REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kristen Cumings - híres festmények cukorkából
489 0 0 Art Izé
Evol Intent, Mayhem & Thinktank - Broken Sword

(NFS Most Wanted OST) 
1076 0 0 Zene Izé
Mosómacsi: KELL! :D
4563 2 6 Izé
Nusihusi: Nagy hőség van, muszáj hűsölnöm egyet:D
Szancso: Cicctányér. :)
bungle: Hogyan mosogassunk gyorsan: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/42633_hogyan-mosogassunk-gyorsan? [...]
Mind a 6 komment
Fénykardot valaki?

A Star Wars ikonikus eszköze által inspirált kard még nem olyan, mint az „eredeti”, de ez is kellően veszélyes. A WickedLaser cég egy a repülőgépeknél is alkalmazott alumíniumból készült markolatot, és egy 32 inches „pengét" rakott össze, melyet egy Spyder 3 szériás lézer üzemeltet. A kard bár nem vág szét semmit, azért veszélyes, ugyanis a lézer a legerősebb legálisan kapható típus a piacon. Éppen ezért nem is mondható játéknak, és a bekapcsolás esetén ajánlott védőszemüveget felvenni.
6146 1 12 Izé
rubigo: Pali bácsi, te vagy az? :)
Lawrence: Szamurály? Ijen? :)))))) szép
Botos Vendel: lecseréném a szamurálykardomat egy ijenre!!444
Mind a 12 komment
 Anthony Green - Right Outside (feat. Chino Moreno of Deftones)
1005 1 0 Zene Izé
:wumpscut: - Scavenger
412 1 0 Zene Izé
Bankrupt - Retro. A Rewound című sláger magyar nyelvű változatának klipje.
665 0 0 Zene Izé
Soha ne mondd, hogy soha!
444 0 0 Pink Izé
Azok az okostelefon-tulajdonosok sem érezhetik magukat biztonságban, akik teljesen védettnek gondolják mobiljukat. Egy, a Hír TV-nek nyilatkozó férfi mobilját úgy hekkelték meg, hogy vírusirtó szoftver mellett csak gyári alkalmazások voltak rajta. 400 SMS ment Irakba és Szomáliába.
3294 0 35 Izé
winben: Akkor megnyugodtam :)
Tooni: Nem.
winben: Szerintem a sima vezetékes internetekre is ki fogják róni az adót...nem?
Mind a 35 komment
Berlin Moszkva felett az ég.
3775 0 3 Izé
Szancso: "Lehet zöld az ég és lehet kék a fű". :)
Porcelanbaba: Komolyan mindenki fél/le van fizetve, akinek lehetősége lenne megvizsgálnia a cuccot? Gondolom n [...]
Mamicska: Aha! Én meg nyúlbéla vagyok aki el is hiszi ezt! Eddig soha, most hirtelen ilyen jelenség? Amú [...]
Elnézést hölgyem! Riporterek vagyunk és eltévedtünk. Meg tudná nekünk mondani mennyire van ide a legközelebbi magyarországi TV székház?
6710 0 21 Izé
közlegény: A Red Bull nyálakat ad :)
hawkeye: Nekem is kéne 1 ilyen fapofa, mint amilyen a riporternek van..... :)
7sleeper: u confuse :-D me :-D
Mind a 21 komment
Smiley

Nem is tudom létezik-e ennél félelmetesebb filmes karakter. Egyszerű, de „nagyszerű”.
6383 1 0 Film Izé
Smiley

Nem is tudom létezik-e ennél félelmetesebb filmes karakter. Egyszerű, de „nagyszerű”.
4311 0 5 Izé
Purple: http://9gag.com/gag/5525678 áááá...
Nusihusi: A mosolygó gyilkos:D
Szancso: "Fércmunka". ;)
Mind a 5 komment
Aki beszéli a nyelvet, az sem arra figyelt mit mondott a bemondó. :)
14782 0 10 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/19544_kep?categoryId=15&position=&large=1 ;)
brier: http://www.youtube.com/watch?v=Ev-hHm2APCs milyen idő is lesz ? :DDDD
közlegény: internacionális cici news
Mind a 10 komment
Természetes módszerekkel az öregedés ellen
342 0 0 Pink Izé
Tüzes-vizes-robbantós slow motion... szerintem.
5740 2 7 Izé
brier: jopofák:)
Szancso: A láncfűrész kezében bőg, mint aki megbőszült: Vasvillát, vasvillát!... hadd szúrjam keres [...]
Ravennë: Én a vízágynál kívántam meg egy nagy fürt lédús szőlőt. :)
Mind a 7 komment
A dán Monstrum által épített játszóterek
3223 0 2 Izé
brier: lehet én is bemásznék :))))
DemJan: Második poszt ma így, ami Az ellenállás melankóliáját juttatja eszembe.
Mosolygó gyilkosok - Magyarország, én így szeretlek? :(
8654 0 42 Izé
hawkeye: Mi értettük így is. ők meg nem számítanak, három egymást követő szónál úgyse fér töb [...]
Chaby Checker: Bocsi az eleje az akart lenni hogy " Talán mégsem fognak mosolyogni a végén : " , de valamiért [...]
Chaby Checker: Talán mégsem fognaolyogni a végén : "A Legfőbb Ügyészhez címzett beadvány szövege Legfőbb [...]
Mind a 42 komment
Napi 15 perc sportért +3 évet kapunk... ha csak ezen múlik a hosszú élet titka, akkor nosza rajta! :))
275 0 0 Pink Izé
Kaját! Most azonnal!!
3850 1 7 Izé
hawkeye: Intelligens papik hajnalban alszanak. A miénk csak olyan 7 óra környékén kezd el dünnyögni, [...]
Nusihusi: Kellemes lehet erre ébredni hajnali 3-kor mondjuk:D
Szancso: Fedőszöveg. :)
Mind a 7 komment
Most mi van? Nem láttatok még békát? :D
5003 1 26 Izé
Szancso: :D:D Ez marha jó! :D
Tooni: http://noob.hu/2012/04/25/bud_wei_ser.gif :)
7sleeper: csak a cigi hiányzik a sör megvolt a varázsló lányának megdugása előtt ;-)
Mind a 26 komment
Miles Morgan fotói
2116 2 8 Izé
bungle: Nem. Ezt nevezik bátorságnak.
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2330092/Daredevil-photographer-gets-close-Hawaiian-lava-flow-shoes- [...]
meg.mondo.ember: Ezt nevezik giccsnek.
Mind a 8 komment
Miles Morgan fotói
2029 1 0 Art Izé
Micsoda bátor férfi! Egy igazi hős!
7547 0 16 Izé
Nusihusi: Tagek között a vérmókus odabax:D
Szancso: Nagyon szépen köszi!:)))) Örülök ha tetszett!:)))
7sleeper: az adott +1-en kívül még +2, mert felrémlett tőle (mint régi kedves ismerős) az egri csillago [...]
Mind a 16 komment
Hamarosan kezdődik a mozis nyár. Ennek apropóján tekintsük át milyen filmek közül választhatunk. Nyáron a nagyszabású látványfilmek a megszokottak, de lesznek azért olyanok is, amik nem ezt a vonalat követik.
2416 0 0 Film Izé
A plankton titkos élete. Ezek ilyen valamik és mozognak :D
2701 1 3 Izé
Tooni: Folytatás http://www.youtube.com/watch?v=i_R7ouD8-Eo
brier: nagyon guszti...ezek némelyikéről a mátrixos bigyó jutott eszembe amit a Neo köldökébe dugta [...]
bungle: "(Plankton noise)" Mennyit kerestem ezt a hangot a zenémhez... ;D
Brain Farm Digital Cinema - 2012 Reel
4907 4 5 Izé
hgabi00: http://www.brainfarmcinema.com/camera_systems.aspx Itt én egy GoPro-t sem látok. :P
hgabi00: Ennek mégis mi köze van a GoPro-hoz ? (Az egész videóból max 1-2 rövid snitt készült azzal.) [...]
MihoOo.: ez a GoPro egy nagyon fasza kis ketyere :)
Mind a 5 komment
Okostelefon az okos elefántnak :)
1693 0 0 Tech Izé
Mozi a vízen
4572 0 14 Izé
Szancso: :D:D:D Pákomon 3D. :)
Tooni: :D Abbyde a didit, abytang uristeni' én a didit odabebadom.
Szancso: Nagy kékség a Mélység titka. ;) Abyss Abeba. :)
Mind a 14 komment
Dr. Mogács - Megürült egy hely...
5060 1 5 Izé
kiisb: Nekem már az sem. :(
peet06: Nekem ezek a videok annyira nem tetszenek. Nem igazán látom benne a humort :S. Utoljára Mogácst [...]
speedbump: Elképesztő ez a fickó :)
Mind a 5 komment
X lábú kutya ;)
2952 1 7 Izé
7sleeper: kutyaX-t-a'r :-D
unumunu: Blöki, most akkor, mész, vagy maradsz?
Szancso: Lusta vagyok,ma csak a seggemet sétáltatom. ;)
Mind a 7 komment
Lindsey Stirling - Electric Daisy Violin

Érdemes meghallgatni a többi zenéjét is. Egyszerűen csodálatos!
4133 0 0 Zene Izé
Agee a jegesmedve és gazdája mókázása. :)
3919 1 8 Izé
brier: maci pancsi :)
brier: ezt nem unjátok meg? -.-
Németh István: Negyon aranyok :D
Mind a 8 komment
Autós üldözés vietnámi módra. ;)

Magyar cikk
4426 0 10 Izé
Nusihusi: Milyen makacs potyautas:)
sien: ja jó majd figyelek és tanulok ja persze hogyne.
.::JunKieEQ::.: Szerencsétlen Sze-Chu-An-nak szarul indult az első munkanapja.... de lelkes, az is biztos... :DDD
Mind a 10 komment
Kezdjük újra! Sok pár életében elhangzik a fenti mondat, de a tapasztalat mégis az, amit a szólás is tart: „Felmelegítve csak a káposzta jó.”
591 0 0 Pink Izé
Töltődj fel az irodában!
239 0 0 Pink Izé
„A hájasok mániája, hogy mindig melegük van” – magyarázza az egyik, majd ideges mozdulattal bezárja az ablakot, amit fél perce nyitottam ki. Folyik rólam a víz, a sértést már föl sem veszem. A szóról egyébként is a sertés jut eszembe. „Röff-röff, koca!” – tódítja a másik, és gusztustalan torokhanggal tetézi.
652 0 0 Pink Izé
Mi rejtőzik a migrén mögött?? nézzük csak
679 0 0 Pink Izé
10 évesen lett anya egy kolumbiai lány

Mondjuk volt már 10 éves román származású anya is pár éve, meg volt már 5 éves is...
4104 0 18 Izé
brier: milyen Bieber XD
Bogi22: *brier* így helyes :D
Bogi22: Hát igen eléggé, gusztustalan:S!!!! Bieber :D ma itthon vagyok , tudunk csacsogni!! ^^
Mind a 18 komment
 Mosquito & Cow
2728 0 0 Game Izé
Régebbi postok...