REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3614 5 2 Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Szasztok!
A hétvégén Balatonkenesén voltam, és az ottani lecsófesztiválon lettem figyelmes Dávid Hasselhoffra a tömegben... Mostanában nem forgat, de nyilván szolgálatban volt a piros gatyából ítélve...
7718 3 8 Izé
cila: Reggel Egy szép medvével álmodtam ma éjjel, az túrta így az ágyam szerteszéjjel. S az is le [...]
bungle: Van ez így 2006-os postokkal...
cila: Többször is próbáltam a "katt"-ot, nem jött be a kép. Nem és nem. Pedig, de szerettem (szeret [...]
Mind a 8 komment
Amikor egy szőke belefeledkezik az olvasásba
18679 3 2 Izé
szellike: Na de kukoricacsutästol? Vagy ez 1 lätvänyos asszocici,csak än nem tudok rola?
eeee: A könyv címe: How to Suck Cocks for Dummies
Íme az új kukásautó, mely a Várban teljesít majd szolgálatot
3411 0 8 Autó Izé
Laci: Ha ez nem "fake" akkor Budapest a legtisztább város a világon. Mifelénk 10 m-ként van egy ilyen [...]
Lundgren: Tuti felborul a kocsi ha tele a kuka,egyébként nem a várban hanem az V.kerületben.
Zzzz...: Aki ennek a vásárlását aláírta az FKF-nél azt hűtlen kezelésért kirúgnám a picsába!!! [...]
Mind a 8 komment
Íme az új kukásautó, mely a Várban teljesít majd szolgálatot
3415 1 8 Izé
Laci: Ha ez nem "fake" akkor Budapest a legtisztább város a világon. Mifelénk 10 m-ként van egy ilyen [...]
Lundgren: Tuti felborul a kocsi ha tele a kuka,egyébként nem a várban hanem az V.kerületben.
Zzzz...: Aki ennek a vásárlását aláírta az FKF-nél azt hűtlen kezelésért kirúgnám a picsába!!! [...]
Mind a 8 komment
Szomszédriasztó panellakásokba ;)
Egyébként 1 km-re megy a hangja...
3002 1 2 Izé
szellike: Skacok!Ez lehet,hogy olyan mint az Afgän lopakodo? Teve mamuszban???!
Pipi: Jujj, de érdekes!
The 10 Best Robot Chicken Sketches of All-Time

Konkrétan nem is tudom, mit szóljak ehhez - röhögés és sírás kerülget.
4335 0 1 Izé
mike: ha?
Akik a szódásüvegben laknak...
( Buborék )
2621 2 0 Art Izé
Akik a szódásüvegben laknak...
( Buborék )
2748 6 2 Izé
Tooni: Ha már a témánál vagyunk, megszomjaztam egy kis sörre... :D
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2171481/Swiss-photographer-captures-fleeting-moment-multi-co [...]
Ez melyik országban szokás?
4982 0 7 Izé
Bg: nem rosz enyi cipo meg eggy cipo boldba sincs
After: Jól láttam h van ott egy Vans is?
xxpappppa: a cipok parba vannak osszekotve a szellemesseg helyet idonkent olvassal is ujsagokat,v nezzel nem po [...]
Mind a 7 komment
Augusztus 23-tól Prison Break (A szökés) a retekklubon... ha még nem láttad az első évadot, töltsd le gyorsan, mielőtt a szinkron hazavágná az egészet és úgy néznéd!
2847 2 5 Izé
Schabee: én se lakom innen messze :D
bandee1219: Az még a kerítésen belül van? :)
Tipi: Még jó, hogy belülről nem látják.
Mind a 5 komment
Nem is tudom mit kezdjek ezzel a szösszenettel.
3887 1 6 Izé
bandee1219: Ez miez?
Jáózsi: Hát szerintem ez egy szar.De a legutolsó mondat az jóó :D:D:D
szar: ez egy fos
Mind a 6 komment
"A játéktelefon nagyszerű szórakozás a gyerekeknek, kezelését könnyen megtanulják. A kedves meséből megismerhetik az udvar lakóit, a történet segítségével pedig alapvető viselkedési formákat sajátíthatnak el."
2347 1 1 Izé
suvomi: ezt a disznóságot! :))
Új szórakozási forma a láthatáron...
4872 0 0 Izé
Isteni Szeretet Jézus Szíve
Szörnyülködjetek vagy nevessetek ízles szerint. A legjobb szerintem a Szentté avatás... lehet hogy befektetek egy ilyenbe, nehogy mar csak Assissi Szent Ferencnek legyen jó.
9695 2 16 Izé
Laci: Megnézném, de "The page cannot be displayed". A másik linkről pedig csak annyit: ha minden ezred [...]
Su: lényegében nem, csak ott nagyobb a felhajtás és jobb a szinészi játék:)
Kherub: Lordy,kellemes fenyő ünnepet,a többieknek boldog Karácsonyt!
Mind a 16 komment
Azért értenek a japánok a minőségi szórakoztatáshoz... ;)
9631 0 2 Izé
zigi: Szegények mekkorákat estek már.....Fájhatot bár az a hapi nem volt elég élethű...
Jáózsi: Na ez szerintem aranyos :D:D:D
Ha szar a kapuccsinód, szólj a művészúrnak
Tejhabszobrászat felsőfokon
4061 6 7 Izé
Schabee: aztakibebaszottkurvaeget :-o
bandee1219: Baró!
Ghicus: Ezek tényleg nagyon jók!
Mind a 7 komment
Amire gondolom mindannyian vártatok: só- és borsszóró gyűrű.
3361 1 7 Izé
NuttySomeone: tokjo:P en non sooos vagyok:)))
Máln@: detto··
Lilu__cica: "-Édesem, nem láttad a sószórót? -Ott van az ujjadon..."
Mind a 7 komment
Szombat esti láz

"Tágpuncó, akit mindenki csak ilyen viccesen becéz a diszkóban, itt ép a budapesti pornófilmforgatásokról beszerzett tapasztalatát próbálja átadni barátnőjének."
66223 14 21 Izé
lht: :)
bandee1219: Nem! XD A gyereknek inkább lóg a karja, mint feszül! XD De a háttérben is adják magukat, jó b [...]
bungle: És ezt láttad? http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=38052&c=11&s=dd&p=1 :DDD
Mind a 21 komment