti a tökét:))))))
Re-Peet: Az ilyen hülye kutya miért nem gyullad ki? :D
0tibi0307: Hát igen, vagy Pit, vagy Staff...nekem is van 2, ezek nem nagyon érzik a fájdalmat, a múltkor az [...]
Mind a 12 komment
A szám: Donkey Rollers - No One Can Stop Us (Showtek Kwartjes Rmx)
És akik ropják rá (sztem nagyon jól) : Hardstyle Republic Team
1050 0 0 Zene Izé
Vengaboys-Boom, Boom, Boom, Boom!

1995 nyarán két DJ, Danski és Delmundo, összeállt egy csapatba 4 állandó partiarccal, akik az ő illegálisan szervezett tengerparti mulatságukra jártak. 2 lányról és 2 fiúról van szó. Az első időkben a négyes csak, mint tánckar működött, kiegészítva a 2 DJ zenéjét. A botrány sosem állt távol tőlük. A bulik alatt az élő állatok, éneklő apácák, a bútorégetés és több doboznyi vazelin sem hiányzott az előadásból.

Take me to the city

Kiss

We like to party

525 1 6 Zene Izé
kotta: Oké, oké, lebuktam megin', de pszt! Ártana az imidzsemnek, tudod... :DDDD Ha lesz vmi nosztalgija [...]
Purple: jaja, magyar! látom te is otthon vagy vengaboys ügyben :D kitalálsz itt mindenfélét, hogy nem j [...]
kotta: Hahahahahaa: http://www.youtube.com/watch?v=g1tDDH-4zsw :DDDD
Mind a 6 komment
Dominic Frasca
Iszonyatos dolgokat tud művelni a 10 húros gitárján.
814 2 0 Zene Izé
Nightmares on wax - Morse
309 0 1 Zene Izé
konvejor: big up a postért.
Aim - The Girl Who Fell Through The Ice
320 0 1 Zene Izé
konvejor: Hú ez egy igazán jó zene amit már nagyon rég hallottam, thnx
®AGAR - Eastern Sugar
Szezon filmzene
591 1 2 Zene Izé
Kremy: Ne már és nem néztem...:((( Kedvenc filmjeim egyike.. Zagar meg zseniális ezt tudjuk...
zuckerfrei: tegnap ment a tv2-n, azaz ma hajnalban 01:40-kor kezdődött.. nem normálisak, miért ilyenkor adj [...]
Erik Sumo - This Is Where It Began
316 0 0 Zene Izé
Ismerős Arcok - A dolog
308 1 0 Zene Izé
Moby - Why Does My Heart Feel So Bad?
Ez egy nagyon jó kérdés.
346 1 0 Zene Izé
Dj Tonka - Don't be afraid

 
457 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: De jó, de rég hallotam! A She knows you se rossz! :)
Tony Touch feat. Doo Wop - The Return of the Diaz Brothers
392 0 0 Zene Izé
Guns 'n' Roses - Don't cry
309 2 6 Zene Izé
andree: a zene!!!!!!! és ha meg nem teccik ott van mellette egy rakta másik videó a gunstól....
Roli1357: Lehet hogy rossz minőségű a videó(bocs),de most melyik fontosabb?a zene vagy a videó?
fül: azé' igaza van :)
Mind a 6 komment
BBQ-donut
2440 1 10 Izé
Maccoyi: wááá.... ki lopta el a titkos horgászmódszerem :D
bungle: Ááá, horgászni így kell: http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=34208 ;)
Dawe: de nagy lehet ilyenből horgászni :D
Mind a 10 komment
Krazy Kujo a szertornászból lett breaktáncos, aki nem mindennapi dolgokra képes. Ismerős lehet reklámokból (pl. viagra reklám) és egy Run DMC klippből.
5073 6 14 Izé
mumus: hihetetlen mire nem kepes az ember ha nagyon akarja es eleget gyakorol...
Iguana: Meglehetősen hardcore tolják a srácok. Akartam vala idomítani pókot, de az se csinálta külön [...]
Bigbandee: Boccs egy "szerepel" lemaradt! :D
Mind a 14 komment
Hamutartó

+ egy másik dohányzás elleni kreatív kampány.
2986 8 8 Izé
csirek: ez jól néz ki :)
Belkar: mostmár inkább Danny Blue segítségével hiszen ő az utód :)
Laci: magánhangzó vátoztatás: Űszivem - szívom tüdőm - tudom dohány - de hány? elég sok - elég [...]
Mind a 8 komment
Baha Men - Who Let the Dogs out?
785 2 0 Zene Izé
Apocalyptica és a Three Days Grace énekesének közös száma.

I Don't Care
352 2 1 Zene Izé
Kornadidas: na ezt meg közben leszedték youtube-ról...itt egy másik link hozzá http://youtube.com/watch?v=U [...]
Bluetooth dögcédula, ami MP3-at is lejátszik
797 0 2 Tech Izé
1up: Ez nem jástszik le MP3-mat, csak Bluetooth-on kapja a jelet telóról.
Purple: cuki
Heltah Skeltah - Operation Lock Down
420 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...