REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lamb Of God - Pathetic
326 1 0 Zene Izé
E-Rotic - Max Don't Have Sex With Your Ex
342 1 2 Zene Izé
CRaPtRaSH: ezt a másikhoz akartam XD
CRaPtRaSH: max má vót http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=360
Donnie Darko

Gary Jules - Mad World
594 1 2 Zene Izé
philpo: de régen keresem ezt a zenét 1000 köszönet érte
dXter: ...a kedvenc agyborult filmem :)
Hányat passzol a fehér csapat? ;)
11973 10 28 Izé
calipunkszabus: lehet hihetetlen, de én elsőre láttam..számolom, mondom az meg mit keres itt?!.valahogy kiszúrt [...]
Tybbah: 15től 21ig látható de énis megnéztem vagy 60x mire kiszúrtam :D
M.agnus: Pont középtájt suhan el szép lassan.
Mind a 28 komment
Kruder & Dorfmeister - Speechless
Kell indok miért? :)
349 2 0 Zene Izé
Concord Dawn - Don't Tell Me
415 2 4 Zene Izé
Sehnsucht: Régen mennyit hallgattam ezt a számot. Kis nosztalgia :)
CRaPtRaSH: köszi! :] próbálok úgy válogatni,hogy mindenből kicsit :P
MStipee: Craptrash kisasszonynak igen jó ízlése van :respect:
Mind a 4 komment
A kárhozottak királynője c. film zenéje a wikiből
Pár zene a filmből:
David Draiman - Forsaken
Wayne Static - Not Meant For Me
Disturbed - Down With The Sickness
681 2 3 Zene Izé
Fanti: Szerintem az egész albumot fel lehetne sorolni, imádom ahogy van :)
Balázs: nem tudtam megcsinálni rendesen a linkelést meg csak azokat soroltam fel amik nekem bejönnek, a t [...]
enti: Szerintem Chester Bennington-t kár volt kihagynod a felsorolásból : http://www.youtube.com/watch? [...]
Serj Tankian
(System Of A Down énekese)
Lie, lie, lie
361 3 2 Zene Izé
Fanti: Imádom :D Serj-et is meg a Systemet is :D Jó kis agresszív zenéket nyomatnak :D
Balázs: király muzsika:)
Zorall - Táncolj!

Öt tagú banda, mely régi magyar slágereket dolgoz fel kicsit másképp hiszen több híres rock illletve metal szám ismert riffjeivel keverik, gyúrják össze a régi magyar nótákat. Ezt a számot például az AC/DC Thunderstuck című zenéjével kevert!

Enjoy it!^^
\m/(>_
427 0 3 Zene Izé
MOBIL: JÓ EZ A BANDA!
Hbrex: Pedig nagyon jók a számaik nekem bejöttek :)
M.agnus: Egyszer az ablakom alatt koncerteztek. Annyi bőven elég volt belőlük néhány évre.
Helloween - Laudate Dominum

Egy latin szöveget dolgoztak föl a srácok, nagyon zúzós lett sztem :)
441 2 5 Zene Izé
gnyul: Jajj Helloween...a "Tökös bácsi" :D én de sokat hallgattam 2 éve :)
Hbrex: én most is imádom :) LAUDATE DOMINUM gyerekek :D
RokkantTroll: Na ez egy nagyon mókás nóta. Imádtam annak idején.
Mind a 5 komment
System of a Down - Lonely Day
271 2 4 Zene Izé
Fanti: De azért szerethető :D
Balázs: nagyon jó szám csak a klipje gagyi szentem
fül: Egyetértek!Bár nekem valahogy mindíg olyan "Perfect day" utóérzetem van...pedig tudom, hogy nin [...]
Mind a 4 komment
David Jordan - Sun Goes Down
408 1 3 Zene Izé
Luflee: A kedvenc szamom :)
CRaPtRaSH: mi?
nipper: rossz vicc... :)
BSB - Get down ... I feel in heaven when I look in your eyes ,I know that you are the one for me (one for me)...  hulljon a férgese... lehetne egy ,,régen menő ma már gáz,hogy szerethettem ezt a szart" kategória is XD
442 0 15 Zene Izé
CRaPtRaSH: 2hete stoval végignéztünk egy BSB klipet... :DDDD egyből te jutottál eszembe
csicsilla: Nikket én sem csiptem ö volt a babaarc...Bràjen utàn jöttem rà hogy nekem a nagyfe [...]
CRaPtRaSH: :'(
Mind a 15 komment
Ozzy Osbourne-I Don't Wanna Stop ( ez már modern Ozzy :) )
423 0 8 Zene Izé
MOBIL: OZZY NEM LEHET SZAR CSAK NEM ISMERED A LEMEZEIT!!
Fanti: Ozzy is jó pasi :D Még 200 évesen is az lesz :D
M.agnus: Egy remek dal egy kevésbé sikeres lemezről, mely viszont idővel kalsszikussá érett: http://www [...]
Mind a 8 komment
"Doomsday Clock" by The Smashing Pumpkins (Transformers)
612 1 0 Zene Izé
Atmos liveact and interview
(Atmos - Drums don't stop)
Psy - Trance
425 0 0 Zene Izé
Mystery Gang Rockabilly Trio - Woodoo Doll
429 1 2 Zene Izé
calipunkszabus: jók a fiúk!..legyünk rájuk büszkék!
CRaPtRaSH: imádomlegeslegeslegjobb
System Of A Down - Boom!
342 2 2 Zene Izé
Fanti: hát ja, pedig őt nagyon királyak!
Balázs: hát előbb lesz 2. Scars on Broadway album(Daron "új" bandája) mint következő SOAD...
Inhabiting the Unknown Land - Don DePaola
359 0 0 Zene Izé
FABOLOUS FT T-AIN- BABY DONT GO
434 1 1 Zene Izé
«Edyson®»: Fabolous ft. Ne-Yo - Make Me Better számát halotam elsőnek , egy cpir walk gyakorlas alkalmával [...]
Nate Dogg ft Jermaine - Ring The Alarm
421 0 0 Zene Izé
Szerintem a legjobb videoklippek egyike: Chemical Brothers - Star guitar
1069 0 3 Zene Izé
Dawe: a klip még jobb is szerintem mint a zene
pityaa: nagyon fajn!
DaVinci: Nagyon jó zene, és tényleg megy hozzá a klipp.
Rob Dougan - Clubbed to death (Mátrix)
958 2 4 Zene Izé
Kolbi: a videót már leszedték :S
ToMz: nagyon jó zene!nekem is egyik örök fav
SQS: Nekem van ebből egy olyan felvételem, ami nem elektronikus, hanem nagy vonószenekar játszik (plu [...]
Mind a 4 komment
Doctor Ku - The cellar
3126 1 9 Game Izé
Kerlés: A papírlap egy fiolában van a polc tetején. Kiszedése: a rádiót kell tekerni. A rádióból á [...]
Boszi531: Én nem találom azt a szenet, vagy mit, meg a papírlapot se!! hogy kell felszedni?? Help me!!
Kerlés: Köszi a segítséget. Sikerült kijutnom. :)
Mind a 9 komment
Doktor úr, úgy érzem, mintha valami lenne a szememben, megnézné, kérem?

(CRaPtRaSH-nek ajánlva ;) bungle)
11884 3 91 Izé
calipunkszabus: szerintem is!..ne bántss! Fééélek!
CRaPtRaSH: hát nemtom,na mindegy:D
calipunkszabus: nincs...csak különösebben nem hatnak meg az ílyféle tréfák... nem vagyok az az undorodó lén [...]
Mind a 91 komment
Tegnap a snooker világbajnokság döntő egyik szünetében berohant egy fickó ruha nénkül. Tiszta focimeccs. :)
7928 3 16 Izé
bikarbona: ezt pont láttam élőbe :D kérdezte is a szpíker hogy a jimmy jump volt-e
Belkar: mindenkinek szól aki most letámadott: poénnak szántam amúgy... szal nem kéne ennyire komolyan [...]
pettj: Én asszem időben küldtem a postot. Vagy az időeltolódás?
Mind a 16 komment
Hát nem aranyos?! ;)
4908 2 31 Izé
babapiskóta: áááá! fél percig bírtam. rosszat fogok álmodni... egyébként ez így nem fair, hogy csak cuk [...]
CRaPtRaSH: a büdös kaja csak egy dolog,másik h eléggé egészségtelen mikor ezt csinálja...
NuttySomeone: na igen:P igazad van..csak nemolvastam mitirtal hanem nemkellet volna leirjam sok huje dumat amit ma [...]
Mind a 31 komment
A világ legintelligensebb aranyhala
Comet, a kétéves aranyhal focizik, kosárlabdázik, szlalomozik a rudak között és a limbórúd alatt is ügyesen átbújik. A trükkökre a 41 éves állatkiképzéssel foglalkozó Dean Pomerleau tanította meg a halat pozitív visszacsatolás segítségével: ha jól csinálja, Comet jutalomfalatot kap. Az oktatáshoz szükséges DVD film és felszerelés 29,99 dollárért kapható az amazon.com-on. 

2554 2 20 Izé
bungle: Köszi, cseréltem!
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=jgRrrNL-mi4
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=aWR2RgLX61o
Mind a 20 komment
Mai tudományos rovatunkban a karbiddal történő robbantásos módszert mutatják be lengyel fiatalok. Azaz repül a repül a hordó! :D

(Suhanc koromban mi is nyomtuk ezt a témát, mondjuk mi azért csak festékes doboz szinten ;))
6878 1 36 Izé
Schabee: vártam h valamelyikre ráésik de nem
Mimis: Szerintem egyszerűen lefolytották a hordót (kicsit be van ásva a földbe), bent van a karbit, vi [...]
focuskoma: BRU HA HA HA HA HA HA !!!!!!! Nagyon jóízűt kuncogtam a hozzászólásaidon Purple ;) XD. Horviee [...]
Mind a 36 komment
Antilla, a világ talán legdrágább, 2 milliárd (!) dolláros kecója.
5617 0 16 Art Izé
rivaul: Látod azt ahol az a sok fehér asztal meg a kristálycsillár? Nah az az ól!!! Mit gondolsz miért [...]
Butapraszt: hun vannak az ólak?...Ez tré
bigyminyő: Ez így igaz!!!....:(
Mind a 16 komment
Antilla, a világ talán legdrágább, 2 milliárd (!) dolláros kecója.

5954 2 16 Izé
rivaul: Látod azt ahol az a sok fehér asztal meg a kristálycsillár? Nah az az ól!!! Mit gondolsz miért [...]
Butapraszt: hun vannak az ólak?...Ez tré
bigyminyő: Ez így igaz!!!....:(
Mind a 16 komment
Mágikus fűrész - nekem kell egy ilyen!

(20 dolcsi itt.)
12065 9 45 Izé
Schabee: hát erről lemaradtam :S
Mimis: Szeeeeerintem téged ott megfertőztek valami TVShop vírussal... ;))
CzPeet: EarthPie... én dolgoztam 1x a TVShop raktárában, és ott volt szerencsém kipróbálni az egyik k [...]
Mind a 45 komment
Tomotaka Okamoto, a legfényesebb üstökös japán komolyzenei égboltján. Pavarotti óta a leghitelesebb Nessun Dorma előadás.

Még.
1187 0 1 Zene Izé
hodosy: ő nem valami kimittudbol lett hires ???
Egy énekes pacsirta... vagy inkább dögkeselyű?? ;)

myspace profilja
2962 0 16 Izé
gamma21: asszem ez retardált. hangja alapján legalábbis. én az első refrénig bírtam. de a klip fantasz [...]
Schabee: 1:05ig bírtam ez borzalmas, ez most komolyan gondolja??? az ilyen menjen útépítő munkásnak osz [...]
qstion: jah, csakis az gatolta....;)
Mind a 16 komment
Blizzard kézen a Diablo3.com domain!
954 0 0 Tech Izé
Eredetileg április 29-től lett volna tölthető a Service Pack 3 az XP-hez, mégsem elérhető a Windows Update és a Microsoft Download Center rendszerében.
818 0 0 Tech Izé
Kool & The Gang - Get Down On It
1051 1 0 Zene Izé
Egy elég bizarr rituálé Indiából. :O
8858 1 46 Izé
lakikiki: De potyognak ám a gyerekek...XD
Schabee: ha indiai akkor nem érdekel
wtf: Ó, igen, éljen a kultúra. A six-year old Dalit girl was set on fire by a man in Mathura because t [...]
Mind a 46 komment
Doodle Defender rajzold meg álmaid űrhajóját és írtsd az ellent
3325 2 3 Game Izé
TommyBoy: Feltűnőségi viszketegség!
Errtu: Na végre! :D Elég lassan szúrta ki a szemeteket!
webdevil: Az nem tünt fel senkinek hogy "izé" helyett "iéz" - t ír?
Aaarghhh... Kááávééét... Hörrr...
1796 0 2 Game Izé
Szamooca: :) de rosszz :) üssed :)
Firel: Néha teljesen együttérzek a játék kitalálójával! :)
Régebbi postok...