REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
B.O.S.S. - Comme Des Fous

Francia rap a Yamakasi c. filmből
1449 2 2 Zene Izé
bandee1219: nekem is :) http://www.youtube.com/watch?v=TCKh0eBHp7I
Balázs: imádom ezt a filmet de azok a rappek amik a taxi 1 2 3 ba voltak jobban bejöttek:)
A Bruin Rangers női rögbicsapat évadnyító "kosztümös" meccse. :)
479 0 0 Sport Izé
MC  Pita Ramos - Ketten szerelem
Gyönyörű szerelmes zene!
1722 3 3 Zene Izé
mentone: Ha minden jól megy Február 27én fellép nálunk...
salamala13: ezza !! most akartam felrakni :) további sok sikert ramos
winkytct: hat ... ha kihagyod nem vesztel semmit
Home on the range

Klasszikus country 2 előadótól:

1)  Roy Rogers (a képen)

2)  Gene Autry - nem teljes
4990 1 0 Zene Izé
Hintaágy macskáknak. :)
5473 5 9 Izé
pityaa: Derill, megvan még a vörös macsekod?
noldika: aaaaaaaaaaaa :)):))))) hat ez de mekkora...=)) egybol kedvencekbe raktam
buddha: aha. NDK félautomata. a 70-es évek szuper terméke. egy lányom és két fiam van!!!!!!aztán be [...]
Mind a 9 komment
J. R. R. Tolkien Namárië c. quenya nyelven íródott verse a Gyűrűk Urából a Keresztapa zenéjére.

Az eredeti szöveg: Ai! laurië lantar lassi súrinen,
Yéni únótimë ve rámar aldaron!
Yéni ve lintë yuldar avánier
mi oromardi lisse-miruvóreva
Andúnë pella, Vardo tellumar
nu luini yassen tintilar i eleni
ómaryo airetári-lírinen.

Sí man i yulma nin enquantuva?

An sí Tintallë Varda Oiolossëo
ve fanyar máryat Elentári ortanë
ar ilyë tier undulávë lumbulë;
ar sindanóriello caita mornië
i falmalinnar imbë met, ar hísië
untúpa Calaciryo míri oialë.
Si vanwa ná, Rómello vanwa, Valimar!

Namárië! Nai hiruvalyë Valimar.
Nai elyë hiruva. Namárië!

A fordítás: “Ó! hullik a szélben az aranylevél, s a hosszú évek száma végtelen, mint a fákon az ágaké! Úgy húznak el a hosszú évek, mint a fürge réti szél nyugatnál is nyugatabbra a büszke termen át, ahol a kék boltozaton a csillagok is megremegnek Varda szent és ünnepélyes énekétől. Most ki tölti újra a kupámat? Mert Varda, a Tűz szítója, s Csillagkirálynő az örökfehér hegyekből, fölemelte felhőkezét, minden ösvény homályba fulladt; s a szürke földről sötétség kúszik közibénk a tajtékos habokon, s Calacyra drágaköveit köd fedi örökkétig. A keletről jöttek most elveszítik, elveszítik Valimart! Ég veletek! Ti talán meglelitek Valimart! Ég veletek!“
2591 0 0 Zene Izé
Ismerkedési útmutató szűz párok részére.
16254 3 17 Izé
NoGoodNick: Somehow, it doesn't look like they're having as much fun as they would WITHOUT the controllers.
NoGoodNick: Looks like "The Guide for how to Meet Virgins" - Just walk up behind one and grab like this! Sure h [...]
kszaten: úúúúúúúúúúúú te ekkora egy faszságot aki szüz az nézzen pórnot ennyi .........
Mind a 17 komment
A Pittsburgh Steelers nyerte az AFC főcsoport döntőjét ezáltál ők lesznek az Arizona Cardinals ellenfelei a Február 1.-én megrendezésre kerülő Super Bowl-on.

Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens 23 - 14
399 0 0 Sport Izé
A 2009-es Dakar rally képekben.
8115 0 21 Art Izé
Attila: http://sportgeza.hu/sport/2009/01/20/tenyek_es_tevhitek_dakarrol_palikrol_/
dénes: a mount everestet azért írtam, mert ott is zömében nyugati emberek próbálgatják határaikat e [...]
Attila: Nyilván nem a szaharás részekről beszélek, tisztában vagyok vele, hogy a szél elfújja a homo [...]
Mind a 21 komment
A 2009-es Dakar rally képekben.
7327 8 21 Izé
Attila: http://sportgeza.hu/sport/2009/01/20/tenyek_es_tevhitek_dakarrol_palikrol_/
dénes: a mount everestet azért írtam, mert ott is zömében nyugati emberek próbálgatják határaikat e [...]
Attila: Nyilván nem a szaharás részekről beszélek, tisztában vagyok vele, hogy a szél elfújja a homo [...]
Mind a 21 komment
The Hunt for Gollum

Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.
6073 0 14 Film Izé
Erunder: Decoy28 küldte http://www.dailymotion.com/featured/video/x93zji_the-hunt-for-gollum-hd-version_shor [...]
wnw: így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD
iw84u4t: Hát ahhoz képest, hogy saját költségvetésű "házimozi", tényleg elég jó minőségűek a t [...]
Mind a 14 komment
The Hunt for Gollum

Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.
6146 1 13 Izé
wnw: így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD
iw84u4t: Hát ahhoz képest, hogy saját költségvetésű "házimozi", tényleg elég jó minőségűek a t [...]
spider86: elég jónak ígérkezik... csak tényleg ne legyen lapos a történet mert akkor mind1 milyen rész [...]
Mind a 13 komment
Jóbarátok fan videó (saját) Ross & Rachel kapcsolatáról

Mindenkinek kötelező, aki szereti a sorozatot, és egy picit is hajlik a romantika felé. =)
721 0 8 Pink Izé
pupuc: jóbarátok(L)(L)(L) olyan káár h vége=(=(=(=(
Hada: huh, már azt hittem csak én vok ilyen érzékeny:)
Purple: télleg jó :( de ennek nem szabad nézni a szövegét mert elbőgöm magam :D sálálálá... imád [...]
Mind a 8 komment
Rally Trophy
6263 4 2 Game Izé
ffaannyy: nekem ez nem tetszik, de elmegy
jules: lehetnének előre definiált pályák....... amúgy aranyos:)
Paul Gilbert - Technical Difficulties (Racer X)
579 1 6 Zene Izé
weedjay: never try, do it, or dont waste my time - Phil Anselmo (Down) amugy zsenialis nota, es konnyebb mi [...]
winkytct: Ez nagyon ott van!!! :D
Balázs: ne próbáld,tedd vagy ne tedd - Yoda :D
Mind a 6 komment
Radio Criminals - Valaki vár

Joe int

Utolsó refrén

Égess el
351 0 1 Zene Izé
Reise: nekem bejön :D
Ugye milyen szép ez a Volvo? És még énekel is. :)
2930 0 1 Autó Izé
ShitIron: Fishermintsfriends:)
Ugye milyen szép ez a Volvo? És még énekel is. :)
3005 2 1 Izé
ShitIron: Fishermintsfriends:)
MC Methosz - Az élet egy hatalmas börtön
9139 1 37 Izé
kalmopyrin: Jaaaa...A kemény nézésű Gettó- füles bagoly....
spider86: balfasz a köbön... de hát nehéz az élet a gettóban, valahogy ki kell törni neki is :D de lega [...]
Laci: A zé-le-tegy nagy bör-tön-ör-tön mé-xa-rabb-ha egy bör-tö-nőr töm...
Mind a 37 komment
Turisas - Rasputin

Ez egy átdolgozás, a Boney M - Rasputin című számát dolgozták át, a metál műfaján belül, szerintem elég jól. Az együttesben a finn metál zenekar, érezni is a jellegzetességét.

Nevüket egy ősi finn háború isten után választották. Nevük választása és a lemezcímük is már önmagáért beszél, sejteti, hogy valami vikinges, harcos zenére számíthatunk. És azt is játszanak. Epikus, folkos, középkoris metál klasszikus heavy metálra épülve, kiegészítő hangszerekkel (harmonika, síp, hegedű) alapozva meg a szükséges emelkedett hangulatot.
1347 4 2 Zene Izé
MStipee: A Turisas Battle Metal albuma alapjában véve is epic, de ez az átdolgozás felejthetetlen, istenk [...]
pepeti: Nagyon állat!:D \m/
A Breaking Benjamin egy alternative metalegyüttes, ami a pennsylvaniai Wilkes-Barrerből származik. 1998-ban alapult meg, az énekes Benjamin Burnley és a dobos Jeremy Hummel jóvoltából. A Breaking Benjamin logója egy kelta szimbólum, amit egy rajongó talált egy tetoválókönyvben. A logó megtalálható Burnley jobb kezén lévő gyűrűsujjon.
762 1 2 Zene Izé
Newtonheat: nállam is 10-es de a break my fall már 12 lenne :D
dXter: szép zene, nálam 10pontos :) csak azért nem linkelem be ide a So Cold c. számukat, mert az megé [...]
Ha valaki visszasírná szüzességét, akkor neki találták fel az eldobható műszűzhártyát, mellyel bármikor szimulálható az első éjszaka. Használata egyszerű, csak fel kell rakni a vaginába 15-20 perccel szex előtt, és nem kell meglepődni, hogy ott kitágul és szűkre varázsolja a puncit. Behatoláskor, ahogy egy jó szűzhártyához illik, kilövell egy kevés vérnek tűnő folyadékot, persze nem túl sokat, csak egy keveset a hitelesség kedvéért. Persze hogy japán. :)
6089 7 22 Izé
Paapi: Vagy egyből : Hát doktorúr ez olyan mint egy műszűzhártya....
Tádi: a pszihológusnál erre a plecsnire mit mondanál? kérem szépen ez pillangó, vagy valami olyasmi. [...]
Celldweller: 100, hogy csávó találta ezt ki.
Mind a 22 komment
Sony Vaio P - boríték méretű, alig több mint fél kilós laptop 1.33GHz-es Intel Atom processzorral, 8 inches, 1600 x 768 felbontásra képes kijelzővel, 2GB RAM + GPS, 3G modemet, WiFi, 60GB-os merevlemez ill. 64 vagy 128 GB-os SSD.

1499 1 6 Tech Izé
gergeli.: egész okos, de szntem ez az elfoglalt üzletasszonyoknak való... csak belecsúsztatják a kis tás [...]
Errtu: A "G.B.H." billentyű között. ;)
indiego: Hol a trackpad?
Mind a 6 komment
Főszerepben a kacsa. :)

The Good The Bad and The Ugly Duckling
Reservoir Ducks
Rain Duck
The Duckminator
Duckman Begins
The Omlette
Ducky Dancing
Saving Private Duck
1910 0 11 Film Izé
noartis: ezen csak azok a jok amit nem a magyarok csinálják de azoknál is van elég gyenge
emgé: Az esőemberesen, a terminátoroson, a ryan közlegényesen, meg a batmanesen mindig szét röhögö [...]
ismeretlen: én azt nem értem, hogy ezt valaki jónak találta, elfogadta az ötletet, leforgatta, berendezte [...]
Mind a 11 komment
Főszerepben a kacsa. :)

The Good The Bad and The Ugly Duckling
Reservoir Ducks
Rain Duck
The Duckminator
Duckman Begins
The Omlette
Ducky Dancing
Saving Private Duck
2192 4 11 Izé
noartis: ezen csak azok a jok amit nem a magyarok csinálják de azoknál is van elég gyenge
emgé: Az esőemberesen, a terminátoroson, a ryan közlegényesen, meg a batmanesen mindig szét röhögö [...]
ismeretlen: én azt nem értem, hogy ezt valaki jónak találta, elfogadta az ötletet, leforgatta, berendezte [...]
Mind a 11 komment
Sajnos már én is voltam hasonló helyzetben   ;(
1109 0 1 Sport Izé
M.Andreas: Ők nem voltak ilyen szerencsések. http://www.youtube.com/watch?v=MUCStsIcIc8 Igazából ilyenkor [...]
Scriball
5196 2 5 Game Izé
Nike: áh én azt nem birtam végig vinni ahol a pasi vagy ki volt XD
M.Andreas: Ez a játék ZSENIÁLIS. A főnökpálya nem könnyű, de azért megoldható.
adi226: Én is hülyülök vele egy ideje, de még csak a 30. pályán tartok:D
Mind a 5 komment
Dan Clark randizási kézikönyvek - 10 dolog, amit ne mondj.

10 mód, ahogy ne lépj be...
10 ember, akit ne vigyél magaddal az első randira

10 dolog, amit ne vegyél fel
10 ok, hogy miért ne drogozz egy randin
5699 14 15 Izé
Mr.T.: 10 dolog amit ne tegyél szex ELŐTT: http://www.youtube.com/watch?v=ilx63EIYujE 10 dolog amit ne m [...]
tonhalakhat: nem lehet valahol megnézni az összes how not to live your life részt?
noartis: ismerem forditot pszihologia
Mind a 15 komment
The Rasmus - Justify
Az új albumról a legújabb klipp
632 1 5 Zene Izé
Purple: szívesen :P
geronemo: THX Purple!
Balázs: Purple drága már intézkedett:)
Mind a 5 komment
BP Ultimate Rally Challenge
5951 3 0 Game Izé
NFL Fantasy File: David Akers

Marc BulgerLaurence MaroneyMarque s Colston,

 Mason CrosbyAndre JohnsonChris Chambers,

Jason CampbellNeil RackersBraylon Edwards

Szerintem érdemes megnézni őket:)
724 1 2 Sport Izé
tremor: Neil Rackers a legjobb !! Arra azért kíváncsi lennék, hogy hányadik próbálkozásra sikerült, [...]
Maccoyi: Chris Cooley : http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1940
Állandóan elalszol? Ha beszerzel egy ilyen rakétakilövős ébresztőórát, tuti nem fogsz. :D
1976 0 16 Tech Izé
Jozef7: ja értem én xD nagyon xD-s vagyol
CRaPtRaSH: viccesen.
Jozef7: komolyan??????? xD
Mind a 16 komment
Robbie Maddison szilveszterkor a motorját ugratta. :D

Persze nem viccelődött vele, sőt elég komolyan egy szálloda tetejére repült vele. ;)
4294 5 16 Izé
Bonyek: Ez kéééész!!! Minden tiszteletem az Övé,akár hogy is hozta létre,én azt hiszem,maradok a li [...]
Maccoyi: Kuba: én meg azt gondolom, hogy te meg kurv@ okos lehetsz. (csak egyelőre nem látszik)
Maccoyi: Ezzel valami nem stimmel.
Mind a 16 komment
Robbie Maddison szilveszterkor a motorját ugratta. :D

Persze nem viccelődött vele, sőt elég komolyan egy szálloda tetejére repült vele. ;)
8829 2 0 Sport Izé
A jó öreg memori blocks. :)

(nekem rémlik, hogy már volt, de rákeresve nem találtam - errtu)
6465 3 6 Game Izé
Chamy: kössz, gyanítottam, h én küldtem be, de nem voltam benne biztos :)
Derill: magyarítottam :D:D
Errtu: Derill írta el, gondoltam meghagyom. derilleztökégéshogynemtudszhelyesenírniikszdé
Mind a 6 komment
Follow The Rabbit Bike! :)
3714 1 1 Autó Izé
Sissi: Ez milyen már...mintha a sima bicikli olyan környezetszennyező lenne -.-
Follow The Rabbit Bike! :)
3873 2 1 Izé
Sissi: Ez milyen már...mintha a sima bicikli olyan környezetszennyező lenne -.-
75 méteres ugrás vízisível.
590 0 0 Sport Izé
Azért mert egy beteg szadista vagyok! XD

Mert folyton csak ilyen hülye "slágerekre" akadok...

És mert szerintem ez tényleg büntet...

Szenvedj világ! Én is szenvedek.. (ha ez vigasztal)

Ha nem rakjátok be tényleg megsértődöm... hogy még ti se szerettek engem. :(
5435 2 19 Izé
Erunder: Nem gondoltam volna h van ember aki szombat reggel szorgalmi időszakban hajlandó könyvtárba menn [...]
the girl of peace: :DblőőőőőxDmég jó h most a gépem szar és a könyvtárban tengetem a szabadidőmetxDxDíígy [...]
Powaflips: eztneeeeeeee
Mind a 19 komment
Luxus kiskocsi kényelmes (lusta) gyerekeknek.
1774 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...