REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
„Régóta biszexuális vagyok, de az azért meglepett, hogy Budapesten egy hónap alatt sikerült összehozni egy olyan zenekart, amelyben mindenki biszex, illetve leszbi."
10030 2 160 Izé
iw84u4t: Persze, hogy nem leszbikus...férfi. Vicceltem...:DDD
vigarc: A szőke nem leszbikus. Megvolt kétszer :D
winkytct: kivancsi vagyok :/
Mind a 160 komment
Cápák: Rekordidő alatt bukott meg a TV2 kvízműsora
973 0 0 Pink Izé
A recept: hangszereket kofferba, erdőbe ki, festéket és/vagy maszkokat fel, sziklára fel, félmeztelenre le, pocsolyába be, minél "ijesztőbb" pofa vágása, hajrázás, és foroghat a FILM!

A 10 legröhejesebb black metal videoklip. (Vigyázat! Ezeket valakik tényleg komolyan vették! Nem úgy mint ezt, ami sztem kenterbe veri az összes többit.)

(Utóirat: A fanoktól elnézést, minden stílusban vannak melléfogások. Nekem úgy mondták h pl. az Immortal egyébként még jó is lenne, de hát a videóik...)
3346 1 13 Izé
Lacc: Szerintem ezt se szánták komolynak: http://www.youtube.com/watch?v=lhC0cKqHFOs&feature=related (a [...]
Indy: azt nem értem: ilyen alkattal hogy akarnak ilyesztőek lenni? illetve ehez [...]
Yukijobo: Huhúúú Mivel netcaféban dolgozom, elárulhatom, akad kedves vendégeim között egy igazán kiv [...]
Mind a 13 komment
A recept: hangszereket kofferba, erdőbe ki, festéket és/vagy maszkokat fel, sziklára fel, félmeztelenre le, pocsolyába be, minél "ijesztőbb" pofa vágása, hajrázás, és foroghat a FILM!

A 10 legröhejesebb black metal videoklip. (Vigyázat! Ezeket valakik tényleg komolyan vették! Nem úgy mint ezt, ami sztem kenterbe veri az összes többit.)

(Utóirat: A fanoktól elnézést, minden stílusban vannak melléfogások. Nekem úgy mondták h pl. az Immortal egyébként még jó is lenne, de hát a videóik...)
2958 1 1 Zene Izé
koocos: Áááá...ez nagyon nagyon beteg:D a receptből kifelejtették azt, h lehetőleg faággal köveken [...]
City Driver
5299 3 32 Game Izé
nicky80: Akkor nekem esélyem sincs a nyerésre;)De nem bánom!Éljenek a kijutós játékok!:))))))))))))))
nicky80: Ok.Bocs.;)))
Errtu: na, csemetéim! !!! VERSENY !!! A legtöbb nemkijutós game beküldői között kisorsolok egy, aza [...]
Mind a 32 komment
Hűha! Jennifer Aniston nagyon kéne valakinek...
542 0 4 Pink Izé
bandee1219: 8D Na, akkor neked sem kéne ;) (ez a sem nem azt jelenti, hogy én is tökéletes lennék - nincs i [...]
Errtu: én az vagyok! [*nagyképű szmájli*]
Purple: khmm... :DD
Mind a 4 komment
Budweiser Pendrive jól :]
1812 0 12 Tech Izé
Jozef7: xD a bort sem szeretem nagyon de az már jobb xD és van olyan pendrive is??? Egri Bikavér van benn [...]
Errtu: Borhoz: 0,7 l száraz vörösbor = 1 Mb
Jozef7: aztaaaaaaa akkor már ha kérek a kocsmába 1Gb sört akkor egy évig azt ihatnám xD (ja amúgy nem [...]
Mind a 12 komment
The White Stripes - The Hardest Button To Button
651 2 0 Zene Izé
Victoria szülei buktatták le a tolvajokat
318 0 0 Pink Izé
A 3 legjobb butik, ha babát vársz
1313 2 0 Pink Izé
Jessica Delfino puncija varázslatos! ;)

(a mai 2. bünti)
8753 3 39 Izé
blantom: ez azért üt :D:D:D főleg 1:50 és 2:30 között mikor még ki is írjáákk áááá ... ezek ut [...]
Dott: ez most komoly? et a fantasztikus hang,a design ruha,a költőket megszégyenítő szöveg,az üzene [...]
Jaca: Ezen most beröhögtem! :-D
Mind a 39 komment
A kanos pankrátor. :D
877 1 0 Sport Izé
Bünti. Nagyon. Tényleg.

Ebből lett. Jahahahahahajjjj!!!!!!!!!!
7765 4 18 Izé
Acornkiller: KÖSZÖNJÜK!!!
Dott: kotta ez nem volt szép tőled!megállok a növésben! Hogy ezek az agyahagyottak nem döglöttek be [...]
tikshow: kérném a boniemtűl a tüptürürü bábilont!
Mind a 18 komment
Sir Mixalot - Baby Got Back (I Like Big Butts)
504 1 0 Zene Izé
A 105 éves szűz szerint a hosszú élet titka a testi örömök nélküli élet. Születésnapján nagy bulit csap, alaposan be akar rúgni.
3560 0 31 Izé
|-=O=-|: Ja, ráadásul a szűz anyjukról! ;)
flidias: Lehet, hogy az én hozzászólásom nem túl vagány, de - ellentétben néhány eddig olvasottal - [...]
Mr PIMP: lehet nem kellett senkinek szegény.... :\
Mind a 31 komment
Miután mint a Volán "sajtószóvivője" ésszerű magyarázatot adott a buszmegálló áthelyezésére, most a konkurenciát (MÁV) próbálja besározni!! :)
7822 6 20 Izé
Maccoyi: Szerencsére. :)
Errtu: DE NEM IS KÜLDTEM BE MACCOYI!!! XD
Maccoyi: ERRTU EZ MÁR VOLT!!! XD
Mind a 20 komment
Herkules kőfej szék - én nem értem ez miért jó, majd valaki csak elmagyarázza... (egyébként puha anyagból van, azt olvastad? :) bungle)
2006 1 12 Izé
Tóth József: Miért? OLyankor nagyobb az orra? Akkor lehet, hogy Pinocció volt az apukája? :DDD
Arachne: Azt értem, hgy bizonyos esetekben miért jó ráülni valakinek az arcára... De ezt nyilvánosan, [...]
cirab: Elég csini a zokni. Amúgy jobban hasonlít Zeuszra. Már amennyire gyakran láttam őket élőben. [...]
Mind a 12 komment
Már csak ezért is érdemes a női teniszmeccseket nézni. ;)
2023 1 2 Sport Izé
Maccoyi: :( Tegnap még müködött.
KisPal: nem található az oldal...pedig nagyon megnézném :(
Végre, újra Red Bull Rampage!

Az első 15 névsora
1013 2 4 Sport Izé
geree: sok pénz kéne h ilyenre rávegyenek:) asszem inkább maradok a dirtnél...
Scud00: Már volt, de nézhetsz róla videókat: http://freecaster.tv/1000006_1006069 Nagyon jók!!!
Balázs: közvetítik ezt valahol?
Mind a 4 komment
Cristiano Ronaldo új divatot  teremt
689 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: ronda :D meg a két csaj is (igazábol persze scak irigykedek ám :D)
Balázs: ez egy buzi
Valami nem stimmel ezzel az altatóval. ;)

(Vagy a gyerekekkel? :D)
4866 5 15 Izé
Kampec: ezért ne adj cukrot a gyerek(ek)nek lefekvés előtt :D
iw84u4t: Birodalmi Lépegetők...
orka: De édesek! És egyformán idétlenkednek! :-)
Mind a 15 komment
Hogy kerül ez a cipő a posztképre???

Hát úgy, hogy Cristiano Ronaldo belecsapott a butik bizniszbe és már a második üzletét nyitotta meg. ;)
1866 0 2 Sport Izé
Balázs: fos
KoinZ: Csodás
PipiBoyz - Itt van a nyár

Egy forró vallomás egy igazán jóképű fiúcsapattól...
3182 2 11 Izé
Gyulabá: És végre itt az új klip !!!! http://www.youtube.com/watch?v=3JWIY5NErCk
Gyulabá: Nem elfelejteni, hogy holnap szilveszteri koncert a Kék yukban !!! Kapaszkodjatok !!!
bungle: Gyulabá küldte: "A Pipiboyz fiúcskák most egy igazán ínycsiklandó recepttel kedveskednek mind [...]
Mind a 11 komment
Butiful Maria Sharapova
893 0 4 Pink Izé
CrazyLime: Sztem sztrájkoljunk. XD SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTRÁJK SZTR [...]
CRaPtRaSH: ki a tökömet érdekel ez a csaj??? nem azt akarom h pasis posztok legyenek, mert pontleszarom azok [...]
mekszamnojz: na
Mind a 4 komment
Japán épületes izé: Shuhei Endo - Bubbletecture
2160 0 1 Art Izé
mekszamnojz: szerintem nem tetszik? (-:b
Japán épületes izé: Shuhei Endo - Bubbletecture
2379 0 1 Izé
mekszamnojz: szerintem nem tetszik? (-:b
Adam szórakozik egy kicsit. :)

+ bonus videó: a hélium hatása a fúvós hangszerekre.
9047 14 23 Izé
Balugray: Elméletileg nem... Csak mivel más a sűrűsége mint a levegőnek, másképpen rezonál... Ha tele [...]
ax: na.. ez raj. :D kell (a)
bungle: Ennek örömére hallgassuk meg az Isten Háta Mögött zenekar Kéjgáz c. számát. ;)
Mind a 23 komment
Bűvös kezek
561 0 4 Pink Izé
Purple: ;)
Errtu: [*nagyképű, büszkeség szmájli*]
Errtu: nos, ezt megúsztad ;)
Mind a 4 komment
Cameron büfizik
741 0 1 Pink Izé
Errtu: oké. ezért a mutatványáért kapott tőlem +3 pontot :D
Mellbimbóról habzsolják a habot az erotikus sörfesztiválon
575 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: most ez pasiknak való izé vagy csajoknak??? csakmert ez is tele van csajokkal..
Bugyimustra!
1460 0 7 Pink Izé
CrazyLime: Akkor ti még nem láttatok olyat... pedig a Tv-be folyton ezt nyomják. :S
Derill: pedig ottvan...én is látom....
Purple: hol látsz te ezen narancsbőrt? :D
Mind a 7 komment
Zita a kifutón
1224 0 0 Pink Izé
A nap képe - Találkozások

Brian Skerry fotói
6507 0 6 Art Izé
alpha23: Még jó hogy a photoshoppal ki lehet retusálni a barna foltokat a vízben! Gyönyörű!
ReAm1: Biztos felejthetetlen élmény.... ez tipikusan az a dolog amire legtöbbünknek sanszunk sincs át [...]
Balázs: királyság lehet
Mind a 6 komment
A nap képe - Találkozások

Brian Skerry fotói
6875 1 6 Izé
alpha23: Még jó hogy a photoshoppal ki lehet retusálni a barna foltokat a vízben! Gyönyörű!
ReAm1: Biztos felejthetetlen élmény.... ez tipikusan az a dolog amire legtöbbünknek sanszunk sincs át [...]
Balázs: királyság lehet
Mind a 6 komment
A nap képe - Találkozások
4319 0 0 Pink Izé
Kitten Canons
3209 4 6 Game Izé
tomi77: jee!1573!!!!!!!!!!!!!!!
fikli: sikerült nekem is 1449et és ez nem vicc komoly
timcsi5: SIKERÜLT ... 1225 :)) ... /de ennek ellenére sem tudom abbahagyni :) /
Mind a 6 komment
Na itt "elszállt" mindenki rendesen.
658 1 0 Sport Izé
Nagy fej, kis test
8473 4 26 Izé
okosallat: ilyen van itthon. teljesen rendben van ez a féle állat. aki akar sokat röhögni beszerez egyet-ke [...]
andici_25: en is azt hittem hogy a kis dög ilyen aranyos es csak a buksija huzza elore.miutan megneztem parszo [...]
xhepe: Viccbull...
Mind a 26 komment
Bugyogót villantott Liz Hurley!
773 0 0 Pink Izé
Az iszákos Bush
9008 0 5 Izé
Tóth József: Emlékeztek még Jelcinre?
spiritmonger: de szabad, csak nem a nyilvánosság előtt kéne...
Tóth József: Miért? Neki nem szabad? :D
Mind a 5 komment
Régebbi postok...