REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Horgászás távirányítós helikopterrel
(Maccoyinak külön ajánlva!)
5867 0 11 Izé
hodosy: hejj holnap meek pecázni !!!!!!!!!
Maccoyi: Hát általában nem. :) http://m.blog.hu/fi/fishtechnics/image/2007_02_02_1%2019,00%20kg.JPG ;)
godzsy: miért? szted a bojlival nem lehet horgászni? vagy azzal nem ilyen halakra kell, mi? :)
Mind a 11 komment
Robyn with Kleerup - With Every Heartbeat (Vodoo & Serano Remix)
439 0 0 Zene Izé
T2 feat. Jodie Aysha - Heartbroken (Wawa Edit)
406 0 2 Zene Izé
Killex: nekem a Thomas Gold remix jön inkább be, az eredetitől meg a falra tudnék mászni(de kinek mi v [...]
Purple:
Samim - Heater (Get Physical)

(a tavalyi év végének egyik legütősebb száma, amely bekerült a 2008-as Ministry of Sound válogatásba)
437 2 1 Zene Izé
Niccoyi: Ez a zene meg a klip így együtt mindig táncolásra késztet! :)
Bizonyára tőletek is folyton folyvás megkérdezik, és sosem tudjátok rá a jó választ...
Illetve sosem tudtátok.
Ezidáig.
A "Zu" szócskának többféle jelentése is lehet, ezeket itt találhatjátok meg (Inglis).
De ezek közül szeretném kiemelni ezt a borzalmas római avant-garde punk jazz rock borzalmat, ami valóban kegyetlen a fülnek, és drog nélkül aligha élvezhető, ám egy pillantást megér.
Élvezzétek =)

(ezt rád bízom bungle. én betenném heti büntinek, de inkább téged utáljanak miatta :D - errtu)
3006 2 12 Izé
Shantey: sorry ... megszokás :D www.myspace.com/hunabku
Shantey: nem zaj ez csak túl komplex az egyszeri embernek :) és ha már avant-garde: [link:www.myspace.com/ [...]
Hullamosó: http://www.youtube.com/watch?v=dqjt-0N-1rs http://www.youtube.com/watch?v=_gqVVQ-q8Zs akkormár ink [...]
Mind a 12 komment
Wintersun - Beyond The Dark Sun

Starchild

Beautiful Death

Death And The Healing
309 1 1 Zene Izé
MStipee: Harr l,,l metááál, imádom.
36 Crazyfists - At The End Of August

I'll Go Until My Heart Stops

 
250 0 0 Zene Izé
Összefoglaló videó a hétvégi Német 125cc futamról, ahol Talmácsi Gábor a harmadik helyet szerezte meg. :)
505 0 0 Sport Izé
Septic Flesh - The Eldest Cosmonaut

1990-ben alakult görög death metal banda.
14 év zenélés után 2003 októberében feloszlottak, majd 2007-ben ismét újjáalakult a zenekar a görög Metal Healing Festival alkalmából.
A zenéjükben egyszerre jelennek meg a melodic death, gothic, industrial, továbbá a gyors illetve technikás death metal elemek.

Tartarus

Sangreal

 
373 0 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunban bemutatjuk a rákosi viperát.

"A rákosi vipera (Vipera ursinii rakosiensis) egy kizárólag Magyarországon előforduló, rendkívül ritka mérgeskígyó-alfaj, a Kárpát-medence egyik legféltettebb természeti értéke. Az idők folyamán – Rákosi Mátyásra tekintettel – politikai okokból (és a faj szempontjából helytelenül) parlagi viperának és rákosréti viperának is nevezték. Az Alföldön a homoki vipera névvel illették, azonban a hivatalos természettudomány ezt a megnevezést egy másik faj (Vipera ammodytes) megjelölésére alkalmazza."
2950 2 4 Izé
Attila: És olyan szempontból is emblematikussá vált, hogy az EU fajvédelmi programjában, a Life-ban Eu [...]
donfoto: az első találkozásunk nem volt szerencsés (mármint szegény sziszegős részéről. egy ásó v [...]
Mimis: Telken Anyám egyszer összefutott eggyel kertkapálás közben. Úgy megijedt, hogy a horolóval sz [...]
Mind a 4 komment
Hát ez szar ügy. :)

(tuti hétfői nap volt...)
8772 1 5 Izé
mcsoma: háhá! ezt megszívta! :D ezentúl elkerülöm a mobilvécéket :P
rivaul: Nah ez után ne fürgye' le XD
enti: júj! xD és még én panaszkodok? :P
Mind a 5 komment
A Malagai EB.,  Magyar-Olasz női vízilabda bronz mérkőzésének összefoglalója.

A férfiak is kemény csatában a hosszabításban, megszerzték a harmadik helyet! :)

Magyarország-Horvátország  15:14
552 0 0 Sport Izé
Tour de France- nyolcadik szakasz befutó

hetedik szakasz összefoglalója

hetedik szakasz képei és a nyolcadik szakasz képei
513 0 0 Sport Izé
le peuple de l´herbe feat UK APACHE - NO ESCAPE.
Az "original nuttah" egy talán kevésbé ismert száma, amit minden nigganak hallani kell:)...
336 0 0 Zene Izé
V-Houses - hotel Mexikóban
3366 0 7 Art Izé
közlegény: vadászles. Bár nem tudom mire lehetne ott lőni, papagájra, majomra (esetleg másik túristára : [...]
rivaul: Hidd el én se erre vágytam :)
koocos: összevesztek, én meg nem dumáltam bele??? :(
Mind a 7 komment
V-Houses - hotel Mexikóban
3807 2 7 Izé
közlegény: vadászles. Bár nem tudom mire lehetne ott lőni, papagájra, majomra (esetleg másik túristára : [...]
rivaul: Hidd el én se erre vágytam :)
koocos: összevesztek, én meg nem dumáltam bele??? :(
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.

Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.

Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:



És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!

Micsoda erkölcsök! :DDD
3531 3 49 Izé
he: nálunk meg tűzbogár...
Éjfélilány: Fúúúj de utálom őket, tele van velük a tér. Fúj, fúj. Amúgy nálunk suszternek hívják. N [...]
Evo_VII: Én is suszterbogárnak ismertem. Meg pattogóbogárnak hívtuk, mert amikor felgyújtottuk őket, p [...]
Mind a 49 komment
3 Inches Of Blood - Deadly Sinners

Ex-Trial és ex-Catharsis tagokat a soraiban tudó vancouveri metal zenekar.

Stílusok: Heavy és Power

Trial Of Champions

The Goatriders Horde

Night Marauders

Lord Of The Storm

Destroy The Orcs

 
1183 0 0 Zene Izé
Opeth - Porcelain Heart

Burden

Heir Apparent
246 0 0 Zene Izé
Stratovarius - Black Diamond

Finn speed metal együttes. Malmsteen-, Helloween-alapokon nyugvó, dallamos zene.

Eagleheart

Paradise

Destiny
520 0 0 Zene Izé
Bullet For My Valentine - Scream, Aim, Fire (lemezkritika)

Hivatalos Oldaluk

All These Things I Hate (Revolve Around Me)

Her Voice Resides

Heart Burst Into Fire

4 Words (To Choke Upon)

Cries In Vain

The End

Just Another Star
382 3 3 Zene Izé
Purple: dettó :D
pepeti: Én is, bár én fordítva :D
Vándorholló: Nemtom ki hogy van vele de én megőrülök ha hallom a számaikat. XD Irtó jók
Cryhavoc - Repent

1992-ben alakult finn heavy/death metal brigád. Eredetileg a klasszikus floridai death metalt művelték, majd fokozatosan rajtuk is elhatalmasodtak a skandinávokra jellemző dallamok.Dalaik gyakori témája a természet.

Snowsong

The Wind

Metamorphosis

u.i: Nem összekeverendő a Cry Havoccal
321 0 0 Zene Izé
Cool Head Clan - Szeresd a testem baby 
473 2 0 Zene Izé
Rhapsody - Emerald Sword
Semmi üvöltöszés, törés-zúzás, vagy hörgés, ez skandináv stílusú power metal, a mesélős fajtából, de OLASZOK! Amitől különleges, hogy hegedűt is használnak.
923 0 1 Zene Izé
SSly: naon nagy zene, egyik kedvencem :D:D:D
Deep Purple - Lazy

Egy kis pszihadélia, Deep Purple 72-ből, a Machine Head albumról, iszonyat forró szám, mar bene az Acid rendesen ;) A Deep Purple ezzel a nótával felkerült a "Világ 100 legjobb gitárszólója" listára is.
488 1 6 Zene Izé
Lazy: Kössz kotta az elismerést:) Örülök, hogy van aki felkapja a fejét a pszichadelikusra is. Ahogy [...]
Attila: Jók is a régi igazi mesterek. Csak, hogy Purple ne örüljön annyira, a PINK floyd sztem kicsit [...]
Purple: szívesen :DD
Mind a 6 komment
Behemoth - Conquer All

Lengyelország egyik legismertebb extrém bandája. Kíméletlen black/death metaljuk hazánkban sem ismeretlen.

Küldeném csicsillának:) Linkeltem még párat, hogyha megjön a kedved a headbangeléshez, akkor legyen mire;)

Slaves Shall Serve

Decade Of Therion

Inner Sanctum

As Above So Below
375 0 1 Zene Izé
meszi: jeeee Behemoth \m/ Kedvencem tőlük a Slaves Shall Serve!
Cseresznyemag-köpő verseny, a következőre tessék gyakorolni!! :D

1323 0 10 Izé
Derill: ekkora szélben tényleg hiteles adolog:D
mekszamnojz: egy nyelőőő....ööö izééé.. egy nyerőő gépet :DD
mcsoma: wow, kétszer ment el a kommentem, de a 2.-ban a messzebbre 2 b-vel van :O
Mind a 10 komment
Thomas P Heckmann (Drax Ltd) - Amphetamine

:)

Kellemes emlékek!
548 1 0 Zene Izé
Kotiteollisuus - Minä Olen

Stílusok: Hard Rock, Heavy Metal
Alapítva: Finnország, 1991

Helvetistä Itään

Tämän  Taivaan Alla

Vieraan Sanomaa


Kaihola

Jos Sanon

Routa Ei Lopu
293 0 0 Zene Izé
Azoknak, akik nem szeretnek dobozból inni... Itt egy videó róla:

1801 2 39 Izé
mekszamnojz: "ár meglehetne tenni, hogy csak kimegyek a kertbe, és leszedem ami kell" - én ennél tovább el s [...]
Purple: de mivel itt most a dobozos üdítőkről van szó, miért kéne beszélni a buszokról, meg a keny [...]
Mage_ster: Ezt a "találmányt" én is rettentően feleslegesnek tartom. De mindezektől függetlenül a fejlő [...]
Mind a 39 komment
Winds Of Plague - The Impaler

One Body Too Many

Reloaded

Decimate The Weak

Angels Of Debauchery

Origins And Endings

A Cold Day In Hell/Athems Of Apocalypse

Unbreakable

Legions

Pack Of Wolves
334 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
lunatic: 1000 hála ezért a postért! Eddig még nem ismertem őket, de nagyon jók :D
Dave Clarke-What Was her name
egy klasszikus a legendás techno-gurutól
635 0 0 Zene Izé
Hexstatic-Salvador. A dj-vj formáció egy érdekes klippje;)
194 0 0 Zene Izé
HIM (His Infernal Majesty) - Killing Loneliness

Join Me In Death

Wings Of A Butterfly

The Sacrament

Kiss Of Dawn

Bleed Well

Killing Loneliness(1st Version)

Vampire Heart
296 3 3 Zene Izé
eerix: Köszönöööm :$
Balázs: hatalmas puszi ezért a pusziért :D:$
eerix: Hatalmas puszi ezért a posztért! I love it!
Heaven Shall Burn - Endzeit

Sokan azt hiszik a nevük alapján, hogy vallás ellenesek, pedig nem azok. Sőt a zenekarból 4-en vegetáriánusok. A zenéjükkel és szövegeikkel támogatják az antifasiszta és antirasszista mozgalmakat!

Infók

The Weapon They Fear

Armia

Counterweight
428 1 12 Zene Izé
Ganja Master: (am gyanús az hoszzú ú)
Ganja Master: tom... de a remény bennem volt hogy hátha megtalálom...:(
Balázs: *gyanus?
Mind a 12 komment
Almora - Candle In The Night

Szöveg

Az Almora 2001-ben kezdte pályafutását Isztambulban. Zenéjük egészen érdekes, a 6 tagú metálegyüttes fuvolás-hegedűs folkos power metalált játszik opera énekesekkel karöltve.

Zajlik
372 0 0 Zene Izé
All Shall Perish - Eradication

Amerikai deathcore banda Oakland-ből.

Hernan Hemida Eddie - ének
Chris Storey - gitár
Ben Orum - gitár
Mike Tiner - basszusgitár
Matt Kuykendall - dobok

Infók

Wage Slaves

The True Beast

Deconstruction

Never Ending War

The Day Of Justice

The Last Relapse

We Hold These Truths

Interlude

There Is No Business To Be Done On A Dead

 
585 1 64 Zene Izé
Zs.: Király egy szám! Habár a Wage Slaves a favorit erről az albumról! Annak van húzása... Mint eg [...]
Balázs: http://www.myspace.com/allshallperish érdemes lecsekkolni mert két új dal is fent van:)
Purple: már töröltem... :S biggyeszd oda kommentbe.
Mind a 64 komment
ROFLcopter
1312 0 17 Game Izé
Srobi: Nene.Ne ird at. (az elozo kommentet is neked szantam, csak nem tettem be, hogy a tiedre valaszoljak. [...]
Srobi: Nene. Ne ird at.
s.csuli: nekem nem jön be a játék,inkább kügy képet készítő,,,kiadó címét nem kinlodok tovább! i [...]
Mind a 17 komment
Stephen Marley - Hey baby
733 1 8 Zene Izé
Purple: én is arrébb szoktam pakolni, mert nem szeretem, ha elkezd kaparni :S nem dohányzom, szal én ham [...]
Ganja Master: kösz a tippet ;) még vész esetén jól jöhet :)...de mostmár 10-szer nézzük meg, hogy megvan- [...]
Purple: dohányra tegyél konzolt, arra a szenet, és alufóliából hajtogass szélfogót, hogy legyen rajt [...]
Mind a 8 komment
Brian "Head" Welch, a Korn ex gityósának szolóanyaga
388 2 2 Zene Izé
pepeti: Ezért a Kornért már nem kár.
gundul: Úgy látszik megtért a tag. Kár hogy kiszállt a KoRn-ból.
Régebbi postok...