REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Alig kétéves a legfiatalabb láncdohányos. Dührohamot kap, ha nem szívhat el napi negyven szál cigarettát.

Magyar cikk.
12470 5 55 Izé
Lewad: Ilyenek elkerülése végett alkotnak törvényeket.
Norci: Tulajdonképpen még Debrecenig sem kell menni: bp-i gyermekotthon, anyám naponta látja a 2-4 éve [...]
Derill: ló után kötném
Mind a 55 komment
Soundation Studio - zenélj a böngészőben.

Egy kis segítség a kezdetekhez:

13666 16 25 Izé
csuking: ja sztem is jo énis csináltam csak első 5 kommentben nem szerepelhet linkxD
VS: Elég jól összehozták ezt így flashben, nekem tetszik :D
Lewad: Ezt hoztam össze: http://www.soundation.com/studio/play/?audio=d73c69312d16912b29fe10cdf2cd7d9d
Mind a 25 komment
Have a break, have a BigKat
12534 6 28 Izé
winben: Én hirtelen csak elolvasva, hogy 'BigKat" kiejtés alapján hirtelen nagy macskára gondoltam.... h [...]
rhazid: nem rossz :D
Tomesz: Ettől már csak az lenne szebb ha a radikal-on valaki ilyet moddolna. Mi jöhet még ezz után 20 k [...]
Mind a 28 komment
The Adjustment Bureau  (A helyreigazító csoport)

Philip K. Dick újabb történetét filmesítik meg. Ez így már jól kezdődik, hiszen a Szárnyas fejvadász, és a Különvélemény is nagyszerű film lett.

A történet szerint egy sikeres politikus beleszeret egy balett-táncosnőbe, azonban a körülmények nem teszik lehetővé, hogy együtt legyenek.

Csak szerintem hasonlít egy kicsit a Dark City-re?
1489 1 3 Film Izé
skad: Véleményem szerint manapság nagyon sok borzalmas mozit készítenek, de ez a film hatalmas!!!
Fabian: Nah, ez is bekerült a "Megnézendő" listámba, 2. helyre az Inception után...
Apokalipsz István: A Dark Cityhez csak hasonló, a zenéje viszont egy az egyben ugyanaz, mint a Sunshine c. filmé :-) [...]
The Last Exorcism

Cotton Marcus evangélikus pap beleegyezik, hogy videóra vegyék az utolsó ördögűzését. Ám a lányt maga a Gonosz szállta meg...


Van benne egy kicsi Fourth Kind stílusából. Picit próbálták dokumentum jellegűre venni, de úgy, hogy az is a történet része maradjon. A továbbiakban, meg hát szerintem nem tartogathat túl nagy meglepetéseket. Persze ijesztő lesz ahogy a csaj teste kicsavarodik, meg ahogy mászik a plafonon, és macskákat gyilkol, de ennél több nem hiszem, hogy lesz benne. Körülbelül ebből is elég megnézni az előzetest.
2083 5 15 Film Izé
kovacslacka: Kampányolnak, mint állat. Itt egy nagyon kreatív reklám: http://www.sg.hu/cikkek/76466/ujabb_zse [...]
kasy: Szerintem te is egy félregúglizás eredményeként kerültél ide. Az oldalról nem lehet letölte [...]
Edina79: Bocs megint én és hogy lesz magyar?
Mind a 15 komment
Ezek a mai nyűgdíjasok... ;)
9598 2 14 Izé
Zsottika: elindulni...tövig nyomni a féket és máris átalakul a mamika Mary Poppinsá
Lako: Lehet, hogy az anyja volt :D Amúgy én is leollóztam volna onnan :)
lb7: Fúúú én nem lennék ilyen nyugodt mint bátyád... összeverném és ott hagynám a p*csába! Ut [...]
Mind a 14 komment
Hivatalos bejelentés: mától az Apple értéke nagyobb mint a Microsofté.
2519 1 11 Tech Izé
Mr.T.: Mivel vert oda neki? :)
MikeSylver: "Mi az a Linux?" http://hu.wikipedia.org/wiki/Linux A lényege: - Unix alapú OS. - Ingyenes - Nyí [...]
hutifoto.com: Persze, hogy vannak, Rám ne nézz!
Mind a 11 komment
Nagyon érzi a ritmust! :D

(Türelmetlenebbek kezdjék rögtön 1:25-nél).
15634 6 25 Izé
TornadoKick: összefodtam a gatyámat a rögöhéstől, de komolyan!!! Beszarás!!! Nagyon jól nyomja a csávó! [...]
Shifty: ez mekkora xD
he: A videó alatt egy kommentelő szerint ez nem az Oktoberfesten van, hanem a Gäubodenvolksfesten, am [...]
Mind a 25 komment
6 évad, 121 epizód után eltűntek az Eltűntek. Vagyis vége a Lost-nak. Biztos sokan nézték közületek is, így gondoltam ma ez lesz a Napi izés téma: kinek mi a véleménye a befejezésről, a sorozatról?

A link egy kis érdekesség: a szereplőválogatásról láthattok videókat. :)
3850 1 74 Izé
bungle: Azok az ütéshangok! ;)
Tooni: Egy másfajta 3 perces összefoglaló! Mit ne mondjak, eléggé ütős lett! ;D http://www.youtube.c [...]
bungle: Jimmy Kimmel showból van: http://www.youtube.com/watch?v=SYOYfJQbA7g
Mind a 74 komment
Mai napi találós kérdés: vajon mire használható a képen látható "kütyü". ;)

Tippek jöhetnek a kommentekhez.
12430 1 26 Izé
papaluige: formatervezett kandallófa!
Nas: Kínzóeszköz?
Kovi87: Én lámpára tippeltem volna, de nem jött be :D Na mert a betonozásnak aztán nagy hangja van :]
Mind a 26 komment
Mai napi büntizé: I'm a SALAMANDER!
4287 4 10 Izé
Tamashi: :DDD rathergood összekapta magát
Féreg Péter: A büntiket már egy jó ideje már automatikusan nem nézem meg, ezt valamiért mégis. Nem bántam [...]
AtiBoa: barcsak ilyen lenne minden buntize :D
Mind a 10 komment
A Fallout világ adta az ötletet mazká-nak a projekt elkészítéséhez. A fórumokról, chat-ekről ismert "érzelem ikonokkal", hangulatjelekkel készítenek egy atomháború utáni posztapokaliptikus látképet. A projekt még nyitott, szóval akinek van kedve hozzátenni, az megteheti.
1190 2 2 Art Izé
Gäboh: tééényleg, ez nem jutott eszembe. köszi :)
ōðr: Emoticon magyarul hangulatjel.
Bár nemrég hirdettünk meg egy fotópályázatot (ami még mindig tart és alig érkezett rá eddig kép, mi van, senkinek nem kell egy iPad?!?), most itt egy újabb, elsősorban azoknak, akik környezetében van háziállat: készíts házi kedvencedről (vagy egy ismerőséről, biztos van ilyen barát, szomszéd, stb.) egy fotót, amint épp Izél (na nem úgy ;)), vagyis az ize.hu-t nézi a számítógépen (látszódjon a monitoron az Izé!). A fenti képre kattintva láthatsz pár képet néhány számítógépes zseniről. ;) Persze ők nem épp az Izét nézik, de az ő gazdáik ezért nem is kaptak semmit, nálunk azonban a legjobb kép - amiről a kis házizsűrink dönt majd - nyertese  egy 50.000 Ft értékű ajándékcsomaggal lesz gazdagabb, amiben könyvek és dvd-k találhatóak a Habostorta Kft. felajánlásában. A fotókat 2010 június 13., vasárnap éjfélig várjuk. Töltsétek fel valamilyen képmegosztóra és írjátok be a linket a kommentekbe! Manipulált képeket (pl. neten talált kép átszerkesztve, hogy a monitoron az ize.hu látható) nem fogadunk el, csak saját, eredeti állatkás képet! :)
5137 5 250 Izé
AsTanine: Áhh ne irigyeld, le se feküdtek...
bungle: Mindjárt lesz új post... De irigylem azt a rengeteg embert, aki fel tud kelni hajnali fél 10 elő [...]
thebeast: Van eredmény? :)
Mind a 250 komment
Nagyon brutális traktoros verekedős akciófilm jelenet! :D
11706 6 15 Izé
zil0g: Ezek is bazze farmvillen nottek fel XD - meghogy india enm halad a korral :) de latszik, hogy az it [...]
Szemjuel: akinek van ehhez a filmhez felirata, szóljon adok egy címet ahová küldheti :D
te.sas!: nem is az a poén, hogy ugrat, hanem ahogy FELKAPJA, mintha vmi padkára akarna felmenni biciklivel [...]
Mind a 15 komment
Nagyon brutális traktoros verekedős akciófilm jelenet! :D
14615 1 2 Film Izé
Balázs: hát ez lol :D
kovacslacka: Hollywood példát vehetne eme remekbe szabott jelenetből. Minden van, amire egy filmrajongó vágy [...]
Régen tudjuk, az oroszoknál elgurult a pirula. Az Englishrussia.com napi szinten tájékoztat a kontinensnyi ország extrém történeteiről. Most egy művészi projektet tártak elénk.  Az ötlet az volt, hogy elővesznek pár jó lövészt és matyóhímzés szerű népi mintát luggatnak egy 3-as BMW lemezeibe. A gengszterek között is népszerű típusnak így adtak volna valami mondanivalót, hogy lőjünk inkább virágokat vagy mifene... na de tényleg, ez mekkora baromság?
2266 0 0 Autó Izé
Nincs mese, ha egyszer időpont van a fodrászhoz semmi nem állhat a nők és a szépség útjába. Ez a drága nagymama olyannyira komolyan vette az utasítást, hogy szó szerint a szék mellé parkolt le és már mehet is a dauer.
1050 0 1 Autó Izé
lb7: Valószínű, hogy ez volt a világ legdrágább dauer-je. :DDD
Lehet, hogy nálunk is vannak ilyen állatok? Mármint amik allergiásak Gyurcsányra, Bajnaira, netán Orbánra? :D
10045 4 8 Izé
Gauna: nagyon vad az eb..
Rejtő: ez is valami... az enyémnek azt mondom, hogy Gyurcsány, akkor ellopja a kaját az asztalról
gigo: Hát így simán én sem, előtte "igényessen szentimentálisan" megvesznék :P Mondjuk amolyan fek [...]
Mind a 8 komment
Kemény rögbis ütközések válogatása.

Ajánlom azoknak, akik ismerik a rögbit és azoknak is, akik még nem. Jó felvételek nagyon jó zene mellett.

(További kemény ütközések még itt.)
1183 0 0 Sport Izé
Ezt hívják kényszerleszállásnak. Elég alapos talajlazítást végzett! ;) A ló helyből hátraszaltója meg nálam 9 pontos!
2090 0 3 Sport Izé
Balázs: :D
Öcsi: túl nagy nyomaték került a hátsó lábakra :D
Errtu: - Ez akar lovagolni rajtam? - kérdezte a ló, majd a röhögéstől dobott egy hátast.
A New York Times mintegy 3000 - 2003, és 2009 között történt - gyilkosságot helyezett el a városuk térképén. Jól jöhet, ha utazol. Bár ahogy nézegettem, nem kell nagyon félnünk, hacsak nem spanyol ajkúak, vagy feketék vagyunk. Brooklyn-t mindenesetre kerüljétek!
6377 4 12 Izé
Dubi: Na igen,áthuztam gyorsan az egeret a pöttyök felett és nem láttam mást csak azt hogy black mal [...]
csicsó: race and ethnicity victim, és alig van ázsiai, na igen... :D
tjunior: 69% lőfegyverrel, hát igen ha mindenki géppityuval szaladgál nem is csodálom
Mind a 12 komment
Elsősorban a popzene fele hajlunk, de jobbak vagyunk annál, minthogy valamilyen kommersszel rukkoljunk elő. Elegyítjük a jazz, a latin és a funky elemeket, némi bossa vonal is kihallható, így elég nehéz bekategorizálni a zenekart. Kevesen csinálnak hozzánk hasonló zenét, a műfaj nem az, amit ma mindenhonnan hallhatunk, éppen ettől lesz nagyon friss az egész. Az alapok, a hangszerelés inkább jazz & funky & latinos jegyűek, a dal, illetve a szöveg pedig pop-os. Röviden fogalmazva: fülbemászó zene egy kis csavarral, humorral...

Hogy a nevünk vajon honnan van? Nem kell messzire menni, mondjuk csak egy dvd kölcsönzőbe a már klasszikusnak számító Las Vegas-i vakáció c. filmért. A temérdek poén között minket üdvözölnek: 'Köszöntjük a Mirage-ban, Mr. PapaGiorgio!' Persze a film jóval előbb készült, mint ahogy a mi zenekarunk megalakult volna... szóval innen van a nevünk.

Zenekari végleges formája: 2009. vége

Aktív tagok:
Petrik György (ének): sokáig dobolt és gitározott, folyamatos énektudás fejlesztése mellett, színpadi tapasztalatot az É-Trend zenekarban szerzett.
Tóth Mátyás (gitár): Játszott az Esclin Syndo-ban; Bartók Esztivel és Caramellel dolgoznak közös projekteken, illetve a Groovus Interruptus jazz formáció tagja. Szaktudását főként az autodidakta tanulásnak, Horányi Sanyinak és a Finnországban töltött idejének köszönheti.
Nyírő Áron (dob): 16 éves kora óta dobol, most 25 éves és már a Kodolányi János Főiskola Jazz tanszakának végzőse, Szekeres Adriennel, Sárvári Sándorral, az Unisex és a Jazzékiel zenekarokkal készítettek közös felvételeket.
Kiss Zsolt (basszusgitár): a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem jazz tanszakán végzett, elismert hangmérnök.
Horváth Bálint (billentyű): a NOX és a Sziámi csapat ex ill. az Odett & goGirlz és az Ablak zenekar aktív tagja.

Daltól függően színező elem: az MC, Henry Onye, a harmonika, Pribojszki Mátyás, a szaxofon Borkó Attila, vagy Kató Zoli (Back2Black) jóvoltából. A Felemel című dalban Gergely Róbert színművészúr szaval.

Megjelent lemez:
TiSört, 2010
911 0 0 Zene Izé
Üdv! Szeretném megosztani veletek, egyik kedvenc bandámat. Kicsit fura, hogy eddíg még senki se küldte be, de ami késik nem múlik. A bandáról röviden annyi, hogy Németországban alakult 1989-ben, Wolfsburg-ban. A Rammstein-t ők inspirálták arra, hogy hasonló zenét készítsenek. Nem lett akkora sikerük ebben az irányzatban, mint a Rammstein-nak. A sajátos stílusukat az ezredforduló környékén találták meg, több zenei stílust is ötvöztek. Innentől kezdve jöttek a sikereik. Híresebb számok: Fieber, Supernova, Augen Auf! - (németország zenei toplistáját nagyon sokáig vezette és bekerült a Fifa 2005 zenetárjába is),Sex hat keine macht és még sorolhatnám... Utolsó albumukat ezév márciusában adták ki, mely teljesen angol nyelvű, és sikeresebb számaik fordítását tartalmazza.Ízelítőnek pár videóklipp:

Supernova

Augen Auf!

Die Schlinge

Sandmann

Olvasnivaló
995 0 0 Zene Izé
Mielőtt az összeset külön-külön beküldenétek (elég sok jött mostanában), összegyűjtöttem az idei Megasztár eddigi leggázosabb fellépőit azoknak, akik nem látták volna őket, mert pl. - hozzám hasonlóan - nem nagyon néznek tévét, max. meglesik az ilyeneket valamelyik videómegosztón.

Ha valamelyik kimaradt vagy lesz még, azokat a kommentekbe írva osszátok meg a többiekkel!
20281 11 65 Izé
bandee1219: http://www.youtube.com/watch?v=2Dw1Gd-r35s
bungle: "Bikicsunáj üzent Jolie-nak!" http://www.habostorta.hu/hu/habostorta/szerinted/kategoriak/vicces/b [...]
izébigyó: http://tv2.hu/megasztar5/video/bikicsunaj-forevor
Mind a 65 komment
Végre megjelent a 13 éve fejlesztett Duke Nukem Forever! A grafikája nagyon élethű!
12706 5 13 Izé
Balázs: Simba XD
közlegény: Akármilyen tré játékot is adnak ki ilyen név alatt egyszer, hatalmasat fognak kaszálni rajta. [...]
zodiac: Szerintem előbb lesz kész a film, mint a játék. http://www.imdb.com/title/tt1291122/
Mind a 13 komment
Cukorbetegség - Mennyi a napi tejfogyasztás ajánlott mennyisége?
986 0 0 Pink Izé
Charlie St. Could

Zac Efron főszereplésével, készül ez a romantikus film, ami Ben Sherwood regényén alapszik.

A története az, hogy Charlie, és Sam egy napon elmennek megnézni egy meccset, de hazafelé autóbalesetet szenvednek. Sam meghal, Charlie pedig nem képes feldolgozni öccse halálát. Megjelenik a szerelem az életében, de a nő el akar hajózni. Miután egy jó ideje nem ad hírt magáról aggódni kezd szerelméért, ezért halott öccse segítségét kéri a felkutatására.
1919 0 3 Film Izé
Erunder: Gyönyörű film volt. Megható, és szép. Efron pedig nem kell, hogy elvegye a kedvetek tőle. Nyu [...]
Erunder: Szerintem belőle lesz a következő Leonardo DiCaprio. A kis Leo is egy pr által létrehozott nyá [...]
julis123: Zac Efron elvette a kedvemet a filmtől...:/
Tom Eirh - Pull Off

Egy kis zenei kulönlegesség, ami a napokban került fel az egyik legnagyobb videomegosztóra, leginkabb minimalista zenei irányzatokat kedvelőknek ajánlom!
998 0 0 Zene Izé
Mai napi cukizé: lajhár bébik :)
6594 6 22 Izé
bungle: www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=105640
bungle: http://www.vbs.tv/watch/the-cute-show/sloths
Nas: :) Viszont eléggé kétséges, hogy az erre szakosodott ápolókon kívül bárki megfelelően tudn [...]
Mind a 22 komment
Nagy Dávid - Ground Tactics semi final

(Szerintem megérdemel egy kis figyelmet, mert ügyes meg magyar!! Van több videoja is...)
1150 0 0 Sport Izé
Anglia történelme - tanulj a filmekből
1016 0 2 Film Izé
kovacslacka: Amerika történelme: http://www.empireonline.com/features/complete-american-history-in-movies/defa [...]
kovacslacka: Világtörténelem: http://www.totalfilm.com/features/a-history-of-the-world-in-movies
A ONE magazin John Bolino-t választotta meg a 2009-es év korisának.
515 0 0 Sport Izé
Iron Sky

1945-ben a nácik úgy döntöttek, hogy nem adják fel a küzdelmet és titokban a Holdra települtek át, itt éldegéltek több évtizeden át, 2018-ban azonban visszatérnek, hogy befejezzék azt, amit elkezdtek...

Imdb
12502 3 89 Izé
TravisKestrel: Április 4.-én fogják kiadni. Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de én már nagyon várom :D
bungle: HD előzetes: www.youtube.com/watch?v=Py_IndUbcxc
eol: http://dictzone.com/cigany-magyar-szotar/gadzsio szó szerint parasztot jelent. Én is úgy tudtam a [...]
Mind a 89 komment
Iron Sky

1945-ben a nácik úgy döntöttek, hogy nem adják fel a küzdelmet és titokban a Holdra települtek át, itt éldegéltek több évtizeden át, 2018-ban azonban visszatérnek, hogy befejezzék azt, amit elkezdtek...

Imdb
13343 2 2 Film Izé
kowatch: hát ez... valami vicc lenne ez a film?
natrixnatrix: Csak a vicc kedvéért: Miért a zsidók a legoptimistábbak a Földön? -Mert még nem is tudják, [...]
Soerii & Poolek

bemutatkozó videó...
872 0 1 Zene Izé
ambush: a ket linkelt video egy es ugyanaz.
Nagy Barbara rajzai, fotói.
3488 1 29 Art Izé
mandyedi: Biztos Picasso is wacom-ot használt:D Bullfrog, rád nem találok szavakat! Akkor szerinted mindenk [...]
Bajbika07: Osztom a véleményt...szerintem is nagy ember volt picasso..és igen többet ér egy saját kézzel [...]
Gab222: HEHE!! Azt kérdezed hogy ki volt az a Picasso? És nem érted miért olyan híresek a Képei? Akkor [...]
Mind a 29 komment
Eddig vagánynak hitted magad a bmx-szel? Mutasd meg mennyivel vagy ügyesebb egy napközisnél! Alázd szénné a pisiseket az Ovikrosszal (Tricikli Extreme)! Szlogen: egy kerékkel kevesebb a kelleténél!
7643 5 11 Izé
Natoka: Naaaagyon faszaaaaa:D:D:D
donfoto: évek óta várom a lehetőséget, hogy részt vehessek egy igazi BYOBW-n.... :) http://laughingsqu [...]
Gabi69: megvan mit kérek szülinapomra!:D:D naggyon faszaaaa!
Mind a 11 komment
Eddig vagánynak hitted magad a bmx-szel? Mutasd meg mennyivel vagy ügyesebb egy napközisnél! Alázd szénné a pisiseket az Ovikrosszal (Tricikli Extreme)! Szlogen: egy kerékkel kevesebb a kelleténél!
8837 1 0 Sport Izé
Poseidon Undersea Resorts - a szálloda szobái a Fidzsi-szigetekhez tartozó Eleuthera Island közelében, a víz felszíne alatt 15 méter mélyen vannak. Egy közel egyhetes csomagért 15 ezer dollárt (~ 3 millió Ft) kérnek.


 
5547 5 6 Izé
Laretta: Nem néz ki rosszul
Sircsocso: az a szégyen hogy itthon is vannak olyan helyek ki ember nem láta még!!! A belföldi villágjárr [...]
bungle: Hihetetlen jó megfigyelő vagy.
Mind a 6 komment
11 nagyszerű, rajongói filmelőzetes
1480 1 2 Film Izé
kuri91: nagyon profik (Y) bár a Thundercats-en mosolyogtam (bocsánat a nagy fanoktól- már ha van itt oly [...]
snake6: hát ezek nagyon jók!!
Régebbi postok...