REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Stephen Alvarez 44 éves francia fotótudósító. Munkái a globális történésekkel, vallásokkal, kultúrával és a konfliktusokkal kapcsolatos. Több rangos díjat nyert meg munkáival, képeit a Time Magazine-ban valamint a National Geographic Magazine-ban is megtalálhatóak. Utóbbi magazinnal több expedíciót folytatott.
1175 0 0 Art Izé
Környezetbarát alapdarabok!--nem feltétlen a képen látható műanyag ruhára gondolok---
532 0 3 Pink Izé
spider86: biográfia
neomatsek: a bio kaját még meg is értem,de ez a bio mánia már nekem túlzás,h még a ruha is az legyen,en [...]
Sissi: A bioruha sztem már enyhe túlzás... A természetes anyag is drága, nemhogy az... amúgy én turi [...]
Creative Steampunk Style Art
702 0 4 Art Izé
|-=O=-|: Én meg adnék az arcára egy kis citromot és megenném! :D
Purple: ez az :D mutass licence-et öcsi :DD
Mr.T.: Csak jogtiszta poénokkal lövöldözz :D ;)
Mind a 4 komment
Street art, album borítók, plakát tervek...
Tehetséges fiatalok ötletes, merész munkái, bátran ajánlom. :)
1020 0 0 Art Izé
És hogyha majd egykor a föld ölébe' végóránkat éljük,
Isten kezébe' életünk, s Ő megsegít, reméljük.
Te kisleány, ne bánkódjál, bányásznak halni szép halál,
Egekbe szállani fel, fel, Szerencse fel! Szerencse fel!

Azaz miért is nem irigylik a bányászok munkáját...
7367 1 33 Izé
rob88: Jó Szerencsét! Ide inkább ez kellett volna: "Aki bányász akar lenni, Nem kell annak megijedni [...]
Gegoce: Jó szerencsét! Látom, akadnak itt vén filiszterek... esetleg dicső firmák... vagy nyeszlett b [...]
krusty: Jó Szerencsét Vivát Sopron!
Mind a 33 komment
Daniel Conway - ismertebb nevén arcipello - sikeres művész, a Deviantart-on több képe bestseller.
1333 2 1 Art Izé
spider86: Koukaku Kidoutai rlz... nem rossz ez a cyberpunk, japános cucc csak kevés egyediséget látok ben [...]
Paul Neave digitális vizuállatságai
687 0 0 Art Izé
Nem kellett sokáig várni a M.A.S.S. új videóőrületére. A Celeb címet viselő dal három perc tömény poén, a klubtagok szerint a csapat eddigi legjobb műve. A klip sem fukarkodik vicces megoldásokban, emellett számos utalást tartalmaz, melyek kibogozása már a néző feladata.

Mézgáék legközelebb egyébként a Fishing On Orfű alterfeszten bizonyítják, hogy még mindig nem normálisak.

A mezgaaladar.com oldalról további dalok letölthetők.
818 1 0 Zene Izé
Thien Thanh Thi Nguyen vagy másnéven Tila Tequila - Stripper Friends című száma. Az énekesnő ismerős lehet az MTV-n futó reality, a nevét viselő műsorból.
1596 1 0 Zene Izé
Let's get this party started!!! :)
13547 6 27 Izé
Maccoyi: Akkor én már nem linkelem. :)
AVIREX: a csaj nem rossz,aki a husi mögött elkezdi ropni :D
1nessa: http://www.youtube.com/watch?v=v9rytUeq62k :)
Mind a 27 komment
A kedvenc klippem :)
854 1 3 Zene Izé
Tooni: Csakhogy én az Izé/Videósdi-ba küldtem...
Errtu: Hát. Ezt előbb kellett volna átgondolni. :)
Tooni: Kár, hogy ide került, nem illik bele a többi postba, ez inkább videósdi.... :(
506 év múlva kihalunk?
8531 7 38 Izé
norges: Ez szerint a program szerint elég visszamenni az időben 407 évet és a semmiből lett az első em [...]
Brien: de hiába csinálunk mar az egésznek akármit is ha elvesszük az emberektöl a kocsikat +minden ko [...]
Tóth József: Nos, én ebből azt (is) szürtem le, hogy megjósolhatná nekem a jövő heti lottószámokat. A fe [...]
Mind a 38 komment
Látszik, hogy él hal a munkájáért. :D
10123 5 7 Izé
Fabian: Ez király volt :D Riszpekt a csajnak
chaby63: A csajt nézve simán visszafordítom a franciát magyarra !!
arabicsnusos: Így még Én is megértem, h mit mondd :P:)
Mind a 7 komment
Ismét egy magyar, aki világhírűvé vált... ;)

Csirkés fogyaték Csaba tánca egy amerikai műsorban!

Itt az eredeti teljes verzió, ha esetleg nem ismernétek kívülről a tánclépéseket! :D
12623 3 27 Izé
bungle: themasterhealer küldte FunListára: http://magyarvagyok.eu/videok/1994/
Noki: Az ilyenekből lehet a legnagyobb pénzt csinálni a neten... (pl.: Gary Brolsma The Numa Guy XD)
humanhades: hat sztem ez a gyerek inkabb siralmas mint mulatsagos
Mind a 27 komment
Lopakodó izomautók a légierőnek!
8561 0 11 Autó Izé
humanhades: jol latom h a mejladat azert nem hagytak ki a sracok?
jörgen: Challenger : megszületett K.I.T.T ........ vagy ... egy ilyet a következő Mad Max filmbe :P
sahinel: Svájcnak is van hadserege, mégsem harcolnak. De attól még hogy ne harcolnak sokat tudnak segíte [...]
Mind a 11 komment
Lopakodó izomautók a légierőnek!
8769 14 11 Izé
humanhades: jol latom h a mejladat azert nem hagytak ki a sracok?
jörgen: Challenger : megszületett K.I.T.T ........ vagy ... egy ilyet a következő Mad Max filmbe :P
sahinel: Svájcnak is van hadserege, mégsem harcolnak. De attól még hogy ne harcolnak sokat tudnak segíte [...]
Mind a 11 komment
Több, mint cirkuszi mutatvány. :)
8044 6 7 Izé
Tonoic: na látod... ennyi .. rakd fel a videot :D
Tonoic: Ez nem volt vicces.. .:P úgy szúrkoltam hogy boruljan..
Frankie: á, ez nem Rippeléknek való :D
Mind a 7 komment
Több, mint cirkuszi mutatvány. :)
8108 0 0 Sport Izé
Tom Mullica hihetetlen dohányzási szokása. ;)
7921 8 8 Izé
TeamCo.: tuti fék. amúgy elég kegyetlenül toszítsa a tag. nekem is Jim jutott eszembe. de hogy a rákba? [...]
kisadria: De nagyszájú..:DxD
revans: Ez nagyonoriginál iszonyuan teccett valamiért Jim Carrey jutott eszembe a fickórol.:)
Mind a 8 komment
Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Werner Herzog így nyilatkozott legújabb filmjéről a Cahiers du Cinéma-nak:

- Van egy új filmem, New Orleans-ban forgattam. Ebben teljesen megújítottam a bűnügyi film műfaját…
– A Mocskos zsaru remake-jéről van szó?
– Nem remake-ről van szó, ez is olyan, mint az Oroszországból szeretettel. Az utolsó James Bond sem a remake-je vagy a folytatása a megelőzőnek, hanem önálló mű. Egyébként sohase láttam a Mocskos zsaru című filmet, amit – hogy is hívják – Ferrero vagy valami Ferrari forgatott…
– Abel Ferrara
– Fogalmam sincs, ki is volt ez az Abel Ferrara. Annyit tudok, hogy vannak más filmjei is, de egyiket se láttam. Úgyhogy bízvást mondhatom, az én filmem autonóm alkotás, az én munkámnak semmi köze az övéhez. Egy dolog közös csak a két filmben, a cím, mivel a producer megvásárolta a jogokat. A producer keresett meg az ötlettel, talán mert volt valami, ami már a kezdet kezdetén mellettem szólt: Nicolas Cage világosan értésére adta a producernek, csak akkor írja alá a szerződést, ha én is ott leszek a fedélzeten. Nem ismertük egymást személyesen – találkoztunk ugyan egyszer, ő akkor még tizenkét éves volt, de mindketten elfelejtettük már –, és nekem is az volt az érzésem, hogy ezt a filmet nekünk együtt kell tető alá hozni. A Mocskos zsaru egyszerre vígjáték és bűnügyi komédia. Ezt azért emelem ki, mert a humort eddig nem nagyon vették észre a filmjeimben.

(Mellesleg megjegyezném, hogy mostanában nagyon megy crack a filmekben.:))

Imdb
905 0 0 Film Izé
Asus Eee billentyűzet PC.

1520 0 6 Tech Izé
Asagrim: Errtu drágám, kezet foghatnánk! Mindkettőnkben ugyanúgy megvan az ellenállhatatlan készteté [...]
Errtu: Jaj, de roppant praktikusak, meg kukacosak vagytok! 1.) Örüljetek neki, hogy van, létezik! 2.) M [...]
Asagrim: Nézd meg a vidit (még)egyszer. Idézek: "unfortunately only powered by dc, there's no battery in i [...]
Mind a 6 komment
Blindness (Vakság)

Egy villanással kezdődik, amint egy férfi az autójában munkából hazafelé tartva hirtelen megvakul és egy csapásra az egész világ hátborzongató fehér köddé válik számára. Egymás után, mindenki, aki az útjába kerül - a felesége, az orvosa, még a látszólag irgalmas szamaritánus is, aki hazaviszi - kellő időben ugyanerre a felkavaró sorsra jut. A járvány terjedésével megindul a pánik és a paranoia a városban. A "fehér kór” újonnan megvakult áldozatait összeterelik, és vesztegzár alá helyezik egy omladozó, elhagyott elmegyógyintézetben, ahol a mindennapi élet minden látszata kezd összedőlni.

A vesztegzár alatt lévő kórházban azonban szemtanú rejtőzik: egy nő, akit nem fertőzött meg a kór, ám vakságot színlel, hogy szeretett férje mellett maradhasson. Egyre nagyobb bátorsággal és élni akarással felvértezve, egy rögtönzött héttagú család élén, iszonyaton és szereteten, gonoszságon és szépségen, háborún és csodán átvezető útra indul, megszökik a kórházból, hogy visszamenjen a feldúlt városba, ahol e kis közösség lehet az utolsó remény.
Útjuk egyszerre mutat rá a társadalom veszedelmes gyengeségére és az emberiség üdítő lelkierejére.

Mozipremier: 2009. június 11.

Imdb
1559 1 6 Film Izé
bungle: Erunder, az első IMDb link a jó, a másik vmi 2007-es rövidfilmhez való (írja is: 32 perces). L [...]
Erunder: Gyanítom, hogy te is olyan vagy aki kattintani már túl lusta, vagy a kíváncsiság veszett ki be [...]
kkovi8: Sziasztok! Megnéztem az IMDB-s linkeket, valamit nagyon összecseréltek ottan... Ezt tudnám ajá [...]
Mind a 6 komment
Dj Infiniti & Keith Mackenzie - Shadow (Bass Kleph remix)

eredeti előadók:

http://www.myspace.com/illeveneleven
http://www.last.fm/music/DJ+Infiniti

remix:

http://www.myspace.com/basskleph
773 0 0 Zene Izé
Heiko Müller 41 éves, Hamburgban született német festő, grafikus. Képei olajfestmények valamint számítógépes grafikák, egy kicsit talán elvontak és ijesztőek, de mindenképpen érdekesek. :)
2428 0 3 Art Izé
Balázs: poszt kép kira
Fireblade1000: sztem sem ilyesztőek, inkább érdekesek!!
AVIREX: annyira nem is ijesztő szerintem..
Heiko Müller 41 éves, Hamburgban született német festő, grafikus. Képei olajfestmények valamint számítógépes grafikák, egy kicsit talán elvontak és ijesztőek, de mindenképpen érdekesek. :)
2888 6 2 Izé
Fireblade1000: sztem sem ilyesztőek, inkább érdekesek!!
AVIREX: annyira nem is ijesztő szerintem..
Bach jól ismert műve elég "érdekes" előadásban. :)
9169 12 9 Izé
bungle: Ott van a címkékben: d-moll toccata és fuga.
s.csuli: mi ennek a zene cime ,hirtelen nem jut eszembe pls elöre is köszönöm
bungle: Human Piano Für Elise http://www.collegehumor.com/video:1912532
Mind a 9 komment
Túl nagyok a román teniszsztár mellei. - Szerintem ez csak őt zavarja :)
1891 1 7 Sport Izé
MR: NAON JOK A MELLEI,XIWESEN MASZIROZNÁM MECS UTÁN.XERINTEMIS CS ŐT ZAVARJA H AKKORÁK
Maccoyi: Csak azért nem a te linkeddel került ki, mert pl. a Sport Géza nem nagyon szereti a fejlécet, me [...]
mcsoma: Köszi! Én egy olyan linket küldtem ahol volt kép meg videó is, de nem ez volt az. Köszönet a [...]
Mind a 7 komment
Joao Ruas feltörekvő brazil művész képei. Ötvözi a hétköznapi dolgokat a saját fantáziájával, érdemes megtekinteni. :)
2757 0 1 Art Izé
Fireblade1000: Nagyon tehetséges az emberke!!!
Joao Ruas feltörekvő brazil művész képei. Ötvözi a hétköznapi dolgokat a saját fantáziájával, érdemes megtekinteni. :)
3023 3 1 Izé
Fireblade1000: Nagyon tehetséges az emberke!!!
Ha valaki szeretne online rajzórákat venni, az megteheti Xia Taptara honlapján. Elég sok oktató videó található itt, az alapoktól kezdve egészen a profi koncepciós vázlatokig.
6710 0 7 Art Izé
Purple: ja, érted bárki megrajzol egy ilyet, sőt én paintbe összedobom ne viccelj már :D minek erőlte [...]
noldika: minek online rajzolni...tiszta hueseg...mar a muveszet is kihal ha iigy fog folytatodni...m1 azert n [...]
Fireblade1000: és grat annak aki ilyeneket tud!!!
Mind a 7 komment
Ha valaki szeretne online rajzórákat venni, az megteheti Xia Taptara honlapján. Elég sok oktató videó található itt, az alapoktól kezdve egészen a profi koncepciós vázlatokig.
7383 17 7 Izé
Purple: ja, érted bárki megrajzol egy ilyet, sőt én paintbe összedobom ne viccelj már :D minek erőlte [...]
noldika: minek online rajzolni...tiszta hueseg...mar a muveszet is kihal ha iigy fog folytatodni...m1 azert n [...]
Fireblade1000: és grat annak aki ilyeneket tud!!!
Mind a 7 komment
 Reggeli másképp
3150 0 2 Tech Izé
gvereb1: http://gizmodo.com/5267908/cereal-spoon-usb-drive-was-once-edible itt van angolul ha nem megy, szeri [...]
TeamCo.: ???
Ezt matekozd ki, hogyan tovább!
1245 0 2 Pink Izé
papaluige: kivehető az egyik karó!
tndrkrlylny: kifér közte...
Case 39 (A 39-es ügy)

Renée Zellweger szociális munkást alakít, aki magához vesz egy kislányt, mert a szülei rosszul bánnak vele. Csakhogy hamarosan egyre több jel mutat arra, hogy nem a szülőkkel van baj, sokkal inkább a kislánnyal, aki nagyon furcsán kezd el viselkedni.

Imdb
956 3 1 Film Izé
neomatsek: nem szeretem rené zellwegert...szerintem olyan röfi feje van
Evgeny Kiselev képei

Szolgálati közlemény:

Szerkesztő(ke)t keresünk a hamarosan induló art izé oldalhoz. Ha úgy gondolod alkalmas lennél a feladatra, küldj egy postot a Fényképizés vagy a Vizuállatságok kategóriába, lehetőleg olyan oldalt, ami még nem volt és valami köze van a művészethez.
4640 1 52 Art Izé
tüpp: Neghs,Andy Warhol adott ihletet?:Dnekem konkrétan ő jutott eszembe,amikor láttam az első képeke [...]
nehgs: www.flickr.com/wescozation
Kolbi: Küldtem még 1 posztot, hogy ne érje szó a ház elejét :)
Mind a 52 komment
Evgeny Kiselev képei

Szolgálati közlemény:

Szerkesztő(ke)t keresünk a hamarosan induló art izé oldalhoz. Ha úgy gondolod alkalmas lennél a feladatra, küldj egy postot a Fényképizés vagy a Vizuállatságok kategóriába, lehetőleg olyan oldalt, ami még nem volt és valami köze van a művészethez.
5104 7 52 Izé
tüpp: Neghs,Andy Warhol adott ihletet?:Dnekem konkrétan ő jutott eszembe,amikor láttam az első képeke [...]
nehgs: www.flickr.com/wescozation
Kolbi: Küldtem még 1 posztot, hogy ne érje szó a ház elejét :)
Mind a 52 komment
Kevesen tudnak róla, még kevesebben látták. London utcái alatt ismeretlen vasútjárat fut, a MailRail. Illetve futott, mert az 1860 óta működő postai vonalat 2003-ban bezárták... ma már csak szellemvagonok járják a síneket.
7686 0 6 Art Izé
Agytumor: Az marha jó film volt! Próbáltam megszerezni de sajna nem sikerült :S Amúgy az is itt játszód [...]
Fireblade1000: Itt lakik James!!:))
gvereb1: pont ez jutott eszembe nekem is, bondbol sokan ismerhetik
Mind a 6 komment
Kevesen tudnak róla, még kevesebben látták. London utcái alatt ismeretlen vasútjárat fut, a MailRail. Illetve futott, mert az 1860 óta működő postai vonalat 2003-ban bezárták... ma már csak szellemvagonok járják a síneket.
8037 1 6 Izé
Agytumor: Az marha jó film volt! Próbáltam megszerezni de sajna nem sikerült :S Amúgy az is itt játszód [...]
Fireblade1000: Itt lakik James!!:))
gvereb1: pont ez jutott eszembe nekem is, bondbol sokan ismerhetik
Mind a 6 komment
Adams æbler (Ádám almái)

Egy dán filmdráma csipetnyi humorral a jó és a rossz örök harcáról, hitről, gondoskodásról. A neo-náci Adamot a börtönből szociális munkára küldik egy vidéki kisváros templomához, ahol a mindig optimista és már idegesítően jókedélyű pap Ivan székel. Adamon kívül mások is dolgoznak ott, akik régebben bűnözők voltak de megtalálták Istent Ivanon keresztül. A közösség Adam gondjaira bízza a templomkert büszkeségét, az öreg almafát...

Imdb | Trailer
720 1 7 Film Izé
noiz: Nekem személy szerint nagyon bejött! Csak ajánlani tudom.
pepeti: Majd ha megnéztétek véleményeket kérek!:)
Madarinfluenza: Én jobban szeretem a sötét humort
Mind a 7 komment
Újra színpadra áll az 1990-es években ismertté vált svéd popduó, a Roxette: Per Gessle gitáros és Marie Fredriksson énekesnő a Night of the Proms koncertsorozat keretében adja elő dalait, különleges zenekari kísérettel.
A Svenska Dagbladet svéd napilap szerint Fredriksson már szerdán fellép meglepetésvendégként Per Gessle egyik amsterdami koncertjén. Ők ketten hosszú évekig zenéltek együtt, a Roxette működését hét évvel ezelőtt az énekesnő rákbetegsége miatt szakították meg; ebből azóta szerencsésen felgyógyult.

A svéd duó legnagyobb slágerei közé tartozik a Listen To Your Heart, az It Must Have Been Love, a Sleeping In My Car vagy a Look. Eddig világszerte több mint 55 millió albumot adtak el.

A Night of the Proms olyan koncertsorozat, amelyen látványos show keretében a klasszikus zene találkozik a pop-, a rock- és a soulzenével, klasszikus dallamok ötvöződnek öt évtized filmzenéivel és slágereivel. A popzenészeket a 75 tagú Il Novocento szimfonikus zenekar és a Fine Fleur kórus kíséri Robert Groslot vezetésével. Idén a Roxette mellett fellép a Heaven 17, Alan Parsons, John Miles és a magyar Katona Twins gitárduó is.
1236 2 0 Zene Izé
Régebbi postok...