REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az idei első NASCAR Sprint Cup futam ütközései.
607 0 1 Sport Izé
papaluige: háhááá Robby Gordon kicsit gyorsabb volt ...............
"Mit visz az idióta a lakatlan szigetre? Lakatot."
5058 4 17 Izé
Tóth József: Lángvágót!!!!!!
spidy: kajakra én is azt hitem hogy legaláb egy kicsit 1 icipicit vagy csak 1mini iciri picirit belevag [...]
eol: Én is ezen gondolkoztam, hogy jön ide a rendőrség? 112... Halló, rendőrség? Lakatot tettem a [...]
Mind a 17 komment
Orlando Bloom félmeztelenül: hosszú, göndör fürtök és 3 új tetoválás
920 1 3 Pink Izé
Mammut: Együttérzek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
TinusSs: Ezeken a képeken nem néz ki valami jól de amúgy tök jó pasi:D Jó mondjuk nekem akinek barna v [...]
brigi_cica: mindent a szmnek semmit annak a kibaszott rohadt kéznek aki oda adta magát valakinek... :D
Look Into My Eyes (While I Masturbate)

Elektronik Supersonik 2009? :D
4631 3 13 Izé
sf: ugye? :) .... na majd megpróbálok én is felrakni HD videótmár csak a kiváncsiság kedvéért. [...]
tök: én a minőségen csodálkozom azér utubeon már lehet nézni HD videót ien minőségbe és a 22es [...]
Tádi: felháborít, hogy nem japánok:D.
Mind a 13 komment
Neuburg Ice Swimming 2009 - az idei úszkálás a jeges Dunában.
1769 1 4 Izé
Maccoyi: Ha már jeges vízben úszkálás, akkor http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=2349 ( Persze nem [...]
peanut: Nem tudom, mi a pláne benne, én hetente járok ilyenre...Ez a finneknél ilyen hétköznapi dolog: [...]
Tádi: aztán meg majd foghatjuk ki őket nyáron...
Mind a 4 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5147 2 5 Film Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5679 1 5 Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
MP3 Tükör
1379 0 0 Tech Izé
... és akkor mozogni kezdett a stadion.
1097 0 1 Sport Izé
Maccoyi: genyoke küldte: http://www.youtube.com/watch?v=LBBPoyXEOhM
6 dolog, amit tilos a férjed előtt csinálnod!
1951 0 17 Pink Izé
Derill: ...elkezdte csak aztán megunta és a maradékot rékente a posztképes táblára
Purple: húúú jesszus úgy olvastam, hogy "elkezdte enni" :DDD kicsit más értelmet nyert így :DDD
eváj: erről dumáltam egész eddig.... ^^
Mind a 17 komment
Maria Geronazzot a Parlamentbe!!

Csak egy kis szösszenet az interjújából: "Ismerjük el a másikat bőrszíntől függően..." :D

Ja és itt a honlapja a hölgynek (itt meg egy régebbi megmozdulása).
10142 1 58 Izé
zeiksz: Megnéztem, zsír volt :) Kösz a linket! :)
:): Durva hogy nézett ki mielőtt disznó lett :) http://1.bp.blogspot.com/_XDLnpGlOHFU/SlwyEbDVRYI/AAA [...]
joovan: Olyan a szaja mint a diszno segge kiforditva
Mind a 58 komment
Ne hagyd, hogy a televízió nevelje fel a gyereket!
Kicsit fura ez egy tv reklámnak... na mindegy. Szerintem találó és van mondanivalója is.
5643 6 35 Izé
Mammut: Én is inkább játszok, minthogy TV-t nézzek :DDDDD
sahinel: A média olyasmit csinál ami gáz de csak mert el lehet adni. A fiatalok nagyrésze pl videófilmek [...]
Éjfélilány: Én kiskoromban sose néztem "csúnya" filmeket, mert anyuék azt mondták h nem szabad mert rosszat [...]
Mind a 35 komment
Sörözés és adózás... avagy egy tanmese, amit sokan nem értenek.

A történet bárszék-közgazdaságtan (barstool economics) címen fut, és valamiért David R. Kamerschennek, a Georgia Egyetem professzorának tulajdonítják az írást, pedig nem ő volt az elkövetője. De ettől még mókás.
6649 7 66 Izé
bungle: rámnémetnemlelelmenteménmár küldte: URL: http://index.hu/gazdasag/2013/05/29/adoelkerules/ Szö [...]
lokko: a gazdasági érték nem csak a túlélést biztosító szükségletek kielégítő eszköz lehet . [...]
bond: Nem ez volt a megjegyzésem lényege - hanem inkább az, hogy nem 'tesznek le az asztalra' semmit. E [...]
Mind a 66 komment
Kivételesen hasznos haszontalanságok - újabb kreatív névjegykártyák.

(+1 kockáknak :) - bungle)
5925 1 2 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/05/100-most-creative-business-cards.html
Mammut: A kockáknak való tetszik ;]
Kivételesen hasznos haszontalanságok - újabb kreatív névjegykártyák.

(+1 kockáknak :) - bungle)
6306 7 4 Izé
bandee1219: Oh.., ott van ez is, na mindegy...
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35593
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/05/100-most-creative-business-cards.html
Mind a 4 komment
Mohaszőnyeg
3676 5 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: Szőnyegek és lábtörlők http://freshpics.blogspot.com/2009/03/creative-rugs-and [...]
pipi8607: A moha tudtommal iszonyatosan csúszós... :S
Chamy: nézzétek tovább a képeket, vannak még jó ötletek pl. a hinta :)
Mind a 7 komment
A toalettpapír egyéb praktikus felhasználhatósága.

Első fejezet: a futópad. :)
3933 3 10 Izé
mumus: farkatlan csodor :P
bungle: Áááá, ezt ki is teszem postnak. :D
bungle: Mosómaci harapta le a farkát: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2172612.ece :DDDDD [...]
Mind a 10 komment
Carbon Based Lifeforms - Hydroponic Garden

 

Ambient, Chillout, Psychill kategóriába sorolnám.  Eddig 3albumot adtak ki: The Path - 1998, Hydroponic Garden - 2003, World of Sleepers - 2006) Hallgassátok egészséggel és remélem mást is sikerül "függővé" tenni! :D
649 1 3 Zene Izé
pityaa: Örülök, hogy tetszik :) Ajánlom még figyelmedbe a Gryning-ot és a Photosynthesis-t ás az Err [...]
grobari: szia pityaa! A Jóisten áldja meg a kezed,hogy ezt a csodálatos zenét megosztottad velem(velünk) [...]
pityaa: A weboldalukon találtok még zenéket jó minőségben, csak a jútúbon ilyen kaki volt sajna... : [...]
"Élő fából fogpiszkáló 15 mp alatt." ;)
10786 5 32 Izé
rubigo: http://www.youtube.com/watch?v=BytyCZRhaJU
Purple: akkor miből lenne a számítógép asztalod, ahonnan ezt a kommentet írod? :D addig nincs gáz mí [...]
rubigo: ezt a videót is leszedték..
Mind a 32 komment
Star Wars fülbevaló jól!
1284 0 5 Tech Izé
Jozef7: te tudod lett volna :D csak le volt amortizálódva a kezem mert mielőtt írtam pont motort csinál [...]
CrazyLime: Vmelyik nap este volt a A gonosz című film, abba a kislánynak 1 hasonló méretű kis katona lóg [...]
Balázs: ez most te tudod vagy de tudod lett volna?:D
Mind a 5 komment
Gritz - My Life Be Like (Ooh Ahh)

Ha ismerős a szám, és nem tudod honnan, akkor segítek, a Fast and Furious: Tokyo Drift című filmben is ez szól, de a New World Disorder 5 című bringás filmben is.
688 6 1 Zene Izé
Bakeyoo: De szeretem!
Átkelés Kínában egy kevésbé forgalmas útvonalon...

(azért részegen sokkal nagyobb élmény egy ilyen hídon :D - bungle)
7019 2 18 Izé
konserv: űűűű ez tépett állapotban nagyonkomoly :D:D
hawkeye: Na, ezt megpróbálom... Majd a Margit-hídon gyúrok rá... :)
noldika: nah itt is csak akkor mennek at ha vegso fazisu tudorakom lenne ,es meg elnek vagy 3-4 napot,akkor b [...]
Mind a 18 komment
J. R. R. Tolkien Namárië c. quenya nyelven íródott verse a Gyűrűk Urából a Keresztapa zenéjére.

Az eredeti szöveg: Ai! laurië lantar lassi súrinen,
Yéni únótimë ve rámar aldaron!
Yéni ve lintë yuldar avánier
mi oromardi lisse-miruvóreva
Andúnë pella, Vardo tellumar
nu luini yassen tintilar i eleni
ómaryo airetári-lírinen.

Sí man i yulma nin enquantuva?

An sí Tintallë Varda Oiolossëo
ve fanyar máryat Elentári ortanë
ar ilyë tier undulávë lumbulë;
ar sindanóriello caita mornië
i falmalinnar imbë met, ar hísië
untúpa Calaciryo míri oialë.
Si vanwa ná, Rómello vanwa, Valimar!

Namárië! Nai hiruvalyë Valimar.
Nai elyë hiruva. Namárië!

A fordítás: “Ó! hullik a szélben az aranylevél, s a hosszú évek száma végtelen, mint a fákon az ágaké! Úgy húznak el a hosszú évek, mint a fürge réti szél nyugatnál is nyugatabbra a büszke termen át, ahol a kék boltozaton a csillagok is megremegnek Varda szent és ünnepélyes énekétől. Most ki tölti újra a kupámat? Mert Varda, a Tűz szítója, s Csillagkirálynő az örökfehér hegyekből, fölemelte felhőkezét, minden ösvény homályba fulladt; s a szürke földről sötétség kúszik közibénk a tajtékos habokon, s Calacyra drágaköveit köd fedi örökkétig. A keletről jöttek most elveszítik, elveszítik Valimart! Ég veletek! Ti talán meglelitek Valimart! Ég veletek!“
2591 0 0 Zene Izé
Fuck Planet Earth
9328 10 41 Izé
Agytumor: Terence-t gyilkossággal vádolják a bíróságon.Hirtelen hatalmasat fingik. Philip: Terence,te fi [...]
regetonio: nem is voltak fák :( [...]
Ivanhoo: OH FUCK! XD hogy ez mennyire ku*va jól esett XD egész nap szar kedvem volt a fejem meg a nyakam mi [...]
Mind a 41 komment
Polipos ékszerek jól.
620 1 5 Pink Izé
Purple: téged :)) :$
Errtu: A gyűrűnél sokkal jobb dolgot kapott! :)
Purple: csak látja :D
Mind a 5 komment
New World Disorder 1
A New World Disorder filmek Trailer-ei!

 Fat Tire Fury  Freewheel Burning  Ride The Lightning 

Disorderly Conduct  Unchained  Flying High Again

Smackdown   Never Enough    
525 1 1 Sport Izé
Dávid9: a 7 meg a 8 a legjobb a 9 már nagyon rossz szerintem
Füst Művész, Stoffel Ellen- Roover 
528 0 5 Pink Izé
Re-Peet: valahogy a gömbölyded dolgok amúgy is jobban állnak neked :P
Purple: és ANNYIRA nem vagyok kocka XD
Re-Peet: GIMP-pelni.. ehh..még mindig nem tudod???
Mind a 5 komment
“Segítség, az apám alkoholista!”
447 0 0 Pink Izé
14,528 sms-t váltott 1 hónap alatt = percenként kettőt!
1002 0 5 Pink Izé
jacqueline: mi a sz*rról lehet ennyit pofázni? ráaádsul sms-be...
balazssss: egy számitógép segítségével lazán el lehet küldeni több ezer, vagy akár 10ezer sms-t akár [...]
Errtu: Gondolom nem napi 24 órát volt fenn, és tegyük fel, hogy azért evett is. (+ ilyesmi) Szóval ne [...]
Mind a 5 komment
Tecske. :D
5428 1 19 Izé
Timi21: akkor most mi az anyja? kecske v tehén? Inkább kecskének néz ki
speegy: Miért ne az is ritkaságszámba megy manapság. Szerintem aranyos volt a post, és a névválasztá [...]
wtf: Majd ha neked is lesz 379 elfogadott postod, akkor pofázzál.
Mind a 19 komment
James Brown - Play That Funky Music White Boy

megj.: a videó elég gagyi:)
2022 1 1 Zene Izé
Killex: http://www.youtube.com/watch?v=i7kP35jI7Go pont ide illik...:P
Bad Acid Trip - Funbus
485 1 2 Zene Izé
Metál Varjú: Jól mondod. Ez nagyon kaki!
armedarmy: nézzétek, én télleg szeretem a metal-t a punk-ot és a hardcore-t is. A rock műfajon belül min [...]
A Cadillac csinált valamit, de hogy mi ez?!
8204 0 15 Autó Izé
konvejor: Én szerintem használható ötlettel akkor fognak kijönni ha már nem lesz mit elégetni, vagy az [...]
kszaten: háát igen sajna ez a jövö autói nem szép de ez van csatlakozva az elöttem szolok véleményé [...]
bigyminyő: A Cadillac World Thorium Fuel Vehicle design járművet Loren Kulesus tervezte. Manapság egyre tö [...]
Mind a 15 komment
A Cadillac csinált valamit, de hogy mi ez?!
8191 9 15 Izé
konvejor: Én szerintem használható ötlettel akkor fognak kijönni ha már nem lesz mit elégetni, vagy az [...]
kszaten: háát igen sajna ez a jövö autói nem szép de ez van csatlakozva az elöttem szolok véleményé [...]
bigyminyő: A Cadillac World Thorium Fuel Vehicle design járművet Loren Kulesus tervezte. Manapság egyre tö [...]
Mind a 15 komment
Furcsa Szexi Divat 
1162 0 4 Pink Izé
spider86: küldd át majd eldöntjük hova fér be :P :D
TinusSs: Hát kicsit érdekesen néznék ki:D de legalább lenne egy ciki kategóriás post:D
spider86: pedig biztos lenne olyan ami jól áll.. uh tessék csak posztolni majd az egyedi képeket :D
Mind a 4 komment
Demotivational Plakátok Részére -a Unmotivated Csacsi
1049 2 10 Pink Izé
Derill: a legelsőt átírtam, de van pár amin sokat röhögök és ezt szeretném megosztani másokkal is [...]
orsyka_001: de csak miután bebaszcsiztunk az új szemcsinkben:D
CRaPtRaSH: jajjte hát én ezen annyira beszabehuuu :D
Mind a 10 komment
Phats & Small - Turn Around

Vannak számok, melyek óhatalanul is belemásznak az ember fülébe és azután nem tud nyugton lenni tőle, mert kell és újra kell.

Hey, What's Wrong With You?
931 0 0 Zene Izé
Az amerikaiak már fürödni is autóval mennek...
4708 1 9 Izé
sphott: olyan jóféle kefésbe kellett vna mennie...
brigi_cica: :D
Re-Peet: Attól lesz puha, mint a babapopsi.. mert a tusfürdő nem vegyszer?... csak azt kipróbálták áll [...]
Mind a 9 komment
“America, FUCK YEAH!” :D
8217 5 18 Izé
BusKeyCome: "és ha csak beleakadt a karmaiba a halacska ?" Ja, naívan leszállt a tóra lábatmosni. Az a bü [...]
sparkey6: Ott csapol a to közepen azt egyszere meg mar kint all a parton. Sztem cionista összeesküves az eg [...]
NSZ: . . . és ha csak beleakadt a karmaiba a halacska ? . . . . még jó hogy túlélte
Mind a 18 komment
Tibeti homokmandala festés

Avalókitésvara Homokmandala Budapesten 2008
A Namgyal Kolostor homokmandalái
Még fotók...

További videók: [1] [2] [3] [4] [5]
3313 0 16 Art Izé
bungle: Worlds Largest Sand Carpet and Intriguing Sand Art http://www.lifeinthefastlane.ca/worlds-largest-sa [...]
kukulkan: Erről a posztról nekem rögtön a Hét év Tibetben-nek az a jelenete ugrott be, mikor a kínai t [...]
EVOkaa: én akkor is sajnálnám:D
Mind a 16 komment
Régebbi postok...