REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez lehet álmaid hangszórója, ha Marvel rajongó vagy

Csak legyen elég lóvéd, mert egy milkába fáj ez a 23 kilós cucc.
1434 0 0 Izé
Baromi jó kamuelőzetes reklámot készített a Taco Bell

Nem csak a krumplijukat akarjuk most már megkóstolni, hanem azt is szeretnénk, hogy ebből tényleg készüljön film.
802 0 0 Izé
Afrika baromi súlyos grafikushiányban szenved

Nem tudok másra gondolni, hogy miért születhettek meg ezek a kézzel rajzolt filmplakátok.
2021 0 0 Izé
The First Purge

A bűn éjszakájának negyedik része azt mutatja meg, hogyan kezdődött az egész.
1136 0 0 Izé
Ezt nem szabad csinálni, ha az autópályán benézed a lejárót
2521 0 0 Izé
Április a bolondok hava

Ezt bizonyítja ez a 6 perc is.
2656 0 0 Izé
Csodákra képes egy dashcam

Még egy "elgázolt" bicajost is képes lábra állítani.
3224 0 1 Izé
sexdealer: Mit mondana erre a Waze? "Az útvonalon veszély (öngyilkosjelölt, kerékpáros őrült) várhat [...]
A közpénz az új saját, az arab az új zsidó, a gyros az új soros... :D
1950 0 11 Izé
akicker: Amikor először újraválasztották őket, akkor még én is reménykedtem, elvégre ők voltak az [...]
vadonka: Amúgy kurva sok a nyugger. A "ratkó" gyerekek akik Ratkó Anna jóvoltából most tetves sokan van [...]
vadonka: Nagynéném a közférában van, nekik ki volt adva, hogy a fideszre kell szavazni. Volt olyan oszt [...]
Mind a 11 komment
Íme a tökéletes szusi, ha nagyon vigyázol az alakodra

Csak egy szem rizs van benne.
814 0 0 Izé
Ő Karamel, az első mókus, aki művégtagot kapott

A legjobb mégis az, hogy a törökországi Batman város egyetemén végezték el a beavatkozást.
1475 0 0 Izé
A prágai koncert után a Metallica a budapestin is eljátszott egy népszerű helyi dalt

A Tankcsapdától Az élet a legjobb méreg című számot adták elő.
1299 0 0 Zene Izé
Jó tudni, hogy a magyar fejlesztőmérnökök okosan használják fel a tudásukat
2210 0 0 Izé
Egy focimeccs addig tart, amíg azt le nem fújják

És ezt most már a Woking FC kapusa is tudja.
3283 0 6 Izé
Sztumi: Azok nem pilóták hanem sofőrök.
Pussytreehorse: Szoval az F1 pilotak is repulot vezetnek,vilagos :D
Sztumi: A hajónak van kapitánya nem egy focicsapatnak. A pilóta meg repülőt vezet és nem autót.
Mind a 6 komment
Terminal

Egy újabb nagy, és látványos hollywoodi produkció, amit nálunk forgattak.
2306 0 0 Izé
A Metallica eladásában még a Jožin z bažin is sokkal jobb
3039 0 4 Izé
Ravennë: https://index.hu/kultur/zene/2018/04/05/a_metallica_tankcsapda_szamot_jatszott_sot_magyarul_enekelte [...]
mue: Régi józsimosként ez csalódást volt. Ha már Metallica feldolgozás... Tőlük számítottam vo [...]
Dmckayals: Nem jól sejted. Meleg levegőt nem lehet hangosítani -> ha nem a mikrofonba énekel, hiába tekere [...]
Mind a 4 komment
Csúnya nagy bukta lett az orosz posta első drónos próbálkozása
1737 0 0 Izé
A Dude Perfect megmutatta hogyan kell profin bumerángozni
4143 0 0 Izé
Csak nekem tűnik úgy, vagy a növekvő bab tényleg táncolt a Kék Duna keringőre?
2036 0 3 Izé
KarbFace: A "találmányról" magáról már hallottam, de arra nem gondoltam, hogy ez esetben is ez játszana [...]
pumpa: Én pedig azon gondolkodom, hogy miért nem hallottál a gravitáció nevű találmányról. Tudod a [...]
KarbFace: Azon gondolkoztam éppen itten, hogyha Én bab lennék honnan tudnám,hogy hova eresszek gyökeret, [...]
Ez az a pont, ahol már sajnáljuk Bruce Willist

Mert elég gyanús, hogy a színészi karrier alja lehet magyar energiaital reklámban szerepelni.
3110 0 7 Izé
Ejtoernyo: Szerintem, meg pont izés ez a reklám.. Magyar cég külföldi színésszel reklámoz.. Az biztos i [...]
Demente: Aszem a viszony. hu, vagy melyik volt itt naponta kétszer egy időben,!
Demente: Vagy,...... Fizetett hirdetés, és át vagyunk b-va!
Mind a 7 komment
Bár csak április elsejei tréfa a csokis Whopper, én akkor is vevő lennék rá
1435 0 0 Izé
Szóval így néz ki szuperlassításban, amikor egy héliummal töltött léggömb felrobban
1936 0 2 Izé
eMTé: Hát ja .... a hélium nemesgáz, az ugyan nem robban....
-orv-: Hidrogén esetleg... :)
Képtelenség nem bele szerelmesedni a ketrecharcba Alex Merriman videója után
2147 0 0 Sport Izé
Ilyen a gépművészet

Egy mesterséges intelligencia azt a feladatot kapta, hogy több ezer klasszikus festmény alapján készítsen tökéletes aktot. Hát, ez nagyon jött össze.
1575 0 0 Izé
Apa Zenél így buzdít a szavazásra
2095 0 7 Izé
kissfreezer: Tényleg csak tíz másodpercig néztem a videót. Itt sokadjára nézek geciorbános mocskosfidesze [...]
Ravennë: Nem tűnik fel, hogy a dal minden pártot negatív szavakkal illet? Csak az első sorig jutottál é [...]
Ravennë: Tetszik amit írtál, érdekes filozófia. Viszont, ha okos a holló és csak bólogatva válaszol a [...]
Mind a 7 komment
Valószínűleg ezeket a zsarukat sem léptetik elő egy ideig
4614 0 0 Izé
Kápolnából iroda

Te dolgoznál benne?
1078 0 0 Izé
Tekints be egy ukrán bentlakásos katonai iskolába Michal Chelbin fotóin keresztül

A többi munkája is hasonlóan furán felkavaró.
2528 0 0 Izé
Az arachnofóboknak nem lesz a kedvenc robotja
1346 0 0 Izé
Egy sanghaji nike boltban 8 bites játékban próbálhatod ki a futócipődet
1239 0 0 Izé
The House with a Clock in Its Walls

Jack Black a borzalmas Libabőr után ismét próbát tesz a gyermek-horror-fantasy műfajban. Egyébként pletykák szerint a Libabőrnek is készül a folytatása.
1391 0 0 Film Izé
Az lett volna igazán komoly, ha a teljes áramellátást megszüntetik :)
2246 0 4 Izé
MDylan: Hát, szerintem maradhatna is így, nekem tetszik!
Erunder: Ezért van a posztszövegben a smiley.
Ascocrist: mert ha minden közvilágítást kikapcsolnak, akkor az IQ-dig sem lehetett volna látni, és minden [...]
Mind a 4 komment
Kiszaladtak a pacik a quadból, miközben parkolni akart vele a csávó
2331 0 0 Izé
Floridában a jövő városa épül

A kísérleti város teljesen napenergiával működik, robotbuszok furikáznak, és még a lakások ára is megfizethető.
1588 0 0 Izé
Kötelező lesz az európai autókban az automatikus segélyhívó rendszer
1544 0 0 Autó Izé
Sonkatorpedózz Dévényi Tibi bácsival!
1950 0 0 Izé
A magyar mémes bácsi, Hide The Pain Harold újra nagyot megy a neten
2222 0 0 Izé
Automata kapu, orosz módra
4173 0 0 Izé
Szóval ezért jó IMAX-ben nézni a filmeket
4350 0 4 Izé
bogoj: Nem tévút, csak így folytatódik: 4:3 -> 16:10 -> 16:9 -> 22:9 -> 4:3 :-)
Csádi: Én sem igazán értem, hogy mi a lényeg. A készítők nem olyan széles képben rögzítenek, min [...]
Jaca: Ez amiatt van, mert sokan függőlegesen tartják a mobilt videózáskor.
Mind a 4 komment
Ha az volt eddig a legnagyobb bajod az életben, hogy a luxus-jachtodon nem volt visszahúzható óriás tv, nem kell tovább keseregned
2324 0 12 Izé
Szancso: Nem igazán. De köszi! Jólesett. :)
Erunder: Srácok, ha posztoltok én nagyon szívesen kirakom őket, mert pár ezer poszt után kezd az ember [...]
Csádi: :DD Nem szeretnél újra posztolgatni? Vagy írhatnád te a posztcímeket Erunder helyett.
Mind a 12 komment
Így néz ki egy bolygórendszer születése
1446 0 0 Izé
Régebbi postok...