REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
És elérkeztünk ahhoz a ponthoz amikor egy termék láttán csak szótlanul ülünk magunk előtt és rázzuk a fejünket....
És igen! Megérkezett az első USB terhességi teszt. (már volt egyébként az Izén itt - bungle)
950 0 3 Tech Izé
Zé: Április bolondjai :) (41 ~ 4. hó 1. az URL-ben)
Anti tokio hotel hungary: Van már USBs vibrátor is. :)
anon: Ezek után mi jöhet még? nemsokára kitalálják a Wii-brátor :D
Protest the Hero

Űbertechnikás matekmetál, sok-sok kapkodós dallammal, néhány pop elemmel és marhanagy lendülettel.

wikipedia
myspace
410 0 5 Zene Izé
terror: sztem elég messze áll a Sikth-től, ha meg tudsz jobb példát akkor küldd be!
MStipee: Jóféle, de télleg vannak jobbak :) Küldök is be mindjárt :)
vbled: hát ez nekem kb úgy néz ki, mint a Sikth megfelezve + idióta és idegesítően túlzásbavitt ny [...]
Mind a 5 komment
Pink Floyd - Goodbye Blue Sky
Részlet az együttes "The Wall" című filmjéből Gerald Scarfe animációjával.
A szám anglia bombázását dolgozza fel, a film hősének, Pinknek az édesapja a háborúban esett el, ahogyan a basszgitáros Roger Watersé is. Pink valószínűleg ezért kezd megőrülni már gyermekkorában, majd fasiszta diktátornak képzeli magát.
1865 1 3 Zene Izé
Attila: Hát, igen a film egyik leghatásosabb jelenete, bár alig van oylan jelenet ami nem lenne hatásos. [...]
kotta: És nemcsak a szám(ok) nagyon jók, hanem a film is. Szeretem az animációs ötleteit, de ezt az e [...]
csirek: ez nagyon jó szám .
Shower Shock szappan: ha egy gyors zuhanyra még van időd, de a kávéra már nincs, akkor ez neked való: koffein a bőrödön keresztül! Elméletileg egy zuhanyozás 2 csésze kávénak felel meg...
1782 1 30 Izé
Loncsi69: Fiam (13 éves) azt mondja, hogy neki pont fordítva kéne, olyan gabonagolyó vagy gabonapehely reg [...]
zuckerfrei: kell ilyen
Re-Peet: hát izé...l.. :D
Mind a 30 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk - és egyben a mai macskás poszt :) - főszereplője a vörös macskamedve, vagy kis panda, esetleg vörös panda. Akik Firefox -ot használnak, azoknak már régóta ismerős lehet, egyébként a Budapesti Állatkertben 1990 decembere óta látható ez a különleges állatfaj, s azóta arra is volt példa, hogy e ritka állatok szaporodtak Budapesten. A Szegedi Vadasparkban is megtalálható. Imádnak fára mászni (mint a macskák) és nyalakodni is szeretnek (mint a macskák). :)

3602 8 32 Izé
csirek: de szerencsére még van...
Laci: Majd' 1 teljes napig gondolkodtam, kommenteljek-e erre a posztra. Veszek egy nagy lélegzet, és... [...]
cohors: Aranyos kis izé, télleg vigyázhatnánk jobban :(
Mind a 32 komment
Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake - Give It To Me

Timothy Z. Mosley (1971. március 10.), ismertebb nevén Timbaland amerikai dalszerző, rapper, zenei producer és szövegíró. Stílusát egyértelműen befolyásolja az R&B, a dance és a hiphop, de a pop műfajában is jeleskedik. Társával, Magoo-val alkotják az Amerikában híres hip-hop duót, a Timbaland & Magoo-t. Manapság főként Brandyvel, Nelly Furtadóval, Justin Timberlake-kel, a The Pussycat Dollsszal, Ludacrisszel és Jay-Z-vel dolgozik együtt.

Több info.: Wikipedia

Slágerei.:

Timbaland - The Way I Are

Madonna ft. Justin Timberlake, Timbaland - 4 Minutes


Timbaland - Apologize (feat. One Republic)


Timbaland Feat. Keri Hilson & Nicole Scherzinger - Scream


Flo-Rida feat. Timbaland - Elevator


Timbaland & Magoo - Flute


Timbaland, Dr.dre, Missy Elliott, Justin Timberlake - Bounce
563 2 1 Zene Izé
MStipee: A OneRepublic - Apologize -hoz annyi köze van Timbaland bácsinak hogy pénzelte a klipet, amivel e [...]
Tudom már voltak ilyen könnyen leolvasható (vagyis idióta japán :)) órák itt a Tokyoflash-től...
Ez egy újabb, Infection névre hallgat.
3877 5 31 Izé
bungle: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=2365
Laretta: Tök jó ez az óra
Belkar: szerintem jó az ilyen legalább csak te tudod leolvasni nekem kellene ha ingyen lenne :)
Mind a 31 komment
Coca-cola robot

A reklámja nagyon ütős. :D

A rendőrök markában:
802 0 1 Tech Izé
DJ Öcsike: Ez inkább a japcsi izék-hez passzona mert k : Na ki tudja honnan jött a kóla robotka amiből mé [...]
Brand New Sin- My World
Tökös southern rock :D
Black and Blue
Sajnos az együttes már nem ebben a felállásban folytatja, bár szerintem az új énekes hangja meg sem közelíti Joe-ét...
297 0 0 Zene Izé
Jerry Reed - Eastbound and down

Beceneve "The Guitar Man", 1937. márc. 20.-án született Atlantában, 18 éves kora óta lép fel közönség előtt. 1967.-ben jelent meg első albuma, amit még 38 követ.
965 0 0 Zene Izé
Karabély zenekar. Sajnos már nem zenélnek... de hatalmasat alkottak annak idején szerintem.
377 1 0 Zene Izé
A Jindo sziget Dél-Koreában a helyszíne az ún. Mózes csodának. Évente háromszor - márciusban, májusban és júliusban, apály idején - a víz 1 órára megnyílik egy 40 méter széles és 2,8 km hosszú szakaszon. Ilyenkor emberek ezrei látogatják meg a természeti jelenséget, mely 1975-ig nagyjából ismeretlen volt a világ előtt, amíg egy francia nagykövet dél-koreai látogatása után nem írt róla egy francia lapban.

6250 3 11 Izé
bungle: http://trasyy.livejournal.com/771223.html
dénes: azt látom, hogy zátony, csak nem értettem miért kell ekkora feneket keríteni neki.
Belkar: xDDDDD
Mind a 11 komment
Pál Utcai Fiúk - Bál
Hajsza
Utolsó év
Anno ez volt az alternatív.
A nyolcvanas években és a kilencvenes évek elején az uderground zenei szintér fontos szereplője volt a PUF és szerencsére ma sem tétlenek. (Bár tudtommal 2000 óta nem csináltak lemezt...) Sikeresen átvészelték a rendszerváltást és az azt követő letargiát és már túl vannak a 20.-on is.
Honlap
385 3 3 Zene Izé
RokkantTroll: Jó kis Közgáz pincés, Ráday klubos bulik jutnak róla az eszembe. Elengedhetetlen csajozós nó [...]
keszikutya: A közelmúltban jött ki az új albumuk, többek közt a Legelő cimű számot már a MR2 is jácca [...]
Rejtő: De régen hallottam őket, köszönöm, a régi szigetes emlékek 'Olyan régóta mint egy kisgyerek [...]
303 Project (vagy projekt, ha oroszul mondjuk) a ruszki dnb scene egyik legismertebb alakja, leginkább feldolgozásairól híres, úgymint: Winnie The Pooh orosz rajzfilm főcímdala
Axel F. - A Beverly Hills Cop főcímdala, vagy a Make some noise, ami már volt is zene.ize-n postolva.
Nemrég adták ki legelső albumukat, melyen a stúdióban felvett, néhol módosított feljebb említett számaik is helyet kaptak.
Albumleírás itt, oroszul :D
662 0 2 Zene Izé
neophyte: Na az ilyen stílusú dnb-t szeressem de igazán! Már jön is az albumuk lefelé! :) Ez teccetős z [...]
focuskoma: Hűűűűűűűűűű, ezt még sose hallottam, nagyon adja ;))) THX
Amy Winehouse nagy sikerű száma, a Rehab, amelyet majdnem 22 millióan néztek meg eddig a Youtubeon. Az énekesnőről mostanság csak botrányai miatt hallani, pedig kétségkívül nagyon tehetséges. Eddig 2 albuma jelent meg, a Frank és a Back to black. Már a Franket is elismerték és díjazták szakmai berkekben, de az áttörést a Back to blackről elsőként kimásolt lemez, a Rehab hozta meg neki. Növekvő drogproblémái azonban mostanság lehetetlenné teszik, hogy a karrierre koncentráljon.
Még pár kedvenc:

You know I'm no good

Tears dry on their own

És egy régebbi:
Fuck me pumps


Honlap
Myspace
778 1 3 Zene Izé
Kremy: Hát én nagyon szeretem a zenéjét,tehetségesnek is tartom. A magánélete meg rá tartozik..A ze [...]
Ágii: Én sem...csajt se, meg azt a számát se...
Sza Sza: nem szeretem...-.- ...a számot eleinte elviseltem..de már most nagyon nem .... Views: 21,821,1 [...]
Nagy-Britanniában kitiltották a strandról Bilbot, az életmentő kutyát, akinek egyébként már három ember is az életét köszönheti.

1742 0 23 Izé
dj szixai: Sziasztok tudja valaki a sztorit h miért lett kitiltva? jaaa a csendőr neve: Parju (Moustache) a [...]
Mimis: Leégne a strandon... ;) De ezek annyira idióták, hogy már fáj. Ezzel az erővel a nagyon szőr [...]
eNMi: bigben-t láncal?
Mind a 23 komment
Dj Maro - Improvisation
290 1 0 Zene Izé
Heaven Street Seven - Márta
296 4 0 Zene Izé
Bob Marley - No Women,No cry
589 5 9 Zene Izé
cool-t16: Rita Marley: Bob Marley, életem a reggae királlyal című könyvben is így fordítják. Marley mo [...]
blizzke: ettől még igaza van... sajnos csúnya mellé az a " nincs nő nincs sírás " ... ha megnézed a s [...]
Balázs: ez aztán a szabad fordítás jógyerek:D
Mind a 9 komment
Egy kis mobiltelefon történelem.
7044 7 22 Izé
ebay: nekem nokia 5230 van imádom.amugy a videobol hiányolom az érintőkijelzős telókat
Thufir: Megakadt a szemem "Sony Ericsson T28" -on, nekem volt olyan, amúgy meg simén Ericsson T28, akkor m [...]
Kraftwerk: hm ez egy jó videó :D hát igen se... havernak tegnap este romlott el, nemolvasta be sehogy a sime [...]
Mind a 22 komment
The Mars Volta - L'Via L'Viaquez
217 0 0 Zene Izé
Kinek milyen nagy? ;) Ha elég érdekes a péniszed, akkor az Izlandi Fallosz Múzeumnak is felajánlhatod! :D

Idézet a cikkből: "Már csak egy emberi darab hiányzik Sigurdur Hjartarson gyűjteményéből, de nem aggódik: eddig négy férfi is felajánlotta a gyűjteményébe nemi szervét. A férfi 1974-ben kezdett el péniszeket gyűjteni. Az első darab egy bika nemi szerve volt, és a gyűjtemény ma már 261 darabból áll, összesen ennyi faj képviselteti magát. A legnagyobb egy ámbrás ceté a maga 70 kilójával és 1,7 méter hosszával, a legkisebb pedig egy hörcsögé, ami 2 milliméter hosszú és csak nagyítón át látható. A tavalyi évben hatezer látogató tekintette meg a múzeumot, a 60 százalékuk nő volt."

8564 0 75 Izé
Mr.T.: zsuzsizsi küldte: URL: http://www.phallus.is/ Szöveg: Péniszmúzeum.
bungle: Kiegészítettem a postot egy videóval. :)
eNMi: 1 tyúkot minden f@sz fel tud szedni ;)
Mind a 75 komment
Vetkőztetés markolóval! :O
10020 5 16 Izé
kotta: Hát ja. A "hidrallika, mittomén" nem viccelt volna, h éppen csont vagy hús vagy bármi kerül az [...]
Butapraszt: HÚÚ ha egy picit mellécsip....Nem is tudom ki volt bátrabb a csaj vagy a gépkezelő...Juteszemb [...]
CRaPtRaSH: hát sztem senkinek XD purp szétverne mindent :D
Mind a 16 komment
The Dudesons! Finn tehetségek, a Jackass előtt már így töltötték drága idejüket. Érdemes megnézni a related videókat is.
3999 5 7 Izé
crhis: ez jó volt, még nem ismertem őket, de a jackass mellett a dirty sanchez sem semmi, sőt...
Bigbandee: Ez nagyon beteg. A jackass ehez képest picsfüst!
Erunder: Nem tudom. Szoktál röhögni az olyan videókon amikor valaki elesik meg ilyen hasonlók? Mert ha n [...]
Mind a 7 komment
Valakiknek már megint nagyon sok ideje volt! :)

Blu oldalát is érdemes megnézni!
4708 0 18 Art Izé
fari.tro: ez volt a 2009 márciusi therapy sessions-ön is a nagy kivetítőn..... pojén volt, mert mindenki [...]
dj szixai: hát ez kibaszott nagy, Respect
DJ Öcsike: Azt hittem , hogy azzal végződik , hogy visszamászik az a valami a tégla helyére és befalazza [...]
Mind a 18 komment
Valakiknek már megint nagyon sok ideje volt! :)

Blu oldalát is érdemes megnézni!
4282 9 21 Izé
microlab: nagyon profi! zseniális! azért nemcsak szabad idő kell hozzá!
bungle: COMBO a collaborative animation by Blu and David Ellis http://vimeo.com/6555161
AVIREX: Hello T.,ez jó.. van festék bőven úgy látom:)
Mind a 21 komment
Jaaj, ez aaaannyira romantikus!!!!!!

Egy férfi és egy nő a világ két végéből az internet segítségével megtalálja egymást... Nem csak a kutyában kedvelik ugyanazt a fajtát, hanem öltözködésben is... Miután az első randit (itt a cenzúrázatlan, jobb minőségű verzió) sikerült emlékezetessé tenniük, egy igazán felejthetetlen esüvőt terveztek. Az első, aki talál róla képeket vagy videót, és belinkeli a kommentek közé, annak a srácok majd adnak sört (már megint mi, mi? :) bungle).
12941 2 23 Izé
babapiskóta: Ezek nem ők! :( Az itteni srác sokkal helyesebb. :P
nyehőce: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5219 ??? :)
anon: Az esküvőről nem találtam képet, de az esküvői tortát megtaláltam :D http://www.funpic.hu/ [...]
Mind a 23 komment
HotForWords
Az intelligencia szexi - jelenti ki a szőke, modellkülsejű hölgy, majd elkezdi magyarázni, mit jelent, hogyan alakult ki, és honnan származik az angol Pussy Cat kifejezés.
Ő Marina, a legújabb YouTube-sztár, akinek etimológiai fejtegetéseit eddig negyvenmilliószor nézték meg a videómegosztón. Ráadásul vicces is, és még csak nem is mond hülyeségeket.
15523 2 14 Izé
bandee1219: http://www.youtube.com/user/hotforwords 385.061.984! OO
Revanor: Nem, a modellkülsejű = ronda. Ő viszont dögös!
cse': az senkinek nem tűnt fel hogy nem a pussy cat kifejezést magyarázza el? hát igen, nehéz arra fi [...]
Mind a 14 komment
Mark Mendes - Beneath You 
316 0 1 Zene Izé
balu23: hát ez eszméletlen jó
Ghostface Killa - Back Like That (Dj Marky & Bungle Remix)
388 0 3 Zene Izé
karmigran: jó ez ..
Vikoo: jajjjdejószám ez is!
Purple: bungle, ilyet is tudsz? :D
Dj Marky & XRS Feat. Stamina MC - LK
322 1 1 Zene Izé
dino: elso hallasra beleszerettem anno...ez volt eletem elso darenbeze...i'm lovin' it...
Dizzee Rascal - Dream
512 0 1 Zene Izé
Powaflips: nagyon nagy!!:D
Reggae All Stars
by Marlon Asha Feat. Prophet Benjamin, King David, I-Sasha, Million Voice, Levi Myaz, Khari Kill, Jah Bami & Mr. King
532 1 0 Zene Izé
Martijn Ten Velden - I Wish You Would
478 0 0 Zene Izé
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2345 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.

Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.

Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
1597 1 159 Izé
dude: Óránként három faj pusztul ki a Földön http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996
Biguli: A rejtélyes, erszényes tasmán tigrist az 1900-as évek elején pusztították ki vadászok MILERI [...]
Biguli: Milerik!!!Vitáznél veled még 1 kicsitXD (nem veszekedni,vitázni:P) Az afrikai dolog tudom h csak [...]
Mind a 159 komment
Chilli, az óriás szarvasmarha

Pár napos hír, hogy szellentési adót kell fizetni az észt parasztoknak a teheneik után, ugyanis a marhák bélgáza hozzájárul a Föld légkörében az üvegházhatás erősödéséhez. Ezek után Chilli kész természeti katasztrófa a Földre nézve? ;)

9024 5 30 Izé
bungle: A kedvedért kiegészítettem egy videóval. Most már max. azt írhatod, hogy videósopppp. ;)
mekszamnojz: meg nem irta senki hogy fotosopp :D en ugyis ritkan irom, ugyhogy most akkor: FOTOSOPPPPP :)
Belkar: :P
Mind a 30 komment
The Crystal Method - Keep Hope Alive
Tutira hallotta már mindenki, csak esetleg nem tudta, hogy kik Ők.
405 0 4 Zene Izé
fül: atom ez a szám
techadmin: masik remek darab toluk http://www.youtube.com/watch?v=V_SpZVsj1Ww
Bagoly: kÖSzi... régen keresem csak nem tudtam a címét...
Mind a 4 komment
Ez egy olyasmi dallam, amit biztosan mindenki hallott már, csak általában nem tudjuk, hogy kinek is a műve. Rengeteg netes videó, tévés összeállítás háttérzenéje, nekem most pl. ez tetszett meg.
És most üljünk ki a verandára pipával és vörösborral, és merengjünk egyet, mert az jó.

Eric Satie: Gymnopedie No.1
1146 3 10 Zene Izé
kotta: Nagyon szép, és nagyon köszönöm. (remélem köszönJÜK: kedves többiek, javasolt az ilyen muz [...]
Laci: Szép a videó. Is, tegyem hozzá. És még: nagyon emlékeztet Ravel 1-ső, G-dur zongoraversenyén [...]
kotta: De az nekem négyévi keresetem... :OOO Meg repülnék vele a fenébe. Inkább a haverokkal nyomjuk [...]
Mind a 10 komment
Roxette - Listen to your heart
(Ők se maradjanak ki! :D)
427 3 4 Zene Izé
roxstar: A Roxette újra Magyaroszágon! http://roxette-hungary.fw.hu
fül: gyermekkorom legszebb élményei közé tartoznak :)
anath3ma: na mégecce. előbb elcsesztem kvínofrejn: http://youtube.com/watch?v=U3--JrsrguM enivan: http://yo [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...