REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Homokozás lvl. 9000
2450 0 0 Izé
Ez lehetetlen... :O
4107 0 0 Izé
Még hogy nem létezik... :)
1459 0 0 Izé
Néhány elbaltázott dizájn
1761 0 0 Izé
Függőség
831 0 1 Izé
sapkabarna: Jártak Budapesten is, a Kálvinon lehetett megnézni őket. Jól tolják!
Néha hátrébb kell lépni..
2637 0 0 Izé
Buli után hajnalban hazafelé..
2650 0 0 Izé
Döbbenetes virtuális valóság performansz
1569 0 0 Izé
Zseniálisan helytakarékos megoldások 
1134 0 0 Izé
Ehhez mennyit kellett gondolkozni? :O
1494 0 0 Izé
Hihetetlenül szerencsés emberek
3275 0 1 Izé
balogh predator: Az a pancser amelyik belenéz egy töltött puska csövébe mert beragadt vagy valami gond van vele, [...]
Érdekes játékok
3980 0 0 Izé
Van úgy, hogy minden sikerül
2623 0 1 Izé
leha: nem minden. például a telefont sem mindig sikerül vízszintesen tartani
Így készül a hamburger (stop motion animáció)
1659 0 0 Izé
Mágikus homokgyurma
1692 0 1 Izé
Dmckayals: Remélem utána szét is válogatja színek szerint! :D
Fő a biztonság II.
3293 0 0 Izé
A modern Robin Hood
1607 0 0 Izé
A természet csodája
1481 0 0 Izé
Hihetetlen változások
2343 0 0 Izé
Ezek a Photoshophibák azért már fájnak
4233 0 0 Izé
"Csak" egy gesztus
1684 0 0 Izé
Amikor a férjed közli hogy black friday lesz..
1915 0 0 Izé
Üveg

A Széttörve és a Sebezhetetlen író-rendezőjének új filmje
2026 0 1 Izé
Dmckayals: Azért nem James McAvoy játssza a kerekesszékest, mert akkor az már plágium? :D
Szerepcsere
2294 0 0 Izé
Identitászavar

Na ilyet se láttam még :)
2898 0 0 Izé
Fujjj, de finom :)
1903 0 2 Izé
kenderice: Ez mondjuk pont hoax...
vadonka: A mekis burger eláll hónapokig anélkül is, hogy vákumba lenne csomagolva. Annyi tartósítósze [...]
Az első hidrogénüzemű hajó szeli a habokat
1078 0 0 Izé
Hogyan szívasd a kollégádat II.rész
1460 0 0 Izé
Ezek a lányok jól bánnak a fegyverrel
3287 0 0 Izé
Amikor visszanyal a fagyi ;)
3178 0 1 Izé
Demente: Azt azért had kérdezzem meg így az 5. angol szar után..... Ez nem egy magyar oldal? mert azt hit [...]
A legjobb jelmez az Agymenők történetében
2766 0 6 Izé
VanZant: Ne már. Az egy rém rendes családban is megy a háttérben, mégis alapmű. :D
kelan: Már meg sem hallom...
stero: Megszokás kérdése. Először nekem is nagyon bosszantó volt. Szerintem először mindenkinek az. [...]
Mind a 6 komment
Nem irígylem ezeket a tanulni vágyó gyerekeket
2010 0 1 Izé
Gabriel: Ezeknek már nem kell torna óra!
Hasznos kis találmány

 
3424 0 5 Izé
VanZant: Tollfosztás? Nagymamám eleget csinálta, láttam gyerekként. Jó lett volna neki egy ilyen gép. [...]
Krea: Szerintem találmány és illegális baromfivágón nem jártam, ellenben tisztában vagyok azzal, h [...]
Slarioux: Neked ez miért fáj ennyire? Egyesek beledöglenek, ha egy kb 3-4 vagy akár több évvel ezelőtt [...]
Mind a 5 komment
Hogy szívasd a kollégádat I. rész
2235 0 0 Izé
Az Ikea segít a szorult helyzeten...
1592 0 4 Izé
sztewe: Köcce
VanZant: https://vimeo.com/299887144 Ez műxik :D
VanZant: Ráadásul, nem is működik.
Mind a 4 komment
Ahol az ÁNTSZ-t hírből sem ismerik
3624 0 1 Izé
CsakEgySrác: 21 sz. nekik teljesen természeten , hogy a Gangesz vizébe dobják a félig átsült halottak test [...]
Mint egy furcsa színű Advil ;)
2370 0 0 Izé
Parkour életre-halálra 2 : Atlas Lázadása
2797 0 0 Izé
Jobb, hogy nem versmondó lett? 
1779 0 2 Izé
Ashnan: "nem okozna ennyi kárt" gondolom ezt nem ide akartad írni, vagy esetleg egy kis tényt is melléke [...]
hawkeye: Ellenkezőleg! Ha maradt volna a versmondásnál, nem okozna ennyi kárt. Ráadásul verset piásan [...]
Hullik a forgács
2942 0 0 Izé
Régebbi postok...